Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

merhaba aysenur ben.buda benım resmım kardesım kuafor benımde ondan ogrenıyorum bıseyler.resım cok yakından degıl ama nasıl makyaj yapmam gereklı benımde[/QUOTE]

merhaba,öncelikle saç renginiz yüzünüze ve cilt tonunuzla uyum sağlamadığından saç renginizi biraz koyulaştırmanızı tavsiye ederim cildinize ne kadarda makyaj yaparsanız yapın soluk kalır..saç rengini değiştirdikten sonra göz makyajınızda kalem ve rimel kullanmanız yeterli..allık içinse biraz daha yatay sürerseniz daha uygun olacak.dudak yapınız güzel ama biraz dolgun olduğu için koyu ama doğal olmasına dikkat edin...başka dikkat etmeniz gereken bişey yok,gayet iyi..

Benimde bir sorum var ...Dudaklarım çok ince dolgun göstermek için ne yapmalıyım ayrıca esmerim siyah gözlü siyah saçlara sahibim esmer tenliyim ..Göz makyajı nasıl yapmalıyım allıkda ne çeşit bir renk kullanmamboshayallersmile daha doğru olur..?
Teşekkürler..

merhaba,siyah renk kalem kullanırsanız göz renginizi ortaya çıkarır,ela yapacak bir renk yok maalesef.teninizden 1 ton açık renkte fondöten kullanmanız gerekir,muhakkak allık sürün yoksa hasta gibi görünürsünüz.

suya dayanıklı rimel sürmeniz gerekir ayrıca rimeli kat kat sürdüğünüzden dolayı oluyodur.kat kat sürülen rimel katmanlaşıyor ve kuruyunca da düşme yapıyo.size lorealin telescopik rimelini tavsiye ederim...biraz pahalı ama memnun kalırsınız..

Benimde bir sorum var ...Dudaklarım çok ince dolgun göstermek için ne yapmalıyım ayrıca esmerim siyah gözlü siyah saçlara sahibim esmer tenliyim ..Göz makyajı nasıl yapmalıyım allıkda ne çeşit bir renk kullanmam daha doğru olur..?

anladım ama benim demek istediğim içinde sarı pigmentler yoğun birşekilde bulunan bir fondöten mevcutmudur.yada fondöten öncesi sürülen bir ürün varmıdır daha sarışın bir cilt için.bronzlaşmadan kızaran bir insan olarak beyaz tenli olduğumu düşünüyorum iskandinav kızları gibi soluk ve açık sarı tenli olmak istiyorum bu mümkün değilmi acaba?

dudaklarınız için artık dolgunlaştırıcı rujlar mevcut onlardan alabilirsiniz ayrıca dış kenarına dudak kalemi ile çizdikten sonra açık renkte rujları tercih edin ama rujun rengi ile kalemin rengi aynı tonlarda olmalı,bu şekilde de dolgun gözükür.göz makyajı içinde rimel kullanmanız yeterli,allık için pembe renk tonlarında allığı tercih edebilirsiniz.allık rengi ile ruj rengi aynı tonlarda olmalı her zaman bunu unutmayın..

istedğiniz renkte fondöten bulabilirsiniz ayrıca o tene sahip olmanız için üzerine de uygun renkte pudra bulabilirsiniz..kozmetik uzmanı size bu konuda deneyerek yardımcı olabilir...

Hmm...Evet teşekkür ederim

istedğiniz renkte fondöten bulabilirsiniz ayrıca o tene sahip olmanız için üzerine de uygun renkte pudra bulabilirsiniz..kozmetik uzmanı size bu konuda deneyerek yardımcı olabilir...

teşekkür ederim ama iş gereği yaşadığım yerde maalesef bu mümkün değil.(yaza kadar doğuda yaşıyorum) acaba netten sipariş verebileceğim bir marka verebilirmisiniz?özellikle pudra kafama yattı en azından makyajı sabitlerim ve dilediğim kadar sürebilirim çok az sürsemde doğal durabilir dimi?

Merhaba,,gözenekli ve yağlı bir cilt için günlük bir nemlendirici önerebilir misiniz? Ancak yağlı bir nemlendirici olmazsa sevinirim tabi varsa =(( Bir de cildim çok kuruyor yağlı bir cilt tipm olmasına rağmen çok da su içiyorum ama anlam veremedim gözeneklerle bir ilgisi olabilir mi? Teşekkür ederim a.s.

merhaba aysenur ben.buda benım resmım kardesım kuafor benımde ondan ogrenıyorum bıseyler.resım cok yakından degıl ama nasıl makyaj yapmam gereklı benımde

merhaba,öncelikle saç renginiz yüzünüze ve cilt tonunuzla uyum sağlamadığından saç renginizi biraz koyulaştırmanızı tavsiye ederim cildinize ne kadarda makyaj yaparsanız yapın soluk kalır..saç rengini değiştirdikten sonra göz makyajınızda kalem ve rimel kullanmanız yeterli..allık içinse biraz daha yatay sürerseniz daha uygun olacak.dudak yapınız güzel ama biraz dolgun olduğu için koyu ama doğal olmasına dikkat edin...başka dikkat etmeniz gereken bişey yok,gayet iyi..[/QUOTE

tesekkur ederım.suan saclarım resımdekının 1 ton koyusu artı orda tenım bıraz bronz cıkmıs tenım beyaz normalde.cok tesekkurler ayrıca sıvılce ızlerı ıcın verdıgın maskeyı yaptım yumusacık oldu yuzum 1 hafta boyunca denıcem

sipariş verebileceğiniz marka M.A.C markası ya da ALİX AVİEN markası var,netten verebiliyosunuz ama netten almanız çok sağlıklı olmaz çünkü cildinizde denemeden aldığınız için tam istediğiniz gibi bi tonda alamazsınız..

mrb,yağlı bir cildin elbette yağsız nemlendirici kullanması gerekir ki sivilce vs.. oluşumu olmasın diye.INNOVA ya da DIADERMINE ürünlerini öneririrm,fiyatlarıda uygun.cildin kurumasının gözeneklerle hiç bir ilgisi yok kullandığınız bir ilaç varsa o etkili olabilir ya da yanlış ürün kullanmışsanız o kurutmuş olabilir,bol bol nemlendirir ve içtende bol sıvı alarak destek vermeye devam ederseniz o probleminiz zamanla geçer..

rica ederim,o maskeye 1 hafta sürüp 4 gün ara verdikten sonra 1 hafta yine devam edin ve izler geçene kadar bu periyotta devam ederseniz zamanla tamamen geçecektir,ayrıca yediklerinizede çok dikkat edin,yağlı,kızartma,cola,kuruyemiş vs.. gibi zararlı yiyeceklerden uzak durup bol bol meyve,sebze,peynir yer ve bol su içerseniz ve stresten uzak durursanız bu sorun tamamen ortadan kalkacaktır emin olun.

sivilce izlerini geçiren bu aspirinli tarif değil mi?? ayrıca sadece kırmızılıklar için mi yoksa çukurluklarıda geçiriyor mu bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler

sivilce izlerini geçiren bu aspirinli tarif değil mi?? ayrıca sadece kırmızılıklar için mi yoksa çukurluklarıda geçiriyor mu bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler

evet sivilce izleri için olan tarif bu.Bu tarif çukurları geçirmez sadece izler yok eder..çukurluk yağlı bir ciltteki kir atıkları temizlenmediği zamanlarda gözenekleri genişleterek oluşan bir sorundur.Ama bunu da bir çözümü var,cildi temiz tutup,özellikle makyaj kalıntılarından çok iyi temizlenmesi gerekir ve çukurlar için maden suyunu buz kalıbının içerisine koyup her sabah yüzünüzde o kalıbı gezdirmeniz gerekir ve ayrıca zaman zaman kil maskesi yapasanız ciltteki genişlemiş gözenekler (çukurlar ) zamanla geçer..

alix avien yıllar önce kullanmış olduğum bir marka eğer kendini çok değiştirmediyse pekte sevmemiştim o zamanlar açıkçası.zaten tek bir ürün var sitesindede.M.A.C ı daha önce kullanmadım ama burada yazılanlara bakarak pahalı olduğu söylenmiş.ben şimdi kendi sitesine girdim dediğiniz gibi öyle çok fondöteni varki nasıl netten seçilir bilemiyorum ancak fiyatları 25-30 dolar civarı değişiyor diğer markalardan pek farklı sayılmaz bence.belkide o sitede öyle türkiyede pahalıdır ama türkiye de ki sitelerde de göremedim markayı.neyse yinede teşekkür ederim yardımlarınız için.sevgiler: )

bu konuyla ilgili son bir yardım istiyecem sizden: ben 29 yaşındayım cildimde öyle sivilce izi yada leke tarzı birşey yok aslında rengide güzel ama sadece biraz daha açmak ve bebeksi durmak için kullanıyorum fondöteni.sizce hangi tarz fondöten kullanmalıyım yani likitmi patakrem denilen tarzmı yoksa stikmi benim için daha uygun olur.birde katalogtan seçmem gerektiğinde renginin sarımı yoksa pembemi olduğunu nasıl anlarım bana sanki hepsi aynı ton sadece açık ve koyu halleri gibi geliyor.(M.A.C için söylemiyorum onda gerçekten çok alternatif var)bu arada cildim kuruya meyilli.teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…