Preseed kullananlar

sizde sorun neydi tatlım

Canım bende prolaktin yüksekliği vardı. Ona bağlı olarak adet düzensizliği de vardı. İlaçla o düzeldi çok şükür. Sonrasında yumurtlama takibi başladı ama olmadı. Geçen ay klomen başladı dr'm 2 yumurtam oluştu kendiliğinden çatladı. O günlerde hep kontrole gittim. Dr hatta ikiz olabilir diye heveslendirdi. Ama yok yine adet oldum, yine klomen başladı. Tüm bu tedavi süreci öncesi 15gün soğan kürü kullandım, çok şükür kist falan yok. Preesed'e çok inandığımdan değil ama bir umut işte diyerek aldım..

evet canım aynen bende öyle güvendigim için deyil ama bi umut işte ama bende işe yaramadı insallah sende yara

kimse yokmu biri hamilelik haberi versin artıkkkk

Neden beklemiyorsun artık? Sakın pes ettim deme. Bu ay olmadı diğer ay olacak inş de! Ben valla klomeni yeni bitirdim Perşembe yumurta takibine başlıyorum bakalım yine stres dolu iki üç hafta beni bekliyorhayırlısı artık. İnşallah hamile kalan vardır ve haberini alırız umut olur hepimize

insallah canım insallah öyle olur sende bu kez hayırlı haber alırsın

Arkadaslar benim size bir sorum olacak. Ben bu ay 8 eylulde regl oldum.bal corekotu tarcin kullandim ve 16 17 eylul gibi yumurtlamam gerceklesti . Yani ovulasyon testi yaptim ve cift cizgiyi gordum . O donemleri degerlendirdim. Ama bugun de beyaz jole gibi akinti geldi . Ovulasyon tesyi yaptim ve negatif cikti.simdi bu ne ola ki ((
Kafam cok karisti ( bilen veya boyle seyler yasayan olursa bana cevap verebilir mi bebis istiyoruz ama nasip tabiki ...

Ha bu arada 16 17sinde preseed de kullandim

preseed bu ay bende ovulasyon testleriyle berebaer kullandım işallah işe yarar... kullanan ve hamile kalanlar çokmuş bende ümitlendim.

aynı şeyi bende yaşadım canım bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinirim. normalde 28 günde bir adet oluyorum 14.gün yumurtlamam gerekiyor ama ovulasyon testinde12.gün t çizgisi koyu oldu diğer günler silik çıktı...bugün 14.günüm yine silik çıktı adetlerimde çok düzenli 12.gün çift çizgiyi görünce çok şaşırdım...çift çizgiyi gördüğüm gün çalıştık 13.gün çalışmadık 14.gün çalışsak mı ki silik çıktı ama 28 günde bir adet oluyor bu testler kesin doğru mu acaba?

bence sen dolu dolu geçir her günü :)) benim bat 5 ekim ve şunun şurasında 7 gün kaldı reglime o yüzden baya bir şaşırdım neden öyle bir şey oldu diye...neyse artık hakkımızda hayırlısı , sen de bu günleri dolu dolu geçirmeye bak :)

canım ben yurt dışından sipariş ettim amerikadan ve 1 haftada geldi ve amerikadan alanların çocuklarının olduğunu okudum hep daha fazla işe yarıyor diye ama tabi biliyorum doğrumu deniyip görcez bakalım..

bende sipRİŞ Vercemde adresi falan verebiliyomusun burdan

benim ayım da 28 günlük canım. testte 12. günde ovulasyonu gördüm, benim anladığım kadarıyla gördüğünden 24 saat sonra yumurtluyorsun. yani muhtemelen 11. günde de yaptın testi, boş çıktı, 12. günde o hormon aktif olmaya başladı bunu testte gördün, ortalama 24 saat sonra-daha az daha fazla olabilir- yumurtan var. 48 saat sonra yok...

yani 12. günde test pozitifse, 13 ve 14. günler gebe kalma olasılığın yüksek demek oluyor.

diğer arkadaşın ay sonunda gördüğü de ek bir yumurtlama olabilir. kuzenime doktor nadiren görülen bi durum olduğunu ama adetten önce bir yumurtlama daha gerçekleşen kadınlardan olduğunu söylemiş. sen yumurta yok sanırken ay sonunda bir yumurtlaman daha gerçekleşiyor olabilir. sanırım bende de öyle bi durum var, ay sonuna doğru yumurta akına benzer akıntım oluyor.

Acil yardımmmmmm
Preseed jel doğal yolla hamilelik acil
Kızlar bu jeli çok duydum ama bu jeli kullanıpta hamile kalan var mı ve bu jeli kullanıp hamile kalanlardan düşük yapanlar oluyormuş düşük olmasının sebebi nedir

slm kızlar bende bu ay kullandım preseed jeli ovulasyon testi kullanarak uygulamaya giriştim bakalım hayırlısı sonuç pozitif çıkarsa yazıcam burdan.. işallah çıkar yoksa 2. aşılama denicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…