Preseed kullananlar

Insallah bu bizim sabirimiz icin verildi bizde sabirla bekliyoruz

Kizlar cok uzgunum ama yapacak da birsey yok. Bakalim artik birdahaki ay a kaldi umudum.....aybike insallah hamissindir. Vallah cok sevinirim . Yarin guzel haberler duyariz insallahhhh

Kizlar ben malesef carsamba gidiyorum doktora benim uzakta esim calistigi icin carsambaya kalicak galibaa carsamba kan veririm persembe ögrenirim :(()

Canim benim test icin cok erken yoksa ben coktan yapardim benim yumurta catlamasi ayin 24 deydi igne oldum yani daha iki hafta oldu onun icin cok erken oldugu icin doktor kan testi yapacaz dedi yani doktor kontrolunde yapiyoruz test icin cok erken((

Canim benim test icin cok erken yoksa ben coktan yapardim benim yumurta catlamasi ayin 24 deydi igne oldum yani daha iki hafta oldu onun icin cok erken oldugu icin doktor kan testi yapacaz dedi yani doktor kontrolunde yapiyoruz test icin cok erken((

o zaman sabır deyip carsambaya kadar bekleyecegiz ne yapalım sonunda hayırlı haber olsun yeterki :)))

kızlar merhaba,
az evvel denkl geldim topiğinize. hayret bu vakte kadar görmemişim..
teşekkürler, merak ediyordum bu preseed denen olayı ben de.

bişey sormam lazım, acaba aranızda kabaca bi istatistik yaptınız mı?
preseed ile hamile kalınca, kız bebek olasılığı mı erkek bebek olasılığı mı daha yüksek?

kullanan arkadaşlar ve sonuç elde edenler... bi cevaplayabilir misiniz lütfen?
preseed kullanınca, sonuçta hamile kalınca.... kızınız mı oldu? oğlunuz mu oldu?

Merhaba yalelcim daha kimse hamile kalmadi ki kiz mi erkek mi oluyo söyleyelim yani pre seed tam ise yara bisi mi onu bilemiyoruz:)))

Merhaba yalelcim daha kimse hamile kalmadi ki kiz mi erkek mi oluyo söyleyelim yani pre seed tam ise yara bisi mi onu bilemiyoruz:)))

hmmm...
Anladım aybike, çok sağol.
İlk sayfalarda hamile kaldım haberleri okumuştum, ama nerdeydi o mesajlar hatırlamıyorum.. sonra ipin ucunu kaçırdım zaten.. Son sayfalarda da epeyce bi geriye kadar okudum, ben de denk gelemedim heralde diye düşündüm hamiş haberine..

GG'de bu tip birkaç jel markası var.. diğerlerini deneyen var mı acaba?

malesef canım preseed le hamile kalamadım ((

Aslinda bazilarrinda ise yariyor bazilarindada yaramiyor ama denemekte fayda varr insallah sende bi ise yararr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…