Preseed kullananlar

ben carsamba günü rahim filmi cek,ldikten sonra yani persembe günü kullanmayı düşünüyorum preseedi hem yumurtlamama denk gelmiş olacak tabi ben sebep arıyorum insallah rabbimde nasip eder

Off kizlar negatif yine cok kötüyüm ellerim titriyooo

Aybike, canım üzülme, inşallah hayırlı zamanda olur. bak ben de maalesef hamiş değilim ama üzülmek yok, sonuçta Rabbim imtihan ediyor. strese girip de kendimizi olumsuza şartlandırmayalım. iyi olacak her şey güzel olacak...
dua etmeye devam :9 inşallah dualarımızın karşılığını alacağız :)

benim arkadaşım aşılama olmuştu, tutmadı maalesef onunda, o da çok üzülmüştü ama sonraki ay ilaç falan kullanmadan kendiliğinden hamiş oldu:) sen de inşallah sonraki ay kendilğinden hamiş olursun :9 ben inanıyorum buna:) kendinize iyi bakin , Allaha emanet olun kızlar :)

Kizlar hic bosuna para harcamayin, kac aydir preseed kullaniyorum hic bir ise yaramiyor. nerdeyse 1.5 senedir bebis yapmaya ugrasiyorum denemedigim icmedigim kalmadi esimde bende saglikliyiz sukur hatta son olarak preseed alayim dedim ama oda bi ise yaramadi Artik Allah'tan hayirlisi diliyorum.

Saolasin canim destekleriniz icin haklisin hep dualarima sizleride katicam insallah nasip olur en kisa zamanda bende ne yapcagimi bilmiyorum doktorda isim bitti kendi hali e birakiyorum eger hamile kalirsan buraya kesin yaz sende Allaha emanet ol.....

üzülme canım ya daha vakti var demekki rabbim verecegi zamanı bizden iyi bilir elbet ((

Allah razi olsun hep destek oldunuz haklisin nasip degilmis Alahtan hic umudumu kesmiyorum dualarimda sizde varsiniz hepimize nasip etsin o duyguyu eger hamis olursak buraya yazalim merak icinde birakmayin arada takip edicemm sende Allaha emanet ol kardesim....

eyer hamile kalirsam yapacagim ilk sey buraya yazmak olacak canim bu arada ben yarin hsg cektirecegim esimde test yaptiracak insallah hayirli haberler aliriz

Aslinda bazilarrinda ise yariyor bazilarindada yaramiyor ama denemekte fayda varr insallah sende bi ise yararr

inşllah aybike, teşekkürler güzel dileğin için. inşallah dileyen herkes, hepimiz, en kısa zamanda bebelerimize kavuşuruz.

''işe yaramadı'', ''olmuyor'' falan filan gibi olumsuz düşünceler için çok erken..
artık tıp da teknoloji de çok ilerledi.. olmayacakları bile olduruyorlar nerdeyse...
olacak, bizler de bebişlerimize kavuşucaz nasipse..

Canim bu son zamanlarda o kadar usandim ki, deneyip deneyip bi sonuca varamamak beni yipratiyor..
Bu aralarda benden sonra evlenen arkadas ve tanidiklarim daha erken dedikleri halde teker teker hamile haberlerini facebooktan paylasinca ister istemez moralim birazcik bozuluyor.
Rabbim buyuk en hayirlisini o nasip edicek insallah once saglik olsun diyelim..

bende 2 aydır preseed kullanıyorum ılk ay ıse yaramadı bu ayda oyle cok fazla kullanamadım nasıp kısmet bat 16 eylul ınsallah gelmez kırmızılar bı 9 ay boyunca
Rabbim isteyen herkeslere nasip etsin

slm kızlar bende yeni sayılırım. 8 yıllık evliyim ve hala hamile kalamadım malesef eşimde ve bende bir problem yok ilaçla tedavi ve aşılama denedim. şimdi tüp bebek yapmayı düşünüyordum bu preseed i okudum bide bunu deniyim diyorum belki tutar da özlemim diner inşallah.. ben yurtdışından sipariş ettim yanında ovvülasyon testi ve hamilelik testiyle birlikte geldi. bu ay deniycem ve sonuçlarını buraya yazıcam inşallah allahım dileyen isteyen herkese nasip eder annelik duygusunu..

arkadaşlar nerden aldığınızı ne olur msj atın acil almam lazım :)

canım ben yurt dışından sipariş ettim amerikadan ve 1 haftada geldi ve amerikadan alanların çocuklarının olduğunu okudum hep daha fazla işe yarıyor diye ama tabi biliyorum doğrumu deniyip görcez bakalım..

Ben de yurt dışından sipariş verdim bakalım elimde olunca herhalde yumurtlama zamanına denk gelecek. 5 yıldır denemediğim yöntem kalmadı... Ne bende ne de eşimde bir sıkıntı var ama olmuyor olmuyor... Doktor ümitli konuşuyor ama preseed'den bahsettim gerek yok herşey normal sizde dedi... Ben de ondan habersiz kullanacağım yeter be herşey normalse neden gelmiyor bebiş? dedim artık... Bu kadar olumlu yazıdan sonra da dayanamadım... Benden 10 yaş küçük kuzenim bile hamile kaldı yaaaaa... Nasıl bir bunalımdayım bunu doktor nasıl anlamaz?

Kızlar merhaba, ben de dün sipariş verdim yurtiçinden. 3 gün içinde gelecek. Bi de bunu deneyelim bakalım inş bu son olur hepimiz kavuşuruz yavrularımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…