Preseed kullananlar

benim ayım da 28 günlük canım. testte 12. günde ovulasyonu gördüm, benim anladığım kadarıyla gördüğünden 24 saat sonra yumurtluyorsun. yani muhtemelen 11. günde de yaptın testi, boş çıktı, 12. günde o hormon aktif olmaya başladı bunu testte gördün, ortalama 24 saat sonra-daha az daha fazla olabilir- yumurtan var. 48 saat sonra yok...

yani 12. günde test pozitifse, 13 ve 14. günler gebe kalma olasılığın yüksek demek oluyor.

diğer arkadaşın ay sonunda gördüğü de ek bir yumurtlama olabilir. kuzenime doktor nadiren görülen bi durum olduğunu ama adetten önce bir yumurtlama daha gerçekleşen kadınlardan olduğunu söylemiş. sen yumurta yok sanırken ay sonunda bir yumurtlaman daha gerçekleşiyor olabilir. sanırım bende de öyle bi durum var, ay sonuna doğru yumurta akına benzer akıntım oluyor.

Hadi bakalim belki de cift yumurta ikizim olur :))

Canim benim , sagol ama sanirim ben bir muddet daha bekliyicem. Cunku esim proxeed ve tribestan kullaniyor. Insallah faydasini gormek nasip olur. Dua et canim yada soyle diyeyim dualarimiz karşılıklı olur insallah.sen de durumlar nasil

Canim benim , sagol ama sanirim ben bir muddet daha bekliyicem. Cunku esim proxeed ve tribestan kullaniyor. Insallah faydasini gormek nasip olur. Dua et canim yada soyle diyeyim dualarimiz karşılıklı olur insallah.sen de durumlar nasil

sen saol canım benim ben bi aktara gittim onun verdigi kürleri uyguluyoruz yani bende senin gibi 2 3 ay daha beklemedeyim

kızlar hepsini gectim bu ürünü doktor tavsiyesi olmadan kullnmak ne kadar dogru ? Hamile kalmak istiyorud tbi ki ama benim derdim önce su kuruluk meselesini çözmek doktoruna danısıp kullanan oldu mu hic yan etkileri zararı var mı ? Kullnmak istiyorum ama tereddût edıyorum

kızlar bırakın bu preseed midir nedir böyle kimyasal şeyleri. doktora görünün doktor sorun yok diyorsa kendinizi rahat bırakın. elbet bir gün olacak deyin. bu 2. hamileliğim ikisinde de en umudu kestiğim anda hamile kaldım. öyle ki ilişkiden sonra 15 dakika kadar yattım. sonra hemen banyo yaptım beklemeden. Allah kısmet ederse eder etmezse yapacak bişey yok dedim. önceki denemelerimde saatlerce yataktan çıkmıyordum ayaklarım havada saatlerce yatıyordum ama hamile kalamıyordum. Allaha dua edin paranızı dökmeyin böyle şeylere. adetin 1. gününden başlayıp 10. gününe kadar bal tarçın çörek otu karışımına sabah akşam aç karna 1 kaşık devam edin aynı anda eşinize de bal zencefil karışımı yedirin aynı şekilde kendinizide hamileliğe şartlamayın. görev olarak görmeyin. tıbbi bir sorununuz yoksa evel allah hamile kalmanız kolaylaşacaktır.

Ben bu ay hem incir+havuc kuru hemde pre-seed kullandim,adetime 3 gun falan var ve gebelik testim silikte olsa pozitif...tabi tek pre-seed degil incir kurununde cok etkisini yasadim

Ben bu ay hem incir+havuc kuru hemde pre-seed kullandim,adetime 3 gun falan var ve gebelik testim silikte olsa pozitif...tabi tek pre-seed degil incir kurununde cok etkisini yasadim

insaallah bebegin sana sıkı sıkı tutunur canım sizde sorun neydi acaba

insaallah bebegin sana sıkı sıkı tutunur canım sizde sorun neydi acaba

Aminn canm saol
Bizde bi sorun yoktu,2bucuk yasinda bir oglum var,6 ay once korunmayi biraktik,ama, kistten dolayi olmadi,3ay sogan kuruyle kistlerden kurtuldum,ardin incir + havuc kuru yaptim,kistlerim oldugu aylardada preseed kulladim ama sonuc alamadim...bu ay preseed de kullandim cok sukur pozitif

preseed jel su bazli.doktorum kuruluk icin kullanmamda bir sakinca olmadigini soledi.ben 3 ay ara ara kullandim.bu ay yumurta catlatma ignesi ile kullandim.bakalim sonus ne olacak

Merhabalar , ben de bu ay preseed i 2 kez kullanmış bulunuyorum . Pek ümidim yok gerçi fakat aylardır evde duruyordu . Artık üzüntülerime dayanamadım , bir umut sarıldım bu jel'e ..
Yıllardır araştırıyorum , kullanmayı düşünmüyordum çünkü bizim problemimiz var ve problemli çiftlerde yardımcı olamıyor bildigim kadarıyla fakat yine de 2 kez denedim.
Salı günü büyük gün :) olumlu gelişme olursa yazarım pek sanmıyorum ama .. Allah'tan ümit kesilmez ..

Merhabalar , ben de bu ay preseed i 2 kez kullanmış bulunuyorum . Pek ümidim yok gerçi fakat aylardır evde duruyordu . Artık üzüntülerime dayanamadım , bir umut sarıldım bu jel'e ..
Yıllardır araştırıyorum , kullanmayı düşünmüyordum çünkü bizim problemimiz var ve problemli çiftlerde yardımcı olamıyor bildigim kadarıyla fakat yine de 2 kez denedim.
Salı günü büyük gün :) olumlu gelişme olursa yazarım pek sanmıyorum ama .. Allah'tan ümit kesilmez ..

insallah hayırlı haberler alırsın peki sizde problem neydi sakıncası yoksa bizde erkek infertilesi

bir defa kullanmada tüpün hepsi cok geliyor ikiye bölsek olurmu??hem daha tasrruflu kullanmis oluruz neticede pahali bisey ve kesin garantisi yok tutacakmi diye :KK5::KK5:

X