Preseed kullananlar

Ne gibi belirtiler olmamli acaba sende var mis bisiler surda birgün kaldi ama yinede bekleyemiyorum

Seker bende bel agrisi var suanda.kasiklarimda
agri var. Diyorum ya regl olacak gibi hissediyorum.
ama gogusde siskinlik bulanti falan yok. O yuzden hic konduramiyorum
kendime hamisligi....

Seker bende bel agrisi var suanda.kasiklarimda
agri var. Diyorum ya regl olacak gibi hissediyorum.
ama gogusde siskinlik bulanti falan yok. O yuzden hic konduramiyorum
kendime hamisligi....

Walla canim bendede kasik agrisi arada hissettiriyor bel agrisida öyle gögüslerimde aciyo ama ben regil olurkende böyke olurum ama normal takma herkes öyle diyo regil belirtileriyle ayni diyo hem senin günün geciyo bozma moralini

Walla canim bendede kasik agrisi arada hissettiriyor bel agrisida öyle gögüslerimde aciyo ama ben regil olurkende böyke olurum ama normal takma herkes öyle diyo regil belirtileriyle ayni diyo hem senin günün geciyo bozma moralini

Regl oldum .... soyleyecek birseyim kalmadi....

Ben 2,5 yillik evliyim hala yok ortada benden sonra evlenen akrabalar hepsi cocuklu büyüttüyolar bile herkes gözüme bakiyo bi ortama girdigim zaman ama senin daha erken normall Allahim gönlümüzdekini haayirlica versin insalllaaaahh

valla canım rabbim nasip ettimi evlendigi ay hamile kalıyorlar demekki bizim daha vaktimiz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…