Preseed kullananlar

Cokk saoll bende öyle düsünüyorum ama korkuyorjmm pazartesiye kadar ya gelirse diye cünkü benim ikinci catlatma ignemde oyle oldu kan vermeden birgün önce regilim gelmisti

Cokk saoll bende öyle düsünüyorum ama korkuyorjmm pazartesiye kadar ya gelirse diye cünkü benim ikinci catlatma ignemde oyle oldu kan vermeden birgün önce regilim gelmisti

insallah bu kez bebişin sana sıkı tutunmustur canım umutsuzluga kapılma

insallah bu kez bebişin sana sıkı tutunmustur canım umutsuzluga kapılma

Cok saol destrk oldugunuz icin düsününce inamiyorum bilee belki hamileyim düsüncesi bile cok mutlu ediyo hep aklimda hic zaman gecmiyo senin durumlar be oldu ne yapicaksiniz simdik doktora gidiyo musunuz

Canlar bende de hiçbir belirti yok.benim reglim her ay 24-27 gün araliginda olurdu.bekleyeceğim 10gün geçerse öyle test yaparım ama adet olacak gibi hissediyorum. Yani forumda erken hamilelik belirtilfrinde yazmışlar ya yok mide bulantısı yok kirpik karismasi yok sarı alıntı falan bende hicbirsey yok. Aksine adet oldum olacak gibi hissediyorum. :KK43:

Ama bu belirtiler zaten bir aylik olman lazim cikmadi icin bence cok erken bencede sen öyle yap teste cok erken o zaman zaten Allahim iiin verirde hamile kalirsam kan testinde ögrenirsem kesin test alip yinede yapacam cift cizgi görmekk icin hep tek cizgi moral sifir oluyo

Şeker ben geçen ay 11ağustosta regl oldum.bu ay da yarın olmam lazım. İnsallah olmam bebeğim gelmiştir. Ama diyorum ya hiçbir belirti yok. Hayirlisi olsun Rabbim hayırlı sağlıklı güzel ahlâklı bebekler versin hepimize.

Amin canim insallah bebisin karnindadir sabret olur belirtileride kafana takma cok kisi var hamile bile oldugunu anlamayann sende llesindir belki insallahh hamissirdirrrr

İnsallah canım ama diyorum ya regl olacak gibi hissediyorum. Yarın kırmızı kart görecek gibiyim anliyican :) senin durumlar nasıl. İki gün kaldı sana da şeker. Bhzr nerde:) onun da olur insallah hepimizin olur insallah

Allah hepimize nasip etsin insallah hepimizde cok istiyoruz evet iki gün kaldi benimde karnim agriyo hafiften hafiften belimde agriyi bacaklarimda bazen agriyo tam regil belirtileri cok korkuyorum gelmez insallah pazartesi rahatliyacam pozitif dediginde ne yaparim acaba tabi öyleyse pozitifsee

İnsallah canım ama diyorum ya regl olacak gibi hissediyorum. Yarın kırmızı kart görecek gibiyim anliyican :) senin durumlar nasıl. İki gün kaldı sana da şeker. Bhzr nerde:) onun da olur insallah hepimizin olur insallah

Allah hepimize nasip etsin insallah hepimizde cok istiyoruz evet iki gün kaldi benimde karnim agriyo hafiften hafiften belimde agriyi bacaklarimda bazen agriyo tam regil belirtileri cok korkuyorum gelmez insallah pazartesi rahatliyacam pozitif dediginde ne yaparim acaba tabi öyleyse pozitifsee

İnsallah pozitif çıkar , ben yarın regl olurum muhtemelen çünkü karın faaliyetleri başladı:KK43:

Cok saol destrk oldugunuz icin düsününce inamiyorum bilee belki hamileyim düsüncesi bile cok mutlu ediyo hep aklimda hic zaman gecmiyo senin durumlar be oldu ne yapicaksiniz simdik doktora gidiyo musunuz

canım benden rahim filmi cekilecek tüplerde sorun yoksa asılama yapılacak sordugun için saol

buradayım canım ben allahtan bi mani gelmesse carsamba günü hsg cekilecek tüplerde sorun cıkmassa asılamaya başlanacak

Canim insallah bi sorun yoktur sende en kisa zamanda hamis olursun hepimizde ve isteyen herkes hamile kalirr insalllah

ınsallah hsgde birsey cikmaz. Marankinin sperm arttirici nacunu var ona bir bak istersen netten.

su anda gittigimiz bi aktardan aldıgımız macun ve cay var onları içiyor birde keci boynuzu kürü insallah faydası olmustur esimde carsamba günü sperm verecek

su anda gittigimiz bi aktardan aldıgımız macun ve cay var onları içiyor birde keci boynuzu kürü insallah faydası olmustur esimde carsamba günü sperm verecek

Benimde durum iyi degil.bugun kirmizi kart gorurum

X