Preseed kullananlar

canım arkadaşım yaaa çok çok geçmiş olsun ALLAH şifa versin kendine iyi bak bu ay bizim ayımız haziranda bebişlerimiz gelecek bol bol limon ye ayrıca türkçende güzel sen gibi şeker arkadaşım benim

Sende cok sekersin ben seni cok sevdim aslen bende antepliyim adim emel senin adin ne ??

bundan 3 yıl evvel gittiğimiz hemen her doktor hayallerimizi alt üst etmiş yerin dibine sokup üzerinde tepinmişlerdi. Daha sonra bu kulupte gezinirken bir paylaşım gördüm formül gibi. ümitsiz bir şekilde eşime verdim bunları bulabilirsen git al diye. ümitsiz çünkü doktorun verdiği klomen ve trental adlı haplar pek bi işe yaramamıştı. Sayı 4.5 tan 9 milyona çıkmıştı ancak hız ve marfoloji ortalamanın altındaydı. Eşim verdiğim kimyasal denklemle :) tanıdık eczaneye gitmiş ve listeyi göstermiş, oda muhteşem üçlüyü vermiş.

Pharmaton (multivitamin) günde bir aç

zinco (çinko) günde bir aç

sıvı l-carnıtın şurup (esas bu, bunu mutlaka alın. Solgar marka) aç karnına günde 1 yada 2 yemek kaşığı

ilk çocuğumuzda bunları kullandık ve bir aya kalmadan hamile kaldım allah'a şükür.
Daha sonra baktık yine olmuyo eşim tekrar başladı ayrıca bu sefer bunların yanında eczanede arı sütü tabletini almış onu ikimizde kullandık ve arıdunyası.com dan arı sütü ve polen sipariş etmiştik. Allah'a çok şükür darısı tüm bekleyen ve isteyenlerin başına yine bir aya kalmadan hamile kaldım ama tavsiyem önce hapları deneyin daha sonra olmazsa oyle alın arı sütünü falan çünkü onlar biraz pahalı.
Lutfen paylaşımı yayalım yayabildiğimiz kadar ki herkes faydalanabilsin inşaallah !!!!

eşime aldım ilaçları sadece solgarı bulamadım 3 hafta sonra gelcekmiş aç yazdığın için aç içti işe giderken ateşlenmiş allahtan kusarak çıkarmış rahatlamış eczacı dediki onlar aç içilmez tok içilir dedi lütfen aç içmesinler alalnlar :KK43: yemeklerden sonra içilecekmiş

Adetim geri kesildi giti bir gün sadece adet oldum bugün 3 cü gün daha tekrar gelmedi bugün ovulasyon yaptim silik sanirim yine yumurtlicam git git gidak zetenecim :)

Son düzenleme:
Adetim geri kesildi giti bir gün sadece adet oldum bugün 3 cü gün daha tekrar gelmedi bugün ovulasyon yaptim silik sanirim yine yumurtlicam git git gidak zetenecim :)

yapma yaaaa kız hamile filan olmayasın yerleşme kanaması diyorlar yada ilaçlardandır 100 tane mesaj olunca özel mesaj oluyormuş az kaldı o zaman face yada başka yerden canım arkadaşımla rahat rahat görüşebilecem

eşime aldım ilaçları sadece solgarı bulamadım 3 hafta sonra gelcekmiş aç yazdığın için aç içti işe giderken ateşlenmiş allahtan kusarak çıkarmış rahatlamış eczacı dediki onlar aç içilmez tok içilir dedi lütfen aç içmesinler alalnlar :KK43: yemeklerden sonra içilecekmiş

canım çok çok geçmiş olsun bende bunu başka bir yerde okudum ama solgar denilen ilaç birazda zayıflamak içinmiş eşim biraz zayıf o yüzden kıyamadım ben olsam seve seve içerdim bakalım ne olacak

yapma yaaaa kız hamile filan olmayasın yerleşme kanaması diyorlar yada ilaçlardandır 100 tane mesaj olunca özel mesaj oluyormuş az kaldı o zaman face yada başka yerden canım arkadaşımla rahat rahat görüşebilecem

Test yapmistim adet olmadan evel bitanem ya ilaclardan kesildi adetim cok sanciliydi agri kesici aldim kesildi öle olunca adetim erken geri gelio ama ovulasyon silik iste doktor demisti sen cok yumurtluyosun :)))) cok yumurtluyomda hani bebiss :)))

Test yapmistim adet olmadan evel bitanem ya ilaclardan kesildi adetim cok sanciliydi agri kesici aldim kesildi öle olunca adetim erken geri gelio ama ovulasyon silik iste doktor demisti sen cok yumurtluyosun :)))) cok yumurtluyomda hani bebiss :)))

canım arkadaşım yaaa inşallah düzelirsin yumurtlaman iyi her seferinde kullan preseedi ben bu sefer unutmazsam her ilişkide kullanacam az bişey elime alıp sürecem bakalım bu ay ne olcak benimde adetim uzun sürüyor yaaaa sıkıyor beni :KK43: bekle ki bitsin bebişin gelecek inşallah senin gibi şirin mi şirin olacak inşallah bende teyzesi olarak sevecem onu oy oyyy :KK70:

canım arkadaşım yaaa inşallah düzelirsin yumurtlaman iyi her seferinde kullan preseedi ben bu sefer unutmazsam her ilişkide kullanacam az bişey elime alıp sürecem bakalım bu ay ne olcak benimde adetim uzun sürüyor yaaaa sıkıyor beni :KK43: bekle ki bitsin bebişin gelecek inşallah senin gibi şirin mi şirin olacak inşallah bende teyzesi olarak sevecem onu oy oyyy :KK70:

ins canim allah kalbimize göre versin :* sana msj atim almadin mi mailimi yazmistim faceden ekle diye

YA CANIM BENDE ÖZEL MSJ YAZIYOM YAZIOM NIYE OLMUYO DIYOM :KK70: 100 msj olmsi gerekmis dedin gibi daha 82 olmus benim hayret bise sanki nolcaksa :KK70:BEN COGU ZAMAN CEPTEN GIRDIM ICIN FARKETMEMISTIM HIC :KK70:

kızlar yazdıklarınızı okudumda size şunu söylemek istiyorum. eşinize düzenli olarak haraç kürü yapın içsin. en etkili yöntem o. 1 yıl hamile kalamadım haraç kürü uyguladığımız ay hamile kaldım.birde o ay hamilelikten umudu kesmiştim. preseed kullanmadım bilmiyorum ama preseedle hamile kalınca düşük oranı artıyor diye duydum. kalitesiz spermlerinde yumurtaya ulaşmasını sağlıyormuş diye duydum ama bilmiyorum. bu konuda yapmanız gereken sanırım kendinizi kasmamak, çocuk amaçlı ilişki yaşamamak.eğer bunu baişarırsanız zaten preseede falan ihtiyaç kalmayacak. vajina kendini kasmayacağı için sperm rahatça yumurtayı bulacak. adetin 3. günü mutlaka hormon testi yaptırın. bazen bir iki hapla düzltilecek hormonal problemler olabiliyor. ancak düşük yaptım ben bebeğimin kalbi durdu 12. haftaya girdiğimde öğrendim. şimdi 1 buçuk ay geçti üzerinden ve şuan yine hamilelik belirtim var. inşallah vücudum beni kandırmıyordur. inşallah diğer anneler gününde hepimiz kucağımızda bebişlerle oluruz.

kızlar yazdıklarınızı okudumda size şunu söylemek istiyorum. eşinize düzenli olarak haraç kürü yapın içsin. en etkili yöntem o. 1 yıl hamile kalamadım haraç kürü uyguladığımız ay hamile kaldım.birde o ay hamilelikten umudu kesmiştim. preseed kullanmadım bilmiyorum ama preseedle hamile kalınca düşük oranı artıyor diye duydum. kalitesiz spermlerinde yumurtaya ulaşmasını sağlıyormuş diye duydum ama bilmiyorum. bu konuda yapmanız gereken sanırım kendinizi kasmamak, çocuk amaçlı ilişki yaşamamak.eğer bunu baişarırsanız zaten preseede falan ihtiyaç kalmayacak. vajina kendini kasmayacağı için sperm rahatça yumurtayı bulacak. adetin 3. günü mutlaka hormon testi yaptırın. bazen bir iki hapla düzltilecek hormonal problemler olabiliyor. ancak düşük yaptım ben bebeğimin kalbi durdu 12. haftaya girdiğimde öğrendim. şimdi 1 buçuk ay geçti üzerinden ve şuan yine hamilelik belirtim var. inşallah vücudum beni kandırmıyordur. inşallah diğer anneler gününde hepimiz kucağımızda bebişlerle oluruz.

canım çok geçmiş olsun RABBİM senide bizleride yavrularımıza kavuştursun haraç kürü derken tam açar mısın preseedde bi umut işte

Canim harac kürü nedir tam olarak yazarmisin goggleden baktim bisey bulamadim ??

pardon kızlar bizim oralarda haraç derler keçiboynuzu küründen bahsediyorum. yüzde yüz etkili. kendinizi kasmayın bunu başarabildiğinizde bu seferde korunma yöntemlerini araştıracaksınız. sanırım ben yine hamileyim. hamile kaldığımda da hissetmiştim. bakalım 13 gün sonra falan belli olur. hamile kaldığımda da ovulasyondan 2 gün sonra hissetmiştim.bacağımın üzerine oturamıyorum yine. doktor korun hamile kalma şansın çok yüksek demişti ama ben korunmadım Allah ne isterse o olur.kendinizi kastığınızda vajina spermi öldürücü sıvı salgılıyor.inşallah en kısa zamanda hepimiz bu mükemmel duyguyu hisseder ve bebeklerimizi kucağımıza alırız.

birde ateş ölçme yöntemi ovulasyon testi bunlar şartlanmanıza neden olur. şartlanmada stres yapar hamilelik gerçekleşmez. adetin 10. günü ve 20. günü arasında 1 gün arayla birliktelik olursa hamile kalma oranı %99 (eğer başka sorununuz yoksa) ovulasyonunuzun hangi gün olduğunu bilmek stres yapıyor ben bu ay adet düzensizliği yaşadığım için ovulasyon kullandım ve çok kasıldım strese girdim. evliliğimin 1. yılı dolduğu ay hamile kaldım. ve size söyleyeyim ilk 10 ayı sürekli ovulasyon testi gebelik testi psikolojim bozuldu. son iki ay ise ne olacaksa olsun dedim. aldığım ovulasyon testlerini çöpe attım. ablam hamileydi bebiş için hediye almaya çıktım. eczaneden geçerken dedim bi gebelik testi alayım değişiklik olsun. eve geldim testi yaptım ama testi yaptıktan 10 dakika sonra aklıma geldi unutmuşum bile o derece rahat bırakmışım kendimi. ve sonuç pozitifti. ama ilk 10 ay gebelik testi ve ovulasyon testine verdiğim paranın haddi hesabı yoktu. maaşım onlara gidiyordu. herşeyi yaptınız olmadı mı akışına bırakın. ama hormonlar çok önemli prolaktin yüksekliği özellikle kısırlık sebebi. onlarada dikkat edin rahat olun bebiş o zaman gelecektir

X