Preseed kullananlar

bozma moralini,bu akşam çalışın bari.bir daha da aklında olur artık.tam gaz calışmaya devam.allah en kısa zaman da vakitli ve sağlıklı gelen bir bebiş nasip eder inşallah

slm kızlar bende bu aypreseed kullandım ,bu topic 750.sayfaya kadar tüm sayfaları okuyarak takip ettim cok sayıda hamile kalan var bizde 1,5 yıldır deniyoruz.bu ay kullanıyorum ama yumurtlama olmadı sanırım çünkü ovulasyon testi yapıyorum 9.gunden beri hala cıkmadı çift çizgi, bugun 16.gün daha bakmadım ama bu kadar gec yumurtlama olurmu.buarda gecen ay asılama yaptırdım bu ayda klomen kullanıyorum.

egerki adetin 30 gunden bir geliyorsa zaten 16 gune denk gelmesi lazım.1-2 gun gecikmeyide goze alırsak tam yapılması zamanda bırakmısın((adetden 14 gun once patlama oluyormuş.bende yeni okudum.inşallah hayırlısı.

Yok hayatım ya 26-28 gunde bir oluyorum.heralde bu ay yumurtlama olmadı ama ben preseed 5 kere fln kullandım bitecek yani boşa harcamış olucam

arkadaşlar folekul patlamasını dijital termometre ile hesaplıyorsunuzya onu nasıl yapıyorsunuz

Herkese Merhaba;
bu benim buraya yazdığım ilk ileti. bende hepiniz gibi hamile kalmayı çok istiyen, her regl gününde ağlayan, her hamile gördüğünde gözleri dolan her çocukta aklı kalan biriyim. 5 yıllık evliyim ve sadece evliliğimin ilk 1 ayı hariç hiç korunmadım. Eşimde de bendede hiç bir sorun yok. İnternetten Pre-esed hamililk jelini sipariş ettim yarın elimde olacak. Kullananlardan faydasını görenlerden yardım istiyorum. Bu jeli aparatsız kullanıp hamile kalan varmı? bana yardım edin kızlar....

arkadaşlar hepinize merhaba. uzun zamandır preseed hakkında yazıları okuyorum ve bugün sipariş verdim. yanılmıyorsam ürünün kullanma klavuzunda 3-4gram applikatörle enjekte edilmeli diyor. fakat internette pek çok yerde de bu miktar çok fazla olur, 1gram yeterli diyor. benim siz deneyimli arkadaşlardan öğrenmek istediğim 1 gram mı 3 gram mı kullanmalı, ve enjektörle mi yoksa enjektörsüz mü uygulamalıyım? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)))

ben bu ilacı hiç kullanmadım,ama okadar ayrıntılı okudumki :)artık ezberlemiş gibiyim.şimdi her insan aynı olmadıgı gibi rahimde herkese hasdır.ben 1g kullandım sende oyle kullan demek yanlış olur.sen ilk kez kullanırken ilacın uzerinde yazıldıgı gramda kullan.azacık ıkın ki,eger senin rahim için kucukse dışarı atacak zaten sonraki kullanmalarında ona uygun azaltırsın yada 3-4 sana yeter :)

kızlar bu ay ne kadar cok preseed alan var hadi hepimize inş. buradaya "hamileyim" yazmak nasip olur.tek arzum.laf aramızda bu aralar eşime o kadar kırgınım ki o işi nasıl yapacaz bilmem

Evet cok mantıklı söylediğin, cok teşekkür ederim :))

evet canım kullandığım ilk ayda Allah nasip etti, hadi bakalım Allah inşallah sana da nasip olur

Ayyy darısı başıma inşallah bende aldım bugün elime ulaştı. yumurtlama günüm 22 sinde ama ben hemen bugün gidip denemeye başlayacağım.

canım üzüntünü o kadar iyi anlıyorum ki... Allah evlatla terbiye etmesin kimseyi, boş ver ondada vardır bir hayır. ben dün gitti gidiyordan verdim 79 tl idi. bugünde elime geçti... ordan gayet iyi ilk kez bugün deneyeceğim inşallah şifamız bu jeldedir...

mrb bende buay ovulasyon ve preseed kullandim adetime 9 gun var kasıklarmda batma kabızlik var birde göğuslerim hafif şiş ama agri yok sizce adet belirtisimi 26 gunde bir adet oluyorum

Son düzenleme:
mrb bende buay ovulasyon ve preseed kullandim adetime 9 gun var kasıklarmda batma kabızlik var birde göğuslerim hafif şiş ama agri yok sizce adet belirtisimi 26 gunde bir adet oluyorum
bence hamilelik beliritisi değildir cnm cunku daha 9 gun var dıyosun cok erken ımkansız hatta belirti olması,adet belirtisi içinde erken gerçi ama hayırlısı olsun

arkadaşlar bu ay preseed kullanıp hamile kalan oldumu?

kızlar ben de sipariş verdim ebaya,kaç günde gelir acaba.bu aya yetişmez de gelecek aya inşallah vesilem olur.canım çok sıkılıyor artık hayırlısı olsun...

Ben de bu ay kullanmaya karar verdim. perşembe akşam sıparış verdim, 2 gun sonra cumartesi aldım. gg ebay dan aldym. 89,50 tl. içinde 5 tane ovulyasyon testi ve 2 tane de gebelik testi var. Bu ay her şey yapacam. 7 gündür bal+ tarçın+ çörek otu kullanyorum. hepimize Allah hayırlısını nasip etsin.

bal tarçın çörekotu benim adetlerimi 1 hafta geciktirdi her seferinde hamileyim zannettim ama maalesef.yalnız btç ile yumurtladığımı çok net farketmiştim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…