Preseed kullananlar

mrb arkadaşlar bnde polikistikover var klomene başladım cumartesi bitio pzt doktora gdicem bnm bu jeli kullanmamda bi sakınca varmıdır acaba bnm gibi olup kullanan varmı

mrb arkadaşlar bnde polikistikover var klomene başladım cumartesi bitio pzt doktora gdicem bnm bu jeli kullanmamda bi sakınca varmıdır acaba bnm gibi olup kullanan varmı

bana kalırsa bekle ve doktoruna sor.Burda deneyenler başarılı olanlar elbette var ama bünyeden bünyeye farkeder.Sen en iyi bilene danışsan daha iyi olur sanırım.Birde Muğla da Mehmet YASLAN die bir bioenerji uzmanı var hastalığın için ona gitmeni tavsiye ederim.İsimi nete yaz bulursun zaten.

hayırlı olsun inş sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almak nasip olur arkadaşım. bide sana bişi sorucam bnde pko var şimdi klomen kullanıorum pzt doktora gtcem eğere sonuç olumsuz olursa bu jeli kullansam banada faydası olurmu acaba yani bnm gbi olup kullananlar varmıdır kafayı yicem artık düşünmekten

Doktora sorman en iyisi O en doğru cevabı verir insallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.

Meraba kizlar bende ilk kez bu ay kullandim preseed haftaya regli gunum, umarim olmaz. Olmazsa o gun dr randevum var kizim asilamyla olmustu esimde morfoloji problemi var. Bakalim hayirlisi olsun insallah hamileyimdir.

regl günüme 4 gün kaldı ama artık umutsuzluğa kapılıyorum sanırım.Bazı belirtiler var ama geçen ayda olduğu kadar yani regl belirtiside olabilir.Preseed kullandım bu ay ovülasyon takibinide yaptım ama zaman yaklaştıkça bu ay da olmadı diyorum galiba ((

benim de adetime 5 gün kaldı bugün kahverengi lekelenmelerim oldu.ilk defa yaşıyorum bunu.ama ümitlenmiyorum çok.13 ayda her belirtiyi psikolojik olarak yaşadım bakalım ne olacak? günler de pek yavaş geçiyor artık:))))

canım sen hangi belirtileri yaşıyorsun?

Benimde son 5 gun sag kasigimda agri dolgunluk hissi var. Ben hamilelik yasadim ama belirti olarak inanin ayni adet belirtileri gibiydi sadece cok yorgunluk olmustu bende. Umarim guzel sonuclar aliriz.

canım sen hangi belirtileri yaşıyorsun?

Ya diyorum ya boşa ümitlenmek de istemiyorum . Gün de yaklaşıyo o da stres yaptı. Ağzım çok kuruyo, eskisine nazaran çok daha fazla idrara çıkıyorum yani şöyle diyeyim normalde iş yerinde lavaboyu görmediğim gün sayısı oldukça çokken şu anda mesai saatlerinde 7-8 kez gidiyorum, hatta gece 2 kez uyanıyorum tuvalete koşuyorum, Miğdemde anlamadığım bi yanma hissi ( not: ben kusmaktan çok korkarım o yüzden aklım çıkıyo) ve her gün yürüdüğüm yol dün bitmek bilmedi (Ayrıca göğüslerim sızlıyo ve etrafındaki kahverengi alan koyulaştı ve büyüdü) Ve kasıklarım ağrıyo.Şimdi ben nasıl beklicem 23 Mart'ı bir akıl ver canımcım.:)))

valla belirtiler çok ümitlendirici:)))))))) 3 gün kalmış gebelik testi yapsan çıkar belki.inşallah bu ay hamileyiz yazabiliriz .benim de midemde yanma var bakalım neler olacak .

Benimde son 5 gun sag kasigimda agri dolgunluk hissi var. Ben hamilelik yasadim ama belirti olarak inanin ayni adet belirtileri gibiydi sadece cok yorgunluk olmustu bende. Umarim guzel sonuclar aliriz.

inşallah güzel sonuçlar alırız:))

valla belirtiler çok ümitlendirici:)))))))) 3 gün kalmış gebelik testi yapsan çıkar belki.inşallah bu ay hamileyiz yazabiliriz .benim de midemde yanma var bakalım neler olacak .

Aminnnn İnşallah test yaptırdığımızda o güzel haberi alır forumun diğer bölümlerinde bebişlerimizin gelişmelerini tahlil sonuçlarımızı v.s. konuşuruz çok yakında...Allah tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin inşallah.Pazartesi buraya Teşekkürler Preseed yazarım inşallah....:)))))))

kızlar ben de sipariş verdim ebaya,kaç günde gelir acaba.bu aya yetişmez de gelecek aya inşallah vesilem olur.canım çok sıkılıyor artık hayırlısı olsun...

bende ebaydan aldım 6 günde geldi cok mumnun kaldım.

yakı nedir?

arkadaşlar bu preesed jeli nerden alabilirim en güveniliir ?
bide ben 2 aydır deniyorum daha herhangi bi sağlık problemim yok sadece sabırsız olduğum için denemek istiyorum herhangi bir yan etkisi varmıdır sizce?

ben ebaydan aldım 50 ovulasyon testi+50gebelik testi ile birlikte 83 liraya 6 günde geldi.

gebelik belirtileri gibi bol bol dua et inşallah gebesindir

Yakı: eczaneden aldım canım 2 TL beline takıyorsun yarabandı gibi.Hani belde açıklık falan varsa onu geçirmek için.

gerçi regl günüm 23.03.2013 ama dayanamadım belirtilerden ve idrara çıkmaktan ve gittim hastaneye idrar tahlili yaptılar her şey normal hiçbir enfeksiyon belirtisi yok sonra kan aldılar yine hiçbir enfeksiyon yok, Şeker hastalarındada aşırı idrara çıkma olurmuş şeker ölçümü yaptılar sonuç 94 yani ondada her şey çok normal en son B-Hcg yaptılar sonuç 0,138 yani negatif ama geç döllenme olduysa bu sonuç normalde o zaman da tepkiler için erken değilmi ? Şimdi bu bebek yerine yerleşmeden bana bunları yaşatamaz sanırım eee yerleştiyse bhcg neden böyle iki ihtimal var ya hamile falan değilim yada bizim ufaklık henüz 8 hücreli bir embiriyo olmadan canıma okumaya başladı ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…