Preseed kullananlar

Bana da adresi gönderebilir misiniz ben gittigidiyordan alacağım başka biryerde bulamadım fiyatını da yazar mısınız
teşekürler

Arkadaşlar önce bende de çok fazla iltihap vardı önce bunun için antibiyotik fitil tarzı bir şeyler kullanıp bundan kurtuldum, bir süre de preeseed kullanmadan sadecesadece ilişkiden sonra uzun uzun bacaklarımı kaldırıp bekledim ama yine de meni çıkışı çok fazlaydı. Daha sonra burada preeseed başlığında aperm besleyici filan değince almaya karar verdim. Ve açıkcası ilişki sonrasında meni dışarı çok fazla akmadı hatta kullanmadan öncekine göre çok çok azdı diyebilirim. Ama yine de önlem olarak ilişki sonrası 1 saate yakın bacaklarım havada bekledim ( ve sabaha kadar yatıp öylece uyudum, açıkçası benim de umudum yoktu en azından ilk ay beklemiyordum bunun vermiş olduğu psikolojik bir rahatlık olabilir kızlar bilemiyorum?! Benim tavsiyelerim naçizane bu kadar denemekte yarar ver hiçbir şey kaybetmiyoruz, Allah en yakın zamanda gönlümüzdekini hayırlısıyla versin (Amin)

eger elinde fazla kalan pressediniz varsa bana yollarmisiniz arkadaslar

canım sen hamilemisin şimdi bu ay mı kullandın sende bende kullandm şubatın 10unda test günüm

canım sen hamilemisin şimdi bu ay mı kullandın sende bende kullandm şubatın 10unda test günüm

canım hakkında hayırlısı inş olurr.. ben bu preesed i ilk kez duydum ve su anda arastırıyorum nasıl nezaman ve kaç kere kullanılıyor .. nereden alabiliyoruz .eczaneler satmıyor mu?

oncelikle merhaba arkadaşlar.ben 3 yıldır evliyim.hiçde korunmadık ama çocuk yok hala hangi doktora gittiysem sen de sorun yok fıstık gibisin deyip yolladılar.eşimin sonuçlarında biraz sorun var.türkiyede yalnız tüp bebek olur dediler.maddi imkan ve eşimin işi ile alakalı tüp bebek yaptıramadık.rusyada eşimin sonuçlarına okadarda korkulu değil dediler.aklım karışdı.heray kafadan 14 .cü gun deniyoruz ama olmuyor.şu pre seed jelini bugun okudum.almaga karar verdim.ama rusyada yaşadığımız için yalnış alırım diye korkuyorum.lütfen içerisinde neler var yani jelmi spreymi nedir bu 4 yaşında ccuğa anlatır gibi anlatsanız cok minnettar kalırdım.yardımlarınız için teşekkur

Allah sağ salim kucagına almayıda nasıp etsin inşallah kardeşim.benim sizden bir ricam olacak bu ilacın nasıl bişey oldugunu bana yazarmısınız.rusyada yaşıyorum ve buradan alacagım da yalnıs almayım diyorum lutfen.hatta resmi olsa dahada iyi olur olmazsada 4 yaşındaki cocuga anlatır gibi anlatırmısınız.LÜTFEN

cnm bi sorun var mıydı sende yada esnde bende bgn sipariş verdim eşimde varikosel varda

canım hakkında hayırlısı inş olurr.. ben bu preesed i ilk kez duydum ve su anda arastırıyorum nasıl nezaman ve kaç kere kullanılıyor .. nereden alabiliyoruz .eczaneler satmıyor mu?

canım gittigidiyordan sipariş ettim ve adetin başından itibaren 12 ve 18. günlerde preeseedi kullanarak ilişki gerçekleşti

Canım eşimde sorun olup olmadığını açıkcası bilmiyorum ama eşimin amcası ve halasının çocukları olmamış genetik bir yatkınlık olabilir diye korkuyordum. Bu yüzden preseed işe yaramasaydı doktora gidecektik ama Allaha şükür gerek kalmadı. Canım sadece 14. gün deneme 12 ve 18. günler arasında her gün ilişkiye girin, ilişkiden hemen sonra ayağa filan kalkma yarım saat belinen altında bir yastıkla yat sonra sabaha kadar yıkanmayı filan unut öylece yat derim ben. preseed de gittigidiyor.com dan alabilirsin 79 tl filan canım, jel şeklinde ve kutunun içinde tek kullanımlık şırıngaları var ilişkiden önce vajina içine enjekte ediyorsun, açıkcası biz birazda penise sürdük çünkü vajina içine enjekte ederken ben biraz irkildim :26: umarım yeterince açıklayıcı olmuştur:26:

teşekkurler Allah razı olsun.bide şey soracam bu kutunun uzerinde yalnızca mavi cicek olan dimi?ben rusyadayımda ezzanelerde bile yok o yuzden arattıracağımda.

dr koydu tabi cnm o ne canım ilk defa duydumm
ama bzm damarlar fazlaydı 7 tane damar tamir etti dr

Allah şifa versin inşallah hamile kalırsın.ben sizin hastalıgı araşdırdımda tedavi olmadan tup bebek felan tafsiye etmiyorda ondan sordum.siz tedaviyi yapmıssınız.insallah sağ salim bebek'leriniz' :)olur

arkadaşlar bence bu jele mucize gözüyle bakmayın. ben bir tüp kullandım hiç işe yaramadı. çok şükür şimdi hamileyim fakat jel bittikten sonra ve herhangi bir katkı maddesi kullanmadığım ay hamile kaldım. kimsenin böyle bir jele bu kadar para vermesine kıyamadığım için uyarma ihtiyacı hissediyorum... Allah herkese en kısa zamanda nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…