Preseed kullananlar

kızlar ben de sipariş verdim ebaya,kaç günde gelir acaba.bu aya yetişmez de gelecek aya inşallah vesilem olur.canım çok sıkılıyor artık hayırlısı olsun...

canım git gidiyor da var ebaya neden sipariş veripişi uzattın 3 günde elinde olurdu ben gg almıştım

bal tarçın çörekotu benim adetlerimi 1 hafta geciktirdi her seferinde hamileyim zannettim ama maalesef.yalnız btç ile yumurtladığımı çok net farketmiştim .

Evet geciktere bilir galiba. Bügün 11 günündeyim,9 gündür btç kullanyorum hiç yumurtlama bilirtileri his etmiyorum, ara sıra kasıklarım ağrıyor o kadar.

merhaba ben sitedeki preseed konusunu yaklaşık 2 aydır takip ediyorum ve 3 gün önce g.gidiyordan aldım.Bu ay incir kürü,Bal-tarçın-çörekotu uygulamasını,adaçayı yağını, kullandım hatta 110 besmele de boynumda.Şimdi ovulasyon takibindeyim.Bakalım 25.03.2013 tarihinde bende teşekkürlerrrrrr preseeedddd yazabilecekmiyim.Allah'ım tüm isteyenlere evlat nasip etsin.(amin)Not:Yakı da kullanıldı:))))

Son düzenleme:
Evet geciktere bilir galiba. Bügün 11 günündeyim,9 gündür btç kullanyorum hiç yumurtlama bilirtileri his etmiyorum, ara sıra kasıklarım ağrıyor o kadar.

kullandığım aylar akıntım çok iyiydi ama benim eşimin spermleri az olduğundan olmadı sanırsam.ilaç kullanıyor şimdi bakalım bide preseedi denyelim inş olur bu ay

merhaba ben sitedeki preseed konusunu yaklaşık 2 aydır takip ediyorum ve 3 gün önce g.gidiyordan aldım.Bu ay incir kürü,Bal-tarçın-çörekotu uygulamasını,adaçayı yağını, kullandım hatta 110 besmele de boynumda.Şimdi ovulasyon takibindeyim.Bakalım 25.03.2013 tarihinde bende teşekkürlerrrrrr preseeedddd yazabilecekmiyim.Allah'ım tüm isteyenlere evlat nasip etsin.(amin)Not:Yakı da kullanıldı:))))

maşallah çok iyi çalışıyorsun inşallah bu ay müjdeli haberler verirsin:)

Benimde elime dün ulaştı ben şubat 11 de tüp bebek yaptırdım tuttu fakat kimyasal gebelik yaşadım dün rengli oldum burdan bakarken bu jel dikkatimi çekti sipariş verdim bugün geldi bakalım tüp bebekle olmadı belki bumla nasip edecek rabbim normal yolla rabbim isteyen herkese tez zmanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşalahh.bide çörek otu yağı aldım eşimde bende onu içiçez bu ay rabbim nasip decek inşalah en kıza zamanda :KK16::KK16:

arkadaşlar ben dah öncede yazdığım gibi bu site sayesinde preseed le tanıştım ve yine bir yorumcunun tavsiyesiyle diğer uygulamalarıda yaptım.Ovülasyon testini gittig.... sitesinden aldım markası laboquıck ve çift çizgiyi yakaladım.kullanımıda çok kolay siparişi akşam 5 te verdim ertesi gün sabah 10 da elimdeydi.araştıran arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla paylaşayım dedim.

arkadaşlar ben dah öncede yazdığım gibi bu site sayesinde preseed le tanıştım ve yine bir yorumcunun tavsiyesiyle diğer uygulamalarıda yaptım.ovülasyon testini gittig.... Sitesinden aldım markası laboquıck ve çift çizgiyi yakaladım.kullanımıda çok kolay siparişi akşam 5 te verdim ertesi gün sabah 10 da elimdeydi.araştıran arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla paylaşayım dedim.

aynen bende aynı siteden aynı markanın kini aldım 20 adet ovualyon testi 6 ad gebelik testi karo dahil 20 tlye bu ay bide preseed aldım heyecanla bekliyorum mart 5 de kimyasal gebelik yaşadım şimdi yumurtlama günümü bekliyorum.rabbim tez zamanda bebeklerimiz nasip etsin inşalalh isteyen herkese versin aminnnnn

aynen bende aynı siteden aynı markanın kini aldım 20 adet ovualyon testi 6 ad gebelik testi karo dahil 20 tlye bu ay bide preseed aldım heyecanla bekliyorum mart 5 de kimyasal gebelik yaşadım şimdi yumurtlama günümü bekliyorum.rabbim tez zamanda bebeklerimiz nasip etsin inşalalh isteyen herkese versin aminnnnn

amin İnşallah RAbbim her isteyene versin.Ben bu ay bal çörek otu tarçını kullandım, yakı kullandım, adaçayı yağını kullandım,110 Besmeleyi yazdım üzerimde,ovulasyon testimi yaptım,preseedi kullandım,kayınvalidem Meryem ve Yusuf suresini bu Cuma okudu 2 Cuma daha okuyacak,İncir kürünü kullandım artık Allah nasip ederse 25.03.2013 de bende anne aday adaylığından anne adaylığına yükseldim yazabilirim :))))

amin İnşallah RAbbim her isteyene versin.Ben bu ay bal çörek otu tarçını kullandım, yakı kullandım, adaçayı yağını kullandım,110 Besmeleyi yazdım üzerimde,ovulasyon testimi yaptım,preseedi kullandım,kayınvalidem Meryem ve Yusuf suresini bu Cuma okudu 2 Cuma daha okuyacak,İncir kürünü kullandım artık Allah nasip ederse 25.03.2013 de bende anne aday adaylığından anne adaylığına yükseldim yazabilirim :))))

aminn canım inşallah tez zamanda bizde anne oluruzz...muhakkak yaz buraya 25 martı beklicem bende heyecanla :KK52::KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar bu preesed jeli nerden alabilirim en güveniliir ?
bide ben 2 aydır deniyorum daha herhangi bi sağlık problemim yok sadece sabırsız olduğum için denemek istiyorum herhangi bir yan etkisi varmıdır sizce?

ben ebaydan aldım ucuza geldi ayrıca 5 günde elime ulaştı.ordan alan arkadaş çok.bence güvenilir.

arkadaşlar ben dah öncede yazdığım gibi bu site sayesinde preseed le tanıştım ve yine bir yorumcunun tavsiyesiyle diğer uygulamalarıda yaptım.Ovülasyon testini gittig.... sitesinden aldım markası laboquıck ve çift çizgiyi yakaladım.kullanımıda çok kolay siparişi akşam 5 te verdim ertesi gün sabah 10 da elimdeydi.araştıran arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla paylaşayım dedim.

canım ne zaman yakaldın çift çizgiyi ben pazar günü yakaladım ,bat ım 25 mart benim de inş bu ay muradımıza ereriz.

ben ebaydan aldım ucuza geldi ayrıca 5 günde elime ulaştı.ordan alan arkadaş çok.bence güvenilir.

teşekkür ederim ebay'i hiç duymadım senin bu yazdığınıda geç görmüş oldum gg'dan aldım sence nasıldır aynı değilmi sonuçta?

aminn canım inşallah tez zamanda bizde anne oluruzz...muhakkak yaz buraya 25 martı beklicem bende heyecanla :KK52::KK52::KK52::KK52:

kesinlikle yazıcam.Dünden beri yumurtalıklarım çok ağrıyo çatlıyor mu ondan mı oluyor yoksa bünyeye bu kadar uygulama fazla geldi ondan mı oluyor bilmiyorum.Bu arada test dünde pozitif çıktı:)

canım ne zaman yakaldın çift çizgiyi ben pazar günü yakaladım ,bat ım 25 mart benim de inş bu ay muradımıza ereriz.

pazarteside çift çizgi salı da çatlayamadı sanırım hala :)))) eşime diyorum bu günde çift çıkarsa bi çatlıcak tam çatlıcak.Adamın içi çıktı keçiboynuzu pekmezinden :)))

sizce bu preseed ilk hamile kaldığında dış gebeliğe sebeb olabilirmii ?okuduklarımmı hep böyle yaşamış anlamadım :)

X