Preseed kullananlar

yumurtlama takibi nasıl yaptırıcaz canım
çok pahalı değilmiş zaten

yumurtlama takibini eğer adetlerin düzenli ise eczaneden ovulasyon testi alıp evde kendin yapabilirsin adetinin 1. gününden başlayarak sayman 11. günden itibaren ovulasyon testleri yapman gerekiyor bu şekilde yakalayabilirsin yumurtlama gününü benim adetlerim düzenli olmadığı için ben doktoruma yaptırdım doktoruna yumurtlama takibi yaptırmak istediğini söylemen yeterli o seni yönlendirecektir belirli günlerde çağıracak ultrasonda yumurtanın büyümesini takip edecek ve uygun günleri sana söyleyecektir...

tabiki sorabilirsiniz...

1- Bu ürünü doktor tavsiye ediyor mu? siz kimin tavsiyesiyle kullandınız?
2- Bu topik dahil başka hiç bir yerde yan etki ile ilgli bir yazı okudunuz mu?
3- Bebekte bir soruna sebep oldumu yada olan birini duydun mu?
4- Sizin aldığınız sitede aldığınız ürünün linkini bana özelden atabilir misin?ya da buradan yazar mısın? güvenilir olması benim için çok önemli...bir kaç yerde Amerikadan gelen ürünlerin fayda sağladığı Türkiyedekilerden pek sonuç alınmadığını falan yazmışlar o yüzden endişe ettim...
5-Yan etki herhangi bi zarar olmaz değilmi?doktorun ne dedi?

Canım cevap bekliyorum senden... Bu ay için yeni umutlar toplamaya çalışıyorum... Önerilerini bekliyorum.

1- Bu ürünü doktor tavsiye ediyor mu? siz kimin tavsiyesiyle kullandınız?
2- Bu topik dahil başka hiç bir yerde yan etki ile ilgli bir yazı okudunuz mu?
3- Bebekte bir soruna sebep oldumu yada olan birini duydun mu?
4- Sizin aldığınız sitede aldığınız ürünün linkini bana özelden atabilir misin?ya da buradan yazar mısın? güvenilir olması benim için çok önemli...bir kaç yerde Amerikadan gelen ürünlerin fayda sağladığı Türkiyedekilerden pek sonuç alınmadığını falan yazmışlar o yüzden endişe ettim...
5-Yan etki herhangi bi zarar olmaz değilmi?doktorun ne dedi?

ürün yurtdışından geldiği ve eczanelerde pek satılmadığı için doktorlar pek bilmiyorlar. bende internetten araştırıp kullanmaya karar verdim..

ben ürünü almadan önce uzunca bir süre araştırdım yurtdışı sitelere girip kullanıcı yorum larını okudum herhangibir olumsuz yorumla karşılaşmadım..

benim gebeliğimde şu ana kadar olumsuz bişey yaşamadım çok şükür umarım bundan sonra da yaşamam...

ben git gid.. siparş ettim ama şimdi baktım benim aldığım dükkanda kalmamış o ürün ama direkt yurtdışından gelsin isterseniz ebay dan da sipariş verebilirsiniz..yada google da preseed jel diye aratırsanız orada preseed in resmi sitesi var oradan telefonla bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz...

ürünün prospektüsünde herhangibir yan etkiden bahsedilmemiş

yumurtlama takibini eğer adetlerin düzenli ise eczaneden ovulasyon testi alıp evde kendin yapabilirsin adetinin 1. gününden başlayarak sayman 11. günden itibaren ovulasyon testleri yapman gerekiyor bu şekilde yakalayabilirsin yumurtlama gününü benim adetlerim düzenli olmadığı için ben doktoruma yaptırdım doktoruna yumurtlama takibi yaptırmak istediğini söylemen yeterli o seni yönlendirecektir belirli günlerde çağıracak ultrasonda yumurtanın büyümesini takip edecek ve uygun günleri sana söyleyecektir...

teşekkür ederim canım adetim düzenli çok şükür

ürün yurtdışından geldiği ve eczanelerde pek satılmadığı için doktorlar pek bilmiyorlar. bende internetten araştırıp kullanmaya karar verdim..

ben ürünü almadan önce uzunca bir süre araştırdım yurtdışı sitelere girip kullanıcı yorum larını okudum herhangibir olumsuz yorumla karşılaşmadım..

benim gebeliğimde şu ana kadar olumsuz bişey yaşamadım çok şükür umarım bundan sonra da yaşamam...

ben git gid.. siparş ettim ama şimdi baktım benim aldığım dükkanda kalmamış o ürün ama direkt yurtdışından gelsin isterseniz ebay dan da sipariş verebilirsiniz..yada google da preseed jel diye aratırsanız orada preseed in resmi sitesi var oradan telefonla bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz...

çok teşekkür ederim sağolasın. bebeğine ve ailene sağlık huzur diliyorum, Allah hepimizin yüzünü güldürsün...
ebay dan çok geç geliyormuş diye gg den alacağım 99 lira olan bir üründe sahte olma ihtimali yoktur herhalde?

ii
çok teşekkür ederim sağolasın. bebeğine ve ailene sağlık huzur diliyorum, Allah hepimizin yüzünü güldürsün...
ebay dan çok geç geliyormuş diye gg den alacağım 99 lira olan bir üründe sahte olma ihtimali yo

iyi dilekleriniz icin cok trsekkur ederim umarim sizde de ise yarar ve yavrunuza kavusursunuz ....

ben aldigimda urunu fiyatj 130 tl idi sanirim fiyati dusmus sahte olup olmadigi hakkinda bir fikrim yok ama siz yinede iyi arastirin derim cunku az once girip baktim satisi olan bazi sitelerdd halen fiyat 130 tl civari...

canım bende ürünü sipariş etmeye karar verdim sen git gid.....aldın deme
ben baktım dün o siteye 130 lira değil 99 liraydı sence fiyat düşmüşmü yoksa sahte olma ihtimali varmı diye şüphe girdi içime
bide yanında ovulasyon seti geliyomu biz ayrıcamı alıcaz
sizin sperm sayınız kaçtı canım

tayfcım yorumun beni çok rahatlattı teşekkür ederim başka bir siteyede üyeyim ve orada preseed kullanan 2 kişi vardı onlarla görüştüm biri doğum yaptı diğeride 4 aylık hamile bi sorun yok dediler şimdi iyiyim ama lütfen yorum yazarken dikkat edelim hamile olarak gerçekten çok etkileniyoruz inşallah sağlıkla kucağımza alırız ne yazdıysa alnımızda onu yaşıycaz eğer allah yazmasaydı preseed kutu kutu bitirsekte kalamazdık diye düşünüyorum hepinize güzel günler diliyorum

Selam

Biraz geç ama merak ettim bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alabildin mi?

canım bende ürünü sipariş etmeye karar verdim sen git gid.....aldın deme
ben baktım dün o siteye 130 lira değil 99 liraydı sence fiyat düşmüşmü yoksa sahte olma ihtimali varmı diye şüphe girdi içime
bide yanında ovulasyon seti geliyomu biz ayrıcamı alıcaz
sizin sperm sayınız kaçtı canım

Canım gg den aldım preseed i. dün sipariş verdim bu sabah ürün elimdeydi. 40mg olanı aldım 79 liraya. orjinal ürün hologramı ve Türkçe kullanma kılavuzu var içinde. ürünü almadan önce satıcı firma ile mailleştim neden fiyat düşük dedim. kendileri çok sayıda ürünü toplu aldıklarını ve bu nedenle indirimli fiyata aldıklarını makul bir kar ile sattıklarını söyledi. son kullanma tarihi de 2014. yani bence üründe hiçbir sorun yok. kullandıktan sonra sonuçları da buaradan paylaşalım.. Birde ovülasyon testi aldım internette o da çok indirimli geliyor. ikisini birden kullanacağım...

Canım gg den aldım preseed i. dün sipariş verdim bu sabah ürün elimdeydi. 40mg olanı aldım 79 liraya. orjinal ürün hologramı ve Türkçe kullanma kılavuzu var içinde. ürünü almadan önce satıcı firma ile mailleştim neden fiyat düşük dedim. kendileri çok sayıda ürünü toplu aldıklarını ve bu nedenle indirimli fiyata aldıklarını makul bir kar ile sattıklarını söyledi. son kullanma tarihi de 2014. yani bence üründe hiçbir sorun yok. kullandıktan sonra sonuçları da buaradan paylaşalım.. Birde ovülasyon testi aldım internette o da çok indirimli geliyor. ikisini birden kullanacağım...

sağol canım inş işe yararda meleğine kavuşursun
40mg olan yeterlimi az gelmez mi

slm kızlar uzun zamandır giremiyordum:KK43: yaklaşık 3 aydır klomen kullandım ama artık yumurtalıklarım ilaca cvp vermiyor!!!benim fsh sorunum var yeniden hayıt otuna başladım..gecen ay fsh15 prolaktın 34 ca 125 değeri ise 50 cıktı..bu perşembe tekrar hormon tahlili yaptıracam..birde rahim duvarım inceymiş onun için nar suyu kullanıyorum...benim gibi aynı durumda olanlarınız var mı??

merhabalar arkadaşlar
ben de an itibariyle preseed siparişini vermiş bulunuyorum.. ağustostan beri denememize rağmen bebek sahibi olamadık.. bu ay 7 gün gecikince çok umutlanmıştım.. ama nasip değilmiş yine olmadı.. Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah.. preseed vesile olur buna inşallah..

Merhaba bende preseed ile hamile kalanlardanım eşim ve bend herhangi bir problem yoktu fakat 3 ay denememize rağmen hamile kalamamıştım ve preseedi kulladığım ay hamile kaldım. Kızımızda 28.12.2012 de dünyaya geldi sağlıklı olarak şuanda da sağlıklı maşallah ben hiçbir yan etkisini görmedim ama yinede iyi araştırmak lazım.

merhaba kızlar öncelikle bende preseedle hamile kalanlardanım 4-5 sayfa öncesinde hikayemi okuyabilirsiniz.çok uğraştım ameliyat oldum vs. vs. ve preseedi kullandığım ilk ay Rabbim nasip etti ve doktorsuz hamile kaldım çok şükür Allahıma.:nazar::nazar:çok zorlu bi süreç Allah isteyen çabalayan herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı evladını kucağına almayı,ama bazı kişilerin bebek sağlıklı oluyomu falan die soruları olmuş yanlış bulduğum için yazma ihtiyacı hissettim 1.burda bu jelle hamile kalan bi çok kişi var ve insanlara böle bi soru yöneltilmesi zaten evladını zor bulmuş ki; (bunu en ii yaşayan sizler anlarsınız,) böle soru sorulup insanların içine kuşku düşürmek çok yanlış. 2-Herşey rabbimden gelir zaten Allah korusun öle bişe olacaksa preseed kullanmadanda olur.Lütfen kuşkularınızı kendinize saklayın.
Allah herkese sağlıklı evlatlar versin böle şeyleri düşünerek kuruntu yapmayıın bi çok sitede yabancı ve yerli preseed ile hamile kalanlar ve yorumları var araştırın sorun içinize siniyorsa kullanın.ben uzun tedaviden sonra,ilk kullanışta faydasını gördüm çok şükür, İNSALLAH hepiniz faydasını görür teeezz zamanda yavrunuza kavuşursunuz:KK16::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba kızlar öncelikle bende preseedle hamile kalanlardanım 4-5 sayfa öncesinde hikayemi okuyabilirsiniz.çok uğraştım ameliyat oldum vs. vs. ve preseedi kullandığım ilk ay Rabbim nasip etti ve doktorsuz hamile kaldım çok şükür Allahıma.:nazar::nazar:çok zorlu bi süreç Allah isteyen çabalayan herkese nasip etsin sağlıklı hayırlı evladını kucağına almayı,ama bazı kişilerin bebek sağlıklı oluyomu falan die soruları olmuş yanlış bulduğum için yazma ihtiyacı hissettim 1.burda bu jelle hamile kalan bi çok kişi var ve insanlara böle bi soru yöneltilmesi zaten evladını zor bulmuş ki; (bunu en ii yaşayan sizler anlarsınız,) böle soru sorulup insanların içine kuşku düşürmek çok yanlış. 2-Herşey rabbimden gelir zaten Allah korusun öle bişe olacaksa preseed kullanmadanda olur.Lütfen kuşkularınızı kendinize saklayın.
Allah herkese sağlıklı evlatlar versin böle şeyleri düşünerek kuruntu yapmayıın bi çok sitede yabancı ve yerli preseed ile hamile kalanlar ve yorumları var araştırın sorun içinize siniyorsa kullanın.ben uzun tedaviden sonra,ilk kullanışta faydasını gördüm çok şükür, İNSALLAH hepiniz faydasını görür teeezz zamanda yavrunuza kavuşursunuz:KK16::emir_bebek::emir_bebek:

canım söylediklerine kesinlikle sonuna kadar katılıyorum ben hamile kalmadan önce topikleri takip eder kendime umut ışığı arardım iyi habarler okuduğumda onlar kadar sevinir dua ederdim sonunda benimde meleğimde geldi:nazar::nazar: ve benim gibi başkalarına umut olsun diye paylaşmak istedim tabiki bizi bizden iyi kimse anlayamaz sorulan soruları bidiğim kadarıyla yardımcı olabilmek adına sonuna kadar memenuniyetle yanıtlarım yeterki karşımdakine bir faydam olabilsin ama bu soru beni de gerçekten rahatsız etti:KK20: birkaçgün kafamı kurcaladı sonuçta bende araştırıp inceleyerek kullandım gaybı allahtan başka kimse bilemez ama dediğin gibi soru sorarken karşımızdakinin hassasiyetlerini düşünerek dikkatli olalım biz zaten ilacı kullanarak bebeğimize kavuşmuşuz bunun geri dönüşü yok ki allah ne nasip ederse kabulümüz arkadaşlarımı da anlıyorum yavrularına kavuşabilmek adına araştırmalar yapıyorlar ama lütfen dikkatli sorular soralım sonuçta preseed olsun yada olmasın hiçbir gebeliğin %100 sağlıklı olacak diye bir garantisi yok allah kimseyi evladıyla sınamasın bizlere sağlıkla kucasğımıza almayı isteyen tüm arkadaşlarımıza da en yakın zamanda bu duyğuyu yaşamayı nasip etsin....

hanımlar öncelikle merhaba :KK70: yaklaşık 3 yıldır tedavi tedavii tedaviii... ve hiç bir sonuç yok ortada. hiç bi nedenimiz de yok olmaması için. artık 2.aşılamadan sonra tedavilerimide bıraktım. tabi bu arada piskolojık sorunlarım had safhaya çıktı ekstra nedenlerimde oldu tabi. maddi sorunlarda baş göstermeye başladı. etrafımdaki insanların her dediklerini de yaptım içmediğim ot yemediğim halt kalmadı. hacılara hocalara da gittim. şimdi denemek için son iki adımım kaldı. PRESEED ve TÜP BEBEK .
bu ay preseedi aldık. hiç bir konntrol yapmadan kullanıcaz inşallah. Allah düşmanım varsa imtihanı yavrusuzluk olsun hatta düşmanıma bile böyle dert vermesin.
Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşllh.
________________hayırlı haberlerle görüşmek üzere..:emir_bebek:

arkadaşlar yaklaşık 2 aydır başlığı inceledim süreç sonunda preseedi sipariş ettim. bir ay kullandım ve Allah'a şükür ilk ay hamile kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.Bebeğimin doğumu 23.09.2013 :KK1:

arkadaşlar yaklaşık 2 aydır başlığı inceledim süreç sonunda preseedi sipariş ettim. bir ay kullandım ve Allah'a şükür ilk ay hamile kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.Bebeğimin doğumu 23.09.2013 :KK1:

hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin bizlere darısı inşallah :KK70: bende kullanıyorum şuan ama piskolojık sorunlarım var ilişki sayımız oldukça az onun için hiç ümitli deilim

Arkadaşlar bende şuan da ilk defa duyuyorum preseed diye bir jel olduğunu hamile kalan arkadaşlar beni biraz aydınlatrsa sevnrim bende geçen ay aşılama oldum ama sonuç negatif ve bende mantar enfeksiyonuda var sanrm bu ay tedavi olacağm onun içinde lütfen bilgilendrrsenz sevinrm kullanan arkadaşardan :)

X