Preseed kullananlar

merhaba
forumlardan preseed ile hamile kalındığını okudum .Çokm kısa sorum var size eğer vaktinizi almazsa.
Forumlarda okuduğum hep insanların hamile kaldığı bu ürünle ama beni asıl ilgilendiren sonrası.Yani doğan bebek sağlıklı mı değil mi? Bu ürün bebekte sorun yaratırmı bir sakatlık falan? Bunu çok merak ediyorum.Preseddle hamile kalıp bebeklerini sağlıkla kucaklarına alanlar bizi aydınlatırmısınız,yada sorun yaşayanlar var mı?? Beni aydınlatırsanız çok sevinirim. İyi akşamlar

evet güzel bir soru. Lakin hiç duymadım sorun yaşayanını.

merhaba arkadaşım bende evliliğimin 7. senesinde preseed jel ile ilk denememde hamile kaldım benim artık hiç umudum kalmamıştı ki mucizem geldi allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh.... daha önce bu ilaçla ilgili birçok araştırma yaptım ilaç yurtdışından geldiği için o siteleri de tek tek tarayıp bilgi edindim hiç olumsuz birşeye rastlamadım birçok insan kullanıp hamaile kalmış ve bebeklerini sağlıkla kucaklarına almışlardı bende denemeye karar verdim ve denedim...şu an hamileyim inşallah bende bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım....kendimle ilgilide şunu söyleyebilirim şu ana kadar bir sorun yaşamadım inşallah sonrasında da yaşamam.... bence denemeye değer <3

canım bencde denemelisin sperm canlılığı içinde faydalı olduğu yazıyor...inşlhh işe yarar

arkadaşlar bende kullanmak istiyorum nerden aldınız bilgi verirmisiniz

bulunduğun yerdeki en yakın eczaneden getirtirebilrsn yada gg sipariş verebilirsin..

Meraba arkadaşım Allah çocuğunu vaktinda zamanında sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah acaba nerden aldığını nasıl aldığını paylaşabilirmisin bende almak istiyorum ama en güvenilir yer neresi bilemiyorum

Melinnaz sana sormak istediklerim var...umarım bu yazımı görürsün çünkü preseed almak istiyorum bu gün ama kullanan bilen birine danışmam lazım.

1- Bu ürünü doktor tavsiye ediyor mu? siz kimin tavsiyesiyle kullandınız?
2- Bu topik dahil başka hiç bir yerde yan etki ile ilgli bir yazı okudunuz mu?
3- Bebekte bir soruna sebep oldumu yada olan birini duydun mu?
4- Sizin aldığınız sitede aldığınız ürünün linkini bana özelden atabilir misin?ya da buradan yazar mısın? güvenilir olması benim için çok önemli...bir kaç yerde Amerikadan gelen ürünlerin fayda sağladığı Türkiyedekilerden pek sonuç alınmadığını falan yazmışlar o yüzden endişe ettim...
5-Yan etki herhangi bi zarar olmaz değilmi?doktorun ne dedi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…