Preseed kullananlar

kan testi de negatif çıktı canım malesef (
ama senin gecikme iyiye işaret hadi bakalım inşallah güzel haberler alırsın :)

Kııızzllaarrr merhabaaaa:)))yine bir yumurtlaama dönemi bitti..beklemelere geçtim bakalım:))bu ay daha bir umutluyum..hadi hayırlısı bakalım:)))

kızlar bişy sorcam.. benim gecne ay 13-14 de ovulasyon oldu ..
bu ay 12-13-14-15-16 da hergün ilişki düşünüyoruz..şimdi 3 kulanımlık preseed var elimde..
13-14-15 de mi kulansam yoksa 12-14-16 da bir gün araylamı kulansam karar veremedim..
neyapayım sizce

meme uçlarında ağrı olduğunda kullan çünkü meme ucu yumurtanın çatladığının habercisidir

inş bebegin senledir şuanda güzle haberler verirsin:)
inşallah cnm benim...

yumurtlama testi almayı düşündün mü hiç...

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim ama benim yumurta çatlamam sırasında çok sancım oluyor.Ondan 2 gün önce de yumurta akı akıntım oluyor.Çok net bir şekilde anlıyorum yani.Bu ay doğru günlerde çalıştığımıza inanıyorum hem de preseed ile.İnşallah olur.

mrb arkadaşlar yeni katıldım aranıza..
benim eşimdede spem düşüklüğü var
acaba bu preseed işe yararmı ? yardımcı olabilirmisiniz.

mrb arkadaşlar yeni katıldım aranıza..
benim eşimdede spem düşüklüğü var
acaba bu preseed işe yararmı ? yardımcı olabilirmisiniz.

Hoşgeldin canım, sperm düşüklüğü için keçiboynuzu kürünü kullan, benim eşimde işe yaradı.
Ben incir kürü yapıyorum.
Presedi benim bu ay üçüncü denemem, inşallah bu ay olur.

inşallah cnm benim...

yumurtlama testi almayı düşündün mü hiç...
cnm ben 2 ay önce aldım 3 tane testim kaldııı bu ay 13-14-15 de yapcam testi zaten hangi gün yumurtladıgımı artık anlıyorumm acaip şekkilde yumurta akı kıvamında bikere akıntı geliyo ogun test yapınca çift çizgi çıkıyo.. bakalım bu ayyy olmassa daha ne test ne preseed hiçbşy yapmayı düşünmüyourm yoruldum 7 aydır denemedigim şey kalmadı

meme uçlarında ağrı olduğunda kullan çünkü meme ucu yumurtanın çatladığının habercisidir

valla meme ucundan tam anlamıyorummmm

kızlar preseed nerden alıyorsunuz bir tüp kaç kullanımlık ovülasyon testi ne önerirsiniz benim ikizlerim var tüp bebekle oldu şimdi 3.istiyorum bizde eşimde problem var korunma nedir bilmem 10 yıllık evliyim

kızlar preseed nerden alıyorsunuz bir tüp kaç kullanımlık ovülasyon testi ne önerirsiniz benim ikizlerim var tüp bebekle oldu şimdi 3.istiyorum bizde eşimde problem var korunma nedir bilmem 10 yıllık evliyim

Ben en son buradan aldım, bir günde elime ulaştı. İçinde dokuz adet şırınga var.

Son düzenleyen: Moderatör:
.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

.............................PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER...................................

cennetkokulum91: (preseedi ilk denemem eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT GEÇTİ... bende de pko var süpriz bir yumurtam var AY SONUNU BEKLYORUM İNŞ GÜZEL HABERLER VERİRİM)

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT

lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT

yasenyasarilk deneme sebebsiz infertilite, 2,5 yıldır olmuyor) BAT 2 ŞUBAT

deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

aysunayy preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

sevi78üçüncü preseed denemesi 13yıllık evli ikisinde sorun var iki negatif tüpbebek denemesi) BAT 13 ŞUBAT :16

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

:sermavi06: (5 senedi istiyoruz...preseedi 3. kez kullanıcam)...BAT 15 ŞUBAT

minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 22 ŞUBAT

umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT..................

duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT .......... .......

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.)

kızlar merhaba ben size haber veremedim bat 19 ocaktı ama ben 18 ocaktta gördüm kırmızıları benim umudum mart ayına kaldı.antalyada annemlerdeyim açamıyorum eve dönünce görüşürüz bye.

canım benim BAT da 25 şubat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…