Preseed kullananlar

miniğim hayırlısı olsun canımm...
benimde pek umudum yko bu aydan bata 8-9 günüm var zaten deli gibi spor yapıyorum umudum olsa yaparmıyım..

hayırlısı...

sagolasın cnm benimmmm tahmin ettigim günde ovulasyon olmuş hesapladımda.. bende ogun evde yoktum kısmet:) bu aya umutluyumm daha adet olalı 2 saat oldu ama içmde garip bi şekilde umut var önümüzdeki ay için. normalde benim aglayıp yatmam lazımdı ama öle olmadım bu ay:) bu arada 3 kilo vermişsin aferin bacıma:) bende bu 1 haftadrı rejimi bozdum sayılırrrr adete yakın bşyler yiyeism gelir hep yine öle oldu.. çok dikatli rejim yapamıyorummm ama azda olsa dikat ediyorum:)spor yaparken agırlık kaldırma yinede nolur nolmas bacımm:)

Son düzenleme:

ağırlık kaldırmıyorum da hoplayıp zıplıyorum leslie die bi spor videosu var onu yapmaya çalışıyorum...
canım olacağı varsa oluyo yoksa ne yapsakta yok...kendimizi asmanın anlamı yok cnm bnm...geleceği zamanı bekliyolar bizim bebişler...

canım salı günü ank.ta olcaz vede eşimin testini tekrarlatıcaz perşembeye...
bakalım ak koyun karakoyun çıkacak kürler ne işe yaramış görcez..
inşallah iyiye doğru gelişme olmuştur...
hayırlısı olsun miniğim...:26:

içini rahat olması çok güzel biz rahat olalaım ki gelsin bebiş..

Son düzenleme:

aynen cnmmmm rabbim nasip etmedikce hergün preseedle ilişkide yapsam kısmet olmadıkca olmaz.. elbet bi zamanı var.. rabbim öncelikle bizlere saglık versin elbt gelcek bebeişimiz:)Zayıflamaya devam nekdr çok verirsek hamilelikten sona okdr kolay eski halimize döneriz demi ama:)inş testleriniz iyi çıkar belki bebiş haberi verirsin kimbilir:)

minikgelin bu ay en ben ve ateş topiğinden bebişimolsun aynı gün olmuşuz...hadi bakalım inşallah bu ay güzel haberler vericez...

minikgelin bu ay en ben ve ateş topiğinden bebişimolsun aynı gün olmuşuz...hadi bakalım inşallah bu ay güzel haberler vericez...

ya bebişimolsunda mı oldu... hakkımızda hayırlısı cnm benim bu ay ateşim çok düşüktü zaten ondan hiç ateş topikine ekleyesim gelmedii...inş önümüzdeki ay hap birlikte kalırızzz:)

Canım beni yazmayı unutmuşun, BAT 13 ŞUBAT
yok canım unutmamış kimse seni...ben eski listede değişiklik yapmışım..iyi oldu yazdığın...asıl liste aşağıdaki canım...

minikgelin seni de aşağı aldım ama BATını da sen yaz canım...

Son düzenleme:
slm kızlar bişi danışcam benim adetim bu ay 2 gün sürdü erken adetmi olcam yoksa yine ayın 5 indemi olurum?adet kısalığı erken adet getirirmi çünkü göbeğimin altında inanılmaz sancı var

.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

.............................PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER...................................

cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende de pko var süpriz bir yumurta (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT

lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT

deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

:nazaraysunayy preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

sevi78üçüncü preseed denemesi 13yıllık evli ikisinde sorun var iki negatif tüpbebek denemesi) BAT 13 ŞUBAT :16

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

:sermavi06: (5 senedi istiyoruz...preseedi 3. kez kullanıcam)...BAT 15 ŞUBAT

minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 22 ŞUBAT

umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................

yasenyasarilk deneme) BAT ...................

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT..................

duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT .......... .......

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.)

Son düzenleme:
Cnm bnm 22 Şubat'ta batim:)
slm kızlar bişi danışcam benim adetim bu ay 2 gün sürdü erken adetmi olcam yoksa yine ayın 5 indemi olurum?adet kısalığı erken adet getirirmi çünkü göbeğimin altında inanılmaz sancı var
Cnm gecen ay yogun sekilde yumurta aki kıvamında 16-17 de akıntım gelmişti Ovulasyon testinde çift ciZgi çıkmıştı 30 gün sonunda adet olmuştum. Bu ay 14 de aynı akıntı geldi test yapamadım ana anladım zaten 27. Günde adeti
Geldi akıntına dikat et zaten o sıra acaip kasık ağrısı oluyor..bide 2 gün cok az olmussun o iki günde bildigin kan seklinde mı geldi pembe kahvemi geldi... Evde test vasa yapsana bı )

slm kızlar nasılsınız regl olan arkadaşlarım herşeyin hayırlısı olsun hakkınızda ben listeyi bi güncelledim ancak listeye adını veripde günü gelmiş geçmiş arkadaşlar haber vermediler .

duruca saranhaeyo kızlar adet oldunuz mu yoksa güzel haberler varmı bat tarihlerinizi yazın.

umut2012 cnm bat tarihini yazarmısın ekleyeyim listeye

yasenyasar sende cnm bat tarihini yazarmısın bide bilgilerini nekadardır bebiş istiyon sorun kimde diye....

bende evdeyim bu aralar listenin en sonundaydım en başına gelmişim

ama listede de yazdığım gibi adetim geçikebilir yani hiç ağrım yok yarın olmazsan büyük ihtimal ayın sonuunu beklicem inş güzel haberler veririmi kızlar dua edinnnnnnnn
benden sonraki arkadaşlardan haber bekleyelim

yani benim için
ŞAFAK 7GÜN...

tututcuk cnm bu konuda bi bilgim yok maalasef ne güzel tatil yapmışsınız çok iyi gelmiştir bende istiyorum ama inş umreye gitme planlarımız var dua edinde gidelim kızlar benimiçin harika bimoral ve tatil olur manen temizleniriz inş

canım hamıle olduğumu sanmıyorum çünkü 2 gün boyunca normal adet kanı gelmişti çörek otu adeti kesermiş nette okudum maranki yazmış.ayrıca adetten kesilir kesilmez yumurtladım ve halada yumurtluyorum

ayy canım ya rabbim nasip etsin o mübarek yere gitmeni benimde en büyük hayallerimden birisi umarım gidersin

canım sagol tamam o zaman oyle yapalım inşallah senın içinde artık bekledıgın son ay olur

ayy canım ya rabbim nasip etsin o mübarek yere gitmeni benimde en büyük hayallerimden birisi umarım gidersin

Allah razı olsun cnm inş sende gisersin ben iki kere gittim çok şükür hatta en son gittiğim geçen seneydi ama insan bi gidip oraları gördümü tadını aldımı ne tatil ne yüzmek ne gezmek hiç biri anlam vermiyo inş gitmek hepimize nasip olur....

] .........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

.............................PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER...................................

cennetkokulum91: (preseedi ilk denemem eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende de pko var süpriz bir yumurta (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT

lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT

deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

aysunayy preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

sevi78üçüncü preseed denemesi 13yıllık evli ikisinde sorun var iki negatif tüpbebek denemesi) BAT 13 ŞUBAT :16

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

:sermavi06: (5 senedi istiyoruz...preseedi 3. kez kullanıcam)...BAT 15 ŞUBAT

minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 22 ŞUBAT

umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................

yasenyasarilk deneme) BAT ...................

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT..................

duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT .......... .......

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.)

Son düzenleme:
canım hamıle olduğumu sanmıyorum çünkü 2 gün boyunca normal adet kanı gelmişti çörek otu adeti kesermiş nette okudum maranki yazmış.ayrıca adetten kesilir kesilmez yumurtladım ve halada yumurtluyorum

benimkini kesmedi tutucuk..demekki kişiye göre etkisi değişiyor canım..böylece kandimizi tanımş olduk..ben bu ay kendi haline bıraktım...

cnm benim geçmiş olsun..bende çok hastalandım bu ay(ama az da olsa çörek otumdan yiyebildim..ve gerçekten çok faydalı..hiç olmadığı kadar akıntım oldu....

ne güzel maşallah kardeşime..umarım rabbim bize de genç yaşta gitmeyi nasip eder..

kızlarrr...bugün bütün gün belim koptu..ve acayip bir akıntım oldu..kaç gündür yumurtlama dönemimde olduğumu zanneden ben dur bir yumurtlama testi daha yapayım dedim..sonuş mosmor iki taane çizgi...test çizgisinden de daha koyu..ve ben bugün 21 .günümdeyim..iyi ki almışım bu testi.çünkü biz genelde yumurtlama dönemi diye ilişkiye girip beklemeye koyuluyorduk.meğerse kaçırıyormuşuz:)))))))) dikkatinizeeeee...bana dua edin kardeşlerim:))zira benim dualarım sizinle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…