Preseed kullananlar

bu ay preesed kullandim cok umutluyum insALLAH umudum bosa gitmez
bu ay kendimde tuhafliklar hissediyorum yada psikolojik bana öyle geliyor yarin regl gunum,
adet olacakmisim gibi sancilarim var ama bakalim herseyin hayirlisi hepimiz icin

slm kızlar bu soğan kürünü sadece adet düzensizliği yada kisti olanlarmı kullanır?

olabilir canım...daha evvel hiç böyle bişey yaşamışmıydın?..çatlamadan 4-9 gün sonra yerleşme kanaması gelebilir...umarım öyledir...
cnm adetten önce yaşamamıştım...merak ediyorum çok..ama bu sefer günüm geçmeden test yapmayacağım..[/QUOTE]

canım warmı bi gelişme?

ilk bat benimmis simdilik birsey yok ama her an gelebilir bilmiyorum...
hepimiz icin hayirlisi olsun...
ALLAH HERKEZIN GONLUNE GORE VERSIN(AMIN)

merhaba kızlar bu preseed in içinden kullanım klavuzu çıktı ama ingilizce.. nasıl kullanılıyor.. nette bulamadım hiç..

keşke şöyle bir bilgi konunun en başına eklenseymiş...

6 adet tek kullanımlık uygulama tüpü içerir. Bu tek kullanımlık uygulama tüpleri, en hafif ve en uygun paketleme teknikleri kullanılarak yapıldığından çok düşük düzeyde koruyucu içerir.

Pre~seed Multi-Use Vajinal Nemlendirici :

40 gr.'lık tüp ile 6 adet uygulama enjektöründen oluşur. İlişki öncesinde, vajina içine uygulanmak istenildiğinde, ürün miktarı kullanıcı tarafından belirlenmektedir. ( Tavsiye edilen miktar 3 gr - 4 gr ) Uygulama enjektörleri evde steril edilerek, ürün miktarı açısından 10 uygulamaya kadar imkan vermektedir.

Pre~seed'in Kullanımı

Pre~seed ihtiyaç duyulan yerde vajinal kuruluğu rahatlatmak amacıyla içten uygulama için önceden tasarlanan uygulama aplikatörlerine-enjektörlere sahiptir. İlişki öncesinde vajinal kuruluğu rahatlatmak için, Pre~seed vajinanın derinine kadar uygulanmalıdır. Böylece ürünün, vajina ve dış serviksi kaplaması sağlanmış olur.

1-) İlk kullanımdan önce, tüpün sızdırmaz kapağını çıkarın.
2-) Pre~seed cinsel birleşmeden 15 dk. öncesine kadar uygulanabilir. Cinsel birleşmeden önce uygulanması Pre~seed' in tüm vajinaya dağılmasına izin verir.
3-) Plastik aplikatörü-enjektörü ucu tüpe doğru sıkıca çevirerek Pre~seed tüpüne yerleştirin.
4-) Nazikçe Pre~seed' i aplikatöre-enjektöre sıkın, dolana kadar yada istene miktar elde edilene kadar sıkmaya devam ediniz. Tavsiye edilen miktar 3gm - 4gm dolma çizgisidir. Aplikatörü-enjektörü tüpten ayırıken, ucunun yukarıya doğru olmasına dikkat ediniz, böylece ürün dökülmez. Her kullanımdan sonra tüpün kapağını kapatın ve alt kısmından itibaren tüpü kıvırın.
5-) Pre~seed' i aplikatörde-enjektörde kullanmadan önce 30 dk. fazla bırakmayınız. Bu demektir ki, Pre~seed' i aplikatöre-enjektöre koyar ancak 30 dk. içinde vajinaya uygulamaz iseniz, kullanılmayan Pre~seed' in çöpe atılması gerekir.
6-) Pre~seed' i uygulamak için aplikatörü-enjektörü vajinada derine doğru yerleştirin. Bu ayakta dururken, sırt üstü yatarken veya tuvaletteki gibi oturuken yapılabilir.
7-) Aplikatörü-enjektörü tutarken yağlandırıcının vajinaya boşalması için yavaşca pistonu tamemen itiniz.
Aplikatörü-enjektörü vajinadan çıkarın.
9-) Vücudunuz için uygun miktarda nemi elde etmek için ürünü boşalttıktan sonra hafifçe ıkının. Bu vücudunuzun ihtiyaç duymadığı fazla Pre~seed' i çıkaracaktır. Gerekirse, daha sonra, uygulama sonrası vulvanızda kalan ürünü kağıt havlu ile hafifçe silin.

Aplikatörler-enjektörler her kullanım sonrası atılabilir veya tekrar kullanım için yıkanabilir. Kullanılan aplikatörü-enjektörü vajinadan çıkardıktan hemen sonra, pistonu çkarın. Sabun ve su ile her iki parçayı yıkayın. Temiz akan su ile her iki parçayı iyice durulayın. Tozsuz bir ortamda, her iki parçayı temiz kuru bir bez üzerine koyun ve tamamen kurumlarına izin verin. Kuruduktan sonra, piston tekrar takılarak, orjinal kutu içerisinde saklanmalıdır.

Bebek sahibi olma çalışmalarında evde yapılacak olan ovülasyon(yumurtlama) takiplerinde, %99 doğruluk oranına sahip Babystart Ovülasyon Testi kullanılması tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, hamile olup olmadığınızı, 10 günden kısa bir sürede sonuç veren, yine %99 doğruluk oranına sahip Babystart Hamilelik Testi ile anlayabilirsiniz.

Pre~seed doğal vücut salgılarını (sekresyon) en iyi şekilde taklit edebilmek için vajinal kanalın içine uygulanacak şekilde tasarlanmıştır. Pre~seed' in ilişki öncesinde vajina içine doğru uygulanmasıyla birlikte, patentli antioksidan desteği olan arabinogalaktan bitkisi içeren özel formülü vajina kanalını ve servikal girişi kaplar. Bu da spermin boşalmayla birlikte kendisi için en uygun ortama ulaşmasını sağlar.

Çocuk sahibi olmaya çalışan çiftler tarafından kullanılan özel ürünümüz Pre~seed, en çok ihtiyaç duyulan yerde ekstra nemlendirme sağlar. Doğal yolla hamile kalmak isteyen çiftlere yardımcı olur.

alıntı

ben burdayım canım da kimse de bi gelişme ok mu..bu ara adet olacaklar vardı...:26:...benim de yumurtalar dün çatladı...2 gün preseed kullandım..bkalım..artık 14 gün beklemedeyim..batım 15 şubat....

unumu eledim, eleğimi astım diyosun yani:)
ben de bikaç güne çatlıcam. yarın doktor randevum var kadın gene doğurtmaya gitmezse birilerini yımırtalarıma bakiciim inş.

selam kızlar.benim bat bugündü ama kırmızılar yok.ama ümidim de yok.geçen ay eşim varikosel ameliyatı oldu.3 aydan sonra normale dönüyormuş spermler.biz yine de bu ay çalıştık preseed de kullandık ama diyorum ya umudum yok.sabah ateşimi ölçtüm düşmüştü zaten.hem bu ay hastalandım bol bol antibiyotik kullandım.açıkçası bu ay hamile kalmak istemem.bi de onun stresini yaşamak istemiyorum.acaba bebeğe zararı oldu mu falan diye.Allah'ım şu mübarek günde duysun sesimizi isteyen herkese tez zamanda sağlıklı sıhatli bebişler göndersin inşallah...

ben de düşünüyorum almayı preseedi , arkadaşlar bu mübarek günde hepinizin gönlüne göre versin Rabbim.
biz de yaklaşık 3 aydır korunmuyoruz.ama biraz daha deneyilim değil mi? dualarda buluşalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…