Preseed kullananlar

bi uğrayıp meraba diyim, yorumları okuyum dedim...ben de ovulasyonu bekliyorum...kendinize iyi bakın..bugünlerde pek sık giremiyorum...:KK54::KK54::KK54:

noldu kızlar kimse uğramamış topiğe...:))..herkes beklemeye mi geçtiiiiii...:)

adetim yeni bitti dün başladık çalışmalara.. 3 tane ovulasyon tstim var 13-14-15 de yapcam tahminimce o sıralar ovulasyonumm bakalım 3 kulanımlık preseedim var inş işe yarar bu ay:)

Kızlar bir şey soracam, 19 ocakta (perşembe) adet oldum, salı sabah ovulasyon testi........
19 ocak adet.
23 ocak ovu test - negatif
24 ocak ovu test - negatif ( meraktan hamilelik testi hafif ikinci çizgi)
25 ocak ovu test - pozitif çift çizgi ( çalışma+preseed)
26 ocak ovu test - negatif (çalışma+preseed)
27 ocak ovu test - açık renk çift çizgi (meraktan hamilelik testi negatif)
28 ocak ovu test - daha koyu reng çift çizgi
29 ocak ovu test - çift çizgi (çalışma+preseed)

benim sormak istediğim ben bu ay iki defa mı yumurtladım ?
böyle bir şey mümkün mü ?

adetim yeni bitti dün başladık çalışmalara.. 3 tane ovulasyon tstim var 13-14-15 de yapcam tahminimce o sıralar ovulasyonumm bakalım 3 kulanımlık preseedim var inş işe yarar bu ay:)
hadi kolay gelsin canım..testleri usulüne uygun yap ki boşa harcanmasın...:KK54:
Kızlar bir şey soracam, 19 ocakta (perşembe) adet oldum, salı sabah ovulasyon testi........
19 ocak adet.
23 ocak ovu test - negatif
24 ocak ovu test - negatif ( meraktan hamilelik testi hafif ikinci çizgi)
25 ocak ovu test - pozitif çift çizgi ( çalışma+preseed)
26 ocak ovu test - negatif (çalışma+preseed)
27 ocak ovu test - açık renk çift çizgi (meraktan hamilelik testi negatif)
28 ocak ovu test - daha koyu reng çift çizgi
29 ocak ovu test - çift çizgi (çalışma+preseed)

benim sormak istediğim ben bu ay iki defa mı yumurtladım ?
böyle bir şey mümkün mü ?
canım adetin 7. günü pozitif çıkması için 23 de bir adet olman gerek bence...bir de T çizgisi ya C kontrol çizgisiyle aynı renkte ya da daha koyu olmalı, pozitif olması için..yani 7. gün böyle miydi..yoksa T çizgisi daha mı silikti...ben 24-26 günde bir adet oluyorum ve adetin 8-9. günü başlıyorum teste...bence 10. gününde yani 28 ocakta yumurtlamaya başlamışsın ..çünkü bazen 2-3 gün pozitifi görebiliyosun..bazen pozitifi gördüğün gün, bazen 36-48 saat sonra çatlıyolar..çalışmalara devam arkadaşım...

hadi kolay gelsin canım..testleri usulüne uygun yap ki boşa harcanmasın...:KK54:

tmm cnm keşke gecen aylar boşuna harcamasaydım adetim biter bitmez başlamıştım kısmet:)
akıntımı kontrol edip ogunlerde yapcam inşş 3 ovulasyon testimde görürüm çift çizgiyide preseedim boşa gitmez:)

:nazar::nazar::nazar: .........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......:nazar::nazar::nazar:

.............................PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER...................................

:nazar:tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK :KK16:

:nazar:renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT :KK16:

:nazar:lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT :KK16:

:nazar:yasenyasar:KK43:ilk deneme sebebsiz infertilite, 2,5 yıldır olmuyor) BAT 2 ŞUBAT :KK16:

:nazar:deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT :KK16:

:nazar:tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT :KK16:

:nazar:aysunayy:KK43: preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT :KK16:

:nazar:sevi78:KK43:üçüncü preseed denemesi 13yıllık evli ikisinde sorun var iki negatif tüpbebek denemesi) BAT 13 ŞUBAT :16

:nazar: kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT :KK16:

::nazar:sermavi06: (5 senedi istiyoruz...preseedi 3. kez kullanıcam)...BAT 15 ŞUBAT :KK16:

:nazar:minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 22 ŞUBAT:KK16:

:nazar: umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................ :KK16:

:nazar: saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) mart ayında başlayacak :KK16:

:nazar:duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 25 ŞUBAT :KK16:

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.) :nazar::nazar::KK16:

slm kızlar ben dünsabah regl oldum ve listeden adımı kaldırdım inş sizlere nasip olur ancak ben bu bi kaç ay dinleneceğim preseedi bile belki kullanmam bilmiyorum nisan ayında belki tekrar başlarım ama kendimi toplamam zaaman alacak çok sarsıldım

slm kızlar ben dünsabah regl oldum ve listeden adımı kaldırdım inş sizlere nasip olur ancak ben bu bi kaç ay dinleneceğim preseedi bile belki kullanmam bilmiyorum nisan ayında belki tekrar başlarım ama kendimi toplamam zaaman alacak çok sarsıldım
cnm benimm rabbim herşeyin hayırlısını versin.üzülme ne olur.eğer dinlenmek iyi gelecekse ara ver biraz..

slm kızlar umarım hepiniz iyisinizdir varmı hayırlı haber?

slm kızlar umarım hepiniz iyisinizdir varmı hayırlı haber?
ben daha başlamadım çalışmalara korunuorum ama bi sorum var....
bayanlar tecrübelisiniz, evlendikten ne kadar sonra çocuk ihtimali yüksek ve mantar gebeliğe engelmi?şu an korunuorum fakat 1 sene sonra düşünüyorum yeni evliyim, kayganlaştırma amacıyla tükürük ün zararı olurmu?

bayanlar tecrübelisiniz, evlendikten ne kadar sonra çocuk ihtimali yüksek ve mantar gebeliğe engelmi?şu an korunuorum fakat 1 sene sonra düşünüyorum yeni evliyim, kayganlaştırma amacıyla tükürük ün zararı olurmu?

korunmadan önce doktora git eğer herşey yolundaysa korun ama değilse korunma ilerde çok zaman kaybına uğrarsın.tükrük spermleri öldürür mantarda bildiğim kadarıyla gebeliğe engel

kızlar dün öğleden sonra kırmızı pembe arası akıntı ile birlikte leke geldi.herhalde hasta oldum dedim.ama daha bat a var..bugün birşey kalmadı.acaba yerleşme kanaması mı???

kızlar dün öğleden sonra kırmızı pembe arası akıntı ile birlikte leke geldi.herhalde hasta oldum dedim.ama daha bat a var..bugün birşey kalmadı.acaba yerleşme kanaması mı???

adetin nezaman?

canım hayırlısı olsun...arada dinlenmek iyi geliyor bana da..önümü daha net görebiliyorum..çok da ayrılma bizden emi?...:KK54:
elifmiracle, sana şöyle söyliyim, aşırı mantarı olan bi hamile arkadaşım erken doğum tehlikesi yaşadı..enfeksiyondan dolayı plesantası çatlamış suyu azalmıştı..yani mantar prblemini çöz bi an evvel..zaten çok da zor değil tedavisi...fitil ya da antibiyotik tedavisi veriyolar genelde..aksatmadan doktorun dediklerini uygula....ayrıca tükürük tutucuğun dediği gibi spermlere zararlı...preseedin ilk amacı kayganlaştırıcı olarak kullanmak zaten..yani kuruluk problemi olanlar için üretlimiş bir ürün...ama böyle problemi olmayanlar da kullanabiliyo tabi...gg de 75 tl..çok da faydasını görürsün...
olabilir canım...daha evvel hiç böyle bişey yaşamışmıydın?..çatlamadan 4-9 gün sonra yerleşme kanaması gelebilir...umarım öyledir...

Son düzenleme:
olabilir canım...daha evvel hiç böyle bişey yaşamışmıydın?..çatlamadan 4-9 gün sonra yerleşme kanaması gelebilir...umarım öyledir...[/QUOTE]
cnm adetten önce yaşamamıştım...merak ediyorum çok..ama bu sefer günüm geçmeden test yapmayacağım..

olabilir canım...daha evvel hiç böyle bişey yaşamışmıydın?..çatlamadan 4-9 gün sonra yerleşme kanaması gelebilir...umarım öyledir...
cnm adetten önce yaşamamıştım...merak ediyorum çok..ama bu sefer günüm geçmeden test yapmayacağım..[/QUOTE]

bence de beklemende fayda var..amaann ne kadar erken öğrenirsen o kadar stres oluyo bee...biz de belirtileri takip edicez diye canımızı çıkarıyoruz..bu ay ben de kendimi dinlememeye çalışıyorum..ateş tablomu yapıyorum fazla incelemeden kapatıyorum..genellikle 9. günden itibaren bi akşam bi sabah 2 kez ovul. testi yapıyodum, bu ay kendimi artık tanıdığım için bir tane yapıyorum..pek üzerinde durmıcam bu ay..olması gerektiği kadar işte..hadi bol şans canım...:nazar::nazar::nazar:

X