Preseed kullananlar

slm kızlar batıma 1 hafta kaldıııı beklemedeyim onan yazmıyorum son günlerde buraya ini güzel haberler veririm:)

.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 21 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende de pko var süpriz bir yumurta (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 27 OCAK

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT

lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT

deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

aysunayy preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................

yasenyasarilk deneme) BAT ...................

sevi78üçüncü preseed denemesi 13yıllık evli ikisinde sorun var iki negatif tüpbebek denemesi) BAT 13 ŞUBAT

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.)

Kızlaaarrr nerelerdesiniz.herkes beklemeye mi geçti:))
hadi güzel haberler bekliyoruz:))

sanırım öyle oldu canım..ama bugünlerde gelir güzel haberler inşallah...ya da kırmızııııııııııııııı....sen nasılsın?
valla bende yumurtlama dönemindeyim cnm.3 gündür pembe akıntım var.baya yoğun.ilk defa bu kadar oluyor.sanırım çörek otu kürü sayesinde böyle oldu.rabbim hakkımızda hayırlısını versin...

valla bende yumurtlama dönemindeyim cnm.3 gündür pembe akıntım var.baya yoğun.ilk defa bu kadar oluyor.sanırım çörek otu kürü sayesinde böyle oldu.rabbim hakkımızda hayırlısını versin...

Allah Allah bol yumurtlamışsındır inşallah...ama yoğun olması ilginç geldi bana..yani leke gibi olur geçer normalde..hani bi kaç sürebilir de....

tutucuk mrb nerelerdesin sen kaç gündür.bir sıkıntın yoktur umarım...

slm tatlım tatıldeydım 1 hafta şehirdışına çıktık sen naptın varmı gelişme yedinmi dediklerimi?
ayy ne güzel vallahi bende istiyorum:))cnm sürekli olmasada yedim çörek otunu.yalnız yumurtlama günlerimde pembe akıntım oldu..

valla preseed kullanarak değerlendirdik.ama nasip bakalım herşey rabbimin ol demesine bağlı..sen ne yaptın yumurtlama günün ne zamandı???

ben bu ayımı preseed kullanmadan geçirdim çünkü adetten sonra yumurtladım galiba.. gelecek ay inşallah kullancam.yinede rabbim bilir çünkü bazı bayanlarda bazen yumurtlama belirtisizde olabiliyomuş 14.15.16 günler dolu geçti nasip bakalım

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba dilerim hepiniz iyisinizdir ben çok rahatsızlandım kaç gundur yatıyorum acillik oldum çörek otlu karışımıda 4 gun yıyebıldım 5 gun fenalaştım oda kaldı maglesef ben bu ay preseed kullanmıycagm benı lısteden çıkarın kızlar

gemişolsun canım...niye çıkarıyoruz..en son da benimle birlikte beklersin kullanacağın günü.....ben de bugün adet oldum canım...listeyi değiştircem şimdi....ama sen şimdi kl listede...hamile kalırsan yanına bu ay kullanmadı yazarız...

listeyi değiştirdim kızlar...çünkü kırmızılar erken geldi ..artık yeni ay yeni umutlar...

Son düzenleme:
Kızlar merhaba... İnşallah hepiniz en kısa zamanda bebeklerinize kavuşursunuz. Bende 2,5 yıl bekledim Allahım kimseye yaşatmasın. Şimdi 4 aylığız salı günü randevumuz var 1 aydır görmedim bebeğimi ve çok telaşlıyım acaba iyi mi diye olana kadar bi dert olduktan sonrada bi dert:) İnşallah sağlıklıdır ve cinsiyetinide öğreniriz bakalım henüz harekette hissetmiyorum. Ben rahim filminden sonra gebe kaldım fakat temiz çıkmıştı ve o ay preseedi kullandım ben birazda buna inanıyorumki hemen gebe kalabildim. Preseedi bikaç kez kullandım yarım tüp kaldı bildiğiniz gibi kullanımı çok hijyenik kreme el bile değdirmeden kullandım 5 tane çubuğu duruyor orjinal bandrollü fertil tr'den 130 tlye almıştım ve şimdi hem biraz pahallı olmasından dolayı alamayan arkadaşlara yardımcı olurum hemde benimde elimde boşuna durmaz bende karşılığında bebişe bişe alırım diye düşünüyorum kargo dahil 50 tlye satmak istiyorum ihtiyacı olan arkadaşlar bana özelden ulaşsınlar.

buarada ayen1985 arkadaşım vardı 1.5 sene sonunda preseed kulanrak hamile kalmıştı bana gönderdi yarım tüpten fazla vardı hiç para falan istemedi.. bende olsam aynısını yapardımm.. bence bebeginin sadakası olsun isteyen birine parasız yollaaa...
tabi herkesin düşüncesi farklıı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…