Preseed kullananlar

aaaa bende klullandım bu ay nerdeyse hergün içtim ve çook şükürki sağlıklı yumurtlamışım bugün dr a gittim çatlmış dedi bugün ve yarı n çok önemli günler kızlar dua edin olur inş

ekliyorum cnm hadi hakkında hayırlısı olur inş

canım ınşallah guzel haberler verırsın kullanmaya devam et hergun saglıklı yumurtalar için ne yapalım bız ugraşalım takdır Allahın

aslında biliyormusun cnm eşim cinsellikle arası yok ona kalsa haftada bir olcak eee öyle oluncada bebek olması çok zor tabii.. neyseki bu ay en azından 3 günde bir düzenli yaptık.. bu ay da olmassa önümüzdeki ay 1 gün ara ile yapcaz söz verdii.. yine olmassa 8. ayda doktora gitcez

ekledigin için teşekür ediyorum cnmmm.. gecen ay ayen1986 arkadaşımmm preseed ile hamile kalmıştı ve artan preseed ini bana yoladı.. inş ayen e ugur getirdi banada getirir:)bizede getirir:)

kızlar ben bu ay ovulasyon testi kullanmadım-ateş ölçmedim-preesed de kullanmadım..haber vermek istedim...bu ay kaçtı..stresimden arınmak istedim hiç bişey düşünmeden...
şimdi daha iyiyim...ovulasyonumda gçti...napalım önümüzdeki aya inşallah..

belki böle rahat oldugun için hamiş kalırsın cnmmmm bellimi olur..bende hayıt içiyordum bıraktm ateş ölçmüyordum bayadır geri dayanamadım bu 3-4 gündür ölçüyorum.. önümüzdek ayda azcık ugraşırım ondan sonra dinlenme gececegim bende.. ihtiyacım var buna çok yoruldum

evet canımmm bebeklerin geleceği varsa zaten geliyo...gerçekten bi problem varsa da gelmiyo işte ne yaparsam yapayım.kendimi çok yıprattım...
kısmetimizde varsa olacak..inşallah ta gelicekler ben çok inanıyorum ama bu kendimizi paralamakla olacak bişey değil..ben ara verdim diyorum o yüzdende rahatım birazcık..
hem kafamı da bu ay kilo vermeye taktım diyet yapıyorum spor yapıyorum canım istediğinde de halvet yapıyorum inan derin bi ohhhh çektim...lazımdı

Son düzenleme:

en güzeli öyle cnm bnm inan.. bende önümüzdeki ay bşy daha deniycem yapmadım demiyeimmm en azından ondan sonra olmassa dinlenmeye gececem..insan çok yoruluyor cidden.. inş güzle haberler verirsin cnm benm bu bebişler nezaman nsl gelir belli olmuyor:)

Konu sabitlendi..

Keyifli paylaşımlar dileriz..

Bu ay bende sendenim Aysunum ne oldu ne bitti haberim yok hayıtımı kullandım sadece unuttum ovülasyon yapmayı böylesi daha iyi stressiz kafa rahat hadi hayırlısıı hakkımızda.

slm kızlar annemleri taşıyorduk o yüzden sizlerle görüşemedim kızlar bu gün benim kırmızılar geldi herzamanki gibi adet oldum. arkadaşlar ben artık şubatta ankaraya gidip tüp bebek için randavu alacağım Allah hepimizin muradını versin banada dua edin sizleri takip edeceğim :2::2:

canım benim rabbim gönlüne göre versin..bence en iyisini yapıyorsunuz.bu zamana kadar durmanız bile hata..

canım benim de eşim bu ay ameliyat oldu varikosel o nedenle ben de bu ay ara verdim çok rahat ve huzurluyum.gerçekten ovulasyon gününü beklemek belirlemeye çalışmak çok yıpratıyor insanı hele ki sonu hüsranla sonuçlanınca resmen insanın psikolojisi bozuluyor.

canlarım bu preseed i klomen kullanırkende kullana bilirmiyiz...

canım hakkında hayırlısı olsu erken geldi sanırım listede 20 ovak yazıyordu sanki neyse tüp bebek kararınızda hayırlı olsun inş güzel sonuçalr alırsınız...... bunu gibi mesela

canlarım bu preseed i klomen kullanırkende kullana bilirmiyiz...

evet canım ben bu ay klomen kullandım ve preseed de kullandımm

.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 21 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var süpriz bir yumurta (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

sermavi06 sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 27 OCAK

tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT

lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT

deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT

aysunayy preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…