Preseed kullananlar

tutucuk sen bu ay kulandınmı preseed

aysunayy bu ay preseed kulanmadı yazdım ama kullandın mı cnm sanki kullanmadım demişsin..

umut cnm yeni bat tarihini yazarmısın bide preseed kullnacakmısın b-ve kaçıncı olacaktı

tweety senin ne zamandır olmuyo ve sorun varmı bilgilerini listeye ekleyelim cnm

Arkadaşlar merheba ben pco hastasıyım ve 1,5 yıllk evliyim çocuk istiyoruz ama olmuyor benim yumurtlama oranım düşük ve yumurtluyorsamda bilemiyorum adetlerim hep düzensizdir o yüzden ben ovulasyon testi ve preseed jeli almak istiyorum ama jeli kullanırken ilaç lada tedavimi sürdürebilirmiyim ve bana ne yi önerirsiniz yardımcı olursanız çoook sevinirim.

tutucuk sen bu ay kulandınmı preseed

aysunayy bu ay preseed kulanmadı yazdım ama kullandın mı cnm sanki kullanmadım demişsin..

umut cnm yeni bat tarihini yazarmısın bide preseed kullnacakmısın b-ve kaçıncı olacaktı

tweety senin ne zamandır olmuyo ve sorun varmı bilgilerini listeye ekleyelim cnm

Arkadaşlar ben de yurtdışındaki bir siteden ısmarladım.Dün geldi elime.İlk kez deneyeceğim.Adetim de bugün bitti.Bu akşam olmadı yarın akşamdan başlayarak günaşırı deneyeceğim.İnşallah olur.Çok ümitlendim.Son adet tarihim 11 ocak.Beni de listeye eklerseniz sevinirim.

Arkadaşlar ben de yurtdışındaki bir siteden ısmarladım.Dün geldi elime.İlk kez deneyeceğim.Adetim de bugün bitti.Bu akşam olmadı yarın akşamdan başlayarak günaşırı deneyeceğim.İnşallah olur.Çok ümitlendim.Son adet tarihim 11 ocak.Beni de listeye eklerseniz sevinirim.

yasenyasar,
canım ovulasyon testleriyle ya da ateş ölçme yöntemiyle beraber kullanırsan daha az kullanman yeterli olur.
sadece ovulasyon günlerinde kullanman yeterli olur. hem daha ekonomik olur senin için hem de bölgenin ph değerini düşürdüğü için enfeksiyon sebebi olabilir.
inşallah işe yarar, güzel habere hasretiz...

kızlar yumurtlama döneminde hafif kanama yaşayan var mı hiç???

:nazar::nazar::nazar:.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......:nazar::nazar::nazar:

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

:nazar:saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK:KK16:

:nazar:duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 21 OCAK:KK16:

:nazar:cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var süpriz bir yumurta :KK52::KK52::KK52: (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil):KK16:

:nazar:sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:):KK16:

:nazar:minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 27 OCAK:KK16:

:nazar:tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK:KK16:

:nazar:renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT:KK16:

:nazar:lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT:KK16:

:nazar:deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT:KK16:

:nazar:tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT :KK16:

:nazar:aysunayy:KK43: preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT :KK16:

:nazar:kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT:KK16:

:nazar: umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................:KK16:

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

:nazar: ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.) :nazar::nazar::KK16:

Listeye beni de ekleyin, 13 yıllık evli preseedi üçüncü deneme, bu gece adet oldum.

aramıza hoşgeldin cnm inş bebişin gelir ancak son adet tarihi yerine bir dahaki adettarihini yazarsan sevinirm bide nezamandır bebek istiyorsunuz ve sorun varmı

Listeye beni de ekleyin, 13 yıllık evli preseedi üçüncü deneme, bu gece adet oldum.

canm aramıza hoşgeldin ancak bat yani adet tarihini yazman gerek bir daha ki adet gününü bide sorun varmı ne zamandır bebiş istiyorsunuz

:nazar::nazar::nazar:.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......:nazar::nazar::nazar:

:nazar:saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK:KK16:

:nazar:duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 21 OCAK:KK16:

:nazar:cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm eşim de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende de pko var süpriz bir yumurta :KK52:(yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil):KK16:

:nazar:sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:):KK16:

:nazar:minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk deneme) BAT 27 OCAK:KK16:

:nazar:renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT:KK16:

:nazar:lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT:KK16:

:nazar:deryalcin : ( ikinci deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT:KK16:

:nazar:tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT :KK16:

:nazar:aysunayy:KK43: preseed kullanmadı bu ay) eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT :KK16:

:nazar:kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT:KK16:

:nazar: umut2012 : ( sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor)................:KK16:

:nazar:yasenyasar:KK43:ilk deneme) BAT ...................:KK16:

:nazar:sevi78:KK43:üçüncü preseed denemesi 13yıllık evli) BAT......................:KK16:

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

:nazar: ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.) :nazar::nazar::KK16:

Son düzenleme:
arkadaşlar bu ürünü nereden bulacağız. konunun ilk sayfalarında türkiyede olmadığını okudum. şuan satılıyor mu türkiyede. yurt dışından getirtmek için nerden sipariş verdiniz??

:nazar:cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir o:KK22:lmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var süpriz bir yumurta :KK52::KK52::KK52: (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil):KK16:

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ya ben 5.ıdaydım ne çabuk 4. sıraya çıktım yaaa....listemiz de epey bi kabarmış..inşallah alt listemiz daha çok kabarır...ben bugünlerde pek sohbetlerinize katılamıyorum...sadece okuyup çıkıyorum..çok yoğunum bugünlerde...özellikle de güzel haberler var mı diye geliyorum...lise başında saranhaeyo,duruca ve cennetkokulum91 var...hadi hayırlısı..az kaldı..bir iki gün sonra güzel haberler alıcaz inşallah..bu arada ben adet günüme 26 ocak yazdım ama benim erken gelicek gibi görünüyor...kasıklarımda ağrı var bi kaç gündür...hayırlısı Allahtan ...hepinizi öpüyorum....:KK54::KK54::KK54:

kızlar yumurtlama döneminde hafif kanama yaşayan var mı hiç???
lawyer canım.bir çok kadın yaşıyormuş senin yaşadğını merak etme.eğer devam etmezse tabi..değerlendir bugünleri...:)))

Son düzenleme:
hoşgeldin canım...inşallah uğur getirir topiğimiz sana...:)))

hoşbulduk cnm. inşallah hayırlısıyla bebiş sahibi oluruz. bu arada buu preseed için ilk sayfalarda son kullanma tarihi ile ilgili sorunlar çıkmış. türkiyede satış distribütörü yokmuş. gittigidiyor dan aldığının son kullanma tarihi ne? ne kadara aldın?

ya ben 5.ıdaydım ne çabuk 4. sıraya çıktım yaaa....listemiz de epey bi kabarmış..inşallah alt listemiz daha çok kabarır...ben bugünlerde pek sohbetlerinize katılamıyorum...sadece okuyup çıkıyorum..çok yoğunum bugünlerde...özellikle de güzel haberler var mı diye geliyorum...lise başında saranhaeyo,duruca ve cennetkokulum91 var...hadi hayırlısı..az kaldı..bir iki gün sonra güzel haberler alıcaz inşallah..bu arada ben adet günüme 26 ocak yazdım ama benim erken gelicek gibi görünüyor...kasıklarımda ağrı var bi kaç gündür...hayırlısı Allahtan ...hepinizi öpüyorum....:KK54::KK54::KK54:

lawyer canım.bir çok kadın yaşıyormuş senin yaşadğını merak etme.eğer devam etmezse tabi..değerlendir bugünleri...:)))

cnm inş hiiç olmazsın 9ay10 ve bebeğine kavuşurusn ben bir iki güne değilde inş bi 10 11 gün sonra güzel haber veririm inş çatlamageç olduğu için adetim ayın sonuna sarkabilir bakalım inş sıradaki arkadaşlar bugün saranhaeyonungünü ama topice uğramamış haberini bekliyoruz saranhaeyo...........

hoşgeldin canım...inşallah uğur getirir topiğimiz sana...:)))

hoşbulduk cnm. inşallah hayırlısıyla bebiş sahibi oluruz. bu arada buu preseed için ilk sayfalarda son kullanma tarihi ile ilgili sorunlar çıkmış. türkiyede satış distribütörü yokmuş. gittigidiyor dan aldığının son kullanma tarihi ne? ne kadara aldın?

canım o eskiden öyleymiş..firmanın biri son kullanma tarihi yaklaşmış ya da geçmiş ürünleri yurt dışından getrtip satıyomuş...şimdi yok öyle şeyler Allahtan...ben bi tane yurt dışından aldım 2 aydır kullanıyorum.hatta önümüzdeki aya da yeter gibi...ebaydan almıştım.ankarada filan oturanlara 10 günde gelmiş...ben 25 gün bekledim...ama bana 48 tl ye malolmuştu kargo dahil...şimdi sorsan gittigidiyordan alırdım..çünkü aman geldi mi gelecek mi diye beklemektense 2 günde elimde oluru..ama acelen yoksa ebaydan kampanyaları takip et derim..ingilizcenvarsa çok da rahat alırsın....gg de de 75 filandı son...

canım o eskiden öyleymiş..firmanın biri son kullanma tarihi yaklaşmış ya da geçmiş ürünleri yurt dışından getrtip satıyomuş...şimdi yok öyle şeyler Allahtan...ben bi tane yurt dışından aldım 2 aydır kullanıyorum.hatta önümüzdeki aya da yeter gibi...ebaydan almıştım.ankarada filan oturanlara 10 günde gelmiş...ben 25 gün bekledim...ama bana 48 tl ye malolmuştu kargo dahil...şimdi sorsan gittigidiyordan alırdım..çünkü aman geldi mi gelecek mi diye beklemektense 2 günde elimde oluru..ama acelen yoksa ebaydan kampanyaları takip et derim..ingilizcenvarsa çok da rahat alırsın....gg de de 75 filandı son...

Evet ben bu sabah spariş verdim az önce ürün kargolandı bilgisi geldi, bu durrumda yarın öğlen benim elime geçer. ( ürün açıklamasında 07.2013 son kullanma tarihi yazıyor)
Ben kendim yurt dışında aldım 35-40 lira civarında ama şu an yurt dışına gitme planlamadım için buradan aldım.

canm aramıza hoşgeldin ancak bat yani adet tarihini yazman gerek bir daha ki adet gününü bide sorun varmı ne zamandır bebiş istiyorsunuz[/QUOTE]

BAT tarihi 13 Şubat, problem biraz erkekte birazda bende, çözüm iki defa tüp bebek, sonuç SIFIR.

lawyer canım.bir çok kadın yaşıyormuş senin yaşadğını merak etme.eğer devam etmezse tabi..değerlendir bugünleri...:)))[/QUOTE .!.:
evet cnm sağol:))dün başka topiklerden okudum.dün başladı hafif ağrı ile birlikte.ama akşam hiç birşey kalmadı..

X