Preseed kullananlar

ben de iyim cnm sağol şimdi gördüm cvbnı bu kürü duydum sizlerden ama denemyi düşünmedim diyebilirim.. ne işe yarıyor yumurtlama ile ilgiliyse bu ay hemen yapayım...........sen biliyorsan lütfen beni bilgilendir

PRESEEDLE BEBİŞ BEKLEYENLER

sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,bu ay ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi bu ay ilk defa deneyeceğm ikimizde sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

(kızlar regli tarihlerine göre yazdım inş kızmazsınız) ayy en sonda da ben varım (((

Son düzenleme:
kuvvel: 7 aylık evliyim istememıze ragmen olmadı bir sorunumuzda çıkmadı kısmet bakalım :) BAT OCAK 11
BOL ŞANSLAR HERKESE RABBIM VESİLE ETSİN İNŞALLAH HEPİMİZE :)

PRESEEDLE BEBİŞ BEKLEYENLER

sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,bu ay ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

kuvvel: (7 aylık evliyim istememıze ragmen olmadı bir sorunumuzda çıkmadı kısmet bakalım):) BAT OCAK 11

umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi bu ay ilk defa deneyeceğm ikimizde sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

kuvvel tatlım preseedi ilk denemenmi yada denedinmi o bilgileri de yazıyoruz bakalım kim kaçıncı kullanışında hamiş kalacak:))))))))))))

arkadaşlar yeni sayfaya ben listemizi taşıyorum geride kalmasın arkadaşlar kendini eklesin. AYEN canım sende listenin başına kendini eklede hepimize umut ol canım inş.

tmm tatlım ama yeni sayfa derken bişeler kaçırdım sanırım ben kendimle ilgili bilgiyi verim 1,5 senedir ugraşıyodum hiç bi neden yoktu olmaması için preseedi ilk denememde hamile kaldım sen bu şekilde ekle cnm benii.. inşallahhh hepinizin başına

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

kuvvel: (7 aylık evliyim istememıze ragmen olmadı bir sorunumuzda çıkmadı kısmet bakalım):) BAT OCAK 11

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı (TEBRİKLER)

arkadaşlar merhaba benim bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim eşimin morfoloji çok düşük yani 1 hareketlilik 35 sperm sayısı yüksek ama kısmet olursa aşılama olucam morfolojiyi arttrımak için ne yapmayılım arginmax men korean fındık ceviz muz badem yediriyorum ama morfoloji şunu yaparsanız artar dediğiniz birşey varmı keçiboynuzu yaptım 3 ay syı hareket düştü digara içtiği için havuç suyuda yapamıyorum

slm kızlar listemiz nasıl zeynepim1987 pek bi bilgim yok morfoloji ile alakalı ama inş ii olur aşılamadan önce preseedi denesen derim ben tabii kullanmadıysan yine de sen bilirsin...
benim eşiminde morfoloji 2 çıktı dr aşılama demişti ama eşim ve ben gönüllü değiliz bir sürü hormon yüklüyorlar vücuduna bizde bu ay kısmetse preseedi kullanacağız yumurtalık takibi yapacağım .............

Son düzenleme:
slm kızlar listemiz nasıl zeynepim1987 pek bi bilgim yok morfoloji ile alakalı ama inş ii olur aşılamadan önce preseedi denesen derim ben tabii kullanmadıysan yine de sen bilirsin...

kullandım preesede 2 kere ama işe yaramadı kullanımıda zor zaten :)) birde ayaklarımı diktiğim halde preseed kullandığım zamanlar spermler su gibi aktı 1 saat sonra

anlıyorum cnm Rabbim hakkında en hayırlı olanı versin........... ne kadardır bebiş istiyorsun....

canım biz 3 yıldır istiyoruz hiç gebelik yaşamadım sorum eşimde çok şükür bende bilinen birşey yok adet yumurtlama düzenli ama eşimde hareketlilik ve morfoloji sorunu var varikosel yol dediler 3 yıldır doğal yoldan denedik ama artık aşılamaya geçmeye zaman geldi benim bildiğim 1 morfoloji ile aşılama tutma ihtimali zor ama doktor olur dedi nedense acaba sayısı yüksek diyemi anlamadım

benim hikayemde seninle aynı cnm bizde 3,5 senedir istiyoruz eşim de sorun var bende yumurtlama sorunu yok sadece prolaktin yüksek ilaç kullanıyorum dr a eşimn değerini söylediğimde belki aşılama yaparız dedi ama eşim ve ben istemiyoruz doğal yoldan olsun istiyoruz ve doğal şeyler yiyip içmeye çalışıyoruz. RABBİM GÖNLÜNDEKİNİ NASİP ETSİN CNM İNŞ.........

amin inşallah aynen bende de prolaktin yüksekti hayıt tohumu içtim çok şükür düştü 3 ay boyunca sabah akşam içiliyor ama hergün aynı saatlerde olucakmış(bunu pek anlamadım ama öyle yaptım) 1 tatlı kaşığı tepeleme olmayacak 1 kupa kaynamış suya atıp 15 dk ka demledim suyla kaynattan sonra atmadım yani su kaynadıktan sonra attım belki yaparsın diye yazıyım dedim bu arada senin eşinin değerleri nasıl

Son düzenleme:

teşekkürederim cnm duydum bu hayıt tohumunu ve hapını ama dos...... diye bi ilaç kullanıyorum oda etkiliymiş olmazsa bunu denerim inş..

benim eşimin sayı 5 milyon morfoloji 2 hareketlilik %50'nin üstünde pazartesi dr a gideceğim prolaktinime baktıracağm yani kan vereceğim birde eşimin sonuçlarını göstereceğim bakalım ne diyecek.........

Son düzenleme:
bende hayıttan önce bir ilaç kullanıyordum acayip tansiyon düşürüyordu birde alltan kullanıyordum ama bayılyordum hep baktım olucak gibi değil hayıtı duydum onu içtim yoksa ilaç kullanamazdım

bende hayıttan önce bir ilaç kullanıyordum acayip tansiyon düşürüyordu birde alltan kullanıyordum ama bayılyordum hep baktım olucak gibi değil hayıtı duydum onu içtim yoksa ilaç kullanamazdım

evet benm ilaçta öyle yapıyromuş gerçi çok şükür ebn yaşamadı dr um gece yatmadan almamı önermişti o yüzden yaşamadım o sıkıntıları.. inş seninde Hakkında en güzeli olur bebişin olur........

aminn inşallah hepimizin göbüşleri elleri kolları hayatları sağlıkla mutlulukla ve huzurla büyütüceğimiz evlatlarımızla dolarrr taşarrr...

Kızlar bu arada bu ay ilk defa göğüs uçlarım büyüdü,uçları acıyor..adetime de daha var ama..

aynısını ben yaşıyorum canım bide gobeğimin altında basınç war üşüttümmü acep 10gun war adetıme goğus uçlarımı ellıyemıyorum şişlik yok ama ağrı war

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…