Preseed kullananlar

kesinlikle katılıyorum tutucuk sana

evet cnm aynen dediğin gibi maalesef atamıyoruz bi atsak olacak ama bende inş hep pozitif olacağım ve düşünmeyeceğim yani bakalım yapabilirsem tabi ama yapacağım inanıyorum buna

slm kızlar:))4 gündür falan sol yumurtalığımda sürekli batma ve baskı var..acaba temel atma çalışmaları mı başladı:)))

evet canım yazıyor babystart eğer güvenilirse ben burdan alacağım

walla canm sen bilirsin paypal la getirteceksen getırtme bazen yollamıyo yabancı siteler o nedenle ben burdan aldım yınede sen bilirsin

Son düzenleme:
slm kızlar:))4 gündür falan sol yumurtalığımda sürekli batma ve baskı var..acaba temel atma çalışmaları mı başladı:)))

bari sen hayırlı haber werde bizde sewıncını paylaşalım inşallah canım hayırlı haberler olur

walla canm sen bilirsin paypal la getirteceksen getırtme bazen yollamıyo yabancı siteler o nedenle ben burdan aldım yınede sen bilirsin
ben de kesin karar vermedim cnm bilgi ediniyorum daha ama eğer öyle bi sıkıntı varsa direk gg den alırım ne kadar olursa olsun neler ödemedik ki şimdiye kadar....... bilgilerin için teşekkürederim...

ayy inş hayırlısı olur preseed kardeşi olur bizim bebişler tabi olursa kendimi şartlamamam lazım olursa olur olmazsa olmaz .........

hadi hayırlısı bakalım canım ben bu günden itibaren ders çalışmaya başlıcam kafamı onunla meşgul edicem kpss ye bakalım düşünmemeye çalışıcam

ben kaçar arkadaşlar eşim şehir dışına çıkacak hafta sonu yolluk bişeler hazırlayacğm sizi iyi sohbetler lawyer inş hayırlı sonuçlar alırsın cnm

hadi hayırlısı bakalım canım ben bu günden itibaren ders çalışmaya başlıcam kafamı onunla meşgul edicem kpss ye bakalım düşünmemeye çalışıcam

ben de kendimi derslerime vereceğm hafızlık okuyorum kaç aydır bırakmışım ama tekrar başlayacğm inş Allah sana da kolaylık versin iyi çalışmalar olsun......

ben de kendimi derslerime vereceğm hafızlık okuyorum kaç aydır bırakmışım ama tekrar başlayacğm inş Allah sana da kolaylık versin iyi çalışmalar olsun......

aynen canım derslerıne wer bende iş yerındeyım kafamdan attım çocugu bıde boyle denıyelım benım çok erken adetım olcak onu anlıyamadım ya stresten yada mewsımsel 11 gun war daha nıye boyle oldu anlamadım gercı adet olmadımda goğüslerımle karnım ağrıyo bacaklarımda neyse gelecek sefer inş

kızlar bence burdan günlük sohbet edelim yani bebekten biraz az bahsedelimki kafamız dağılsın bende netten çıkıyorum eşim gelecek yemek yapacağım Allah a emanet olun. Allah hepimize sağlık, sıhat ,afiyet, bebek versin byyy

hadi ya üzüldüm.... neyse hiç moralini bozma diğer ay denemeye devam eşinede bal ceviz fındık filan bol yedir allah kavustursun inşallah

evet inş derslerime odaklanacağm. oluyor öyle düzensizlikler inş seninde bi daha ki aya olur.....ocak ayını bekleyenler çoğaldı liste mi yapsak acaba:))) bilemedim şimdi sen ne zamandır bebek istiyorsun cnm

Son düzenleme:
canım benim Allah razı olsun sanada Rabbim kolaylık versin dualarında bizleride unutma

Allah senden de razı olsun cnm hepimize dua ediyorum ayrıca ben 41 hatime başladım gerçi şimdi regl oldum ama inş eşimin ve kayınvalidemin yardımıyla kısa sürede bitiririz. bu hatimlerin niyetine sizleri de katacağım inş vesile olur hepsi........... sizlerde ban dua edin ...................

bız 2.5 yıllık evlıyız son 1,5 yıldır bebek ıstıyrouz ..benım yumurta rezrevım dusuk tahlılerde oyle cıkıyo yanı fsh..

pekı canım bu 96 tl aldın preseed ne kadar kullanabılıyosun bı aylıkmı...kac kullanımlık...

evet onunalda hamıle kalan cok ama bılmıyom valla nasıpte ne zamn dıyosa o zman oluyoda yınede bız cabamızı verıyoz su nu da bunuda denıyelım dıye...

canım zaten bu denediklerimiz bi sebep, verecek olan Rabbim biz sebeblere sarılacağız.benim aldığımda 9 enjektör var 2-3 ay kullanılıyor benimkinin yanında 5 ovulasyon testi ve 2 gebelik testi vardı sadece preseed olanlar daha uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…