Preseed kullananlar

hamilelikte akıntı nezaman başlar bilen varmı?gün geçtikten öncemi yoksa sonramı?

belli olmuyor sanırım yani kişye göre değişiyor kiminde adet geçmeden başlıyor kiminde hiç olmuyor... ama hakkında hayrlısı olsun

saol canım hepımızın dualarını rabbım kabul etsın aksam 20.08 de herkes dua etsın kabul olurmuş tw de ızledım bugun duaların kabul olma gunuymus bi umut işte...

saol canım hepımızın dualarını rabbım kabul etsın aksam 20.08 de herkes dua etsın kabul olurmuş tw de ızledım bugun duaların kabul olma gunuymus bi umut işte...

amin cnm inş. dua kapıları dua eden herkese her zamn açık cnm sen yeter ki dua et. büyüklerimiz şöyle buyurur: ALLAH KABUL ETMEYECEĞİ DUAYI İLHAM ETMEZMİŞ"

buğün mübarek günlerden birimi yoksa?? kim söledi cnm din adamlarından birimi yoksa astrologlar filanmı??

bendede ıslaklık var bide basınç yalnız kasıklarımda deil göbeğimin bir karış aşşasında göğüs uçlarım ağrıyor ama şişkinlik yok

bendede ıslaklık var bide basınç yalnız kasıklarımda deil göbeğimin bir karış aşşasında göğüs uçlarım ağrıyor ama şişkinlik yok

bu belirtiler gebelik gibi inşallah öyledir... normalde adetten kaç gün önce göğüslerin ağrır herzamankinden farklı hissediyorsan olan şeyleri inşallah hamilesindir ben akıntım cok farklı gelmıstı mesela

merhaba kızlar bende bu ay ilk kez preesed kullandım bat da 5 ocak...15 aylık evliyim 6 aydır bebek istiyoruz..olmadı bu ayda preesed başladım..
kullanımı zor ve ben 15 dk ya pek uyamadım:KK17:

kullanıp hamile kalan var mı topikte liste varmı bakamadım ama...

inşallah herkes tez zamanda kavuşur bebeklerine:emir_bebek:

bu belirtiler gebelik gibi inşallah öyledir... normalde adetten kaç gün önce göğüslerin ağrır herzamankinden farklı hissediyorsan olan şeyleri inşallah hamilesindir ben akıntım cok farklı gelmıstı mesela

dün krem şeklınde geldi bulanık bi akıntı.adetımden once goğuslerım ağrırdı uçları ağrımazdı sadece yumurtladığımda uçları ağrıyodu

merhaba kızlar bende bu ay ilk kez preesed kullandım bat da 5 ocak...15 aylık evliyim 6 aydır bebek istiyoruz..olmadı bu ayda preesed başladım..

15dk çok onemlı bı olay deıl dıye bılıyorum fazlalıkların atılması için bı süre gecsın dıye bılıyorum

hoşgeldin tatlım evet bu ay ayen1986 arkadaşımız ilk defa kullandı ve hamile.....
bizim bi listemiz var istersen senide ekleyeyim hemen.
inş sende kavuşursun bebişine
sizde sorun nedir???

15dk çok onemlı bı olay deıl dıye bılıyorum fazlalıkların atılması için bı süre gecsın dıye bılıyorum
anladım cnm önemli olmamasına sevindim..
hoşgeldin tatlım evet bu ay ayen1986 arkadaşımız ilk defa kullandı ve hamile.....
bizim bi listemiz var istersen senide ekleyeyim hemen.
inş sende kavuşursun bebişine
sizde sorun nedir???

öyle mii çok sevindimm tebrik ederim arkadaşımızı:nazar: darısı başımıza inşallah:emir_bebek:

canım benim eşimde problem var..sayı yapı ve hızı düşük 5 aydır keçiboynuzu kürü uyguluyorum..

ekleyebilirsin tatlım sevinirim..:KK19:

4 haftalığı geçti cnm sanırım salı günü doktorda hayırlısıyla tam belli olur darısı sana cnm

amin cnm Rabbim hayırlısıyla meleğini san bağışlasın cnm.
ne güzel demişsin darısı sana diye ayy hayali bile çook güsel ama ben artık hiç ihtimal vermiyorum. 3,5 senedir her ay umutlandım ve hepp hüsran yaşadım bu ay hiç umutlanmadım aksine hemen olayım dedim çünkü günün geçince umutlanıyorsun geçen ay iki günüm geçti havalara uçtum ama maalesef ki bekliyoruz halen. bu ay tek güzel şey eşimde artık biran önce tedaviyi olalım ve olsun diyo her ay kısmet olur diyorudu ama şimdi tedaviden yana çoook şükür bakalım şu prseed Rabbimin izniyle getirecek mi meleğimi bilemiyorum hiiç inanmak gelmiyo içimden herkesin olurda benm olmaz diyom ayy ayy çeenm düştü gene

X