Preseed kullananlar

kızlar aşağıya tablo hazırlıyorum siz de benim bilgilerimin altına kendi bilgilerinizi girerek tabloyu çoğaltın.tek kişi yönetmesin.bilgi eklemek isteyen kopyala yapıştır yöntemi ile tabloyu devam ettirsin

preseedle bebiş bekleyenler

deryalcin ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor bat 3 ocak

PRESEEDLE BEBİŞ BEKLEYENLER

deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi bu ay ilk defa deneyecek eşimde problem var 3.5 senedir olmuyo şu anda regliyim ) BAT 25 OCAK

Son düzenleme:

umut2012 : (preseed 2. denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi bu ay ilk defa deneyecek eşimde problem var 3.5 senedir olmuyo şu anda regliyim ) BAT 25 OCAK

umut2012 : (preseed 2. denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

slm umutcum bende özelden msj atamıyorum henüz 100 mesajım olmadı o yüzden sende sağolasın cnm teşekkürederim listemiz çoğalsın hamişlerle dolup taşsın inş...............

slm umutcum bende özelden msj atamıyorum henüz 100 mesajım olmadı o yüzden sende sağolasın cnm teşekkürederim listemiz çoğalsın hamişlerle dolup taşsın inş...............

inş. canım iyiyim çok şükür ders çalışıyorum kafayı biraz dağıtayım diye sen nasılsın neler yapıyorsun ben bu ay bide çörek otu bal tarçın kürünü deneyeceğim sen denedinmi araştırdınmı hiç tutucuk söylemişti bence bi araştır sende dene

umut galiba benimde bu ay olmadı azonce sancıyla kalktım bı baktım krem şeklinde bişi geldi hafif pembe daha adetıme 11 gun wardı neyse bu ayda olmadı sanırım
canım belki yerleşmeye çalışıyordur bebiş:))hemn kaybetme umudunu..

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,bu ay ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

UMUT canım sıkma canını rabbim hayırlısını versin.Bu ay çörek otu tarçın ve bal karışımını deneyelim hep beraber...

Kızlar bu arada bu ay ilk defa göğüs uçlarım büyüdü,uçları acıyor..adetime de daha var ama..

UMUT canım sıkma canını rabbim hayırlısını versin.Bu ay çörek otu tarçın ve bal karışımını deneyelim hep beraber...

sağol canım sıkmamaya çalışıyorum canım bu ay çörek otunu ben kullanırımda inş.senin kullanmana gerek kalmaz sen bize 2012 nin başında müjdeyi verirsin inş. hayırlı haberlerini bekliyorum.

arkadaşlar yeni sayfaya ben listemizi taşıyorum geride kalmasın arkadaşlar kendini eklesin. AYEN canım sende listenin başına kendini eklede hepimize umut ol canım inş.

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,bu ay ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

sağol canım sıkmamaya çalışıyorum canım bu ay çörek otunu ben kullanırımda inş.senin kullanmana gerek kalmaz sen bize 2012 nin başında müjdeyi verirsin inş. hayırlı haberlerini bekliyorum.
inşallah canım benim rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip etsin :))
bu arada kimse yok buralarda.bir gece kuşu biz miyiz???

ayy bu arada ilk adet tarihi benimkiymiş:))

hadi bol şans hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…