Preseed kullananlar

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sermavi06: (Açıklanamayan infertilite...5 senedir istiyoruz. Bu ay ilk kez kullandım.) BAT 29-30 ARALIK

lawyer_: (6 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok,bu ay ilk kez preseed kullandık)BAT 31 ARALIK

deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 OCAK

aysunayy bu ay ilk kez kullandı. eşinde sorun var 6 aydır olmuyor.) BAT 5 OCAK

kuvvel: (7 aylık evliyim istememıze ragmen olmadı bir sorunumuzda çıkmadı kısmet bakalım):) BAT OCAK 11

umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

cennetkokulum91: (preseedi bu ay ilk defa deneyeceğm ikimizde sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 25 OCAK

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu.= preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.

ekledim tatlımmmm
inşallah sende bizde hamiş listesine katılırız kısa sürede bu arada en sonuncuyum halen yaaaa

al bendende o kadar yazdıkların bana o kadar çok uyuyor ki:: bizde 5. yılımıza girdik 4 yıldır istiyoruz ama benimde bazen umutlarım kayboluveriyor bu ay preseed denedim ilk denemem ve aynı zamanda hayıt hapı içtim adet düzensizliği var bende kafam karmakarışık bu ay gebelik belirtilerinin tümü var bendee amaa sonuç yine fos çıkabilir her ay olduğu gibi bata 5 gün kaldı hayırlısıı hakkımızda Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah canımmm

rkadaşlar preseed i kaç liraya aldınız.İnternettenmi eczaneden mi.Bilgi verirseniz sevinirim.Benm fsh 14,52 bunu nasıl düşürebilirim(31 yaş

arkadaşlar darısı başımıza olsun :)

rkadaşlar preseed i kaç liraya aldınız.İnternettenmi eczaneden mi.Bilgi verirseniz sevinirim.Benm fsh 14,52 bunu nasıl düşürebilirim(31 yaş
canım eczanelerde her yerde olmayabılıyor ınternetten alabılırsın ben botanık eczaneden aldım 120 tl

tmm cnm inş hayırlı sonuçlar alırız hepimiz yaşasın preseed kardeşlği ama önce Rabbimin dilemesiyle inşaallah...cnm sen ilk denemem yazmışsın ben farketmemişim sanırım kusura bakma
inşallah canım ya Rabbım bu guzelligi isteyen herkese nasip etsin inşallah guzel sonuçlar alıcagz inanıyorum Allahın izniyle :)

eczanelerde 115 lira ama nette araştırısan dah uygun gittigidiyor diye bi yer var orda 79 lira cnm fsh prolaktinmi oluyordu.?
yani eğer öyle ise bende de yüksek ve dos..... diye bi ilaç kullanıyorum dr a sordun mu

hayıt hapı denesen eczanede var adı agnugaston istersen internette bir araştır belki seninde işine yarar

canım benim de 6 ay kadar önce bir defa 15 çıkmıştı FSH ım..DHEA diye bir ilaç var..doktoruma danıştım kullanabilirsin dedi...aynı problemleri yaşayanlara da tavsiye ediyor...3 aylığına kullanmak üzere başladım.bununla birlikte hayıt çayı içtim 2 ay..benim bir daha çıkmadı..baya işe yaradığını çok okudum...bi araştır istersen...
benim yaşımda 33..bir de canım senin sürekli mi yüksek çıkıyo...adetinin 3. ya da 4. gün yapılıyo bunun testi genellikle.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…