Preseed kullananlar

şimdik benim 4+5 günlükmü hamileyim ???

son adet tarihim : 1 şubat
yumurta toplama : 16 şubat
transfer günü : 21 şubat

annem hamile tshirti aldı...zaten göbüşüm şişmişti tam geldi :))) :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
çok tebrik inş, sağlıkla kucağına alırsın :KK71:
uzun süredir takip ediyorum seni :))
merakla bekliyordum bugün misafir vardı hatta çocuklar bilgisayarda oyun oynuyordu dedim ben size oyun açayım hemen girdim baktım meraktan sana :KK66::KK66::KK66:
hadi hayırlı olsun darısı başımızaaaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

kızlar test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama güzüküyo ya lütfen yardım edin büyle olan vermı

delisin kızım sen deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... getircem dansöszü dedin getirdin yaa daha ne diyim sana...

helal olsunnnn kuzummmmmmmmmmmmmmmmmmm

seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.................aradım açmadın uyuyordun galiba.. annem eşim ve ben çok sevindik .çok mutlu ettin beni de bu nezaketin güzel sürprizinle...canım arkadaşım iyi ki varsın... saolasın .
BENDE SENİ ÇOOOK SEVİYORUM o kadar temiz bir kalbin varki gerçekten yüreği güzel bi dotsun dost diyorum çünkü benim için öylesin...o güzel kalbin herşeyin en güzelini hak ediyordu çok şşükür hak ettiğini buldu:nazar: rica ederim canım ne demek sözüm vardı imkanım olsa ,yani az yakın olsaydım sana dansöz kıyafetiyle kapına dayanır kutlama yaprdım eşimde beni boşamaz öldürürdü tabi:KK1: canım başta seni eşini ve annecini çok tebrik ediyorum selamlar aaayyy neredeyse kaynanayı unutuyordum üperim elleirnden selam süle deki torun geliyiii sevin gayganaa:KK1: allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alıp huzurlu mutlu günlerde analı babalı büyütmek nasip etsin duama bak olduda bitti maşallah:KK1:
Eki Görüntüle 153070

şu 2.çizgiyi silk de olsa görmek için ne agladım test başında.. bugun hastaneden gelir gelmez yaptım o kadar koyu bir 2.çizgi çıktı ki 1.çizgiden bile koyu :)))

süperrrr dimi kızlar :)

maşşalah deyinnn
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
MAŞALLAAAAHHH TEBAREKEALLAH TÜTÜTÜTÜTÜ TTÜÜH
iyiki engel olmuşum buda başka bi mutluluk oldu bak :KK49:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

şimdik benim 4+5 günlükmü hamileyim ???

son adet tarihim : 1 şubat
yumurta toplama : 16 şubat
transfer günü : 21 şubat

:nazar:
hop hop hoop du bakalım orda sen daha çömezsin hemen ne oldu yok anam 2 aylıksın :KK1:bebim sen 4+3 günlüksün bak link vereyim bak istersen
gebelik haftanızı hesaplayın gebelik.net
buradan kendin için uygun olan seçeneği tıkla :KK16:

kızlar test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama güzüküyo ya lütfen yardım edin büyle olan vermı
varşekercim ben varım ikinci çizgim seninki gibi görünmüyodu bile yani o kadar dikkat istiyoduki ancak o şekilde görebilirdim...şükürkihamileyim allah bana bağışlarsa ama bin ayrıntı var benim bebiş tedaviylen oldu sende normalse eğer adetin geçtiyse em büyük ve önemli haberci zaten bilirsin idrarda çıktıysa durma koş kan ver kaanda soru işaretleri içinde boğulma bizide haberdaret annem hayırlı olsun şimdiden

acaba rica etsem birileri girdikçe dansözleri güncellermiki 3 gün olmasa bile bir gün sürsün bu kutlama yauu:KK61:
bu arada derya ağayını sür sıra gamzeli ve tayfta

h451la9.gif
benimdanszfenertvue0ru6.gif
300u1li.gif

3021eom.gif
images

42sexy0cd5rp9au.gif

image001sas.gif

image006yky.gif
image007u.gif
009.gif
008.gif

image005s.gif
image004vib.gif
image001qcg.gif
image002eqo.gif
image003ujx.gif

hoobaaaaaaaaa teeey teeey teeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy

derya hamile piyuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK64:

varşekercim ben varım ikinci çizgim seninki gibi görünmüyodu bile yani o kadar dikkat istiyoduki ancak o şekilde görebilirdim...şükürkihamileyim allah bana bağışlarsa ama bin ayrıntı var benim bebiş tedaviylen oldu sende normalse eğer adetin geçtiyse em büyük ve önemli haberci zaten bilirsin idrarda çıktıysa durma koş kan ver kaanda soru işaretleri içinde boğulma bizide haberdaret annem hayırlı olsun şimdiden

tuğba cım ben 25 şubatta adet oldum adetim normalde 6 yada 7 gün sürüyodu bu defa 3 gün sürdü temizlendim beyaz akıntı geldi bu sabah yine kana benzer lekeler gelmişti ve benim belim kasıklarım karnım ağrıyo lekeler kesildi işmdi beyaz akıntı geliyo yine ağrılarım devam ediyo testi yaptım yarım saat sonra çıktı ya bilmiyorum doğru olabilirmi kızlar yardım edin

cakırcım üstüne mi gördn naaptın sen yaaa, hadi inşallah bebektir o cift cigi.. yarın sabah ilk idrarınla tekrarla testi ve pazartesi mutlaka bi kan ver, hadi çifte mutluluk olur inşallah :)

deryaaağğğğğğğ...hamiş kadın..allahım tamamına erdirsin inşallahhhhhhh...çok çok çok sevindim canım arkadaşım..valla bu süreci seninle geçirmek çok büyük zevkti benim için..dualarımız işe yaradı ki ne yaradı hcg şampiyonu oldun şimdiden...:119:inşallah sağlık ve sıhhatle geçireceksin hamileliğini ve 8 ay sonra hoooop bebiş kucakta...ama bak söz verdin bana unutma olurda birkaç tane doğurursan beneklisini ben alıcam...ama ben senden çok emindim,daha tedaviye başlar başlamaz biliyodum tutacağını...bide ötüyodun buralarda yok 20 yumurtadan 7 si döllendi diye filan cadaloz..gördünmü bak sayıların hiç bir değeri yokmuş meğerse...hayırlı vede uğurlu olsun,gamzeli ben ve özgem için şimdiden başla dualara...:KK54:

sahi yav gamzeliden ses soluk çıkmıyor...naptı acaba ...inşallah herşey yolundadır,oda benimle aynı kaderi paylaşıyor dile kolay 5 düşük....ama ben çok inanıyorum onunda tedavisi pozitifle sonuçlanacak ve bebişini en sonunda kucağına almayı başaracak...

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:KK6:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi:KK53::nazar:?
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar::nazar:.................maşşşşaalllahhh arkadaşıma[/COLOR]

46- :nazar:s.tuğba.........................2. transferimiz tamamdır
47- :nazar:baby78.........................................

:KK6:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ

tayf :KK47:..................................................martta tüp bebek başlıyo
gamzelikız :KK8:............................................. şubatta tüp bebek yapıyoruz
medicalsecreter :KK52:......................................
eneslena :KK53:................................................
bebeksan :KK37:..............................................
love27 :KK55:........................... ........ ...............
elfem :97:.................................................. ....
toobe :82:.................................................. .....?
nehir1974 .................................................. ?
zorxx :81:.................................................. ...........?
crafty :80:.................................................. .........?
callcenter :76:.................................................. ....?
akıllıbıdık :KK3:............................................... .......?
güneş88 :kk77:.................................................. ......?
ekin79 :KK53:.................................................. ...........?
duru :KK24:.................................................. ..............?
patikli :89:.................................................. ............?
senemgy :nazar:.................................................. ........?
esra8 :84:.................................................. .............?
beyazeke :KK66:.................................................. .........?
kadser :86:.................................................. .................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

Son düzenleme:
Hamileyim........................................kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ceydam , ayşem ,tubişimmm ,gamzelim ,özgem ....

Bildiniz... Hamileyim...

Bana inandığınız ,bana destek olduğunuz moral verdiginiz için çok teşekkür ederim .

Haberi alır almaz allah önce bebek bekleyen arkadaşlarıma bu güzel haberi almayı
hamile arkadaşlarıma ve bana da bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inşallah diye dua ettim.

Allah yüzümü güldürdü..darısı herkeslerin başına...
ayyyyyyyyyyyyyyy varya eve gelir gelmez hemen pc actım deryanın haberini alım diye..:KK66::KK66::KK66:
canımmmmmmmmmmmmmmmmmm cok ama cokkkkkkkkkkkkkkk sevindim tebrik ederimmm..:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
o kadar cok emindimki hamiş olacağına.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:.allahım sağlıklı bir şekilde 8 ay gecirmeyi nasip etsinn inşallahh..:KK62::KK62::KK62::KK62:.vatanına milletine hayırlı evlatlar olsunnn....En Büyük TÜRKİYE:21::21::21::21::21:
sanki kendim hamile kalmış kadar mutlu oldumm valla yine yenidennn kocamannn tebrik ederimm..:KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
sağ salim kucağına aldığın günleride görelim inşallahhhhhhhhhhhhhhhh..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
darısı bana,tayfa,özgeye ve bütün isteynelere olsun inşallahhhhh..:KK49::KK49::KK49::KK49:

Eki Görüntüle 153070

şu 2.çizgiyi silk de olsa görmek için ne agladım test başında.. bugun hastaneden gelir gelmez yaptım o kadar koyu bir 2.çizgi çıktı ki 1.çizgiden bile koyu :)))

süperrrr dimi kızlar :)

maşşalah deyinnn
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
maşallahhh maşallahhhhhhhhhhhhhhh kuzummm..allahım bizede nasip etsin inşallahh...:KK69:
sahi yav gamzeliden ses soluk çıkmıyor...naptı acaba ...inşallah herşey yolundadır,oda benimle aynı kaderi paylaşıyor dile kolay 5 düşük....ama ben çok inanıyorum onunda tedavisi pozitifle sonuçlanacak ve bebişini en sonunda kucağına almayı başaracak...

ayyyyyy canım cok sağol beni merak ettiğin için..:KK19:
ben koşuşturuyorum 1 günde bir dr. çağırdı.:KK53:.birgün evde birgün dr. derken baya yoğun gecti..:KK55:
benim yumoşların maşallahı var:nazar: pek aceleci cıktılarr dr,um sürekli takip etmek istedi ondan sürekli cağırdı..:KK1:
eşim izin alıcaktı terslik gibide onunda denetlemesi var bu ara izin alamadık mecbur gidip geldim bende..:KK37:
şuanda herşey yolunda pazartesi yumoşlarım toplanıcak allah izin verirse sonrada dr. gelicek haberi beklicez transfer için..:KK34:
sonradı zaten heyecanlı bekleyiş..:KK62::KK62:
inşallahh bende deryam ve tuğbam gibi güzel haberler veririm..:KK49:
benden sonra sende ve özgede inşallahh..:KK70:

gamzeli deyanın haberi hepimize iyi geldi valla...allahım inşallah seninde hayırlı haberlerini alıcaz burdan..çok sevindim canım yumoşların iyi olmasına..inşallah bu ay sonu gelmeden seninde göbüş dolacak güzelim,dualarımdasın herzaman...ara ara haber et....

gamzeli deyanın haberi hepimize iyi geldi valla...allahım inşallah seninde hayırlı haberlerini alıcaz burdan..çok sevindim canım yumoşların iyi olmasına..inşallah bu ay sonu gelmeden seninde göbüş dolacak güzelim,dualarımdasın herzaman...ara ara haber et....

evet yaa bende cok mutlu oldumm...aminnnn canım cümlemizin inşallahhh..
haber ederim canımm yoğun olunca girdim ama yazmaya zaman kalmadı..
inşallahh herşey yolunda gider..

çok tebrik inş, sağlıkla kucağına alırsın :KK71:
uzun süredir takip ediyorum seni :))
merakla bekliyordum bugün misafir vardı hatta çocuklar bilgisayarda oyun oynuyordu dedim ben size oyun açayım hemen girdim baktım meraktan sana :KK66::KK66::KK66:
hadi hayırlı olsun darısı başımızaaaa :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
çok teşekkür ederim... saol canım..

süper... haydi kanda baktır bir de...

BENDE SENİ ÇOOOK SEVİYORUM o kadar temiz bir kalbin varki gerçekten yüreği güzel bi dotsun dost diyorum çünkü benim için öylesin...o güzel kalbin herşeyin en güzelini hak ediyordu çok şşükür hak ettiğini buldu:nazar: rica ederim canım ne demek sözüm vardı imkanım olsa ,yani az yakın olsaydım sana dansöz kıyafetiyle kapına dayanır kutlama yaprdım eşimde beni boşamaz öldürürdü tabi:KK1: canım başta seni eşini ve annecini çok tebrik ediyorum selamlar aaayyy neredeyse kaynanayı unutuyordum üperim elleirnden selam süle deki torun geliyiii sevin gayganaa:KK1: allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alıp huzurlu mutlu günlerde analı babalı büyütmek nasip etsin duama bak olduda bitti maşallah:KK1:

hop hop hoop du bakalım orda sen daha çömezsin hemen ne oldu yok anam 2 aylıksın :KK1:bebim sen 4+3 günlüksün bak link vereyim bak istersen
gebelik haftanızı hesaplayın gebelik.net
buradan kendin için uygun olan seçeneği tıkla :KK16:

deryaaağğğğğğğ...hamiş kadın..allahım tamamına erdirsin inşallahhhhhhh...çok çok çok sevindim canım arkadaşım..valla bu süreci seninle geçirmek çok büyük zevkti benim için..dualarımız işe yaradı ki ne yaradı hcg şampiyonu oldun şimdiden...:119:inşallah sağlık ve sıhhatle geçireceksin hamileliğini ve 8 ay sonra hoooop bebiş kucakta...ama bak söz verdin bana unutma olurda birkaç tane doğurursan beneklisini ben alıcam...ama ben senden çok emindim,daha tedaviye başlar başlamaz biliyodum tutacağını...bide ötüyodun buralarda yok 20 yumurtadan 7 si döllendi diye filan cadaloz..gördünmü bak sayıların hiç bir değeri yokmuş meğerse...hayırlı vede uğurlu olsun,gamzeli ben ve özgem için şimdiden başla dualara...:KK54:
canım benim... varlığın bana öyle güzel geldi ki... annem bak hala söylüyr. ne güzel arkadaşların olmuş...daha birbirinizi görmeden sıcacık dostluk kurmuşsunuz..allah razı olsun dualar ediyorlar güzel moral oluyorlar... allah razı olsun hepsindne diyor....

ve ben de anneme katılıyorum.....

canımmmmm seni de çoookkk ama çoookk seviyorummmmm

bursaya gidecekdi...internet olmaz demişti....

ayyyyyyyyyyyyyyy varya eve gelir gelmez hemen pc actım deryanın haberini alım diye..:KK66::KK66::KK66:
canımmmmmmmmmmmmmmmmmm cok ama cokkkkkkkkkkkkkkk sevindim tebrik ederimmm..:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
o kadar cok emindimki hamiş olacağına.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:.allahım sağlıklı bir şekilde 8 ay gecirmeyi nasip etsinn inşallahh..:KK62::KK62::KK62::KK62:.vatanına milletine hayırlı evlatlar olsunnn....En Büyük TÜRKİYE:21::21::21::21::21:
sanki kendim hamile kalmış kadar mutlu oldumm valla yine yenidennn kocamannn tebrik ederimm..:KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
sağ salim kucağına aldığın günleride görelim inşallahhhhhhhhhhhhhhhh..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
darısı bana,tayfa,özgeye ve bütün isteynelere olsun inşallahhhhh..:KK49::KK49::KK49::KK49:

maşallahhh maşallahhhhhhhhhhhhhhh kuzummm..allahım bizede nasip etsin inşallahh...:KK69:

ayyyyyy canım cok sağol beni merak ettiğin için..:KK19:
ben koşuşturuyorum 1 günde bir dr. çağırdı.:KK53:.birgün evde birgün dr. derken baya yoğun gecti..:KK55:
benim yumoşların maşallahı var:nazar: pek aceleci cıktılarr dr,um sürekli takip etmek istedi ondan sürekli cağırdı..:KK1:
eşim izin alıcaktı terslik gibide onunda denetlemesi var bu ara izin alamadık mecbur gidip geldim bende..:KK37:
şuanda herşey yolunda pazartesi yumoşlarım toplanıcak allah izin verirse sonrada dr. gelicek haberi beklicez transfer için..:KK34:
sonradı zaten heyecanlı bekleyiş..:KK62::KK62:
inşallahh bende deryam ve tuğbam gibi güzel haberler veririm..:KK49:
benden sonra sende ve özgede inşallahh..:KK70:

canımmmmm saolasınn.hayırlı olsun tedavin güzelim....allah sana da saglıkla mutlulukla hamileyim haberini verdirsin...

dualarımdasın sende..hep dua ettim senin için de..

arkadaşlarrrrrr
sabah izmir yolcusuyuz.... carşamba günü gelicez....

bugun bebeişim biz çok güzel bir uğur getirdi... annemlerin 1 yıldır satılmayan evi bugun satıldı... bebegim ugurlu gelicek inşallahhh
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar bu akşam şükür için yasin okudum . hep sizler için de dua ettim. dualarımızı allah kabul etsin.....

mutluluğuma mutluluk kattıgınız için tekrar teeşekkür ederim

ceydam , ayşem , tübişim....yüreklerinizi sonuna kadar açtığınız için çok teşekkürler.

allah gönlünüze göre versin . tertemiz yürekleriniz hep mutlu olsunnnnnnn

iyi geceler....
hepinizi çok seviyorummmmmmmmmmm

izmirde de ara ara girerim.....

kızlar sabah nübetçi eczaneye gittim testide yanımda gütürdüm yarım saat sonra çıktığını süyledim olmaz dedi galıba yok tekrar test aldım ama yapmadım derya seninki kaç dakikada çıktı canım büyle olan varmı sonra hamile olan ya yardım edin kızlar

kızlar sabah nübetçi eczaneye gittim testide yanımda gütürdüm yarım saat sonra çıktığını süyledim olmaz dedi galıba yok tekrar test aldım ama yapmadım derya seninki kaç dakikada çıktı canım büyle olan varmı sonra hamile olan ya yardım edin kızlar

canım bu gebelik testleriyle ilgili bölüm varya ordan bi incelesen çöpe atıp bi saat sonra ikinci çizgiyi görenler var ama kendin bakarsan daha ii

X