Preseed kullananlar

gerçekten hamile olabilirmiyim yani büye olan vermı aranızda allahım bunu düşünmek bile bana ne kadar mutlulu veriyo bir bilseniz:KK66:küçücük bir umutta olsa sevinçten çıldırabilirim ya şimdi

inş umudun boşa çıkmaz arkadaşım olanlar var tabi üstüne görme diye benim annem bana hamileliğindede böyle olmuş tahlil yap yada kanda baktır garanti olsun

inş umudun boşa çıkmaz arkadaşım olanlar var tabi üstüne görme diye benim annem bana hamileliğindede böyle olmuş tahlil yap yada kanda baktır garanti olsun[inşallah canım ya test yapmak istemiyorum 3 aşılama iki tüp bebekten sonra o kadar negatiften sonra artık teslerden yani tabiri cayizse şey gibi korkuyorum ama kız anneni ara nulur nası farkediyomuş hamileliğini

saçmalamaaaa,deryaya diyosun kendin olumsuz seyler düşünüyorsun, gebe kaldıktan sonra dogal ya da tüp farketmez. ha korkularında haklısın, ben bile gecen haftayı resmen kendime zindan ettim, bebek karnımda uyuyordu ama ben harekt etmedi diye kendimi yedim bitirdim. çok şükür bir sıkıntı yokmus, rabbim ol dedi, oldu, üstelik sımsıkı da tutundu, sağlıkla kucagına aldıgın günleri konuscaz inşallah. kolay mı bulduk da kolay kaybedelim beee, allah allah... kızdırmayın beni:KK66:
elbette göreceksin derya, kızım allah korusun da olmamış olsa dahi sanki adetin 30 günde geliyo gibi konusma. kendi kendini kosullandırma. sabretin sabrettin bak yatcaz kakcaz haberini alcaz hayırlısıyla...

uleeeeen ben hastayım siz benle ilgileneceksiniz hem:KK9:, ayrıca ben de tüp yaptırdım, beni bu kadar nazlamadınız kıskanırım heeee:KK19:

hadi gönül rahatlıgıyla yatın yarına güzel şeylere uyanalım inşallah

özgeeeem 2 gündür gelmiyosun bir ses ver canımcım..öptüm sizi iyi akşamlar...
aabuuuuuuuuuuu iyi fırça yemişim ben yaaw bende diyorum gece neden birden ağrım geçti:KK1::KK1: sıkıyosa geçmesin ama demi bu mesajdan sonra nasıl biyerim ağrıyo korkuyorum denirki cesaret ister valla :KK1:
:KK16::KK16::KK16: allah yavrunu sizlere bağışlasın :KK49:
HABERLE GELİRİM İNŞALLAH....

ÇÖKME SENDE KIZIM DELİRTME BENİ... BEBEGİN SENDE SIMSIKI TUTUNUYOR... TOTONNU DEVİR YAT.. KOCANA DA KABUS ETME ... ÜZÜP DE STRES YAPMA SEN DEMEEZMİSİN STRES EN BÜYÜK TEHLİKE... SALLA GİTSİN . BUNDAN KELLİ EN ÖNEMLİ ŞEY BEBEĞİN. SEN BİLE DEGİL , BEBEGİN.. TOPLA KENDİNİ GETİRME BENİ ERZURUMA....
ŞU ANDA NAZ İLGİ SIRASI BENDE...YARINDAN İTİBAREN BAYRAĞI CEYDAMA VERCEM İYİ HABERLERİMLE İNŞALLAH... SONRA DA ÖZGEME ...
:KK16::KK16:
tuğba ve derya,sakin olun azıcık beaaaaaaaa....tuğbacım bel ağrının olması tam tersine iyiye delalet,korkma güzelim hiçbir sorun yok ortada...derya düşük öyle lekelerle filan başlamıyo canım bayaaaa kanama ile başlıyo tecrübede sabittir...ayrıca düşük yaparken insanın yaşadığı bir kasık ağrısı varki farketmemek mümkün diil,derin bi nefes alıp sakin olun bakiim ikinizde...:94:
işteo kasık ve bel ağrısı beni korkutuyo canım ya ama sustum tamam anlaşılan cettrefilli ve seni oldukça kızdırdık sustum derin nefes aldım sakinim:KK1::KK16::KK16:

kızlar kk dan tanıştığım sonra da ailecek gidip gelmeye başladığımız bir arkadaşım için hazırladığım doğum hediyesi sürprizimi sizle de paylaşmak istedim . arkadaşım haftaya doğum yapıcak . allah nasip ederse kızı olacak . . .

bu minik sürpriz hediyemi göstermek istedim . . . beğendiniz mi ???

Eki Görüntüle 152488

Eki Görüntüle 152489

Eki Görüntüle 152490

Eki Görüntüle 152491

Eki Görüntüle 152492

banane bende istiyorum böyle bi sürpriz bananeeeeeeeeeeeee:84::84::84::84:
çok hoş farklı bi hediye olucak eminim beğenmicek bayılacaakk:KK53: elleirne sağlık :KK54:

ya meraktan çıldırıcam ya niye kimse başka bişi demiyo allahım hamile olduğumu düşünmek istiyorum nulur nerçek olsun yarabbbbbim

kızlaaaaaaaarrr dansözler geliyooo burdamısınızzzz kutlama varmışş :KK66:

inş umudun boşa çıkmaz arkadaşım olanlar var tabi üstüne görme diye benim annem bana hamileliğindede böyle olmuş tahlil yap yada kanda baktır garanti olsun[inşallah canım ya test yapmak istemiyorum 3 aşılama iki tüp bebekten sonra o kadar negatiften sonra artık teslerden yani tabiri cayizse şey gibi korkuyorum ama kız anneni ara nulur nası farkediyomuş hamileliğini

belirtileri olmuş ama hafif hafif kasıkları ağrımış ama öyle şiddetli değil yani öyle ahım şahım bi belirti değil sadece az gelince şüphelenmiş o kadar herşey Allahtan niye olmasın benim arkadaşımın 7yıl olmadı tüp bebek felan sonra kendiliğinden geldi bebişi

bende ikinci tüp bebeyimi aralıkta yaptım zaten kimyasal gebelikti olmadı ya allahım üyle güzel şeyler süylüyosunki yanımda olsa seni varya :KK19::KK19::KK19::KK19:öpücüklere boğucamya allahım ne olur öyle olsun

hoobaaaaaaaaa teeey teeey teeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy

derya hamile piyuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK64:

[/SIZE][/FONT]

deryam bu hatunu zar zor getirdim bak kıymetini bil herkese gitmezmiş senin özel günü diye geldi, heeeeee :KK60::KK60::KK60::KK60:

bende ikinci tüp bebeyimi aralıkta yaptım zaten kimyasal gebelikti olmadı ya allahım üyle güzel şeyler süylüyosunki yanımda olsa seni varya :KK19::KK19::KK19::KK19:öpücüklere boğucamya allahım ne olur öyle olsun

bende senin yanında olsam doğru testi yaptıttırırdım sana hadi ama yap inş pozitiftir canım ya sevinelim olumsuz olursa herşey allahtan negetifi gösterdiği gibi pozitifide verir inşş

güzel allahım bu mutluluğu isyeten ileyen herkese nasip etsin her duamda anne olmak isteyen herkese bu mutlulşuğu nasip et ya rab diyorum
gelen her hamile haberi birer umut allah ol dedikten sonra engel yok çok şükürr

bende senin yanında olsam doğru testi yaptıttırırdım sana hadi ama yap inş pozitiftir canım ya sevinelim olumsuz olursa herşey allahtan negetifi gösterdiği gibi pozitifide verir inşş

eşime tel açtım akşam getiracek bakalım inşallah dediği gibidir canım

kiralik-konfeti-yagmuru3.jpg

05.jpg

konfeti_yagmurub.jpg

iee_Benziyor.jpg

19.jpg

12.jpg

06.jpg

delisin kızım sen deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..... getircem dansöszü dedin getirdin yaa daha ne diyim sana...

helal olsunnnn kuzummmmmmmmmmmmmmmmmmm

:nazar::nazar::nazar:deryacım inan çok sevindim hayırlı uğurlu olsun:emir_bebek: ALLAH hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin inşallah.inşallah annesine babasına hayırlı bir evlat olur.tedavini başından beri takip ettim seninle birlikte bende günleri saydım bugünde kalkar kalkmaz ilk iş senden haber varmı diye bakmaktı ve gördümki güzel haberlerle gelmişsin.hergün yazdıklarını okurken sana dua ettim RABBİM sana bu mutluluğu hayırlısıyla yaşatsın diye.

teşekkür ederim . çok mersi.. allah her avuc acıp bekleyen arkadaşıma bu mutluluğu nasip etsin inşallah...

çok sevindim canım allah kocağına almayıda nasıp etsin nerde yaptın kaçıncı denemen canım kaç yıllık evlisi sorun ne idi çok suru sordum kosura bakama cevaplarsan sevinirim tekrar tebrikler:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
2,5 yıllık evliyim . eşimde sperm sayı ve hareket sorunu vardı . ben de pko yum. ilk denemem :)
bahçeci umut tüp bebek merkezinde yaptırdım istanbulda

kızlar acil olarak yardımınıza ihtiyacım var ben 25 şubatta adet oldum normalde 7 gün sürüyo bu defa 3 gün sürdü temizlendim iki gündür çok fena belim ağrıyo karnım şişmiş kasıklarım ağrıyo ve midem bolanıyo merdiven inerken bacaklarım tıtriyo bu sabah kahve rengi lekeler gelmiş sonra kesil di tekrar beyaz oldu ama ağrılarım hala devam ediyo ne olmuş olabilir lütfen cevap verin bana :KK50:
bence de hamile olabilirsinnnnnnnnnnnnnnnn

gerçekten çok ama çooooooook mutlu oldum hamileyim çığlıklarını hayırlısıyla sendende duyduk inş. bana ve isteyen tüm arkadaşlarada HAMİLEYİM diye yazmayı nasip eder Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inş.:KK9::KK9:

saol canımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allah herkese nasip etsin bambaşka bir heycanmışşş

aabuuuuuuuuuuu iyi fırça yemişim ben yaaw bende diyorum gece neden birden ağrım geçti:KK1::KK1: sıkıyosa geçmesin ama demi bu mesajdan sonra nasıl biyerim ağrıyo korkuyorum denirki cesaret ister valla :KK1:
:KK16::KK16::KK16: allah yavrunu sizlere bağışlasın :KK49:

:KK16::KK16:

işteo kasık ve bel ağrısı beni korkutuyo canım ya ama sustum tamam anlaşılan cettrefilli ve seni oldukça kızdırdık sustum derin nefes aldım sakinim:KK1::KK16::KK16:

banane bende istiyorum böyle bi sürpriz bananeeeeeeeeeeeee:84::84::84::84:
çok hoş farklı bi hediye olucak eminim beğenmicek bayılacaakk:KK53: elleirne sağlık :KK54:

h451la9.gif
benimdanszfenertvue0ru6.gif
300u1li.gif

3021eom.gif
images

42sexy0cd5rp9au.gif

image001sas.gif

image006yky.gif
image007u.gif
009.gif
008.gif

image005s.gif
image004vib.gif
image001qcg.gif
image002eqo.gif
image003ujx.gif

hoobaaaaaaaaa teeey teeey teeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyy

derya hamile piyuvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv:KK64:

seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.................aradım açmadın uyuyordun galiba.. annem eşim ve ben çok sevindik .çok mutlu ettin beni de bu nezaketin güzel sürprizinle...canım arkadaşım iyi ki varsın... saolasın .

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 153070

şu 2.çizgiyi silk de olsa görmek için ne agladım test başında.. bugun hastaneden gelir gelmez yaptım o kadar koyu bir 2.çizgi çıktı ki 1.çizgiden bile koyu :)))

süperrrr dimi kızlar :)

maşşalah deyinnn
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

şimdik benim 4+5 günlükmü hamileyim ???

son adet tarihim : 1 şubat
yumurta toplama : 16 şubat
transfer günü : 21 şubat

annem hamile tshirti aldı...zaten göbüşüm şişmişti tam geldi :))) :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X