Preseed kullananlar

deryaaaaaaaaaa bu gece gerçeri acaba çok heyecanlıyım telefonum kapalı aramıcam seni öğlene doğru topiğe bakarım küsme darılma tamammı her iki sonucuda kalbim kaldıramayabilir yada şöylşe yapalım sen güzel haberi albeni ara ben a.ınca bana arama msj gelir hemen dönerim okişmi

bu arada buradatüp bebekle hamile kalan başka arkadaş varmı acaba benim feci bel ve kasıkağrım var dr aradımbana bol su içi istirahat et dinlen dedi şuanki muayenenin bir anlamı olmaz dedi çok korkuyorum kaybetme korkusu sardı heryanımı allahım bu bebeği bana bağışla içimde olduğunu bilmek bile beni, hayata bağlamışken aksini kaldıramam korkuyorum çok hemde :KK14:

tamam ..

belki sabahı görmicez bile.. baksana bişeyler oluyor :KK43:(( keyfim kaçtı...

allah yardımcın olsun ..

iyi istirahatler. iyice yat dinlen sımsıkı sarılsın diye dua et.

kızlar
az evel ceydayla konuştuk çok süper güldürdü beni moralim düzeldi...
tuvalete gittim çamaşırımda koyu renkli bir leke vardı. belim agrımaya başladı :KK43:

yoksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sabahı göremicek miiym

tamam ..

belki sabahı görmicez bile.. baksana bişeyler oluyor :KK43:(( keyfim kaçtı...

allah yardımcın olsun ..

iyi istirahatler. iyice yat dinlen sımsıkı sarılsın diye dua et.
sakın üzülme o yerleşme lekesi bak sakın stres yapma lütfen sakın bende fenayım şuan belim kopğacak gibi sanki yavrum çıkmak istiyorum der gibi zorluyo:KK14: çökertme iyice lütfen

deryaaaaaaaaaa bu gece gerçeri acaba çok heyecanlıyım telefonum kapalı aramıcam seni öğlene doğru topiğe bakarım küsme darılma tamammı her iki sonucuda kalbim kaldıramayabilir yada şöylşe yapalım sen güzel haberi albeni ara ben a.ınca bana arama msj gelir hemen dönerim okişmi

bu arada buradatüp bebekle hamile kalan başka arkadaş varmı acaba benim feci bel ve kasıkağrım var dr aradımbana bol su içi istirahat et dinlen dedi şuanki muayenenin bir anlamı olmaz dedi çok korkuyorum kaybetme korkusu sardı heryanımı allahım bu bebeği bana bağışla içimde olduğunu bilmek bile beni, hayata bağlamışken aksini kaldıramam korkuyorum çok hemde :KK14:
saçmalamaaaa,deryaya diyosun kendin olumsuz seyler düşünüyorsun, gebe kaldıktan sonra dogal ya da tüp farketmez. ha korkularında haklısın, ben bile gecen haftayı resmen kendime zindan ettim, bebek karnımda uyuyordu ama ben harekt etmedi diye kendimi yedim bitirdim. çok şükür bir sıkıntı yokmus, rabbim ol dedi, oldu, üstelik sımsıkı da tutundu, sağlıkla kucagına aldıgın günleri konuscaz inşallah. kolay mı bulduk da kolay kaybedelim beee, allah allah... kızdırmayın beni:KK66:
kızlar
az evel ceydayla konuştuk çok süper güldürdü beni moralim düzeldi...
tuvalete gittim çamaşırımda koyu renkli bir leke vardı. belim agrımaya başladı :KK43:

yoksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sabahı göremicek miiym
elbette göreceksin derya, kızım allah korusun da olmamış olsa dahi sanki adetin 30 günde geliyo gibi konusma. kendi kendini kosullandırma. sabretin sabrettin bak yatcaz kakcaz haberini alcaz hayırlısıyla...

uleeeeen ben hastayım siz benle ilgileneceksiniz hem:KK9:, ayrıca ben de tüp yaptırdım, beni bu kadar nazlamadınız kıskanırım heeee:KK19:

hadi gönül rahatlıgıyla yatın yarına güzel şeylere uyanalım inşallah

özgeeeem 2 gündür gelmiyosun bir ses ver canımcım..öptüm sizi iyi akşamlar...

ayşecim geçmişler olsun güzelim yaaaaa...dikkat et kendine oralarda,üzme bizi fazla...

tuğba ve derya,sakin olun azıcık beaaaaaaaa....tuğbacım bel ağrının olması tam tersine iyiye delalet,korkma güzelim hiçbir sorun yok ortada...derya düşük öyle lekelerle filan başlamıyo canım bayaaaa kanama ile başlıyo tecrübede sabittir...ayrıca düşük yaparken insanın yaşadığı bir kasık ağrısı varki farketmemek mümkün diil,derin bi nefes alıp sakin olun bakiim ikinizde...:94:

saçmalamaaaa,deryaya diyosun kendin olumsuz seyler düşünüyorsun, gebe kaldıktan sonra dogal ya da tüp farketmez. ha korkularında haklısın, ben bile gecen haftayı resmen kendime zindan ettim, bebek karnımda uyuyordu ama ben harekt etmedi diye kendimi yedim bitirdim. çok şükür bir sıkıntı yokmus, rabbim ol dedi, oldu, üstelik sımsıkı da tutundu, sağlıkla kucagına aldıgın günleri konuscaz inşallah. kolay mı bulduk da kolay kaybedelim beee, allah allah... kızdırmayın beni:KK66:
elbette göreceksin derya, kızım allah korusun da olmamış olsa dahi sanki adetin 30 günde geliyo gibi konusma. kendi kendini kosullandırma. sabretin sabrettin bak yatcaz kakcaz haberini alcaz hayırlısıyla...

uleeeeen ben hastayım siz benle ilgileneceksiniz hem:KK9:, ayrıca ben de tüp yaptırdım, beni bu kadar nazlamadınız kıskanırım heeee:KK19:

hadi gönül rahatlıgıyla yatın yarına güzel şeylere uyanalım inşallah

özgeeeem 2 gündür gelmiyosun bir ses ver canımcım..öptüm sizi iyi akşamlar...

TAMAM AYŞEMMM HAKLISIN DA NE BİLİYİM SON SAATLERE GELİNCE İYCE Bİ TUHAFLAŞTIM Bİ DE DURUP DURUP SON GECEYE BÖYLE GİRMEK CANIMI SIKTI... 12 SAAT SONRA HABER VERCEM İNŞALLAH GÜZEL HABERLE GELİRİM İNŞALLAH....

sakın üzülme o yerleşme lekesi bak sakın stres yapma lütfen sakın bende fenayım şuan belim kopğacak gibi sanki yavrum çıkmak istiyorum der gibi zorluyo:KK14: çökertme iyice lütfen

ÇÖKME SENDE KIZIM DELİRTME BENİ... BEBEGİN SENDE SIMSIKI TUTUNUYOR... TOTONNU DEVİR YAT.. KOCANA DA KABUS ETME ... ÜZÜP DE STRES YAPMA SEN DEMEEZMİSİN STRES EN BÜYÜK TEHLİKE... SALLA GİTSİN . BUNDAN KELLİ EN ÖNEMLİ ŞEY BEBEĞİN. SEN BİLE DEGİL , BEBEGİN.. TOPLA KENDİNİ GETİRME BENİ ERZURUMA....
ŞU ANDA NAZ İLGİ SIRASI BENDE...YARINDAN İTİBAREN BAYRAĞI CEYDAMA VERCEM İYİ HABERLERİMLE İNŞALLAH... SONRA DA ÖZGEME ...

tuğba ve derya,sakin olun azıcık beaaaaaaaa....tuğbacım bel ağrının olması tam tersine iyiye delalet,korkma güzelim hiçbir sorun yok ortada...derya düşük öyle lekelerle filan başlamıyo canım bayaaaa kanama ile başlıyo tecrübede sabittir...ayrıca düşük yaparken insanın yaşadığı bir kasık ağrısı varki farketmemek mümkün diil,derin bi nefes alıp sakin olun bakiim ikinizde...:94:

İYİ DE ŞEKERCİK DÜŞÜK OLMASI İÇİN ÖNCE TUTMASI GEEREKMEZ Mİ ? BEN TUTTUDA DÜŞCEK İHTİMALİNİ DEĞİL ; TUTMADI ONDAN MI REGL GELİYO İHTİMALİNİ DÜŞÜNDÜM ....

WALLA O KAN ÇEKİLİR TARİFİM HALEN DEVAM . SAĞ- SOL İNCE İNCE BATMALAR DEVAM . AMA KORKUYOM . İNŞALLAH TLF DA DEDİĞİN GİBİ ÇIKAR HCG DEGERİM DE ...

ALLAH YÜZÜME GÜLER İNŞALLAH...
İNŞALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİRİM KIZLAR.

SEVİYORUM SİZİ . . . İYİ Kİ VARSINIZZZ
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar:ya bacım!!! sana günlerdir oldu bu iş diyoz ama kime diyoz...merak etme seeeeeennn düşmez oooooo...düşersede tutarız evelallah...:KK53:

Son düzenleme:
kızlar kk dan tanıştığım sonra da ailecek gidip gelmeye başladığımız bir arkadaşım için hazırladığım doğum hediyesi sürprizimi sizle de paylaşmak istedim . arkadaşım haftaya doğum yapıcak . allah nasip ederse kızı olacak . . .

bu minik sürpriz hediyemi göstermek istedim . . . beğendiniz mi ???

$Photo-0367.jpg

$Photo-0365.jpg

$Photo-0362.jpg

$Photo-0363.jpg

$Photo-0364.jpg

Son düzenleme:
günaydın kızlar

ben kaktım daha da yatamadım:) derya bu saatlerde gitmiştir de mi kan vermeye? güzel haberlerle gelsin inşallah...

işte bir ögrenci dahaaa:) sen de benim gibi çocuk da yaparım kariyerde diyenlerdensin demek.. bak canım bu bebeler okulun bitmesini bekliyor söyleyim sana, benim master bu sene haziranda bitiyo, bebiş kendini ona göre ayarladı, temmuzda geliyo:) bu yüzden kandır onu, okul hemen bitecek falan de:KK66:

aminnnn deryacım. ben senden corba falan istemiyorummmm, benim cocugum sizden kuzen istiyooooor:emir_bebek:

emre bakıyo saolsun, iğneleri de o yapıyor, inşallah faydası olur, ben böyle bişey görmedim yaaa, bünye nasıl da cöktü bir günde:KK43:((

allah kimseyi gurbette bırakmasın valla böyle zamanlarda daha da koyuyo:KK43:
saol güneşcim, sadece onları yapabiliyorum zaten:KK71:

bir an önce toparlanmak istiyorum yaaaa, şansa bak, önümüzdeki haftadan sonra gideyim bi rapor alayım da ankaraya gideyim diyordum, zaatürreye yakalandık:KK43:(
canım ben okumuyorum:KK1: ben kur'an kursu hocasıyım hem hocalık yapıyorum hemde arapça dersleri alıyorum halen benim bebişim geldiği zaman çok şanslı olacak kur'an sesleri ile büyüyecek ama nazlanıyo işte bakalım rabbim ol dediğinde olacak:KK66::KK66:

derya arkadaşım sonucu merakla bekliyoruz dua ediyorum inş güzel haberi vereceksin

KIZLAAAAAAAAAR DERYAAAAAAAA HAMİLEEEEEEEEEEE:nazar::nazar::nazar::nazar:

allah herkesin dualarını kabul etsin, tedaviye gerek kalmadan diğer arkadaslarımın da bebekleri gelsin inşallah. ama tüpe olacaksa da böyle olsun, ilkinde cok güzel bir degerle bebegi geldi deryanın:) allah sağlıkla kucagına alacagı günleri de göstersin inşallah:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

KIZLAAAAAAAAAR DERYAAAAAAAA HAMİLEEEEEEEEEEE:nazar::nazar::nazar::nazar:

allah herkesin dualarını kabul etsin, tedaviye gerek kalmadan diğer arkadaslarımın da bebekleri gelsin inşallah. ama tüpe olacaksa da böyle olsun, ilkinde cok güzel bir degerle bebegi geldi deryanın:) allah sağlıkla kucagına alacagı günleri de göstersin inşallah:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ay çooook sevindim ne güzel Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Hamileyim........................................kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ceydam , ayşem ,tubişimmm ,gamzelim ,özgem ....

Bildiniz... Hamileyim...

Bana inandığınız ,bana destek olduğunuz moral verdiginiz için çok teşekkür ederim .

Haberi alır almaz allah önce bebek bekleyen arkadaşlarıma bu güzel haberi almayı
hamile arkadaşlarıma ve bana da bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inşallah diye dua ettim.

Allah yüzümü güldürdü..darısı herkeslerin başına...

Hamileyim........................................kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bildiniz... Hamileyim...

Bana inandığınız ,bana destek olduğunuz moral verdiginiz için çok teşekkür ederim .

Haberi alır almaz allah önce bebek bekleyen arkadaşlarıma bu güzel haberi almayı
hamile arkadaşlarıma ve bana da bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip etsin inşallah diye dua ettim.

:nazar::nazar::nazar:deryacım inan çok sevindim hayırlı uğurlu olsun:emir_bebek: ALLAH hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin inşallah.inşallah annesine babasına hayırlı bir evlat olur.tedavini başından beri takip ettim seninle birlikte bende günleri saydım bugünde kalkar kalkmaz ilk iş senden haber varmı diye bakmaktı ve gördümki güzel haberlerle gelmişsin.hergün yazdıklarını okurken sana dua ettim RABBİM sana bu mutluluğu hayırlısıyla yaşatsın diye.

Bildiniz... Hamileyim...

çok sevindim canım allah kocağına almayıda nasıp etsin nerde yaptın kaçıncı denemen canım kaç yıllık evlisi sorun ne idi çok suru sordum kosura bakama cevaplarsan sevinirim tekrar tebrikler:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

kızlar acil olarak yardımınıza ihtiyacım var ben 25 şubatta adet oldum normalde 7 gün sürüyo bu defa 3 gün sürdü temizlendim iki gündür çok fena belim ağrıyo karnım şişmiş kasıklarım ağrıyo ve midem bolanıyo merdiven inerken bacaklarım tıtriyo bu sabah kahve rengi lekeler gelmiş sonra kesil di tekrar beyaz oldu ama ağrılarım hala devam ediyo ne olmuş olabilir lütfen cevap verin bana :KK50:

Bildiniz... Hamileyim...

gerçekten çok ama çooooooook mutlu oldum hamileyim çığlıklarını hayırlısıyla sendende duyduk inş. bana ve isteyen tüm arkadaşlarada HAMİLEYİM diye yazmayı nasip eder Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inş.:KK9::KK9:

kızlar acil olarak yardımınıza ihtiyacım var ben 25 şubatta adet oldum normalde 7 gün sürüyo bu defa 3 gün sürdü temizlendim iki gündür çok fena belim ağrıyo karnım şişmiş kasıklarım ağrıyo ve midem bolanıyo merdiven inerken bacaklarım tıtriyo bu sabah kahve rengi lekeler gelmiş sonra kesil di tekrar beyaz oldu ama ağrılarım hala devam ediyo ne olmuş olabilir lütfen cevap verin bana :KK50:

sen ilk önce bir test yap bir ihtimal hamile olabilirsin sonrada vakit kaybetmeden bir doktora git .hamile değilsen kist felan olabilir canım ihmal etme kist olduğu zaman ara kanama yapabilir

sen ilk önce bir test yap bir ihtimal hamile olabilirsin sonrada vakit kaybetmeden bir doktora git .hamile değilsen kist felan olabilir canım ihmal etme kist olduğu zaman ara kanama yapabilir

gerçekten hamile olabilirmiyim yani büye olan vermı aranızda allahım bunu düşünmek bile bana ne kadar mutlulu veriyo bir bilseniz:KK66:küçücük bir umutta olsa sevinçten çıldırabilirim ya şimdi

X