Preseed kullananlar

Deryacım mrb, 5. haftanın sonunda kan testi yaptırmıştım gebelik için değerimi inan hiç bilmiyorum :)))pozitif olduğunu söylediler o kadar, tekrarında daha yaptırmadı doktor. bence değerlere takılıp kalma.Doktorum progestan ( 3 ay kullanıcam )verdi düşük tehlikesine karşı, multivitamin ve folik asite devam.2 hafta sonra gelmemi söyledi 7. haftada kalp atışlarını gördük ve duyduk bebeğimin:))) Zorlayıcı işler, yorulmak, (evi bile eşim süpürüyor bişey yapmıyorum) bişeyler kaldırmak yasak. bol bol dinlen :)))))

slm ben pko hastasıyım 3 yıldır istiyoruz bebiş olmuyor bu ay ilk defa preseed kullandık adetim herzamn düzensizdi ama hem klomen hem preseed kullandımm ayın 3 ünde adet olmam gerekirdi halenn olmadımm faydasını görenler az galiba ama bir umut kullandım bende bakalım nolacak inşallah hamileyimdir allah isteyen herkese nasip etsin o güzel duyguyu :79:

günaydınnnn kızlarrr nerdesiniz ya gelen yok..:KK31:
dün tfl geldi hastaneden..:KK51:
41 tane yumurtam toplnamış.:nazar::nazar:
bunlardan 24 tanesi olgunmuş 24 döllenmeye girmiş 19 döllnemiş şunada iyi gidiyo dediler..:KK62:
bugün yine arayıp bilgi vericekler..:KK69:
3. günde pgt giricek bakalım orta kac tanesi kalıcak..:97:
öyle işte haber vereyim sizede dedim.:KK70:.

bunlardan 24 tanesi olgunmuş 24 döllenmeye girmiş 19 döllnemiş şunada iyi gidiyo dediler..:KK62:

canım maşallah sana 41 yumurta hiç duymadım inşallah onlardan biri bebeşin olur
bu pgt denilen şey genetik olarak inceleniyor yumurta degil mi?peki bunun için ayrı ücret nekadar?sanırım banada böyle bişey yapılacak

preseed klomenle beraber kullanılabilir mi kızlar sizce?? hiç bu şekilde deneyeniniz oldu mu??ben bu ay inşallah adet olursam gününde,3. gün klomen kullanmaya başlayacakmışım.preseed i nette çok övmüşler.zaten bebek uğruna ne gerekiyosa yapıp yeterince para harcamaya razı olduk,eğer klomenle kullanmanın sakıncası yoksa gittigidiyorda fln satılıyo,sipariş ediyim diyorum taksitle,bebekte taksit taksit gelecek belliki:KK9:

preseed klomenle beraber kullanılabilir mi kızlar sizce?? hiç bu şekilde deneyeniniz oldu mu??ben bu ay inşallah adet olursam gününde,3. gün klomen kullanmaya başlayacakmışım.preseed i nette çok övmüşler.zaten bebek uğruna ne gerekiyosa yapıp yeterince para harcamaya razı olduk,eğer klomenle kullanmanın sakıncası yoksa gittigidiyorda fln satılıyo,sipariş ediyim diyorum taksitle,bebekte taksit taksit gelecek belliki:KK9:

canım ben ilk kullandıgım ay klomenle kullanmıştım,bence bir zararı yok ama sen bilirsin

mağlum sorumu soruyorum o zaman love: n'oldu peki sonrasında?bi faydasını gördün mü??

canım malesef benim olmadı ama herkesin hamile kalamama nedeni farklı oldugundan kiminde işe yarıyo kiminde yaramıyor inşallah sende olur

canım maşallah sana 41 yumurta hiç duymadım inşallah onlardan biri bebeşin olur
bu pgt denilen şey genetik olarak inceleniyor yumurta degil mi?peki bunun için ayrı ücret nekadar?sanırım banada böyle bişey yapılacak

inşallahh canımmm aminnn..:emir_bebek:
evet canım genetiği incelenip en sağlıklısı seciliyo..:94:
ücreti ayrı oluyor.:KK31:.benim gittiğim hastane kendisi yapıyor 2200 tl ama başka merkezler dışardan dr. getirdiği zaman embriyo başına ücret alıyomuşlar..:26:
inşallahh sıra sizlerede gelicekk..:KK69:.rabbim hepimize nasip etsinn..:KK49:

inşallahh canımmm aminnn..:emir_bebek:
evet canım genetiği incelenip en sağlıklısı seciliyo..:94:
ücreti ayrı oluyor.:KK31:.benim gittiğim hastane kendisi yapıyor 2200 tl ama başka merkezler dışardan dr. getirdiği zaman embriyo başına ücret alıyomuşlar..:26:
inşallahh sıra sizlerede gelicekk..:KK69:.rabbim hepimize nasip etsinn..:KK49:

inşallah canım hepizin yüzü güler

senin hamile kalamama proplemin yok inşallah olucak canım,peki transfer nezaman olucak?

inşallah canım hepizin yüzü güler

senin hamile kalamama proplemin yok inşallah olucak canım,peki transfer nezaman olucak?

evet cok şükür normal yolla hamile kalıyorum bu şekildede olacağına inanıyorum allah izin verirse..
transfer henüz günü belli değil emriyoların gelişimine bağlı sanırım tahminim üzere cuma veya cumartesi olabilir..

evet cok şükür normal yolla hamile kalıyorum bu şekildede olacağına inanıyorum allah izin verirse..
transfer henüz günü belli değil emriyoların gelişimine bağlı sanırım tahminim üzere cuma veya cumartesi olabilir..

inşallah hayırlısıyla buralara gelmeden olur canım

kızlarrrr bugün yumoşlar toplandı...
Biraz ağrın işlmeden sonra ama ağrı kesici yapınca gecti..
Yarın arıcaklar gelişmelerden bilgi vericekler...
Inşallahh sağlıklı bölünür benim minnaklarım..

süperrrr

derya tanmıyorum seni ama girdikçe okuyordum çok sevindim, rabbim tamamına erdirsin.

saol güzelim ... .aminn

deryacım mrb, 5. Haftanın sonunda kan testi yaptırmıştım gebelik için değerimi inan hiç bilmiyorum :)))pozitif olduğunu söylediler o kadar, tekrarında daha yaptırmadı doktor. Bence değerlere takılıp kalma.doktorum progestan ( 3 ay kullanıcam )verdi düşük tehlikesine karşı, multivitamin ve folik asite devam.2 hafta sonra gelmemi söyledi 7. Haftada kalp atışlarını gördük ve duyduk bebeğimin:))) zorlayıcı işler, yorulmak, (evi bile eşim süpürüyor bişey yapmıyorum) bişeyler kaldırmak yasak. Bol bol dinlen :)))))
walla benim de ev toplancak taşıncaz yaa bakalım benimki becerebilcek mi işleri ?:))
progestron 3 ay fitilmi kullancan ignemi ? Ben de 17sinde gidicem doktora .. Merak ediyorum bakalım :))
hayırlsıı olur inşallah hepimiz için

Dün tfl geldi hastaneden..:KK51:
Bunlardan 24 tanesi olgunmuş 24 döllenmeye girmiş 19 döllnemiş şunada iyi gidiyo dediler..:KK62:
Bugün yine arayıp bilgi vericekler..:KK69:
3. Günde pgt giricek bakalım orta kac tanesi kalıcak..:97:

kuzummmm süperrrr 41 kere maşşallah... Canım benim döllenen sayında çok güzel .

Allah yardımcın olsun.. Inşallah sıra sende.. Haydi güzel haberler ver bize sen de ...

inşallah hayırlısıyla buralara gelmeden olur canım

özgecim sıra sen de. özge yolu yarıladı..darısı başınaaa

hobaaaaaa.....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:
söylicek başka bişey bulamıyorum gamzeli,vallahi de billahi de maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:arkadaşıma:KK53:...bundan sonra senin adın gamzeli diil çılgın kız olsun...:nazar::nazar::nazar:süpersin...pgt de eminim çok iyi çıkacak ve oldu bu iş..hiç kafana takma...içimden geçeni olduğu gibi söylüyorum ki bu iş oldu bi tanem...3.gün pgt olucaksa o zaman transfer 5. gün mü olucak acep???inşallah 5. gün olur...hamiş kalma derdin olmadığına göre kaliteli embryo ile %100 hamilesin ve hoooop bebiş kucakta....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ:nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:.................:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba.........................ikizi olucak bu kızın,söylemedi demeyin:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:..................şimdilik 19:nazar: tane dana adayımız var ve yerin artık üst liste hayatım:KK49:

:KK6::nazar:PRE-SEED GÜZELLERİMİZ:KK6:.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ:nazar:

gunesea :KK9:......................................haberlerini bekliyoruzzzz
tayf :KK47:..................................................mart sonu tüp bebeğe başlıyorum, bakalım nolucak
love27 :82:........................... ........ ...............
medicalsecreter:KK53: ......................................
eneslena :KK55:................................................
bebeksan :KK37:..............................................
elfem :KK53:.................................................. ....
toobe :84:.................................................. .....?
nehir1974 :97:.................................................. ?
zorxx :86:.................................................. ...........?
crafty :81:.................................................. .........?
callcenter :63:.................................................. ....?
akıllıbıdık :KK36:............................................... .......?
güneş88 :80:.................................................. ......?
ekin79 :87:.................................................. ...........?
duru :21:.................................................. ..............?
patikli :76:.................................................. ............?
senemgy :KK8:.................................................. ........?
esra8 :KK76:.................................................. .............?
beyazeke :KK52:.................................................. .........?
kadser :78:.................................................. .................?

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

Son düzenleme:
slm ben pko hastasıyım 3 yıldır istiyoruz bebiş olmuyor bu ay ilk defa preseed kullandık adetim herzamn düzensizdi ama hem klomen hem preseed kullandımm ayın 3 ünde adet olmam gerekirdi halenn olmadımm faydasını görenler az galiba ama bir umut kullandım bende bakalım nolacak inşallah hamileyimdir allah isteyen herkese nasip etsin o güzel duyguyu :79:

canım inşallah hamişsindir,haberlerini bekleriz...

ilk kez preseed kullandım ama olmadı sanırım kızlar! herkeste olack diye bir şey yok zaten! neyse Allahım versinde nasip etsinde beklerim napalım!

bi umut hepimiz denedik,bazılarımız hamiş kaldı doğurdu bazılarımız düşük yaptı filan ama umut umuttur deyip yola devam ediyoruz...en az 6-7 ay kullan derim,inşallah sende işe yarar...

Son düzenleme:
süperrrr

kuzummmm süperrrr 41 kere maşşallah... Canım benim döllenen sayında çok güzel .

Allah yardımcın olsun.. Inşallah sıra sende.. Haydi güzel haberler ver bize sen de ..
canım benimm cokk sağoll..:KK19:.inşallah senden sonra sıra bende,benden sonrada ceyda ve özgeye geliyo sıra..:KK62::KK62:
hobaaaaaa.....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:
söylicek başka bişey bulamıyorum gamzeli,vallahi de billahi de maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:arkadaşıma:KK53:...bundan sonra senin adın gamzeli diil çılgın kız olsun...:nazar::nazar::nazar:süpersin...pgt de eminim çok iyi çıkacak ve oldu bu iş..hiç kafana takma...içimden geçeni olduğu gibi söylüyorum ki bu iş oldu bi tanem...3.gün pgt olucaksa o zaman transfer 5. gün mü olucak acep???inşallah 5. gün olur...hamiş kalma derdin olmadığına göre kaliteli embryo ile %100 hamilesin ve hoooop bebiş kucakta....:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cok sağol hayatımmmm aynen dr. öyle dedi bu kadar düşük dozla bu kadar yumurta söylecek söz yok dedi..:nazar::nazar::nazar::nazar:
darısı inşallah size canım benimm inş. sizlerinde bundan fazla sağlıklı yumoşları olsun..:KK66::KK66:
senin dediklerin oluyo inş. allahım izin verirse bende vericem müjdeli haber.:KK49::KK49:
sanırsam 5. gün olucakl trasnfer 3. gün pgt giricene göre işlem ne kadar sürer onu bilmiyorum ama bakalım artık tlf gelince belli olur..:97:
ayyy heyecan yaptım sen böyle hopppp bebiş kucakta deyince.:KK9:.allahım bana ve bütün isteyenlere kucaklamayı ve o cennet kokularnı koklamayı nasip etsinn..bunu yürekten diliyorum rabbimden..:emir_bebek::emir_bebek:

bu arada listeye yazdığın dana kelimesine bayıldım.:KK1:
inşallah gercek anlamda o listeye gecmek nasip olur..

Son düzenleme:
inşallahh canımmmm...:KK69:
ben inanıyorum sırayla hepimiz alıcaz müjdeli haberler..:KK49:

canımmmm nasıl duygulandımmm anlatamam..allah razı olsun kuzumm yüreğine kalbine sağlık..
beni düşünüpte dua edicen için cok teşekkür ederim..
aminnn canımmm inşallahhh rabbim sizlerin sevindiği gibi bizleride sevindirsin..

keselimm canımmm..ama eminim sen burda donsöz oynattığına göre kurbanıda kesersin..:KK1:.

aminnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnn..

..
aaaa tabiki edicez biz pozitifi aldıktabittimi iş kendimden önce başkalarına istemeliyimki klendi velediminde hayrını göreyim innşalllaaaahh...
canım kolay değil bu tedaviler sabır ister güç ister moral ister birde yürekten yapılan dua ister bunu yapmak elimdeyse nedne sakınayımki merak etme ensenderi içimde geln dualar inşallah hayırlısonuç alacaksın
he valla kurbanda keserişm nuri alçoyuda oynatırım :KK1: aşkolun biriniz bana kutlama yapmadınız gerçi hakkını yiyemem deryanın senin halaylar çektiniz neyyse cuma allah izin verirde kalp atışını duyarsam isterim sizden ufacık bi kutlama acık şımartın beni yaaa:84:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:maşallllaaaaaaaaahhhhhhh
şimdi sana bişeyler sölesem bana kızmazsın umarım inanki çok düşündüm yazsammı yazmasammı kafaya takarmı ama yazmazsam kendimidesuçlu hisserdim neden yazıyorum onudasöliyim doktoruna özelikle danışmanı rica ediyorum neyimi bak şimdi şeker parçası oku
ben ilktedavide düşük dozla 39 tane yumurta çıkardım ne argo bi tabirdir ya rabbimm çıkardımda ne yahuuu :KK17:toplandı yani:KK1:ilk önce bunun 27 si döllenebilir kalitede dendi sonra 24 e düüştüen son 14ü döllendi yaşamını sürdürmeyi başaran 11 tane 1.kalitede embriyomuz oldu çokşüküür bu arada toplamadan çıktığımda yalvarırım beni kurtarın çocuk mocuk istemiyorum ben diye inlemiştim ağrım feciydi neyse karnım fena şişmişti nefes alırken zorlanabiliyodum çok azıcıkta bulantım vardı transferöncesi bunlar ..transfer günü geldi çattı doktorumuz bana dediki tuğba hanım transferi yaparsak tutabilirama hamileliğiniz çok sorunlu geçer nasıl dedi,m karnın şiler karından sıvı almak zorunda kalırızx dedi vücuda sürekli serum yoluyla su takviyesi gerekir fişlan deid bende az dik başlı dediğim dedik bihatunumdur ya ne olursa olsun bu aşamaya gelmişim erteletmem dedim yapın dedim peki dedi neyse yapıldı trasfer oldumu ne yazıkki hayır benim doktorcum sağolsun bana ohhs olduğumu ve fazla yumurtadan dolayı ödem olduğunu sölememiş araştırdım sonra başka bi hekim tanıdığımız dediki keşke dondursaydın bir ay sonra transfer yapılsaydı rahim dinlenmiş olurdu vücut hormonu atmış olurdu ve daha kolay olurdu dedi ameliyat yok iğne yok ilaç vs yok neyse bekledimpsikolojim düzeldi start verdim ikincide dondurulmuşla şükür pozitifi gördüm...
bunu moralin bozulsın diye yazmıyorum deryayada anlatmıştım galiba sende pco varbu tüp bebekte avantaj ama lütfen doktoruna bu tehlikeyle karşılaşma oranım nedir diye sor eğer öyle bi drum varsa allah korusun sakın derim arkadaşım riske atma bir ay ertele ha kızma sakın ben yaşadım bi çok kişi yaşado send eyaşıcan diye bişi yok belkide doktorunsa herşey yolunda demiştir ama sen hatırlatki bu hasta bilinçli desin sölediklerimi lütfen sadece bi arkadaşımın tecrübesi ordakalmış bende olucak diye bişi hok ama temkinli olmakta fayda var diye değerlendir lütfen yanlış anlama kızma olurmu amacım seni üzmek değil asla kiiii üzülecek bişeyde yok :KK16::KK16: herşeyin en hayırlısı en güzeli senin olsu allah yardımcın olsun pozitifle gel :KK64:

:nazar:BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:nazar:

:nazar::emir_bebek:PRE-SEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ:emir_bebek:.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ:nazar:

1-- :nazar:kibele..................................... .................büyüdü bile
2-- :nazar:rockwell................................... .................
3-- :nazar:menzilgülü................................. ....... ......(anne oldu bile)
4-- :nazar:wannababy.................................. .............
5-- :nazar:nequelen................................... ...............
6-- :nazar:nerili..................................... ...................
7-- :nazar:kursatim................................... ...............
8-- :nazar:kadus...................................... ...............
9-- :nazar:durualya................................... .................oğluşu geldi:)
10- :nazar:sevcangoksel............................... ...........
11- :nazar:jasmin77................................... ..............
12- :nazar:bengusu.................................... ................haziranda ilk kez kullandı.
13- :nazar:duducan.................................... ..............
14- :nazar:dila06..................................... ..................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove................................... .................2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.................................... ................preseed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana...................................... ...................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEye............................. .............
19- :nazar:shyqueen................................... ................
20- :nazar:gulayyusuf................................. ................
21- :nazar:dnz82...................................... .................20 temmuz 2010 da doğdu bebişimiz
22- :nazar:Lapa....................................... ...................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23- :nazar:aysouk..................................... .................
24- :nazar:cicekcik.........................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25- :nazar:waters..................................... ..................
26- :nazar:nevyas..................................... .................7 Ekim 2010
27- :nazar:selmas88................................... ...............bebişimiz doğdu
28- :nazar:johnnybravo................................ ........... 5 ekimde doğmuş olması lazım
29- :nazar:Lilyum..................................... ................
30- :nazar:zehsel..................................... ................
31- :nazar:35.ay...................................... ................
32- :nazar:buzma_vi................................... .............
33- :nazar:sezen10.................................... .............
34- :nazar:papatyaa10................................. ...........
35- :nazar:catdog..................................... ..............tüp bebekle hamiş
36- :nazar:maviumutolsun.............................. ..........
37- :nazar:anjelic..................................ikisi bir arada geldi valla!
38- :nazar:REZERVASYON: mona rosa'mıza rezervedir!!:119:
39- :nazar:krishazel.................................. ..............
40- :nazar:emineu..........silmiycaaaaaammmm huleeeyynnn silmicaaam işte!!
41- :nazar:murebdu.................................... .............
42- :nazar:cetrefilli:nazar:...................................:nazar:Ben dedim ama ''KIZI'' olucak bu cadının diye diil mi?:KK53::nazar:
43- :nazar:ciğdem_55................................ilk denemede hamiş
44- :nazar:miranda....................................2.tüp veee bebişimiz geldi
45- :nazar::KK49:DERYABERİL' s place:KK49::nazar:.................:nazar:benekliyi kaptırmam:122::nazar:

46- :nazar:s.tuğba.........................ikizi olucak bu kızın,söylemedi demeyin:82:
47- :nazar:baby78....................................
48- :nazar:Gamzeliiiiiiiiiiiii:nazar:..................şimdilik 19:nazar: tane dana adayımız var ve yerin artık üst liste hayatım:KK49:

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst listeye geçelim inşallah!!!

canımmmm sen hoşsun ya ben birinin olduğundan şüpheliyken sen ikiz demişsin haydi bakalım cuma ola hayrola :KK62:
şimdi kızarsınız bana neden şüpeliyim dedi bu çatlak diye hemen söliyim bugün yatakta kıvrandım ağrılardan allah korusun ama ağrılar düşük riskinin belirtisiymiş netten okudumda:KK61: allah korusun olmasın öle bişi kocamın sıpası beni bırakmasın onunlşa hayat bulmuşken huzura koşmuşken yarım bırakmasın dua edin kızlar lütfen :KK59:

X