Preseed kullananlar

deryacım ben senin konuda pek konusmuyorum, içimden gecen de belli, allahım hayırlısıyla baktı yüzüne, belirtilerin de oldu bu iş diyor:nazar: ve susma hakkımı kullanıyorum:)

topiklerde de sonucta yazarak anlastıgımız için vurguyu mimiği veremeyebiliyoruz bazen, burda da ufak tartısmalar olmustu, ama yoluna girdi:) hatta bir tartışmayı yatıştıran araya giren ve topik kapanacak kızlar diye uyarı veren de goncadır:)ben goncayı severim, harbi kızdır, yanlıs anlasılma olmustur. artı sonucu önemli eninde sonunda, allah onu güldürmüş, hepimizi güldürsün inşallah...bu arada özelden konustuk da ikinci denemesiymiş özgecim goncanın, ilkini aynı dönem yaptırmıstık üç aşağı beş yukarı, dogru hatırlamışım:)

anjelcimmm msnde varım ben hala ama hep offlineım, haberin olsun. gerçekten ne konusurduk yaaa şunu yiyelim bunu içelim:))) darısı burdaki tüm kızların basına, tüm preseedlar, macunlar, pekmezler çöpe gitsin inşallah:)onların yerini bebek bezleri, biberonları, kıyafetleri doldursun:)

hakkımda düşüncelerine çok seviniyor hatta okurken de aglıyorum . çok teşekkür ederim canım benim .

iyi niyetlerine , güzel duygularına çok teşekkur ederim . . .

canım beniiimmmmmmm bende seni çok severim sen boşver kınayan kınasın beni umrummmda diiiiilllll
hala aynı şeyi savunuyorum sorun kocanda demek onu yerebilirsin demek diildir o hayat arkasaşıdır ama herkez aynı saygıyı taşımıyomuş onu anladım ve polimiğe girmeye gerek bile duymadııımmmmm

kızlar 10 haftayı bitiriyoruz 10+5 iz allaha şükür 2. denemede geldi minikkuşlarım benimde şükür kalplerimiz iyi güm güm:)))) allaha şükürler olsun rabbim hepinizin yüzüne gülsün

herkezin gönlüne göre versin, kim ne düşünürse o olsunnn.........

gonca seninle şahsi problemim olmadı olamaz da...hassasiyetini çok iyi anlıyorum ben sana ters bir şey söylemedim . sadece aynı benzer durumu sorunu yaşamadıysan bizi böyle kıracak şekilde yazma diye uyardım seni . . . şu anda aldıgımız ilaçlar hormonlarımızı öyle bir zıplatıyor ki değil kocanın anasını kocanın kendisini göresimiz gelmiyor. sende aynı tedaviden geçtin ama demek ki senin yanında saglam duran eşin ve sana saygı duyan eşinin ailesi varmış. biz diger topicde burda da bazı arkadaşlarımızda benle hem fikir oldu . eşlerimizin ailesinden yana bahtımız gülmemiş . kocalarımızın bizi "aile" olarak görmeyip savunmaması da bizi yıpratıyor hem de bu tedavinin verdiği hassasiyetin hat safhaya ulaştıgı dönemde... tam da onlardan en büyük omuzu beklerken dirsek bulmak yıpratıyor... bir çok arkadaşımız aramızdaki daha birbirimizi görmesekde o iletişimi yakaladık ve ona güvernerek de dedik ki biz eşler yüzünden yiyoruz onca ilaçları onca strese biz katlanıyoruz onlar özveride bulunmuyor dedik . bunda abestle iştigal bir durum yok . dilimizden anlayan anladı .
sen kırıcı sözlerle böyle konuşmanız ayıp,eşinize eşinizin ailesine böyle sözler söylemenizi yakıştırmıyorum çok ayıp vs gibi sözlerle bizi "sert" şekilde yargıladın . bizde orda sana bunun izahatini yaptık . benim de içinde bulunduğum bir topicde üstelik benim bunaldıgım bir konuyu burda ARKADAŞ olarak gördüğüm sizlerle paylaşmamdan rahatsız olunup tartışma ortamı çıkması beni çok üzer. bnde bu şekilde açıklama yaptım . . .

senin şahsına kimse bir şey demedi bunu da unutma olurmu . bak hepimiz burda ANNE olmak için el açıp yalvarıyoruz Allah'a... birbirimizi tanımadan birbirimiz için dualar ediyoruz. kalplerimizi birleştiriyoruz. arada gerginlik olmasına gerek görmüyorum .

allah yüreklerimizin güzelliğine versin . allah dualarımızı kabul etsin . allah bebeklerimize bizlere ömür versin...
allah hamile olan arkadaşlarımı sağlıkla tek nefeste kurtarsın .
anne olmak için tedavi sürecindeki arkadaşlarımıza allah yardım etsin . yüzlerimize gülsün inşallah...

yarın cuma arkadaşlar... sabah yasin okuyacağım hepimiz için . dualarımdasınız .

allah dualarımızı kabul etsin inşallah. . . .

kızlar iş yerinden giremedim şimdi eve geldim ama anjel gitmiş:KK43:((

ben de yemek yapmaya koyulcam, deryacım bugünlerin kıymetini bil valla annen yanındayken hiç bir işe el değmiyor insan, en azından ben öyleydim:) eve gelince yemegin hazır olması gibi bir güzellik var mı yaaaa:)

goncacım maşallah bebeklerine, inşallah sağlıklı bir gebelik sonucunda hayırlısıyla dogurur kucagına alırsın onları...

annem perşmebe akşamlarına cumuya akşamı der:9 bugünlerin aksamında hep dua eder, allah dualarımızı kabul etsin. deryacım ceydacım ardarda güzel haberlerinizi verin hayırlısıyla sonra da sıra özgeme gelsin:)

hakkımda düşüncelerine çok seviniyor hatta okurken de aglıyorum . çok teşekkür ederim canım benim .

gonca seninle şahsi problemim olmadı olamaz da...hassasiyetini çok iyi anlıyorum ben sana ters bir şey söylemedim . sadece aynı benzer durumu sorunu yaşamadıysan bizi böyle kıracak şekilde yazma diye uyardım seni . . . şu anda aldıgımız ilaçlar hormonlarımızı öyle bir zıplatıyor ki değil kocanın anasını kocanın kendisini göresimiz gelmiyor. sende aynı tedaviden geçtin ama demek ki senin yanında saglam duran eşin ve sana saygı duyan eşinin ailesi varmış. biz diger topicde burda da bazı arkadaşlarımızda benle hem fikir oldu . eşlerimizin ailesinden yana bahtımız gülmemiş . kocalarımızın bizi "aile" olarak görmeyip savunmaması da bizi yıpratıyor hem de bu tedavinin verdiği hassasiyetin hat safhaya ulaştıgı dönemde... tam da onlardan en büyük omuzu beklerken dirsek bulmak yıpratıyor... bir çok arkadaşımız aramızdaki daha birbirimizi görmesekde o iletişimi yakaladık ve ona güvernerek de dedik ki biz eşler yüzünden yiyoruz onca ilaçları onca strese biz katlanıyoruz onlar özveride bulunmuyor dedik . bunda abestle iştigal bir durum yok . dilimizden anlayan anladı .
sen kırıcı sözlerle böyle konuşmanız ayıp,eşinize eşinizin ailesine böyle sözler söylemenizi yakıştırmıyorum çok ayıp vs gibi sözlerle bizi "sert" şekilde yargıladın . bizde orda sana bunun izahatini yaptık . benim de içinde bulunduğum bir topicde üstelik benim bunaldıgım bir konuyu burda ARKADAŞ olarak gördüğüm sizlerle paylaşmamdan rahatsız olunup tartışma ortamı çıkması beni çok üzer. bnde bu şekilde açıklama yaptım . . .

senin şahsına kimse bir şey demedi bunu da unutma olurmu . bak hepimiz burda ANNE olmak için el açıp yalvarıyoruz Allah'a... birbirimizi tanımadan birbirimiz için dualar ediyoruz. kalplerimizi birleştiriyoruz. arada gerginlik olmasına gerek görmüyorum .

allah yüreklerimizin güzelliğine versin . allah dualarımızı kabul etsin . allah bebeklerimize bizlere ömür versin...
anne olmak için tedavi sürecindeki arkadaşlarımıza allah yardım etsin . yüzlerimize gülsün inşallah...

yarın cuma arkadaşlar... sabah yasin okuyacağım hepimiz için . dualarımdasınız .

laaaaaaaaan sana üzülmek sıkılmak sinirlenmek yasak:KK67: ayh sen bi rahat bi kızdın, valla ilaçlar bi hassas yaptı seni, canım benimmm sen görmedim duymadım bilmiyorum politikası güdeceksiiin, valla bak ben ne diyorum sana farkındaysan cok fazla yorum yapmadım sen şuram böyle buram şöyle dedikçe. sen de az tut canım kendini, gündemin o kadar değişecek ki iki gün sonra, ne kayınvalideymiiiiiş ne koca ne de o bunu dedi, şunu dedi diye takılacaksın, zamanın olmayacak:)

dualarına amin diyorum canım, sakin oool, kendine dikkat et, artık endişelecek daha önemli şeyler seni bekliyor olacak inşallah:)

ben kaçıyorum herkese iyi akşamlar:) goncacım da online, deryacım da :) gerçekten niyetler belli, amacımız belli, bu yüzden birbirimizi üzmeyelim nooolur..

ben kaçıyorum herkese iyi akşamlar:) goncacım da online, deryacım da :) gerçekten niyetler belli, amacımız belli, bu yüzden birbirimizi üzmeyelim nooolur..

ya herkez fikrinde özgürdür kimsenin kimseyle ilişkisi beni hiiiççç ilgilendirmez bundan sonrada fikir beyan etmem anlamak istemeyene olur biter yani derdim yok kimseyle bu mevzudada daha yazmak istemiyorum gerek yok yaniiii ...... ben 3 senedir bu topiklerdeyim ve kkda çok sıkı bilen arkadaşlarım var beni biride sensin.....bundan sonra bilmeyende bilmesin dert diil kalan sağlar benimdir:))))

tubiş ceyda nerdesiniz kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
canımbolca yatmaktayım ben cumartesiyi bekliyorum heyecanla gerçi sonuç belli inşallah ama duymak bambaşka olucak:KK62:

lütfen stres yapma olur böyle durumlar sonuçta buraa farklı kişilikler farklı kültürler farklı düşüncelede insanlar var bir söyleneni herkes onaylıcak diye bişey yok yadırgandın diye yanlış yaptın diye bişeyde yok neyse haddimi aşmayım ben dualarına canı gönülden amin diyorum lütfen biraz gevşe rahatla seyirci olan hayatındaki tüm gelişmelere en azından kısa bi süre sadece izleee:KK16:

kızlar iş yerinden giremedim şimdi eve geldim ama anjel gitmiş:KK43:((

ben de yemek yapmaya koyulcam, deryacım bugünlerin kıymetini bil valla annen yanındayken hiç bir işe el değmiyor insan, en azından ben öyleydim:) eve gelince yemegin hazır olması gibi bir güzellik var mı yaaaa:)

goncacım maşallah bebeklerine, inşallah sağlıklı bir gebelik sonucunda hayırlısıyla dogurur kucagına alırsın onları...

annem perşmebe akşamlarına cumuya akşamı der:9 bugünlerin aksamında hep dua eder, allah dualarımızı kabul etsin. deryacım ceydacım ardarda güzel haberlerinizi verin hayırlısıyla sonra da sıra özgeme gelsin:)

laaaaaaaaan sana üzülmek sıkılmak sinirlenmek yasak:KK67: ayh sen bi rahat bi kızdın, valla ilaçlar bi hassas yaptı seni, canım benimmm sen görmedim duymadım bilmiyorum politikası güdeceksiiin, valla bak ben ne diyorum sana farkındaysan cok fazla yorum yapmadım sen şuram böyle buram şöyle dedikçe. sen de az tut canım kendini, gündemin o kadar değişecek ki iki gün sonra, ne kayınvalideymiiiiiş ne koca ne de o bunu dedi, şunu dedi diye takılacaksın, zamanın olmayacak:)

dualarına amin diyorum canım, sakin oool, kendine dikkat et, artık endişelecek daha önemli şeyler seni bekliyor olacak inşallah:)

tamamdır şeker...ben sustum . ben herzamanki gibi zeytin dalımı uzatıp ; beyaz güvercinlerimi saçıyorum meydana ama malesef gören yok...

madem umrunda değilmiş benim hiç değil . . .benim birinci önceliklerim var.

ben kimseye kendimi anlatmak derdinde degilim ki ; ben de bu topicde kk da 3 yıldır varım . ve şükür ki beni de çok fazla arkadaşım biliyor. üstelik ben burda bırakmıyorum tanışmamı ; evime taşıyorum . yüzyüze ailecek görüştüğüm arkadaşlarlar var ... ceyda , tubiş , ayşem ruhumu anladı ..gamzeli , özge içimi gördü ...

sevene koynumu açarım ; sevmeyene de sırtımı dönmem ben...gelirse diye beklerim... nasılsa o da anlar bir gün derim içimden .

annenin dediği gibi bugunden dualarımzı edelim . yarın ben de hepimize yasin okuyacam allah nasip ederse...

allah dualarımız kabul etsin...yüreklerimizi temiz tutsun . bizi fesatlıktan , kötü sözden uzak tutsun , kem gözlerden ucak tutsun inşallah allahım . . .

canımbolca yatmaktayım ben cumartesiyi bekliyorum heyecanla gerçi sonuç belli inşallah ama duymak bambaşka olucak:KK62:

lütfen stres yapma olur böyle durumlar sonuçta buraa farklı kişilikler farklı kültürler farklı düşüncelede insanlar var bir söyleneni herkes onaylıcak diye bişey yok yadırgandın diye yanlış yaptın diye bişeyde yok neyse haddimi aşmayım ben dualarına canı gönülden amin diyorum lütfen biraz gevşe rahatla seyirci olan hayatındaki tüm gelişmelere en azından kısa bi süre sadece izleee:KK16:

saol kuzummmmm....

sonuç belli mi diyorsun ...walla ayşe de öyle diyor... ceydacım da... sen de...

bilemiyorum kiii....heycandan gebercem ... iyce heycan bastı .. dün aradım ya seni ...evde 2tane test var dün eşim aldı .. sen yapma dedin kliyo..
ama acaba yarın sabah yappsam mı kiiiiii

eşim cmt işe gidecekti .izin istemiş benimle gelmek için . annem ben eşim gidicez cmt saat9da... allah nasip ederse 10-10.30 gibi neticeyi almış oluruz.

rabbim inşallah hayırlısını verir inşallah yüzümüzü güldürür.. .

allahım inşallah dualarımızı kabul eder.....

tamamdır şeker...ben sustum . ben herzamanki gibi zeytin dalımı uzatıp ; beyaz güvercinlerimi saçıyorum meydana ama malesef gören yok...

madem umrunda değilmiş benim hiç değil . . .benim birinci önceliklerim var.

ben kimseye kendimi anlatmak derdinde degilim ki ; ben de bu topicde kk da 3 yıldır varım . ve şükür ki beni de çok fazla arkadaşım biliyor. üstelik ben burda bırakmıyorum tanışmamı ; evime taşıyorum . yüzyüze ailecek görüştüğüm arkadaşlarlar var ... ceyda , tubiş , ayşem ruhumu anladı ..gamzeli , özge içimi gördü ...

sevene koynumu açarım ; sevmeyene de sırtımı dönmem ben...gelirse diye beklerim... nasılsa o da anlar bir gün derim içimden .

annenin dediği gibi bugunden dualarımzı edelim . yarın ben de hepimize yasin okuyacam allah nasip ederse...

allah dualarımız kabul etsin...yüreklerimizi temiz tutsun . bizi fesatlıktan , kötü sözden uzak tutsun , kem gözlerden ucak tutsun inşallah allahım . . .
can sın caaan! canımsın yaaa allah yüzünü güüldürsün yüreği güzel arkadaşım
seni öyle iyi anlayabiliyorumki ama sabır dilemiyorum sabır istersen allah sabrı verirmiş fakat yanında kederlendiğinide eksik etmezmiş onun için sana güç diliyorum ve bir an önv-ce anne olup yuvanın içinde huzurla büyütmeni diliyorum...
hep dualarımdasın diğer tüm arkadaşlarımgibi dualarında olmak dileğiyle...:KK16::KK16:

saol kuzummmmm....

sonuç belli mi diyorsun ...walla ayşe de öyle diyor... ceydacım da... sen de...

bilemiyorum kiii....heycandan gebercem ... iyce heycan bastı .. dün aradım ya seni ...evde 2tane test var dün eşim aldı .. sen yapma dedin kliyo..
ama acaba yarın sabah yappsam mı kiiiiii

eşim cmt işe gidecekti .izin istemiş benimle gelmek için . annem ben eşim gidicez cmt saat9da... allah nasip ederse 10-10.30 gibi neticeyi almış oluruz.

rabbim inşallah hayırlısını verir inşallah yüzümüzü güldürür.. .

allahım inşallah dualarımızı kabul eder.....
olmamı heç gııı bak gör allahın izniyle çığlıklarını duyucam senin haydi pozitif düşünce pozitif sonuç salla herşeyi beyawwwww

ben uyuyamıyoruuuum, benle nöbet tutacak kimse de yok ki:KK43:(( ya grip pik yaptı, afedersiniz geniz ve burun akıntısı had safhada. yatamıyorum, öksürük tutuyo ve öksürmekten kustum az önce ne yediysem:KK43:( oturur pozisyonda uyumaya calısıyorum. belki birileri vardır diye girdim de kimse yok... ben de size iyi geceler diler kaçarım öyleyse...

ayşeeemmmm uyudun herhalde yavrucum sonunda..allah rahatlık versin..

deryoşşşş...karışmış bugün topic yav...ya güzel arkadaşım sen niye takılıyosun yok kaynana derdi yok koca yok o yok bu alla allaaaa...kızııııımmm keyfini çıkar şu hamileliğin yahuuuu...

can sın caaan! canımsın yaaa allah yüzünü güüldürsün yüreği güzel arkadaşım
seni öyle iyi anlayabiliyorumki ama sabır dilemiyorum sabır istersen allah sabrı verirmiş fakat yanında kederlendiğinide eksik etmezmiş onun için sana güç diliyorum ve bir an önv-ce anne olup yuvanın içinde huzurla büyütmeni diliyorum...
hep dualarımdasın diğer tüm arkadaşlarımgibi dualarında olmak dileğiyle...:KK16::KK16:

olmamı heç gııı bak gör allahın izniyle çığlıklarını duyucam senin haydi pozitif düşünce pozitif sonuç salla herşeyi beyawwwww

güzel arkadaşım o senin güzelliğin walla...

annm bütün tlefonlarınıza direk şahit yazdıklarınızı da okuyorum ve diyorki ;
maşşallah arkadaşların çok bilgili , bak hep ne biliyorlarsa senle paylaşıyorlar , sana destek oluyorlar ,moral veriyorlar.moralini yüksek tutmaya çalışıyorlar...
birbirinizi görmemenize ragmen ne kadar güzel bir arkadaşlık kurmuşsun hiç boş bırakmıyorlar seni hal hatır sormalarının yanında bir de moralini yükseltiorlar walla çok sevindim . çok güzel maşşallah arkadaşlığınız diyor...

ben de annem saysinde bir kere daha tşekkür ediyorum hepinize...dualarınıza ; güzel dileklerinize ; umutlarınıza , heycanlarınıza.....

özgecim ve gamzelim tlf la konuşmasak da dualarınızın için size;

ayşem , ceydam ; tubişim telefonlarla gücümü yükseltmenize , moral vermenize , varlığınıza çok teşekkür ederim . . .

allah yüzlerinizi hep güldürsün...allah dualarınızı kabul etsin....

dualarımdasınız....

hepinizi çok seviyorum .....

ben uyuyamıyoruuuum, benle nöbet tutacak kimse de yok ki:KK43:(( ya grip pik yaptı, afedersiniz geniz ve burun akıntısı had safhada. yatamıyorum, öksürük tutuyo ve öksürmekten kustum az önce ne yediysem:KK43:( oturur pozisyonda uyumaya calısıyorum. belki birileri vardır diye girdim de kimse yok... ben de size iyi geceler diler kaçarım öyleyse...

ayşemmmm canım benim bak bardağa su koy , için karbonat ve tuz koy , karıştır... sonra da burnuşuna çek burnuşun kenarlarını da kreml güzelce yanmasın....
okyanus suyu çakmasıdır..tıkanıklığı açar :)

portakal *limon sıkıp içersn de c vitamini olurr.gerçi yapıyorsundur elbette...

allah şifanı versin birtanemmmmmm

yaaa ayrıca niye takıyosun kaynanayı kafaya bu kadar hala anlamış diilim..bak ben sana ogün yazdım dimi üç aşağı beş yukarı hepimiz yaşıyoruz benzer şeyler..ama diyorum ki ne önemi var,ayrıca eşin içinde zor bi durum biri anne öbürü eş,yani içinde bulunulabilecek en b...tan durum ..ona dese o üzülür sana dese sen üzülürsün...ben bu gibi durumlarda nötr olma taraftarıyım ve aslında konuşmaya değecekte pek bişey yok kanımca..annenle kaynanan küsmüşse sanane onların problemi,eşin napsın ayrıca..yani konu ne sen nede eşin anladığım kadarıyla senin annen ve onun annesi arasında bütün mesele,e onlarda koca kaca kadınlar meselelerini isterlerse çözerler isterlerse çözmezler salla gitsin yaaaaa...

hamileliğin derken ????

kızzz demeyin böylee..ya olmazsaa???? ya değilsem ??

ama bana da oldu bu iş gibi gliyor:)

hani bi tabir vardır ya ; kanım çekildi falan denir ya; böyle kasıklarımın altından malum yerime kadar böyle kan çekilir gibi bi sızlama oluyor.. 3-5 dk sürüyor sonra geçiyor...

ara ara da böyle yan karın boşluklarımda biraz göbek deliğimin yakınlarında böyle kalp atışı gibi bnim tabirimle pıt pıt atan bişeyler oluyor... ama bu adet olcagım zamanlarda da olur bana ... :KK43:

bi de , göbek deliğimin hizasında sağ yada sol tarafta , böyl sanki içimde bebiş var ve sıkışıyormuşda ikiye falan katlanıyormuş gibi böyle içimde bi t sıkışır gibi bi burkulma oluyor yanıyor o bölge acıyor.. bi süre düz yatınca geçiyor...

midem çok kolay bulanıyor... tansiyonum sık düşüyor. söylmesaip bu akşam çok sevdiğim ymk vardı bayıla bayıla yerdim...kastırdım kendimi , yedim ama nasıl zorlandım . eksi performansımda yiyemediğime üzüldüm ... yawww bnim bile iştahım azaldı . çok kolay tıkanıyorum . ymek yerken bile nefesim tıkanıyor.. daralıyorum .
çok uykum var sürekli uyumak istiyom . annm eger hamileysen kız dogurcan heralde kız doguracaklar çok uyur dedi :)))

bir de sık sık ter basıyor...benim evim kutup bölgesi gibidir. bu tedavilerden evvel hırkalarla falan otururdum ufo 7/24 yanardı... ama şimdi afedersiniz sütyenle oturmak bile fazla geliyor... ter basıyor..sıkıntı yapıyorum trlyince...

işte son yaşadığım sıkıntılar bunlar... ne diyorsunuz ? son 1 gün kala..

deryoşum,kader arkadaşım benim,tabii ki yalnız bırakmak olmaz dimi..sen hamileysen ki öyleeee inan çok çok mutlu olurum,tuğba içinde aynı duyguları taşıyorum ama görüşme fırsatı bulamadık...aylar önce ayşe içinde aynı şeyleri hissetmiştim ama onu sık sık arayamadım daha doğrusu aramaya çalıştım olmadı...özgemle haberleşiyoruz ara ara,şimdi gamzeliden sonra mart sonu benim tedavi başlar sonrada inşallah özgem...bu yaz herkes göbüş göbüş dolaşıcak galiba...

oldu olduuuuuuuuuuuu...bütün belirtiler tamam,uyku hali bel ağrıları ateş,iştahsızlık olabilir tansiyon ve baş dönmeleri e daha ne olsun ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnn:KK53:

yaaa ayrıca niye takıyosun kaynanayı kafaya bu kadar hala anlamış diilim..bak ben sana ogün yazdım dimi üç aşağı beş yukarı hepimiz yaşıyoruz benzer şeyler..ama diyorum ki ne önemi var,ayrıca eşin içinde zor bi durum biri anne öbürü eş,yani içinde bulunulabilecek en b...tan durum ..ona dese o üzülür sana dese sen üzülürsün...ben bu gibi durumlarda nötr olma taraftarıyım ve aslında konuşmaya değecekte pek bişey yok kanımca..annenle kaynanan küsmüşse sanane onların problemi,eşin napsın ayrıca..yani konu ne sen nede eşin anladığım kadarıyla senin annen ve onun annesi arasında bütün mesele,e onlarda koca kaca kadınlar meselelerini isterlerse çözerler isterlerse çözmezler salla gitsin yaaaaa...

tam babam gibi diyorsun da...
annesi için bn çok şey yaptım sırf mutlu olsun diye.. görmezden geldim çok şeyi o görmzden gelemeyip hala anneme haksızlık edince deli oluyorum . adım atasım da gelmiyor artık . o yüzden annemi üzmesine deli oluyorum . eşimde bnim annem haklı dediği için ona da gıcık oluyorum . aramaız hala bozuk . iştn geliyo yemk yiyo az oturuyor yatıyo tavuk gibi ..

[sıze="3"]daha ne olmasını bekliyosun kadııııınnn[/sıze]:82:

Bak yaaaaa hala konuşuyo kızım boşver kaynanayı da tekme atıyomu beneklim ondan haber ver:KK53:

X