Preseed kullananlar

kızlar ben gecen ay bir sefer kullandım bu ayda bugün belki denerim kasıklarımda müthiş agrı var galiba yumurtluyorum inş tutunur

kızlar ben gecen ay bir sefer kullandım bu ayda bugün belki denerim kasıklarımda müthiş agrı var galiba yumurtluyorum inş tutunur

preseed mı kullandın pekı ya sonuc? ya burada kullanan arkadas cokda ama nasıl alabılecegımı bılmıyorum nereye guvenebılırım sen nereden aldın?

canım benm ben baska bir siteden aldım yani ordaki bir arkadasım kullanmıstı ve onda işe yaramıstı oda bana gönderdi kargoyla o yüzden pek bir bilgim yok gecen ay bir kez denedik ve sonuc negatif belki bugün denerim

canım benm ben baska bir siteden aldım yani ordaki bir arkadasım kullanmıstı ve onda işe yaramıstı oda bana gönderdi kargoyla o yüzden pek bir bilgim yok gecen ay bir kez denedik ve sonuc negatif belki bugün denerim

ya acaba kendı sıtesınden mı almka lazım yoksa su alısverıs sıtelerınden mı acaba hangısı mantıklı su g.... r bıten alısverıs merkezı guvenılırmıdır orjınal urun satarmı?

tuğba naptın sen be güzelim yaaaa...idrar testi için daha çok erken,çıkmaz tabii...ben geçtiğimiz yaz iki hamilelik yaşadım üstüste ve üç gün geçmesine rağmen idrar testi çıkmamıştı,o kadar siliktiki çizgi güneş ışığında kendimi zorlayarak ikinci çizgiyi belkide görüyorum zannettim ama yoktu..o gün gidip kan testi yaptım ve 59,74 tü değerim..yani sen moralini bozmak için özel bi çaba sarfediyosun sanki..dur bakalım yaaaaaaa....cuma olsun hele bi...ben bebişinin sana tutunacağından eminim canım sen yorma kafanı şimdiden ve stresten uzak tut kendini...

Bu arada ben bugün olmam gereken regli pazar akşam peşin peşin oldum canım ,aşılama tutmadı anlayacağın..doktorumla konuştum 3 gün erken olmak normalmidir diye olabilir dedi rahatladım,bi sakatlık çıkmasın da önemli diil gerisi...hayır bişey diil tüp bebek öncesi tıkır tıkır işleyen düzenim alt üst olsun istemiyorum..şimdi bu ay dinlendireyim bi kendimi önümüzdeki regl ile tüpe geçiş yapıcam hayırlısıyla...

Son düzenleme:
ahh ölemi dersin gerçekten eren diyemi çıkmamıştır yoksa iki tanenin birtanesi bile tutmadımı allah korusn düşünmek ble istemiyorummm son bir gün sadece beklemek geliyor elimden dualarla birlikte...
demek regl oldun hayırlısı diyelim üzülmüyorum çünkü sen çok iyisin öle hissettim pes etmeden ısrarla kararlı bi şekilde gidiyosun çok inanıyorum bu emekler boşa çıkmıcak...
bende tam hatırlamıyorum ama aşılamadan sonra 4 gün erken olmuştum galiba yada 4 gün geç
inşallah bi aksilik çıkmadan herşey kolayca yol alır ve sonu hayır olur

preseed mı kullandın pekı ya sonuc? ya burada kullanan arkadas cokda ama nasıl alabılecegımı bılmıyorum nereye guvenebılırım sen nereden aldın?

bu jeli üç kanaldan temin edebilirsin;

1-preseed.com.tr 140 tl civarında bunlar türkiye distrübütörü ve çok pahalılar...
2-gittigidiyor 80 tl civarı idi en son hatırladığım
3-ebay.com ovülasyon ve gebelik testleri hediyelileri bile kargosuyla beraber 40-50 tl civarında..bende dahil buradaki pekçok arkadaş ebay den aldık yaklaşık bir haftada geliyor bir keresinde benim jel kayboldu yolda paramı iade ettiler ve başka bir satıcıdan yeniden sipariş ettim 6 günde geldi,tavsiyem o ki ebayden aalırsan 2-3 kutu al ve her ay kargo geç geldi erken geldi derdi yaşama...ben öyle yaptım ve hala elimde iki kutu hazır bekliyor,gecikince ovülasyonunu kaçırabilirsin..ayrıca doktor ovülasyon testi kullan demiş sanırım sana şu anda ebayde 30 adet ovülasyon testi 1 dolar haberin olsun
http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=preseed&_sacat=See-All-Categories
preseed için buraya tıkla

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=ov...preseed&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1311 ovuasyon testi içinde buraya..

Son düzenleme:

tabii ki öyle tuğbacım idrar testi için çok erken çıkmaz...dua ediyoruz senin için canım bak gör bebişin bırakmayacak seni bu sefer...içini rahat tut lütfen...

valla bende hiç üzülmedim çünkü çok bel bağlamadım aşılamaya,yaşadığım düşüklerden sonra bu vız gelir tırıs gider diyorum kendi kendime...ayrıca aşılamayı tecrübe etmenin şöyle bi avantajı oldu benim için tüp tedavisine psikolojik bir ön hazırlık gibi oldu tuğbacım...aşılamadan önce hiç tedavi olmamıştım ve offff bu tüp bebek nasıl olacak acep filan derken gördümki düşündüğüm kadar zor bi süreç olmayacak benim için..hergün üç dört tane iğne iki günde bi yumurta takibi,çatlatma iğnesi ardından yumurtaları topla hooooop transfer hadi bekle gibi basit algılamaya başladım başıma gelicekleri...ayrıca aşılama ile tabii ki aynı olamaz ama olumsuzu görme ihtimalinide hep aklımda tutucam ve çok kahretmiycem kendimi...

doğru hissetmişsin beniçok çabuk pes etmek pek bana göre diil..ama olmazsada olmaz napiim tuğbacım yaaaaa,hep diyorum bende başka çocuklara annelik yaparım diye..aaaaaaaaaaaaayyyhh:82: hayat bu kadarda zor diil yav...

kızlar selamlar

benim dün yumurtalarım toplandı . . . 22 tane yumurtam toplandı .. .az evel aradılar 7tanesi döllenebilmiş. cmt günü tekrar arayıp ; transfer mi dondurma mı ? onu söyleycekler...
bu arada dün sabah operasyondan sonra agrım yoktu ama akşama doğru ağrılarım arttı... bir torba ilaç verdiler hepsini kullaıyorum . ignem var kalcadan onu da yaptırdım.
transfer olcakmış gibi kullan ilaçlarını olmazsa bırakırız dediler...

moralim bozuldu o kadar yumurtadan 7 tane kalmasına ... 22 yumurtanın 19 tanesi döllenebilcek durumdaymış . 7si döllenmiş ...
ne diyorsunuz?? bugün 1. embiroyları bebeklerim :)

inşallah gelişmeleri güzel gider ve bende de ödeme rastlamazlar transferi yaparlar ve hayırlısıyla kavuşurum bebeğime...

kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım .kyfim biraz yok .. size haber vermek için yazdım . şimdi işe gidiyorum. . .

görüşürüz..akşam detaylı okur cvplarım . şirkette yasakladılar biliyorsunuz. . .

görüşürüz kızlar...

bence gayet güzel deryaberil maşallah suphanallah.Sayılara takılıp kalma ,güzel şeyler düşün, tutunmasa bile dünyanın sonu değil bunu da düşün.rahat olmaya çalış yani.kendimizi sıkınca hiç bişey geçmiyor elimize sıkıldığımızla kalıyoruz.ablamda tüp bebekle çocuk sahibi oldu ben giderdim hep yanında sadece o kadar ilaca rağmen 1 tane yumurtası olanlar vardı.Ablamın da 2.denemesiydi 3 tane felandı döllenen ama şimdi bebişi var.A kalite bile değildi tutunan bebeği, rahim kalınlığıda iyi gelişmemişti ama tutundu sıpacık şimdi canavar :) gibi bir kızı var.bebeğin transfer edilirken besmele çek bildiğin bütün duaları oku.Ablamın transferinde doktor hemşire hepsi okumuşlar.Sonuçta çok önemli bir işlem gerçekleşiyor :))))) kendine iyi bak

deryacım yazını okudum canımm sonucta toplanan 20 yumutada döllenecek diye bir kaide yok sağlıklı olsun 2 tane olsun hepsi döllenipte sağlıklız döllendikten en anlamı var..
sen kendine stres yapma rahat ol inşallah herşey cok güzel olucak..
gerci sana söylemesi kolay başıma gelince ben ne yaparım bilmiyorum..:96:
bizi sürekli gelişmelerden haber ver merak ederim seni..

hayran kaldım bu tutumuna maşalahhh deyip susuyorumm...
canım telde çok geveze bi şekilde anlattım zaten burdan kimzenin gözünü yormayayım ma unutma bize ik i tane lazım kaliteli olsun tiksi yeter çaşallah senin y7 tane şükret maşallah de ve bekle..bi arkadaşta yazmış zaten transfer sırasında bılca dua et ya halik ya barri ya musavvir bunun anlamını araştır daha bi hevesle söliceğini düşünüyorum o bıcır bocır sesin dahabi güzelleşick hamileikle inşllaaaahhhhh

arkadaşlar sabah kan testim var bugün 10.günüm dayanamadım yie idrar testi yaptım ikinci çizgiyi aşırı silik ve çoooooooooooook eçık pembe gördüm inşallah yanıltmazda yüzüm gülerek çıkarım dualarınıza ihtiyacım var
dualarımdasınız

kızlar ebaydan şimdi aldım.alışveriş sırasında baypala üye oldum kredi kartından ödeme yapacaktım yalnız kesildi diye gözüküyor ama kartta bakıyorum internet bankacılıpına henuz kesilmemiş gözüküyor ben bu işi anlamadım.yardım edebilir misiniz

canım bizde almıştık paypaldan aynen senin gibi oldu..para kesilmedi ama ürün alındı diyor..
paypalı okudysan giriş yaptıktan sonra 1 haftada kayıt gercekleşiyor ve kayıt gercekleştikten sonra parayı hemen kesiyolar..orkulacak bişey yok yani...

ayyyyyyyyyyyyyyyyy canımmm nasıl heyecan yaptım bir bilsen..
eğer silik cizgiyi gördüysen kesin hamişsin..inşallah yarında kanda cıkarsa ohh ne güzel olucak..
dualarım seninle canımmmm yarın sabah ilk işim senin haberine bakmak olucak..

CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM . SABAHKİ ŞOKU ATLATTIM . BİRAZ YİNE ÜZGÜN VE DURGUNUM AMA DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞIYORUM . SAOL YAZDIKLARIN İÇİN...
SEN DE İYİSİNDİR UMARIM . KENDİNE DİKKAT EDİYORSUN DEMİ ? BOL BOL CEVİZ - BADEM YE OLURMU ???

SAOL GÜZELİM . İŞTE DEDİN YA SEN DE İNSAN BAŞINA GELİNCE NE YAPCANI BİLEMİYORDA BAŞKASINA OLUNCA GAYET SAKİN YORUMLARDA BULUNUP TESELLİ EDEBİLİYOR. BENDE ÖYLEYYİM , CEYDAYA TUGBAYA VIR VIRR ÖTTÜM . KENDİME GELİNCE ZIRIL ZIRIL AGLAR OLDUM :)))

TOPARLANMAYA ÇALIŞIYORUM :)) 7 TANE ÇOCUĞUM VAR ... ALLAH BİZE BAĞIŞLAR İNŞALLAH... TUTUNACAK BEBEKLER OLSUN İNŞALLAH . . .

KUZUUMMMM İNŞALLAH YARIN BİZE ÇOK GÜZEL HABERLER GETİRCEKSİN. AMA NOLUR TEPİNİP ZIPLAMAYA KALKMA EMİ ... ? SAKİN OL.. HEYCANINI SAKİN YERİNDE YAŞA... BEBEGE YADA BEBEKLERE ZARAR VERME.. OLURMU??BİR DE BENİ ARA MUHAKAK BENİM APTAL ŞİRKET ENGELLEDİ KK YA GİREMİYORUM BİLİYORSUN . ARAMANI HEYCANLA BEKLİCEM . .
bu arada face te ekledim seni bilesin :))) buldummmmm :)))

bu arada preseed ve 25 tane test aldım...hepsine 50 tl ödedim

GÜZELİM EBAYDAN KREDİ KARTI BİLGİLERİNİ YAZIP ONAYLADIGINDA PAYBALL ILK 1 USD FALAN CEKİP DENEME YAPIYOR İŞLEM YAPILIYORMU DİYE_? KARTIN YURTDIŞI İNTERNET ALIŞVERİŞİNE KAPALI İSE İŞLEM YAPILMAZ. VE SANIRIM SENİNDE BENİM BAŞIMA GELEN OLACAK . BENİM DE ÖYLE OLDU ÇEKİLDİ GİBİ OLDU SONRA AÇTIRDIM İNTERNETE TEKRAR YAPTIM TAMAM DİYE SMS GELDİ. SONRA ÜCRETİ ÇEKİLDİ KARTIMDAN PORVİZYON İŞLEMLERİNDEN BAKTIM .
FAKAT BANA GELMEDİ 30 GÜN BEKLEDİM GELMEDİ. BURADA ALIP HAMİLE KALDIĞI İÇİN KULLANAMAYAN Bİ ARKADAŞTAN SATIN ALDIM . AYNI ŞEHİRDE KARGOLAŞTIK . :)
O YÜZDEN İSTERSEN SOR BELKİ ALIP KULLANMAMIŞ OLANLAR DA VARDIR. DAHA HIZLI ULAŞIR ELİNE.
BOL ŞANSLAR.

EVET 25 ADET OVULASYON TESTİ YADA GEBELİK TESTİ İLE BİRLİKTE GELİYOR. BENİMKİNDE 9 TANE ENJEKTÖR , 25TANE DE OVULASYON TESTİ VARDI .
HALA DA VAR FAZLA KULLANAMADAN TÜPE BAŞLADIK BİZ :)

ALLAH YARDIMCIN OLSUN .

haklısın canımmm bende aynen böyle olucam emin ol...gerci tranfer döneminde bursada olucaz eşimin izin işi belli oldu 12 günlük iznini orda kullanıcaz pc masa üstü bizim pc,de olmucak yanımda uğrayamıcam..ama sonrasında o bekleme dönemince başınızın etini yicemm burda..
inşallah ben beklemedeyken seninde güzel haberlerini almak nasip olur..
maşallahhh yavrucuklara allahım hepsini size bağışlasın inşallahhh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…