Preseed kullananlar

deyacım cıkmışsın ama bişey daha sorucam sana..
benim şimdi sanki sanki adetim gelicek gibi kasıklarım acayip ağrıyor..
eğer yarın gelirse 2. gün pazara denk geliyor ee pazar günüde dr. çalışmıyo pazartesi 3. gün olucak ama bir sorun olurmuki..
inşallah diyorum pazar başlasada pazaretsi 2. gün gitsek..

anjelic onlinesın canım yaaaa...nasılsın bakalım bebişler nasıl?

inşalah gamzelim nasıl çok istiyoruö bi bilsen sabahtan beri etmediğim dua kalmadı kendimle konuşur oldum
sağol canımm inşalah o müjdeli haberi hepimiz alalımda patlatalım topicleri piyuvvvvvvvvvvvvvv

ilahi derya sen beni nerdeyse ikiz anası yaptınaay şşaka gibi ya du bakalım düşer bayılırım şimdi öle deme hep negatifi alınca aklıma direk o tepkiler geliyo hiç dşünmedim pozitif gelirse ne yaparım diye galiba pat diye düşerim iisii ben her ihtimale karşı bi sedye filan istiyim yada tek.sandalye iyi fikir
tel almıcam yanıma hatta negatif olursa bi süre kapalı tutmayı düşünüyrum telleri..pozitif olursa direk yayındayım zaten :))))bilen bimeyen duyan dymayan herkeseeeeee sağol canım çok iyisin heyecanımı paylaştığın için sana bir öpücük gönderiyorum nanakına konduruver
hmm demek buldun beni zor olmamıştır benim tosundan buldun dimiiii n olur söle n olur n oluuurrrr:84:

deryacım inşallah bebişin sana sımsıkı tutunur canım ümitsiz olma sakın şimdilik herşey yolunda şükür bak başta birsürü korkuların vardı bişey olmadı inşallah güzel haberinide alcaz

tugba canım inşallah seninde yüzün güler

bugün bende doktora gittim sulu usg yapıldı doktor o aletleri yerleştirmek için çok ugraştı galiba rahim agzında bi gariplik varmış bunu yaptıgımız iyi oldu dedi tüp bebekte trasferin çok zor olacak dedi dosyaya not aldı ayrıca ufak bir yaram varmış ve herzamanki gibi enfeksiyon,tüp bebek öncesi mutlaka bundan kurtulmalısın dedi başkada bişey yok şükür bende şimdiden heyecalandım

kabul edilir.. anladın :)))

canım bana doktorum demişti bu ihtimali adetin 2.günü pazara gelirse sakin ol pzt gel . 2 yada 3 farketmez dedi . zaten ilk akıntı başladığı günü 1 kabul edilmez. ertesi gün 1

kuzum adını yazınca tek siz çıktınız. kocanın günahını alma :)))

yarın beni arıyorsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canım çok saol . . ..

allah sana da yardım etsin... aman enfeksiyon mantar ne varsa hepsinden kurtul... allah kolaylık versin...

bugun ara ara şöyle düşündüm 7 tane embriyomuz var acaba hangisi bana benziyor , hangisi kız ? ne kadar farklı bişey dışardalar ve onları göremiyorsun..sana ait bir parça orda duruyor bi su dolu kap içinde ama gidip göremiyorsun , dokunamıyorsun.. tuhaf dimi ????

ilaçlardanmıdr başka bişeyden mi eve geldiğimden beri midem bulanıyordu yemekten sonra olduğu gibi çıkarttım . karnımda felaket agrı var gaz sancısı gibi . zaten tuvalete çıkamıyorum . rahim içindeki bu yaralar içerden acıtıyor , mesaneye baskı yaparmış ondan acırmış. bayağı sızlıyor. idrar yolu enfeksiyonu gibi yana yana bagırarak çıkıyorum tuvalete...
bakalım bu şikayetlerim ne zaman geçecek . . .

böyleee işteee...

eyyyy geceler kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr

bugun tugbanın günü olsun bize hamile haberini getirsin inşallah... allah yardımcısı olsun ... dualarımız onunla olsun . . ..

Embriyolarımın son durumu

6 adet ---- 4 hücreli
1 adet ---- 5 hücreli

19 olgun yumurtanın 7tanesinin dölenebilmesindeki sebep şuymuş . Yumurtalar son derece olgunlarmış ama spermler hareketsiz ve morfoloji açısından da yetersizmiş. O yüzden dölleyememişler. Ancak bu 7tanesi döllenebilmiş . Fakat ilk 3 gün yumurtanın kaliteli dna yapısı ; spermin zayıf karakterini tölere ediyormuş ve gelişmesini sürdürebiliyormuş. Ama 3.günden sonra spermin dna sı harekete geçiyormuş . Yani 3.günden sonra sperm embriyonun durumunu belirginleştiriyormuş. 3 günde transferi yapılıp tutmayan embriyorların genel sebebi spermin dna sında sıkıntı olmasından kaynaklanıyormuş. O yüzden benim yaşımda ve benim durumumdaki hastalara genelde 5.günü beklemeleri öneriliyormuş . Eger 5.güne kadar gelişkin embriyo kalır ise onu transfer ediyorlarmış ama 5.güne gidebilecek embriyo yok ise zaten 3.günde bu gözleniyormuş ki 3. Gün transfer etmenin de anlamı yokmuş . . .

Embriyoloj verdi bu bilgileri telefonda...

Yarın sabah ulun bey'e muayene olmamı söyledi. Eger bir şişkinlik vs yok ise ; emrbiyo durumları da takip edilip doktorum süleyman beye de durumu bildirip onun kararına göre hareket edilecekmiş.
* ya dondurulacak ;
* ya hemen yarın 3.gün transferi olacak ;
* ya da bekleyip 5.gün transferi yapılacakmış....

Bakalım hangi seçenek uygulanacak yarın belli olacak . şu an evdeyim biraz evimi toparladım süpürdüm . Birazdan çıkıcam işe gidicem işlerimi toparlıcam transfer olursam gitmicem çünkü şirkete işlerimi yapıyım . Patronum bekliyor:)
ama gitmeden de size bi haber edeyim dedim . . .

Görüşüürüüzzzzzzz

tugba nın telefonu kapalı aradım açmadı hala... çatlıcam meraktan .yanına almıcaktı tlfnu. Olumsuz olursa kapalı kalcaktı . Olumlu olursa da hemen yayın yapcaktı . Kapalı canım sıkıldı kötü bişey yoktur inşallah... Haber alırsanız yazın benim yerime ne olur hemen arasın beni cepten ...

KIZLAR TUGBA TLFNUNU AÇMIŞ AMA BİRİYLE KONUŞUYOR EPEY UZUNKONUŞTUGUNA GÖRE DURUMLAR İYİ. YOKSA AÇMICAKTI . DETAYLI KONUŞTUGUNA GÖRE TAMAMDIR...

ŞİMDİDEN KUTLAMA HABERLERİNİ BEN VEREYİM .

TUGBA SANIRIM HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
BAKALIM TEK Mİ İKİZ Mİ ?:))

TUĞBACIMMMMMMM
KUTLUYORUM SENİ .. .ALLAH YARDIMCIN OLSUN . ALLAH SENİ KORUSUN . ALLAH SAGLIKLA KUCAGINA ALMAK NASİP ETSİN.

KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR KONUŞTUM TUBİŞLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
BEBİŞİMİZ YOLA GİRMİŞ :)) GELİYORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

HAMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Tuğbacım çok tebrik ediyorum seni,inşallah hayırlı bir hamilelik ve doğum geçirirsin ve bebişine kavuşursun bitanem..allah yardımcın olacaktır ...ayrıca hala duacıyız sana..sende kendine dolayısıyla bebişine çok iyi bak hemi

Son düzenleme:
deryaaaaaaaaaağğğğ...napıyon bacım..onlinesın bakıyorum ki:82:

deryaaaaaaaaaağğğğ...napıyon bacım..onlinesın bakıyorum ki:82:

hala totomu kaldırıp şirkete gidemedim. Ignem var 4.30 da. Olupta mı gitsem şirkete gidip işleri hafifletsem mi bilemedim . Ignemin saati gecikirse sıkıntı olurmu ondan endişeliyim ...
Patron 6da gelirim şirkete dedi . Ondan bende evimi süpürdüm anca. Dip köşe temizliği akşam eşimle yapcaz. Yarın transfer falan olursa eve gelir yatarım . Annemler gelcek pzt günü kardeşimle.. Ee yarında beni hastaneye kaynanam götürcek eve getirip evi böyle görmesin dedim başladım bi uçtan temizliğe... Ama karnım ağrıyor yatıp uyuyasım var walla.. Bu işi kim icat ettiyse... :))

ceydacımmmm özgeeeeeem darısı başınıza inşallah
tuğba gözünz aydın olsun inşallah sağlıkla kucagına da alırsın, çok sevindim. maşallah

şimdi bekleme sırası özgem, ceydammmm, gamzeli kız ve deryoşdaaaa, inşallah en kısa zamanda allahım sizin de yüzünüzü güldürsün inşallah.

herkese hayırlı cumalar, tuğbanın mutlu haberini aldık dualarınıza da unutmayın kızlar d abütün arkadaşlarımızın yüzü gülsün tez vakitte...

iğnenin saatini kaçırma kadınnn...önemli olan onlar ev pis olsada olur...alla alla yav bu kadınlar neden hep temizlik düşünürler salla gitsin yav tarihi bi olay gerçekleşecek yarın ve sen kendini yoruyosun şu anda....kaynanan olacak o cadı evi öyle görsün nolucak ki temiz olunca sana madalyamı takıcak alla allaaaa

ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...hoşgeldiin kız cadıııı...napıyo bakalım yiğenimiz...

Son düzenleme:

anam napıyım evi pok götürüyo... Temizlemek de öyle kapı cam degil . Klasik süpür sil toz al . Birde annemlere yorgan çarşaf hazırlıcam . ütülerim var akşam onları bitireyim . çamaşırları attım makinaya onlar serilcek falan . öyle yani ama halim yok işteee... Bi robot olsa dügmeye bassak yapsa herşeyi evler hep pırıl pırıl olsa... Ama ne paralı olsun bu robot ne de canlı rus yapımı olup aldatılmaya müsait olsun... Vamrı böyle bişeyy???

tugbacım hayırlı ugurlu olsun darısı bizlerin başına inşallah

ayşecim nasılsın canım görüşmeyeli?buarada hulusi bey iyi bir doktor tüp bebegi ona mı yaptırsam demeye başladım
bende yarın dönüyorum bide hasta oldum grip her gidiş gelişte mutlaka hasta oluyorum

ceydacım sen nasılsın iş gezisi diyodun gitmedin sanırım

deryacım boşver temizligi buaralar hiç bişey düşünme kendini yorma

iyidir yegenin de heralde canım yaaa, yarın kontrole gidicem. bakalım büyümüş mü danam:) sen nasılsın? yogunlukta kosturuyosun sanırım.

özgecimmm canım benim iyiyim ben güzelim yaaa sen nasılsın? ay allah size en kısa zamanda bebek müjdesi verdirsin canım benim inşallah.

doktor konusunda da ben hep hulusi beyi öneririm biliyorsun, bir de hacettepede ibrahim esinler hoca var, genç daha, sanırım yrd. doç. o da çok çok iyi bir doktor. ama ankaraya gitmeyeceksen tüp tedavisi için, konyada yaptıracaksan hulusi beyi öneririm. anacım bir de muayene ücretleri de ucuzlamış baksana, ben her gitmemde 200 tl bayılıyordum:)

canım benim inşallah tüpe gerek kalmadan o hengamede gelir bebeğin. o kadar cok istiyorum ki burdan senin de güzel haberi vermeni.

canımm çok teşekkür ederim inşallah sıkıca tutunabilir bana bebik...
seninde o ufak yara enfek.tüm olumsuzluklardan biran önce kurtulmanı diliyorum inşallahh allah yardımcın olsun emeklerini boş çıkarmasın
aay alemsin vallahi billahi embriyolar kime benziyo hesen çok yaşa emii
inşallah senn için en hayırlısı olur lütfen inan bebeğin sana tutunuak seni bırakmıcak inan buna canım allah yardımcın olsun dualarımdasın

canımmmm çok çok çok teşekkürler hem şımardım hem mutlu oldu inşallah bende sizlerin haberleriyle dansöz oynatıcam topicte söz bak hemde öle bi hamiş listesi yapıcazki tayfla gören imrenicek o listenin uğurundan herkes kangurucuk olucak bak görürsün inşalllaaaaaaaaaaaaaahhhhh
teşekkür ederim tayfım şeker parçam açıkcası hevesimi sevincimi tam yaşayamadım ama bunada şükür değerim biraz düşük çıktı inşallah pzts katlarda tamamen sevinirim hamileyim diye allah razı olsun o güzel gönlünce versin herşeyi sizlerde benim dualarımdasınız

çok çok çok teşekkür ederim isteyen dileyen herkese nasip etsin güzel allahım inşallah benim minişimde bırakmaz beni kat kat artar değerim ve sağlıkla kucağıma alabilirim inşallah

canımm çok teşekkür ederim inşallah sıkıca tutunabilir bana bebik...
seninde o ufak yara enfek.tüm olumsuzluklardan biran önce kurtulmanı diliyorum inşallahh allah yardımcın olsun emeklerini boş çıkarmasın
aay alemsin vallahi billahi embriyolar kime benziyo hesen çok yaşa emii
inşallah senn için en hayırlısı olur lütfen inan bebeğin sana tutunuak seni bırakmıcak inan buna canım allah yardımcın olsun dualarımdasın

canımmmm çok çok çok teşekkürler hem şımardım hem mutlu oldu inşallah bende sizlerin haberleriyle dansöz oynatıcam topicte söz bak hemde öle bi hamiş listesi yapıcazki tayfla gören imrenicek o listenin uğurundan herkes kangurucuk olucak bak görürsün inşalllaaaaaaaaaaaaaahhhhh
teşekkür ederim tayfım şeker parçam açıkcası hevesimi sevincimi tam yaşayamadım ama bunada şükür değerim biraz düşük çıktı inşallah pzts katlarda tamamen sevinirim hamileyim diye allah razı olsun o güzel gönlünce versin herşeyi sizlerde benim dualarımdasınız

çok çok çok teşekkür ederim isteyen dileyen herkese nasip etsin güzel allahım inşallah benim minişimde bırakmaz beni kat kat artar değerim ve sağlıkla kucağıma alabilirim inşallah

arkadaşlar tebrikleirniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum hepinize duacıyım allah bizleride güldürsün isteyen dileyen herkesi inşallaaahhh

benim değer 10.gün olmasına rağmen düşük çıktı onun için tam sevincimi yaşayamadım pazartesi katlamış olursa inşallah o zaman hamileyim diyebilicem hayırlısıyla
dualarınıza herzamankindne çok ihtiyacım var veedimi çok bekledim zor günler yaşadım kaybetmek istemiyorum inşallah sizler dahya daha iyi değerlerle müjdeler verirsiniz
ha bu arada değerim 31,8 çıktı :26:

tugba gözün aydın İNŞALLAH deyerlerin kat kat artar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…