Preseed kullananlar

deryacım birtek sen kalmışsınn..
ben cıkıyorum canım iyi gecelerrr..:79:
yarın sana bol şans inşallah bebişin şansı sana şans getirsin sonrada kendi gelsin.

deryacım birtek sen kalmışsınn..
ben cıkıyorum canım iyi gecelerrr..:79:
yarın sana bol şans inşallah bebişin şansı sana şans getirsin sonrada kendi gelsin.

saol güzelim çok saol.. bende yatayım artık...

yarın akşam yazarım artıkkk

öpücüükkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hepinizeeeeeeeeeeeeee

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM kızlar, kan testim pozitif çıktı. inanamıyorum o kadar uzak geliyordu ki hamile kalma fikri Allah' ıma şükürler olsun.Tebrikleriniz için teşekkür ederim hepinize inşallah Allah ın izniyle en kısa zamanda hamile kalırsınız inşallah. Sizin için dua edicem hep

tebrikler inşallah rahat bir hamılelık geçirirsin.bende doğum için gün sayıyorum.

canım hayırlı olsun allah kucagına almayı da nasip etsin

ceydaa sulu usg nasıldı canım sende adetliyken mi girmiştin?

tebrik ederim canım sağlıklı bi gebelik geçirirsin inş. bu ay ferklı bişeyler yapmışmıydın

aminn çok teşekkür ederim arkadaşlar, Allahım size de en kısa zamanda nasip eder inşallah.yumurta takibinde 2. ayımdı klomenle beraber bal+çörek otu+ tarçın yedim 2. günden 12. güne kadar daha fazla yumurtam oldu, preseedle de 3. ayımdı ve de stresten süt hormonum yükseldi dostinex kullandım iki hafta veee en önemlisi bence süt hormonum yükseldiği için bu ay nasıl olsa olmayacak diye rahattım doktorumunda yüzünde bu ay olmaz gibi bir ifade vardı.bu aydan hiç umudum yok tu oldu.önce herşey beyinde bitiyor galiba.hala inanamıyorum hamile olduğuma şaşkınım :)

tebrik ederimmmmmm..allahım sağ salim kucaklamayı nasip etsin canımm..
darısı bütün isteyenlere olsun sağlıklı bir şekilde..

güzelim tebrik ederim .. Inşallah sağlıkla kucagına da alırsın.. Dikkatle koru kendini ..
Sabırla dualarla bekle..

tebrik ederimmmmmm..allahım sağ salim kucaklamayı nasip etsin canımm..
Darısı bütün isteyenlere olsun sağlıklı bir şekilde..

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar bugun kontrole gittik. Perşembe günü sol tarafımdaki en büyük yumurtam 11 mm iken şimdi 15 mm olmuş...
Sağ tarafımdaki yumurtam 9mm iken 16,5 mm olmuş ..
Rahim kalınlığım 8mm iken 10 mm olmuş

rahim kalınlığım için bu çok iyi daha ilerlemesin dedi .. Yumurtalar için de iyi dedi . Bu doz tam sana uygunmuş. Güzel cevap verdi dedi . Aynen devam dedi. Pzt tekrar gidicez. Belki salı - çrş yada prş. Yumurtalarım toplanacak ..
Yumurta sayım ve transferim için yine bir şey söylemedi.. Toplayınca görcez kaç yumurta olcak dedi :))

iş görüşmemizde beklediğimiz bir şey çıkmadı

yarın sabah erkenden abanta gideceğiz turla.. Ufak tefek hazırlık yaptım . Bakalım nasıl geçecek gezimiz :)))
ignelerimi de yanımda götürücem orda yapıcam artık :)) çok komik olcak ama... Yapcak bişey yok :)) bugun de dışardaydık arabada yaptım ignemi ..

Yarın olmayacağım yani . Pzt kontrolden sonra yazarım şirkete gidince kızlar.

Görüşüürüüzzzzzz

PRESEED İLE HAMİŞ KALIP DÜŞÜK YAPANLAR,BURAYA.....

1-- Tayf.................................. iki düşük yaptı
2-- Hilalbebik(omman)................ iki düşük yaptı
3-- Emineu...............................
4-- Gamzelikız...........................
5-- Bebegim_01........................
6-- daha tam bakamadım ama yazıcam...

ya Rabbim Bir tohum koy bedenime!
Ama o insan Senin de sevdiğin olsun.
Ve bana öyle bir yavru bağışla ki;
O yavrunun kalbi Seninle yanan bir mabed olsun.
Beni öyle bir melekle buluştur ki
Benden önce,
Onunla buluşmuş olan Sen olasın.
Onunla el ele tutuştuğumuzda,
İkimizin elinin üzerinde Sen olasın…!!!
yavruma öyle gözler ver ki;
Ben o gözlerden Sana bakayım.
Bana öyle bir tohum ver ki
gözleri,Cennete açılan iki pencere olsun.
Onunla öyle bir yolda yürüyelim ki;
Kılavuzumuz Sen olasın...

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

özgeeeeeeeeeee....biliyosun 2 şubatta aşılamam oldu ve 16 şubatta adet olmam gerekiyordu ama ben az önce kırmızıları gördüm,hiç 3 gün önce adet olmamıştım aşılamada böyle şeyler olurmu ki sen tecrübelisin bişey söyle..ters bi durum yoktur inşallah...

aminnnnnnnnnn...çok güzelmişşşş

yaaaa bayagı adet gibi kıpkırmızı mı ? leke gibi mi ???? yerleşme zamanı da böyle akıntılar kanamalar oluyormuş... yazıyor kızlar... yaa bi yarın doktoruna git. belki kan testi yapar.. yaa ceyda lütfen..
bişey vardır . degildir adet falan... inanmak istemiyorum . nolur bi doktoruna git...

yarın öglen gibi araşalım. sabah bende doktorda olcammmm

--- sabah kontrolüm var. gelince yazarım . gezimiz çok güzel ama çok yorucuydu... yeni geldik hemen bi size bakıyım dedim ..
ben yatar kızlar.. öpücükler...

canım valla çok şaşırdım yumurtlama gününü biliyoruz,yumurtlama gününden sonraki 15. gün adet olman gerekiyo benim hiç şaşmadı bu olay acaba bişeyler falan mı var hemen yarın bi tahlil yaptır
benim en son uydurma yapılan aşılamamın 8. günü adet olmuştum ben ama doktorun hatasıydı bana resmen 2 kez çatlama yaptırdı ilk yumurtlama erken olmuştu ama senin böyle bişey imkansız zaten zamanında çatlama oldu canım mutlaka test yaptır yarın

ceydacım bişeyler var derken bebişi kasdettim panikleme sakın kötü bişey degildir inşallah

ceydacım bişeyler var derken bebişi kasdettim panikleme sakın kötü bişey degildir inşallah

[/QUOTE=yaaaa bayagı adet gibi kıpkırmızı mı ? leke gibi mi ???? yerleşme zamanı da böyle akıntılar kanamalar oluyormuş... yazıyor kızlar... yaa bi yarın doktoruna git. belki kan testi yapar.. yaa ceyda lütfen..
bişey vardır . degildir adet falan... inanmak istemiyorum . nolur bi doktoruna git...

yarın öglen gibi araşalım. sabah bende doktorda olcammmm[/QUOTE]

yok be derya yerleşme kanaması diil bildiğin adet kanaması yavrucum...sen kararlısın doğurtturacan beni ama nafile..hamiş olmadığımı biliyodum ama 3 gün önce adet olmayıda beklemiyodum doğrusu...benim yumurtlama günüm normalde bellidir ve yumurtlamadan sonraki 14. gün adet olurum mutlaka,son 1,5 senedir takip ediyorum ve bu süre içinde sadece iki kez bir gün önce oldum, belki 3 kez filanda yazınki düşüklerden sonra bir gün sonra oldum,bunun dışında hiç şaşmadı 25. gün adet oldum yani ...hiç üç gün önce olmamıştım,umarım ters bi durum yoktur...yumurta takibinde çatlatma iğnesini yaptığımız gün yumurtalarımın biri 14,5 biri 16,5 mm di ve 36 saat sonra da aşılama olduğuma göre erken yumurtlamadım...eeeee o zaman noldu ki acep,yarın bi doktorumu arayayım bakiim belki aşılama sonrası erken adet olmakta normaldir yaaa...aman tüp tedavisinden önce ters bi durum olmasında başka bişey istemiyorum...ararım sizi kızlar...

Son düzenleme:
kandiliniz mübarek olsun sevgililer gününüz kutlu olsun arkadaşlar

Kızlaar nasılsınız? nete giremediğim için görüşemiyoruz, benim bebişlerden hiç fırsat bulamıyorum, kucakcı oldu çıktı cadılar, annemle baktığımız halde helak oluyoruz, çok tatlı yaramazlar ama insan seve seve yapıyor herşeyi
cetrefilli ayşem sen nasılsın, bebişin ne alemde, maşallah ilerlemiş hamileliğin, hiç konuşamadık seninle, nasıl oldun ne yaptın çok uzak kaldım buralardan

Özgecim, tayfcım sizler neler yapıyorsunuz kızlar, moraller keyifler nasıl?

Duru geri dönmüş galiba, kız cadı nerelerdeydin çok merak ettik seni

serlmasdan haberi olan var mı kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…