Preseed kullananlar

canım nerde olduğunu bilmiyorum ama insanın arada bir tatile ihtiyacı olur ki sen birde çalışan bayansın üstüne üstlük birde bebiş için koşuşturuyosun hiç kolay değil..
ama inşallah bebiş gelsinde bunlar tatlı koşuşturmalar..
evet canım bu ay olmadı 1 ay dinlendirirsin vücudunu sonrasında yine denirsinn..
maşallah diyelim sanada hem dirayetlisin hemde her işin üstesinden geliyosun..

Ne güzel öyle olması beni de gaza getiriyor valla ben hep diyorum bu topicteki bayanlar gerçekten özel topicte çok aktif olmasam da takip ediyorum olanı biteni bu ay ben de doktorculuk oynadım valla bir heves

ne doktorculuğu oynadın canımm...
senin sorun neydii anlat bakıyim biraz kendini canım..

yine içimi hüzün kapladı..
kasımda preseedle hamiş kalmıştım..boş gebelik olmasaydı şuanda 19 haftalık olacaktım..
gerci ona bakılırsa ilk gebelik olmuş olsaydı 4 yaşında olacaktı kuzum..
ayy arada geliyolar bana..

off be gamzeli bana diyosun ümitsiz olma diye sen nelerle üzüyosun kendini böyle..oldumu şimdi yav...gecenin bu saati geçmişi diil yakın geleceği düşün,bak ne güzel tüp bebek olacak önümüzdeki ay iyi haberlerinle coşucaz burda...

hem ben artık sadece hamileler listesi yapmıycam yanında preseed ile hamile kalıp aynı zamanda düşük yapan arkadaşlarıda listelemeye başlayacağım,bence sayıları ki içinde bende varım çok fazla...kimine vesile olduğu bi gerçek ve kimsenin umudunu da incitmek istemem ama madalyonun herzaman iki yüzü var ve düşükleri gözardı etmemek lazım...

ayy evet yaaa sana diyom kendim ne yapıyom değilmi..dayaklığım valla
zaten geleceğimi düşündüğüm için şuan ayaktayımm rabbim inşallah gelecek günlerde hepimizin yüzünü güldürsün..
bakk şimdide heyecan bastı sen öyle deyince..bunca emek bunca cabının karşığı inşallahh sağlıklı bir evlat olsun hepimiz için...

amin be güzelim yaaaa...sağlıklı olsun hayırlı olsun,diilse olmasın zaten...

valla canım cok iyi düşünmüşsünn...hem benim eşimdede sperm sorunu olmadı halde oldu..
haa şuna diyecek bişeyim yok hamile bırakıyomu bırakıyo ama sonrasında şans eseri hamileliği devam eden ediyor ama devam etmeyende ilk haftalarda kaybediyo..
tabiki kimsenin umudunu yıkmak değil amac ama bu yanınıda gözardı etmemek gerekiyor..

aaaa şekerrrr baştan deseneeee askeri personeliz diyorsun.. bursa merkezde orduevi var güzelim . subay - astsubay... ayrıca uludagda kamp var ama bu mevsim yer bulamazsınız... orduevleri de dolu olabilir.. sömestr çünkü eşin muhakak her ihtimale karşı arayıp rezervasyon yapsın. kalman gerekmezse iptal edersin. ama yumurta toplama sonrası kalsan iyi olur. o gün yola çıkma zaten 3-4 gün sonra transfer oluyor.. bekler dinlenmiş olursun..
bende asker kızıyım :) kan çekmişşş :))

amin inşallahh bebişlerimiz gelirrrrrr

tamam şeker... saol .. çok merci cevabın için...

Deryaberil Allah senden de razı olsun bacım..En kısa zamanda hayırlı haberlerini almak da nasip olsun inşallah...

saolasın güzelim.. hepimiz güzel haberler verelim inşallah..

yawruuuu ümidini kesmee... son güne kadar bekle...çarşambaya var daha... sabırrr... adet belirtileri ile bu bebiş belirtileri aynı olurmuşşşşşş

kızım bir ton ilaç aldın onlar coşturmuştur...

tamam iş mevzuunu konuşuruzz
sabah 10 gibi gidicez doktora.. ordan eşimin bir müşterisi benimle görüşmek istemiş işle alakalı bir konuda.. bakalım onlarla buluşmaya gidicez. sonra da gezerizzzz

kocam sevgililer günü için gümüş hürrem yüzüğünün aynısını ve kolyesini almış :)) ama ben beyaz yada siyahıyla degiştirmek istedim . yeşil almış onu degiştirmeye gidicez..

araşırızzzzz

bu arada kızlar bugun tüm gün çalıştığım için ben duadan sonra sadaka vermeye fırsatım olmadı . yarın vercem olur dimi ???

teşekkürler. pcyi kocam istiyooooooooooo byeeee

yaaa aslında tuğba dönsün hamileler listesini ona devredicem çünkü benim elim hiç uğurlu gelmedi bu listeye,doğru düzgün hamile yok ortalıkta kaç zamandır..bundan böyle tuğbacım tutsun listeyi ben kara liste yapıp düşük yapanları sıralayacağım buraya... pre seed bir umut hepimiz için ama yeni kullanacak arkadaşlara olayın tek boyutlu olmadığını göstermek gerek..

ahh valla gece gece ne güzel haberler verdin bana..o zaman kalma işi sorun olmaz bizim içinn cok sağol hayatım..
evet yumurta toplamada eşimde dedi kalırız..artı oda yıllık iznini alıcak beraberce kalır işlerimizi hallederiz..
sendede asker kanı dolaşıyomuşki kan cekmiş..

bu arada iyi gecelerrr...

canımm hiç öyle uğurlu gelmedim diye düşünme sonucta nasip işi seninle ne alakası var..
ama kara liste iyi düşünülmüş bişey bencee..belki tepki alabilir ama gercekleride görmemezlikten gelemez heralde kimse..

Bu topiğin hatunları demir gibi sağlam ve direyetlidir ümitsizlik bize göre değil dimi kızlar ..Bu arada selamlar sevgiler

öylee tabi turp gibiyizzz hepimizzzz maşşallahhh

Ne güzel öyle olması beni de gaza getiriyor valla ben hep diyorum bu topicteki bayanlar gerçekten özel topicte çok aktif olmasam da takip ediyorum olanı biteni bu ay ben de doktorculuk oynadım valla bir heves

hepimiz özeliz...burayı özel kılan bizleriz kızlar...bağlılığımız... ugrayıp gitmiyor kimse..maşşallah herkes sohbet halinde yardımlaşma , destek halinde... allah bozmasın maşallah

geçç geçççç haftayaa aaaa deryaaa hamileymişimmmmmmmmm dediğinde hatırlatırımmmmm

walla bencede aydınlatıcı bi liste olur ki tezinde doğruysan ürünü şikayete kadar gider kızım bu .. süper fikir bence... kimsenin umuduyla oynamaya hakları yok . para tuzagı !!! hepimiz aldık kullandık...

öyle deme kısmet bu işler.. inşallah tubiş bebiş haberiyle gelsin.. okusun üflesin şu listeyi canlansın herkessss

ok deryağğ..iyi geceler yarın görüşücez inşallah...

kaptım pc yi... beyaz izliyorum.. bi yandan da kızlara bakiimm dedim maşşalah herkesler burdaaa:)))

sabah iş görüşmesi de var yaaa ojelerimi yeniledim banyo yaptım.. bu arada kızlar ögle yemeğinden zehirlendim sanırım banyo öncesi 4-5 defa cıkardım afedersiniz...yeni kendime geldim ama halen bulanıyorum.... ilaçlarmı yemek mi tamda bilemedim acıkcası ... bulantı hep vardı da böyle olmamıştım hiç

evet asker kanıı :)))

konuşuruzzz yine şekerr:)) gerçek adın neee???

evet asker kanıı :)))

konuşuruzzz yine şekerr:)) gerçek adın neee???

hatice canım..
26 yaşındayım..
çanakkalede oturuyorum..
aslen muğla fethiyeliyim..
6 yıllık evliyim..:98:
5 kez hamiş kaldım ama olmadı.:26:
ev hanımıyım çalışmıyorum...
yarışmacı arkadaşları bol şans diliyorum..

Son düzenleme:

ohh ohh maşşallah .. benden küçükmüşünn:)) 30 yaşımdayım ben
çanakkaleyi severim..
muğla - bodrum çok güzel severim :)
ben 2,5 yıl olcak daha nisanda evliliğim.
mühendisim. çalışıyorum..
bende herkeslere başarılar diliyorummmmm

bu arada gecmiş olsun deryacım..
umarım yarında iş görüşmen olumlu olur..

ayyy saol tatlım... walla sersem gibiyim daha... halsizzz.. migrende bastırdı süperr olduuu:))

walla bakalım şeker .. daha ortada yok ama bebişin şansına diyorum.. :) bakalım ne olcakkkkk ??

ben acele ettim koçişi kacırmak istemedim ondan sanırım..
memnun oldum canım..
umarım başarılarımızın sonucunu kat kat alırız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…