Preseed kullananlar

hamileyim galibaaa 3 gündür test yapıyorum ilk gün çok silik olan çizgi gittikçe koyulaştı cuma günü doktor randevum, kan testi için beklicem o güne kadar. Preseed le 3. ayım, yumurta takibinde 2. ayım, dostinexte kullandım ilk defa bu ay, bakalım hayırlısı.Burada tedavi gören arkadaşlar hepiniz hayırlısıyla en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz inşallah

deryacım inşallah güzel haberlerle dönersin

hayırlı olsun canım

ayşecim şansa bak beninki gelmedi daha bugün gelir kesin şimdi yarın nasıl gidicem o halde haftaya gitsem 10. günüm oluyo ozamanda dönmem gerekiyo yumurtlama günleri diye of valla nasıl sinir oldum

herkes nerde :26::26::26:
tayf sonucunu çok merak etmekteyim ne zaman test yapıyoruz

derya ne aşamadasın canım

yeni bi hamişimiz var galiba ooohh süper bi haber buuu
benim bugüm 3.günüm hayırlısıyla 20 şubatı bekl,yorum şekerler inşallah o güzel haberi verebilirim düşünmek istemiyorum endişelere boğuluyorumdşününce çünkü...
gamzelikız sene başlıcan galiba tedaviiye hayırLı olsun canım inşallah bu defa yaşadığın tüm olumsuzkuklar kucağına aldığın bebek sayesinde son bulucak dualarımdasın

şimdilik hoşçakalııııııın

canım ben allah izin verirse şubat sonu başlıyorum..yani daha doğrusu adetimi bekliyorum adetimle beraber başlıcam iğnelere allah izin verirse..
inşallah canım rabbim bu defa sağlıklı nasip etsinnn bana ve hepimize...
seninde az kalmış inşallah olumlu sonuclarını okuruzz dularımdaınız hepinizde..

canım tedaviye 3şubatta başladık . adetimin 3.günüydü . o gün muayene olduk. sonra pzt çagırdı ; sonra perşembe çağırdı . yine pzt çagırdı , bugunde perşembe gittik 4. olmuş:))

daha cmt gitcez.. kuzum sen başlayınca falan kalcak yer bul. sık sık gidiliyor hergün git gel yapabilecekmisin_ ? izmir daha yakın olmaz mı ??

bazı merkezlerin misafirhaneleri var onu bi ögren...

deryacım inşallah güzel haberlerle dönersin

tugbacım özledim seni ben de...allah yardımcın olsun.. allah dualarını kabul etsin.. inşallah tez zamanda güzel sonucu verirsin hayırlısı ile.. allah yardım etsin güzelim ...
kızlar ben randevuma gittim .. . muayene oldum . rahim kalınlığım 8 mm olmuş...yumurtalarımda 11-10-9-8 diye gidiyor dedi doktorum... çok yumoş var çok ...
sayı söylemedi .. bir igne daha verdi . onu yapcam yarın.. cmt tekrar radevum var... bakalım heralde o gün bişeyler daha belirginleşir. bugun 7.gün... cmt günü 9.gün olcak ..

kızlar bu arada eşimle 1 haftadır sevgililer günnü için napsak diye bakınıyorduk...nihayet bulduk..pazar günü sabah erkenden bir tur ile ABANTa gidiyoruz... GÖLCÜK VE ABANT GÖLLERİ etrafında yürüyüş yapılcak , göl kenarında mangal partisi verilecek . sahlep - çay içilecek ...
özel bir tura dahil olduk.. bakalım nasıl geçecek ...biraz uzaklaşalım istanbuldan kafamızı dagıtalım istedik tedavi stresi iyce basmadan....

ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ YARIN BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERYA arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

anladım canım...2 haftada iki kez gitişsin nerydeyse...
canım kalıcak yer muhakkak bulunur ama ne bilim tek başımada orlarda nasıl yaparım ederim bilmiyorum yada bir mecburi gidip gelme yapıcam..
izmir yakın olmazmı demişsin izmir bize ters kalıyo canım nerdeyse 8 saat sürüyo ama bursa 4 saat sabah gidiyorum akşama geliyorum..
ama dr,umuzada sorarız tabiki belkide dediğin gbi misafirhaneleri vardır..

bu arada sevgililer günü için cok güzel bir plan olmuş iyi düşünmüşsünüz hiç olmassa biraz kafa dağıtmış olursunuz..
yarın duan için burdayım canımm allahım dualarını kabul etsin..

canım tebrik ederimm hayırlı olsunn rabbim sağ salim kucağınada aldığın günleri göstersin inşallah..

baby78 tebrikler arkadşım...darısı başımıza inşallah...dikkat et kendine

tuğbacım transferin hayırlı olsun inşallah canım..kafana çok takmadan test gününe kadar sabret,strese girme ve mutlu ol bitanem..allah sanada bebişinede yardım edecektir mutlaka....

Son düzenleme:
bu arada son iki gündür göğüslerimde anormal bi hassasiyet ve sanki sertlik hissediyorum,sanırım aşılama için kullandığım iğneler yüzünden,bilgisayarın başında çalışırken arada bi masaya dokununca bile acaip acıyolar,bide dün biraz ama bugün daha fazla olmak üzere sağ kasığımda sanki yanma gibi bişey hissediyorum...yav bu iğneler ters bi durum yaratmamıştır dimi kızlar,tecrübesi olanlar iğneleri bitireli 10 gün ve aşılamayı olalı 8 gün geçti,demem o ki yumurta geliştiren ve çatlatan bu ilaçlar böyle uzun zaman sonra herhangi bir yan etki yaratır mı ki vücutta...prospektüsünde göğüslerde gerginlik olabilir diye yazıyodu ama bu etki 10 gün sonra mı çıkıyo ortaya anlayamadım..bişey diyin tecrübeli arkadaşlar...

inşallah canım inşallah hayırlısıyla bu tedavin hayırlı olucak inanıyorum sende inan buna bu yıl bizlerin yılı olucak inşallaaah veletler yılı olcak piyuvvvv
canım bende özlüyorum topiclerden uzak kaldım ama aklım buralarda inan...
inşallah müjdeler verebilirim be canım bugün bi karamsarlık çöktü üzerime ama mümkünolduğunca düşünmemeye çalışıyorum bakalım ...
bu nazarlıklar senin endometrium için al bakalım
çok yumoş olmasının avantajını teldede sölemiştim sakkkın ha sakın kafanı takıpta üzülme bu durum tüp bebekte büyük asvantaj bence çok ta sevin annem ...
sevgililer günü programınız süpermiş hem tedavi süresi içinde muhteşem bi motivasyon olucak ama iğne olayını ne yapıcaksın kendinmi yapıyosun
fikir güzelmiş inşallah deşarj olmuş sıfır kafayla dönersin ve herşey mükemmel olur bu aradakaynana beğendimi kekleri uzay pastanı bende merak etmedim değilyani he uzay pastanı hsydi öptüm çok tüm güzellikler sneinle olsun canım

AMİİİİİİİİİİİİİNNNNNN & ECMAİNNNNNNNNNNNN
tuğbacım transferin hayırlı olsun inşallah canım..kafana çok takmadan test gününe kadar sabret,strese girme ve mutlu ol bitanem..allah sanada bebişinede yardım edecektir mutlaka....
inşallah canım beni,mmm içime huzur vericek sadelikte yazmışsın mesajını çok teşekkürler inşallah inletirim buralarıolumsuz bişeydüşünmek dahi istemiyorummmmmmmmmmmm
ben aşılamada iğne kullanmadım ama eş değer ilaç kullandım yazmadanda geçmekistemedim belki yardımcı olur şekercim...benim ilaç sırasındsa hiç bişeyim yoktu en son çatlatma iğnesiyle birlikte geliverdi tüm sıkıntılar göğüsler patlamak üzere sutyene sığmaz olmuştuve dokunamıyodumkasıklarımın ağrısından bigün ağlayarak doktora gittiğimi hatırlıyorum ve o zaman dr bana soldan yumurtlamışsın aşılamada yapılınca bu ağrı normal demişti kiii hala anlam vermiş değilimde neyysee
birde karnım var gücüyle şişmişti içide iğrenç gaz doluyduu
sende kafana takmamaya çalış inşallah bunlar hayra işarettir hem herkesin bünyesi farklı sende olan bende olmaz bendekide bi başlkasındaolmaz bilirsin canım allah yüzünüzü güldrsün

canım ignenin etkisi benimde gögüsler acayip sızlardı kasık agrısıda oluyodu inşallah seninki hamilelik içindir.benim gögüs agrısı adet yaklaştıgı zaman oluyodu.buarada gebelik testi yaptırmayı düşünüyomusun.

benimde bugün 2 de randevum var inşallah o zamana kadar gelmez benim kırmızılar

ayy hadi inşallah güzel şeyler söyler hulusi bey özgecim, eli kulagında mı adetinin? inşallah gelmez, keşke daha erken bir saate alsaydın randevuyu. neyse kötüyü çağırmayalım. belki de bu ay oldu bebiş:) bakarsın hulusi beyden böyle bir haber alırsın, inşallah inşallah

babycim umarım hamilesindir canım ve inşallah bu kez sımsıkı tutunmustur dana annesine, hadi kan testi de yaptır, güzel haberlerini bekliyoruz.

gamzeli kız ben tüp bebekte gonal f ve merional kullanırken hemen her gün gittim canım doktora, başka sehirden gidip gelmek iş deil, 4 saat de oldukca fazla bir mesafe. o dönemde stresini ve yorgunlugunu da azaltman lazım, en azından bi ögretmenevi falan ayarlayın eger misafirhane yoksa.

deryacım duamı okuycam, inşallah kabul olur.

ceydacım o gün telefon konusmamız yarım kaldım kusura bakma. inşallah o belirtiler bebiştendir canım benim. çok şükür senin bebiş olmaması değil derdin, yeter ki tutundugu yeri 9 ay bırakmasın bebeğin.

bu arada herkese hayırlı cumalar, geldi çattı haftasonuuuu:)

Allahım hayırlara vesile eyle ya rabbim...AMİNNN

Canım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim.

Fıstıkım sen nasılsın mercimeğimiz nasıl inşallahh çok çok çok iyisinizdir

ARKADAŞLAR ;

LÜTFEN HEPİNİZ BU DUAMI CUMA VAKTİ OKUYUP; KOPYA YAPIP TEKRAR MSJ OLARAK YAZIN , ALTINA DA "AMİN" YAZIN GÖNDERİN.....

TEŞEKKÜRLER...

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERYA arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

4444 DUAMI BEBEĞİM İÇİN OKUDUK GÖNDERİYORUZ SEN KABUL EYLE YA RABBİ ;
DUAMDAN FAZLA OKUNMUŞ OLAN TÜM DUALARI PEYGAMBERİMİZE VE TÜM ÖLMÜŞ MÜSLÜMANLARA , HERBİRİMİZİN YAKINLARINA ARMAĞAN EDİYORUZ ; SEN KABUL EYLE YA RABBİ ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…