Preseed kullananlar

Eki Görüntüle 138531

dua listemin son halidir...

Allah duama destek olan tüm arkadaşlardan razı olsun...

Dualarınızı helal edin arkadaşlar.. Hakkınızı helal edin , helalliklerinizi verin...

Son düzenleme:
deryacım duanı yarın tamamlamış olucam ..allah kabul etsin şeker,hayrını gör inşallah..

deryacım duanı yarın tamamlamış olucam ..allah kabul etsin şeker,hayrını gör inşallah..

saol gülüm :)) ( ayy hiç sevmem böyle demeyi ama dedim iştee:)))

bugun s.tugba ile tlflaştık .. Yarın 11 gibi transferi olcak . Onun da ohss olmuş ve dondurulmuşlarıyla transfer yapılacakmış ve moral verdi .. Böyle olması daha iyi rahim dinlenmiş olacak . Daha sakin rahat olcaksın. Tutma olasılığı daha yüksek bu senin aleyhine dedi . Moral verdi..

Bakalım allah nasıl hayırlısını verecekse göreceğiz...

Arkadaşlar dualarınız yarın transferi olacak tugba için olsun... Inşallah bebekleri ona tutunur . 2 emriyo transfer edilecek ..

duamı okuyan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim ...

Hakkınızı helal edin...cuma günü cuma namazı sırasında duama da "amin" demenizi isteyeceğim...
Ben o gün duayı göndericem , siz kopyalayıp kendi mesajınıza yapıştıracak , altına da "amin" diyeceksiniz... Böylece duamı tamamlamış olacakmışız...
( buda teknolojik dua )

hakkınızı helal edin...

Son düzenleme:
kızlarrrrrrr

ben yarın kayınvalideme gidicem :)))

yarın günü varmışşş gel dedi ben de güzelce bir tepsi gül tatlısı , 1 tepsi uzay pastası yaptım ..
sürpriz olcak .. bakalım hoşuna gidecek mi ?? arkadaşlarının yanında havası olsun dedim birde inceden bir msj :))

dünde kahve makinası aldım hediye ettim . misafirlerine cezveyle uğraşmasın dedim kahve yaparken...

kokoştur da benim kaynanam..süsü eksik olmasın havası bozulmasın dedim ...
bende şıkır şıkır gideyim yarında övünsün geliniyle bakalımmm ???
:)

uzun lafın kısası yarın bakamam büyük ihtimalle..

akşam okurum artık ordan geç geliriz ama ...
görüşürüzz kızlarrrrrrrrrrrrrrr

öptümmmmmmmm

Son düzenleme:
günaydın kızlar

tuğbanın bugün transferi varmış, inşallah 12 gün sonra müjdeli haberini alırız.

deryacım her şerde bir hayır vardır gerçekten, ben yumurta toplandıktan sonra çok sancı çekmiştim, bu yüzden transfer zamanının uzaması rahimin kendini toparlaması açısından cidden çok daha sağlıklı olur, hayırlısı budur demek ki. inşallah bu sendrom gelişmez, ama gelişirse de senin iyiliğin için oldugunu bileceksin. ve deryacım 50 tane de dün ben okudum sana salat ı tefriciyye..

özgecim bence adetinin 3. günü olacak, zaten azalmış olur, eğer önümüzdeki hafta döneceksen ordaki fırsatı kaçırma derim. benden de selam söyle doktoruma:) bir de hulusi bülent zeyneloğlu sitesinde öğretim üyesi farkı kalktı gibi bir haber vardı, sanırım daha uygun bir ücrete muayene olacaksın. ama eminim eşinden de sperm örneği isteyecek bence

tayfıımmmmm senin testini ne zaman yapıcaz? ben seni aradım 2 3 gün önce, açmadın telefonu, inşallah herşey yolundadır canım benim.

dün annemi teyzemin köyüne bıraktık, böyle köy ekmeği falan yedim sıcak sobanın üstünde, bayıldım valla, şimdi sabah sabah kahvaltı da yapmadım burnumda tütüyo valla:)

ayşecim muayne 40 usg 10 tl dediler canım gayet uygun geldi,eşiminde 5 tane sperm testi var elimde onları götürürüm artık,bide eşim bi ürologa gitti tekrar adam kesinlikle problem yok demiş tek tek incelemiş degerleri sadece varikosel başlangıcı varmış oda sorun degil demiş topu bana atmış,ben cuma gitmeden tekrar arayım eger haftaya kesin gelecekse haftaya giderim ama gelmiycekse artık öyle giderim

ayşecim annen gitmiş allah kavuştursun canım benim

ayyy canım benim...allah razı olsun..kızzz sayı dolduu :))
hakkını helal et...

hadi hayırlısı özgecim, ya ben 2 yıl boyunca her gitmemde 200 lira verdim, çok sevindim adına yaaa, iyi olmuş farkların kalktıgı. ben de ankaraya gittiğimde bir ara muayeneye giderim artık. açıkcası su kosullarda her gitmemde 200 lira vermektense bebege bişeyler alırım diye düşünüyordum...

ayşecim annen gitmiş allah kavuştursun canım benim
canım teyzem sivasta bir köyde evli, onun yanına gitti, 2 gün kalır gelir, cumartesi yolcu edicez ankaraya...
ayyy canım benim...allah razı olsun..kızzz sayı dolduu :))
hakkını helal et...

ne demek deryacım, iş ki kabul olsun dualarımız. inşallah herşey yolunda gider canım benim:)

tamamm canım cuma günü burdayımmm ve yürekten aminn demeye gelicemm..ve birer tane daha arkasından yasin okucam..

Deryaberil bende gamzeli gibi amin deyip yasin okucam canım minicikde olsa katkım olsun isterim allah kabul eder inşallah..

tamamm canım cuma günü burdayımmm ve yürekten aminn demeye gelicemm..ve birer tane daha arkasından yasin okucam..

deryaberil bende gamzeli gibi amin deyip yasin okucam canım minicikde olsa katkım olsun isterim allah kabul eder inşallah..

yaaa kızlar bu güzel kalpleriniz beni nasıl mutlu ediyor... Allah hepinizden razı gelsin... Allah güzel yüreklerinize istediği her güzelliği yaşatsın...
çok teşekkür ederim cannım arkadaşlarım beni ağlatıyorsunuz yaaa..
çok sağolun

allah hepinizden razı olsun... Iyiki varsınız hepiniz kızlarrrrrrr

ilk denememizde olumlu sonuçla tamamlamak için dileğimi tuttum... Allah razı olsun dileğime eşlik edip okuyan herkesten .......

4444 duam fazla fazla okunarak tamamlandı....3 günde bitti duam ...
Hayırlısı ile cuma namazı esnasında duasını da yapıp duamı tamamlamış olcam .

Allah inşallah dualarımızı kabul eder..

Allah hepinizden razı olsun... Hakkınızı helal edin...

Eki Görüntüle 139738

KIZLAR

sabah 09.30da kontrolüm var. kaç yumurta oldu nasıllar transfer ne zaman olur onları öğrencezzzz
inşallah güzel şeyler duyarızzz...

ne demek canımm allah sendende razı olsunn..allahım sanada istediğin herşeyi güzellikleriyle yaşatsın..
sende iyiki varsınn..

KIZLAR

sabah 09.30da kontrolüm var. kaç yumurta oldu nasıllar transfer ne zaman olur onları öğrencezzzz

ben şimdi senden tecrübe ediyorumm..ve nasıl heyecan yapıyorumm senin yazıları okuyunca..
inşallah canım yarın güzel haberler getirirsin..
bu arada iğneleri kullanmaya başladıktan sonra kac kez dr. gittin.:78:.ben çanakkaledeyim tüp bebek merkezi bursada kac kez gidip gelicem onu öğrenmeye çalışıyorumda ondan sordum canım..

KIZLAR

merhaba ben kaçgundur gıremedım nete duanda bıtmıss ınsalah guzel haberler alırsınn yarınn yumurtan cokdurr zorbır sureçç cunkuu herşey gönlunce olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…