Preseed kullananlar

allah senden razı olsun güzellik.. Magmatik :)) bu terimi başka biri kullanınca tuhaf geldi.. Bir jeoloji terimidir :) mesleğim afedersin jeoloji mühendisiyim de :))

canım o en derinlerden gelen sese söylee.. Bende enderinden çok seviyorummm onu...

ne biliyim aklımı karıştırdılar... Saolasın gzelim. Walla ben bukadar çok kişinin okumak istyeceğini ummamıştım... çok garibime gitti. Hiç tanımayan kişiler okuyor. Allahın kudreti diyorum . Kader birliğimiz gönülleri birleştiriyor..
Ceydamın dediği gibi aynı trenin yolcularıyız...

Canımcım çok sağol yüreğinin temizliği için.. Duayı bulur yazarsan çom sevinirim tuğba diğer toğicde var dedi bana ama hangi topic bulamadım walla...

tamam canım iyi gecelerr tatlı rüyalar..
Bende seni öpüyorumm...ne demek canım allah sendende razı olsun..aminnnnn inşallahhhh canımcım..
bende yatar kızlar.. Sabah muayenem var ... Iyi geceler...

Duamdan az daha okudummmmm

dua listemin son halidir...

Allah duama destek olan tüm arkadaşlardan razı olsun...

Dualarınızı helal edin arkadaşlar.. Hakkınızı helal edin , helalliklerinizi verin...

Son düzenleme:
tugbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerdesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

haberlerini bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzz

dua listeme bakkk nasıl ??

canım herzaman arayabilirsin hiç öyle düşünme ben seni iş yerindesin uygun degilsindir diye arayamıyorum ama sen herzaman arayabilirsin canım benim bende 2 haftaya kalmaz dönücem adete göre yani adet bitsin ben yolcuyum,işte canım nereye gidersen git kafandakinden birtürlü kurtulamıyosun dönüşü bile ona göre ayarlıyorum belki bir umut diye

deryacım ne duası bende okuyabilirsem okayayım bikaç güne adet olucam olmadam okuyum benimde katkım olsun,gerçi inan herzaman herkese duacıyım allahım şu zorlukları çeken herkesin yüzünü güldürsün inşallah

ceydaaa burdasın şeker,canım ben sana sormayı unuttum kasık agrısı hissettin mi yumurta çatlarken

derya canımmmm...araştırdım senin 4444 duasının arkasından edilecek dua varmı diye yok hatta bir arkadaş var onada sordum oda öyle önemli bişey yok dedi..
bende bir topikte arkadaşlar aytel kürsü okuyup arkasından dua ediyolardı o duayı aldım..
sen duanı bitirdiğin gün cuma gecesi bu duayı burda paylaşırız ve herkez amin der tamammı canımm..ben birazdan safaya güncellicem sende bak oku uyarsa sana bunu paylaşırız..
tekbir getirmeden rabbena ve rabbenafirli dularınıda okumanda güzel olurmuş arkasındann..ve gönlünden gecen neyse o duayı etmenn ayrıca 2000 tanesini senin okuman gerekir diyede bişey yokmuşş ne kadar cok nefes o kadar iyiymiş..

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen DERYABERİL arkadasımız İÇİN okuduğumuz 4444 DUASI,nı bebişinin gelmesi için vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

kızlar, herkese günaydın

özgecim afet olduktan sonra mı gideceksin doktora? bildiğim kadarıyla hulusi bey perşembeleri konyadaydı.

deryacım perşembe dahil 200 dua aldım ben, geç haber verdim ama kusura bakma. kendimi ölçtüm, günde 50 okuyorum, bugün okudum allah kabul ederse. persembe dahil 200 dua okumus olucam, türkçe meailini okuyorum ayrıca.

kızlar burda acayip bir dayanısma oldu valla bravo,inşallah dualarımız kabul olur, gerçekten de ben de cok fazla yazılı dua etmesem de her yakarışımda dileğimde ve duamda sizler varsınız. sinerjinizi yiyim beee herşey çok güzel olacak

özgecim teşekürler... şu an için sayı tamamlanmış oldu 4444 duasını okuyorduk güzelim ...
alah razı olsun saol .

canım çok teşekkürler araştırmışsın .. saolasın ... duaları nerden bulcam saygfayı güncelicem demişsin ama anlamadım ...kusura bakma merkezden geliyorum kafam hiç iyi değil .
sen bana özelden yada burdan duayı da yazarsan cumaya kadar ozaman ne yapacaksam ona göre yapayım duamı tamamlamış olayım .

allah razı olsun senden de..

KIZLAR SELAM

merkezden geliyorum şimdi çokmoralim bozuldu... yumurtalarımın en büyüğü 7mm olmuş . rahim kalınlığım iyiymiş . endometrium kalınlığı :7,5 dedi hemşire not alırken duyduklarım bunlar.
yumurtam çokmuş. çok fazla gelişmelerini istemiyoruz dedi .
çıktıktan sonra da gonalf 225 doz devam etceksin dedi. sonra bi ilacım bitmişti onu yazdırmaya diye geri döndüm o zamanda bana "BÜYÜK İHTİMALLE SENİN TRANSFERİNİ SONRA YAPICAZ" dedi . yumurtalarım çok oluşacağı için beklemek düzelmesini beklemek gerekiyormuş . transfer yapılmıyormuş hemen ...

Rahim iç zarı olarak da bilinen "endometrium", her ay adet kanamasında rahim içinden dökülen dokunun ismidir.

Ovaryen Hiperstimülasyon Sendromu (OHSS) nedir ?

Yumurtaliklarin asiri uyarilmasi sendromu (Ovaryen hiperstimülasyon sendromu-OHSS), yumurtlamayi uyarici ilaçlarla yapilan tedaviler sirasinda ortaya çikabilecek bir yan etkidir. Bu sendromun belirtileri arasinda yumurtaliklarin asiri büyümesi, karin içerisinde sivi birikmesi ve sindirim sistemi ile ilgili sorunlarin ortaya çikmasi (bulanti, kusma, ishal) sayilabilir. Ancak ciddi OHSS çok nadirdir ve % 1-2 oraninda görülür.

***OHSS açısından riskli oaln kişilerde embryo transferi ertelenip embriyolar dondurulabilir.

bu nedenlerden ötürü biraz canım sıkkın.... transferim ertelenebilir. ertelenmesi hayatımızı da erteliyecek ... izin kullanma dönemim bu ay için çok çok uygundu bundan sonraki aylar sıkıntılı olabilir.
izmire taşınma durumumuz bu bebeiş işine bağlı... bebişin haberini almamız işimizi şekillendirecek . zaman ötelemesi herşeyi ötelemiş olacak

dondurulmuş embriyorlar çözülürken sıkıntı oluyormu ? o kadar çok yumurtadan oluşacak o kadar çok embriyo çözülürken bir çoğu bozulcak . eger tutunma olmazsa bundan sonraya embriyo kalacak mı 2 kere bozulmuş olacak

canım sıkkın kızlar çokmoralim bozuk ...

ayşecim şimdi aradım cuma giliyomuş ama ben adet olucam bel agrısı başladı haftayagelip gelmemesi belli degil dediler ben genede cumaya aldım randevu inşallah sorun olmaz
sen nasılsın canım?göbüş büyümeye başladımı

özgecim allah senden razı olsun güzelim .. çok teşekkür ederim canım ... dualarını allah kabul etsin tez zamanda sana da güzellikler sunsun inşallah..tamam cuma sayıtamamlanınca bu duayı ben okuyacam sadece demi sonra birine yemek parası kadar sadaka vermem gerekmiş. . .

yaaa ayetel kursu de mi okuyacaz ben anlamadım yada bugun algılarım kapalı mpralim bozuk olunca. . .

ayşecim benim adımı vererek 50 dua okudunsa sadece o kdar okumuş ol bana saolasın birtanem.. çünkü listede gördüğün gibi sayı tamamlanmış oldu hatta geçcek bile geçmemesi gerekmiş . ben bile fazla okuyamıyorum baksana arkadaşlar hepbir koldan okumak istediler artık yeni isteyenlere dagıtmıyorum. gönlünüzden bize niyetimize diye dua geçirin yeter inşallah diyorum.

sen zaten bizlerinde haiş klmasını istiyorsun biliyorum o yüzden sen gönlünden duanı et caım saolasın ..
allah senden de razı olsun... çok teşekkür ederim canım benim .

deryacım hemen moralini bozma bak bugün 5. günün daha,sanırım pko olan kişilerde görülebiliyomuş ama olcak diye bişey yok kendini sıtrese sokma sadece doktoruna güven canım benim inşallah olucak

ayşecim ya adetliyken gitsem neolur valla çok canım sıkıldı şimdi haftaya gelmeyebilirmiş bende dönüyorum

deryacım hemen moralini bozma bak bugün 5. günün daha,sanırım pko olan kişilerde görülebiliyomuş ama olcak diye bişey yok kendini sıtrese sokma sadece doktoruna güven canım benim inşallah olucak

canım iyi diyorsun hoş diyorsun da elim ayagım tutmuyor kilitlendim...
ignelere başladıgımızdan beri aşırı mide bulantım var ve agzımda metal tadı var. doktora söyledim ee şimdiden mi başladı erken başlamış bunlar dedi. yumurtalar gelişirken böyle bulantı yapabiliyor dedi . ama daha yumurtalarım gelişmemiş ya ondan garip geldi doktora da. . .

yan etkilerine baktım ohss durmda bulantı karında şişme su dolması falan oluyormuş hastaneye yatmaya kadar gidiyormuş ..
allahım inşallah öyle şeyler yaşatmazzz

deryacım psikolojik olabilir bunlar inan o igneler bütün ruh halini degiştiriyo ilaç dozunda bi degişiklik yaptı mı doktor

canım ben duayı yayınladımm yazımın altındaaa görmedinmi...
bu dua aslında ayetel kürsü okunduktan yapılıyomuş ama ben 4444 duasına diye yazdım..
canım sen cumaya kadar duanı bitir yapman gereken başkada bişey yok..
bugün senin baya kafa karışıkk bence sakinleyince tekrar göz at..
hem hemen olumsuz düşünme canımm ben inanıyorumki herşey cok güzel olacakk..

canımmm bak şimdii bu duayı ben başka bir topikten aldım..arkadaşlar ayetel kürsi okudukları zaman bittikten sonra sayfada o arkadaşın adına yayınlayıp herkez bu duayıa okuyup alıntı yapıp sonunaa aminn diyolar o kadarr...yani herkez senin adına bu duayla amin demiş oluyor..
ayetel kürsi filan okumana gerek yok yanii..
cuma günü sende okursun bu duayı ama burdada paylaşıcaksınki herkez okyup amin desin tamammı canım umarım acıklayıcı olmuştur..
birisinede yemek parası vermen daha iyi olur ama fakir birine verki sevabı kat kat cok olsun...

hem sen neden hemen morelini bozuyosun canım yaa dur bakalım gün doğmadan neler doğar...

deryacım psikolojik olabilir bunlar inan o igneler bütün ruh halini degiştiriyo ilaç dozunda bi degişiklik yaptı mı doktor

dozu degiştirmedi aynı kalsın dedi . perşembe gel dedi......

allah razı olsun walla... tamam şu an ruh gibiyim... eve gidip dinlenmek istiyorum işteyim ... kafamı toplayıp okuyacam not alcam. saol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…