Preseed kullananlar

canımm inşallah budan sonra tedavin olumlu sonuçlanırda sımsıkı tutunur bebik annesine sağlıkla kucağına alırsın inşallahhhh..yaşadığın tüm olumsuzlukları unutturur inşallah sana ...

canımm benimm şükürer olsun küçük hanım nihayet kanadııı:KK1:yazdıklarını okudumda içim acıdı bir an ama lütfen üzülmemeye çalış bu konuda tayf o kadar aydınlatıcı o kadar güzel şeyler yazmışki bize söz düşmemiş..herkes bi türlüsünüğ yaşıyo bende antalyada yaptırdım ilk tedavimi eşimin ailesi ıspartada bildikleir halde bırak 2 saatlik yere gelmeyi bi tel bile açmadılar ne ettiniz bile demediler çok canı yanoyor insanın ama eldne gelen bişey yok söylenecek çok şey varken ne yazıkki yutmak gerekiyo..şimdi kısmet olursa ayın 9 unda antalyaya gidiyorum 14ünde transferim var ama düşnüyorum bana kim bakacak ben ne yapıcam diye annem bile en yakınımken beni doğurup büyüten hanım derki eşin gelsin o huyunu suyunu daha iyi bilir vaaya be dedim güldüm geçtim..devamı gelmesin derya iyice sıkılmasın haydi canım boşver herşeyi tedavine odaklan şu aşamada moral önemli bilirsin bizede o lazım alah emekllerinin karşılığını bebek olarak göstersin en hayırlı en sağlıklısından inşallahhh

hayırı olsun canım inşallah 16 şubatta burda halaylar çekeriz dualrımdaısn :KK16:

canım bende alayım 10 tane yarın cuma akşamı kuran okucam ardından okuyayım inşallah birde istersen sana tefriciye başlayalım ne dersin 4444 transfere kadar biter tabi ezberi olan ve gönüllü arkadaşlar olursa olmazsada yasin okurum sana ve tayfa inşallahhh

tedavide olan tüm arkadaşlar için hayırlı sonuçlar diliyorum

canım çok güzel yazmışsın allah razı olsun... allahinşallah sana da bebişini kavuştursun sıkı sıkı tutunsun anneciğine...

canım fetih suresı-duası tamam sayıyı buldum allahın izniyle arkadaşların desteğiyle..
canım 4444 duasını ben epey evvelden duyup başlamıştım . . . 1000 kusur tane oldu... ben 100kusur okuudm annem 500 okudu kaynanam 500 okudu... gerisini devam edemedim . birde dediler ki sayı illa 4444 olması şart değil . . içinden gelip okuman kafi dediler... ama eger senin okuman hızlı galiba... eger gönlünden geçer zahmet olmazsa benim adıma okur musun ? adetliyken dua okunmuyormuş... ben okuyamadım . sonra da dedim ki arkadaşlara söylüyorum ama kendi duam fesatlık yok içimde dileğim olsun istiyorum günahsada bağışla allahım sana sesleniyorum dedim 1 defa okudum ben de... sonra fatiha - ihlas okudum hep... merkeze giderken de...

temizleneyim , yasin okuyacam inşallah...

bu konuda da fikrin biilgin varsa sevinirim paylaşırsan . . .

okursan 4444için bana haber eder miisn ???

derya,duayı 10 kez adına okudum allah kabul etsin inşallah..

canım benim ağzına sağlık... iyi yürekli arkadaşım benim ...

canım fetih suresı-duası tamam sayıyı buldum allahın izniyle arkadaşların desteğiyle..
canım 4444 duasını ben epey evvelden duyup başlamıştım . . . 1000 kusur tane oldu... ben 100kusur okuudm annem 500 okudu kaynanam 500 okudu... gerisini devam edemedim . birde dediler ki sayı illa 4444 olması şart değil . . içinden gelip okuman kafi dediler... ama eger senin okuman hızlı galiba... eger gönlünden geçer zahmet olmazsa benim adıma okur musun ? adetliyken dua okunmuyormuş... ben okuyamadım . sonra da dedim ki arkadaşlara söylüyorum ama kendi duam fesatlık yok içimde dileğim olsun istiyorum günahsada bağışla allahım sana sesleniyorum dedim 1 defa okudum ben de... sonra fatiha - ihlas okudum hep... merkeze giderken de...

temizleneyim , yasin okuyacam inşallah...

bu konuda da fikrin biilgin varsa sevinirim paylaşırsan . . .

okursan 4444için bana haber eder miisn ???
..
galiba dua tamam o zaman onu oku okumuyorum yani şu yaşın kadar olması gereken duayı doğrumu anladım bugün birazcık kasık ağrım var ve endişeliyim yumurtlama olduysa tedavim ertelenicek diye onun için idrak yolarım ağır işliyooo:KK1:
aslında sayı önemli değil denmiş ama kuranda bile bu selavatı şerif 4444 diye geçer adetliykende okunur efendimiz sav.kadınlara hayızlı durumda okumaları için selevatı hediye buyurmuş diye duymuştum bende..
sen başlarken nasıl başladn bilmiyorum iki rekat şükür namazı,21 defa esdağfirullah el aziym ve etubu ileyh denir gözü kapalı kalben dilek niyet edilir ve başlanır eğer böyle başladıysan ben başlayayım kalan sayıyının devamı için bilen arkadaşlardanda rica ederiz transfere kadar bitiririz hatta 5 bilen kişi olsa haftaya cumayada duasını alırız..ayrıca meryem suresi ve kenzül arşta çocuk için çok faydalı dualarmış ayy bir an kendimi hafız gibi hissettim tipimi görsen soytarı gibi halbuki..vereceğin cevaba göre bu gece niytimdesin derya inşallah herşey dilediğimiz gibi olur inşallaahhh:KK49:

galiba dua tamam o zaman onu oku okumuyorum yani şu yaşın kadar olması gereken duayı doğrumu anladım bugün birazcık kasık ağrım var ve endişeliyim yumurtlama olduysa tedavim ertelenicek diye onun için idrak yolarım ağır işliyooo:KK1:
aslında sayı önemli değil denmiş ama kuranda bile bu selavatı şerif 4444 diye geçer adetliykende okunur efendimiz sav.kadınlara hayızlı durumda okumaları için selevatı hediye buyurmuş diye duymuştum bende..
sen başlarken nasıl başladn bilmiyorum iki rekat şükür namazı,21 defa esdağfirullah el aziym ve etubu ileyh denir gözü kapalı kalben dilek niyet edilir ve başlanır eğer böyle başladıysan ben başlayayım kalan sayıyının devamı için bilen arkadaşlardanda rica ederiz transfere kadar bitiririz hatta 5 bilen kişi olsa haftaya cumayada duasını alırız..ayrıca meryem suresi ve kenzül arşta çocuk için çok faydalı dualarmış ayy bir an kendimi hafız gibi hissettim tipimi görsen soytarı gibi halbuki..vereceğin cevaba göre bu gece niytimdesin derya inşallah herşey dilediğimiz gibi olur inşallaahhh:KK49:

yawrucum özel mesaj attım . arkadaşları sıkmayalım diye... cevabını bekliyorum...

duam tamamlandı 30 oldu... allah dua eden herkese razı olsun . . . teşekkürler . . .

allah isteyen tüm kullarının dualarını kabul etsin . inşallah hepimizin kucakları bebişlerimizle dolar.

[ı]galiba dua tamam o zaman onu oku okumuyorum yani şu yaşın kadar olması gereken duayı doğrumu anladım bugün birazcık kasık ağrım var ve endişeliyim yumurtlama olduysa tedavim ertelenicek diye onun için idrak yolarım ağır işliyooo:KK1:[/ı]
[ı]aslında sayı önemli değil denmiş ama kuranda bile bu selavatı şerif 4444 diye geçer adetliykende okunur efendimiz sav.kadınlara hayızlı durumda okumaları için selevatı hediye buyurmuş diye duymuştum bende..[/ı]
[ı]sen başlarken nasıl başladn bilmiyorum iki rekat şükür namazı,21 defa esdağfirullah el aziym ve etubu ileyh denir gözü kapalı kalben dilek niyet edilir ve başlanır eğer böyle başladıysan ben başlayayım kalan sayıyının devamı için bilen arkadaşlardanda rica ederiz transfere kadar bitiririz hatta 5 bilen kişi olsa haftaya cumayada duasını alırız..ayrıca meryem suresi ve kenzül arşta çocuk için çok faydalı dualarmış ayy bir an kendimi hafız gibi hissettim tipimi görsen soytarı gibi halbuki..vereceğin cevaba göre bu gece niytimdesin derya inşallah herşey dilediğimiz gibi olur inşallaahhh:KK49:[/ı]

canım baktım şimdi internette bir sürü yerde kafam karıştı . Benim toplamda 1100 tane okundu ... üzerine devam edilse olmuyormu .. Interneete herkes bişey demiş cumadan cumaya okumak gerek diyen olmuş adetlide okunur diyen olmuş.. E yapmak gerek bilemedim .
Bize bi kuran hocası demişti içinizi temiz tutun o sayılara takılı kalmayın okuyabildiğin duayı oku istediğin kadar demişti..
Ben adetimi bitirip yasin ve okuyabildğim duaları okumak istiyorum . Böyle adetliyken huzursuz oluyorum pis hissediorum kendimi ...

Sen okurmusun benim yerime.. Bi arkadaş daha yardım edebiliirm demiş . . . Ona da söylesem .. Olurmu???sıfırdan mı başlanması gerek ???

canım özel mesaj ayarlarında sanırım sorun var mail attım

tugbacım

aradın tşkler.. sorun değil biz geç yatarız zaten üzme kendni sadece bemn wcdeydim ..eşim numarada isim yazmayınca endişelenmiş...

:)

sorun yok ... ben burdaki tüm mesajlarımı sildim ..bana özelden msj atarken seçili listede olmasade özel msj gönder diye bi seçeek var altta onu tıkla öyle gelir.. ben sana öyle yolladım. oki ??

değilse mail adresimi verdim ordan yolla.. aynı adres msn ayrıca eklersen gün içinde konuşuruz da..

canım iz ninle ben yatıyorum sabah mesai var ve bugun çok yordu beni hastane git gel heycan stres :)

bekliyorum mesajını

öptümmmmmmmmmmm

arkadaşlaaaaaaaaaaaarrrrrr lütfen okuyuuuuuuuuuuunnnnn

derya beril arkadaşımız için selevatı tefriciye okuyoruz allah rızası için gönlünden geçen arkadaşlarda bu sevaba katılmak isterse inanıyorumki okuyan arkadaşlarda okuduğunun sevabını kazanıcak arkadaşımızada manevi destek olucak ne dersiniz listeye katılmak isteyen arkadaşlar isimlerinizi bekliyoruuumm allah okuyandanda okuyamayandanda razı olsun tedavilerimizi hayırlı etsin inşallahhhh halaylar çekilsin :KK64::KK64:

besmele_i_serif.gif

derya beril için tefriciye listesi

s.tuğba...... 1000 --->bitirince devam edicek

deryaberil..... -->okuyunca sayı bildiricek

tugbacım allah sendne razı olsun ... inşallah dualarımız kabul olur güzelim ... bakalım arkadaşlardan katılan olur mu ?

Son düzenleme:
4444 Dua--Salat-i Tefriciyye

" Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi'l-ukadu ve tenfericu bihi'l-kurebu ve tukda bihi'l-havaicu ve tunalu bihirregaibu ve husnu'l-havatimi ve yusteka'l-gamamu bivechi-hi'l-keriymi ve ala alihi ve sahbihi fiy kulli lemhatin ve nefesin biadedi kulli ma'lumin lek."

* Bu salavat-i serifeye, Imam Kurtubi rahmetullahi aleyh Hazretleri "Salat- Tefriciyye", diger ulema- bu salavat-i serife hurmetine muradlarinin acilen meydana geldigini gordukleri icin--"Salat-i Tefriciyye", tasavvuf ehli de -- kalb gozlerinin acilmasina vesile oldugu icin--"Miftah-u Kenzi'l-Muhit" adini vermislerdir.

__" Bir mu'min, cok onemli bir isinin yapilmasini veya devamli belanin
ortadan kalkmasina vesile olmasi icin Salat-i Tefriciyye'yi 4444 defa okumalidir. Hic suphesiz ki, Cenab-i Hakk, kulunun niyyet ettigi seye onu muvaffak kilar, matlubuna ulastirir. Her gun 41 defa okuyan kimsenin kalbinden Allahu Tela s1k1ntiyi giderir, bagli islerini acar ve gelecek zararlari ondan uzaklastirir. Butun islerini kolaylastirir. Rizkina bolluk verir."

* Seyh Muhammed Tunusi kuddise sirruhu soyle buyurmuslardir:

__"Kim Salat-i Tefriciyye'yi her gun 21 defa okursa, sanki rizki semadan
yagmur gibi yagar, yerden de nebatat gibi biter."

* Imam Deynuri rahmetullah aleyh Hazretleri soyle buyurmustur:

__"Bir mu'min her bes vakit namazdan sonra bu salavat-i serifeyi 11 defa okumayi kendine vird edinirse, rizki kesilmez, maddi ve ma'nevi yuce mertebelere ulasir."

** Bu Salavat-i Serifeyi Hulus-u Kalb Ile
~ Gunde 100 defa okumaya devam eden maksadina ulasir, arzu ettigi seye nail olur.

~Gunde 100 defa okumaya devam eden kimse, hatir ve hayaline gelmeyen seylere nail olur.

~Gunde 4444 kere okuyan, idam mahkumu bile olsa, Allahu Teala'nin izniyle kurtulur.

~ Hastaya okunmaya devam edilirse, Allahu Tealanin izniyle sifa bulur.

~ Bu salavat- serifeye devam edenler, her turlu dusmanlarin serrinden Allahu Teala'nin izniyle kurtulur.

** Bu Salavat-i Serife Soyle Okunur

* Once, ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziym ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.

* Sonra, ne icin okunuyorsa kalben ona niyyet edilir. Mesela; " Borcumdan kurtar, sinifimi geceyim, davami kazanayim..." diye niyyet edilir.

* Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.

* Sonra, salavat-i serife okunmaya baslanir.

* Okuma sirasinda yuzunuz Kible'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrica, okuyus sirasinda, zihniyetinizin baska bir seyle mesgul olmamasi icin gozlerinizi kapatin.

* Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.

* Okunacak adedin tam olmasina dikkat etmek gerekir. Cunku, adetler tipki bir kilidin anahtari gibi onemlidir.

* Kendi kendine okuyacak gucte olmayan, kendi haceti icin baskalarina okutturabilir.

not:herkes kaç tane okuyabileceğini yazarsa sayı karışmaz..ayrıca okuyup bitiren arkadaşlar bitirdiğini bildirirse iyi olur..bir hafta içinde bitirmemiz lazım arkadaşlarr...

Ceydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nden bişey yazmıyorsunnnnnnnnnnnnnnnn

tugba dün akşam ikimizn adınada dua okumuş yasin okumuş...

şimdi bana da 4444 duası başlıcaz...

Sen de okur musun ????

s.tugba kullanıcısından alıntı
arkadaşlaaaaaaaaaaaarrrrrr lütfen okuyuuuuuuuuuuunnnnn

derya beril arkadaşımız için selevatı tefriciye okuyoruz allah rızası için gönlünden geçen arkadaşlarda bu sevaba katılmak isterse inanıyorumki okuyan arkadaşlarda okuduğunun sevabını kazanıcak arkadaşımızada manevi destek olucak ne dersiniz listeye katılmak isteyen arkadaşlar isimlerinizi bekliyoruuumm allah okuyandanda okuyamayandanda razı olsun tedavilerimizi hayırlı etsin inşallahhhh halaylar çekilsin

derya beril için tefriciye listesi

Derya..... -->okuyunca sayı bildiricek
SİNEM : okuyunca söyleyecek
SEVDA : 200
YASEMİN : 100
ANNEM : okuyunca sayı söyleyecek
KAYNANAM : okudukca ara ara sayı bildirecek

Son düzenleme:
Ceydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nden bişey yazmıyorsunnnnnnnnnnnnnnnn

tugba dün akşam ikimizn adınada dua okumuş yasin okumuş...

şimdi bana da 4444 duası başlıcaz...

Sen de okur musun ????

yaaaaa evet sağolsun tuğba unutmamış bizleri..allah kabul eder inşallah....canım ben sabah okuyunca yazını başladım zaten senin için okumaya benim adımın karşısına 100 yaz,100 ü tamamlayınca devam ederim yine ama kaç kez okuyabilirim sayı vermiim şimdiden,biliyosun çalışıyorum gündüzleri okuyamayabilirim...

yaaaaa evet sağolsun tuğba unutmamış bizleri..allah kabul eder inşallah....canım ben sabah okuyunca yazını başladım zaten senin için okumaya benim adımın karşısına 100 yaz,100 ü tamamlayınca devam ederim yine ama kaç kez okuyabilirim sayı vermiim şimdiden,biliyosun çalışıyorum gündüzleri okuyamayabilirim...

ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN GÜZEL ARKADAŞIMMM .. YAZDIMMM :) TAAMAMDIR

BESA3467: 100
CEYDA : 100

Son düzenleme:
BESA3467: 100

arkadaşlar bu kremi bu gün aldım 123 tl ye aldım fiyatı fazla geldi ama napıyım
şimdik bunu ne zmana kullanacam şu an adetimin 10.günündeyim ve 10mm lik her iki tarafımdada yumurtam var
acaba adetimin kaçıncı günü kullanacam bilgi verirseniz sevinirm.inş herkes en kısa zamanda hamiş kalır :KK49:

miranda tebrikler.darısı başımıza.
teşekkür ederim canım benim allahım tez vakitte hayırlısıyla sizlerede yaşatacak
:nazar: maşallah miranda, çok tebrik ederim canım, gerçekten çok sevindim. 2 transfer doldurulmuş embriyo ile mi oldu? allah saglıkla kucagına almayı da nasip etsin. ve burdaki arkadaslarını unutma, bol bol dua et hepimiz için:)
allah razın olsun canım 2. tedavimdi dondurulmuşla oldu bu sefer merak etme canım duam herkese bende bu yollardan geçtim kimseyi unutmuyorum.
kızlar allah nasip ederse yarın 09.30 da gidiyoruz ve başlıcaz inşallah...
canlarım sizden bir ricam olacak... müsait olanlardan bu isteğim..
adetliyken okunmuyormuş galiba epey araştırdım . . .
dileklerin olması için bir sure - dua varmış ... burdanda bir arkadaş söylemişti hatırlarsanız...
yaşım kadar okunması gerekiyormuş yarın tedavi başlangıcım ile birlikte.. ben 30 yaşındayım . . . aşaıya yazcam . okuyabilen ouyacak olan varsa bana söylerse sevinirim..sayı tamamlayayım . . .

"derya kurt avcı'nın ilk bebek tedavisi olumlu sonuçlansın, bebeğine kavuşsun diye , ALLAH rızası için adına okuyorum" diyerek ;

Bismıllahırahmanırrahım
Allahümme ye evvelelevvelın.veya ehıril ehırine bi hakkı inne fetahne leke fethen mubınen.veya halikalerdıyne bi hakkı innen fetehne leke fethen mubinen.ve yensurakellahunasran azizenbi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.allahümme ye muğıselmusteğısine eğışni veya muciyralmüstecrinebi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.hasıle müradi ve maksudi bi hakkı innen fetahne leke fethan mubinen .ecırni ya emenel haifiyne veya delilel
mütahhırine bi hakkı muhammedin ve elihi ecmain
ve ya kadiyel hacet ve ya mucibet deavet .ve ya rafiat deracet.rabbi le tuehızni bime nesitu velaturhıkni min emri usran ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve elihi ve sahbihi ecmain.velhamdulillahi rabbil alemin

okuyabilecek / okuyamayacak tüm arkadaşlar hepinize çok teşekkürler ...herkeslerin dilekleri kabul olsun inşallah . . .

Canım tedavin hayırlı ve bebişli olsun inşallahhh dua için geç kaldım sanırım ama okudum senin için allahım kabul etsin inşallahh

arkadaşlar bu kremi bu gün aldım 123 tl ye aldım fiyatı fazla geldi ama napıyım
şimdik bunu ne zmana kullanacam şu an adetimin 10.günündeyim ve 10mm lik her iki tarafımdada yumurtam var
acaba adetimin kaçıncı günü kullanacam bilgi verirseniz sevinirm.inş herkes en kısa zamanda hamiş kalır :KK49:

güzelim epey pahalıya almışsın ama belki buda bi işarettir vesilesi preseed dir belki . Güzelim aldığın paket içindeki kağıtta yazıyordur eger ovulasyon testleride geldi ise.. Ovulasyon testlerini de yap her gün 2 çizgiyi gördüğün gece kullan jeli ...
Yumurtlama gününü biliyor isen muhakak öncesi günden başla her gün 300-400mg kullanarak sürdür.. Madem 2 tane yumurtan olduğunu da biliyorsun bence işe yarar eşinde sperm hareket yada sayı sorunu yoksa...
çatlatma ignesi verirse doktorun kullan o günden başla preseed kullanmaya...
Ben kullandım ama bizde sorunlar biraz engelliydi . Pressed bizim engeli delip geçemedi . . .

O yüzden yine kullanıp hamiş kalan arkadaşların fikrini de al . Ama cevap gelmedi bekleme diye bildiklerimi yazdım sana..
Allah yardımcın olsun. Vesilen olur inşallah...

teşekkür ederim canım benim allahım tez vakitte hayırlısıyla sizlerede yaşatacak

allah razın olsun canım 2. Tedavimdi dondurulmuşla oldu bu sefer merak etme canım duam herkese bende bu yollardan geçtim kimseyi unutmuyorum.

Canım tedavin hayırlı ve bebişli olsun inşallahhh dua için geç kaldım sanırım ama okudum senin için allahım kabul etsin inşallahh

canım ağzına sağlık evet onu bitirdik 4444 duasına başladık onu dagıtıyorum şimdi .
Saol :)

Derya..... -->60 BİTTİ +
SEVDA : 50 BİTTİ +
KAYNANAM : 200 BİTTİ +
BESA3467: 100 BİTTİ +
SEVGİ3434 : 100

yazmıyorum ama okurum burayı hep
deryaberil
bende 100tane alayım,annem bende bugünlerde,50ben 50 o okuruz inş

kızlaaaaaaaaarrrr bugünkü dr kontrolümde bi sürpriz le karşılaştık detaylar çok uzun onun için özet geçiyorum salı günü transfer var yarın çıkıyorum erzincana sonra ankara ordanda antalyaaaaa dualarınızda yer almak ümidiyle inşallah bu defa sevinçnten ağlar bu deli kız
hoşçakalın...
derya ben 500 okudum yarın erzincana varana kadar 500 daha okurum aldığım 1000 tamamlanmış olur inşalah..sen okuyanların sayısını topla eksik neyse bana bildirirsin bu arada istersen listenin altına kalan sayıyıda yaz daha rahat olur senin ve okyanlar için dediğim gibi ne kadar çok nefes o kadar makbul.ayrıca cuma günü sela vakti duasını almayı unutma son olarak duan bitince ufak bi sadaka ver yerini bulsun inşallah...duasını nasışl bulucam dersen bziim topicte var bugün bana okunan ayetel kürsünün duasını kopyala ismi tuğba yazan yeri derya olarak değiştirir buraya yapıştırırsın bendne şimdilik bu kadar haydi kalın sağlıcakla
son oalrak yinelemek istiyrum eksik ne kalırsa bana alo dersin canım hoşça ve dostça kalın

abuuuuu ne kadar uzun yazmışım kızlar bana küfredicek beaaa:KK17:

X