Preseed kullananlar

yazmıyorum ama okurum burayı hep
deryaberil
bende 100tane alayım,annem bende bugünlerde,50ben 50 o okuruz inş

tamam güzelim yazdımmmmmmmmmmm saolasın 100 yazıyorum sana da. Bitirip haber et emi ...

kızlaaaaaaaaarrrr bugünkü dr kontrolümde bi sürpriz le karşılaştık detaylar çok uzun onun için özet geçiyorum salı günü transfer var yarın çıkıyorum erzincana sonra ankara ordanda antalyaaaaa dualarınızda yer almak ümidiyle inşallah bu defa sevinçnten ağlar bu deli kız
hoşçakalın...
derya ben 500 okudum yarın erzincana varana kadar 500 daha okurum aldığım 1000 tamamlanmış olur inşalah..sen okuyanların sayısını topla eksik neyse bana bildirirsin bu arada istersen listenin altına kalan sayıyıda yaz daha rahat olur senin ve okyanlar için dediğim gibi ne kadar çok nefes o kadar makbul.ayrıca cuma günü sela vakti duasını almayı unutma son olarak duan bitince ufak bi sadaka ver yerini bulsun inşallah...duasını nasışl bulucam dersen bziim topicte var bugün bana okunan ayetel kürsünün duasını kopyala ismi tuğba yazan yeri derya olarak değiştirir buraya yapıştırırsın bendne şimdilik bu kadar haydi kalın sağlıcakla
son oalrak yinelemek istiyrum eksik ne kalırsa bana alo dersin canım hoşça ve dostça kalın

abuuuuu ne kadar uzun yazmışım kızlar bana küfredicek beaaa:KK17:

canım tedavinden bahsetmemişin ki ??? Nerde ne sürprizz???

Tamam 500 yazcam sen 1000 yapınca sms atar mısın bana ???? Canım yaaa ben nasıl becercem yaaaa... Tamam daralınca ararım walla seni .. Transfer günü akşam ararım nasipse seni ...
Allah yardımcın olsun... Dualarımız kabul olsun...

s.tuğba...... 500 BİTTİ + 500
Derya..... -->60 BİTTİ +
SİNEM : okuyunca söyleyecek
SEVDA : 50 BİTTİ +
YASEMİN : 100
ANNEM : okuyunca sayı söyleyecek
KAYNANAM : 200 BİTTİ +
BESA3467: 100 BİTTİ +
CEYDA : 100
SEVGİ3434 : 100
ZEYN77:100

TOPLAM OKUNAN: 910 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 900 SÖZÜ VERİLDİ

4444 TAMAMLAMAMA DAHA ÇOK VAR ARKADAŞLAR YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM . . .

Son düzenleme:
aldığımız 100 taneyi okuduk annemle :KK16:
Hayırlı olsun inş ilk tedaviniz,bebeğiniz gelsinn hayırlısıyla sağlıkla

Derya..... -->60 BİTTİ +
SEVGİ3434 : 100
EMRİVAKİ : 100 BİTTİ
EMEL : 70
BURÇİN :100
BURÇİN T.:100

TOPLAM OKUNAN: 1000 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 1170 SÖZÜ VERİLDİ

DUAMI OKUYAN ARKADAŞLAR , HAKKINIZI HELAL EDİN... HELALLİKLERİNİZİ BİLDİRİN ...

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ....

merhaba kızlar beklenmeyen adetim geldi.gelmesi yetmezmiş gibi yüzsüz bir gün erken geldi.:KK59: sabah sabah güne onunla başlamak benim için harikaydı.sancılı bir hafta sonu benim için.yani ilk deneme fos çıktı malesef.

deryacım sende tedaviye başlamışsın rabbim hakkında hayırlısını verir inşallah.duana destek olmak isterdim ama malum durumum müsait değil.rabbim dularınızı kabul etsin.inşallah bebişin sana sımsıkı tutunur.önce annesinin karnını sonrada kucağını doldurur.

Selam kızlar biraz geçmişe baktım,

Cetrefilli canım kızın olacakmış sanırım Allah gönlüne göre versin inşallah, bana 2 dr %90 kız demişti bizde bi heves gittik alışveriş yaptık eşimle o aralar heycandan paso farklı dr geziyordum :KK52: başka dr gittim ama cinsiyet sormadım dr boyu, kg söylüyor dinliyorum bebeğimiz erkek dedi bende ne erkeği kız, gittim bir sürü alışveriş yaptım ben diyorum, doktora neyse :KK52: bu kadar erken almasaydın canım dedi tabi oda, neyse sonra 2 dr daha gezip erkek olduğuna inanmıştık ama hep erkek istememe rağmen sanırım kıza şartlamışım kendimi başta baya şok yaşamıştım yanlış anlama ama sende ne olur ne olmaz şartlama canım birde erkek 18. haftaya kadar belli olmuyormuş bazen.

Tedaviye başlayan arkadaşlar Allah tamamına erdirsin inşallah tedavileriniz olumlu sonuçlanır.Deryaberil bende okumak isterdim ama şuan regliyim ben bitene kadar bitmezse, inşallah biraz okumak isterim..

Ben yumurcağımla uğraşıyorum çok şükür 4. ayımızı da doldurduk artık tepkileri daha güzel ve anne olduğumu, babasından bile farklı olduğumu hissettiriyor yavrum inşallah sizlerde seneye bu zamanlar bu duyguları yaşıyor olursunuz Rabbim kimseye aratmasın.

Cetrefilli canım kızın olacakmış sanırım Allah gönlüne göre versin inşallah, bana 2 dr %90 kız demişti bizde bi heves gittik alışveriş yaptık eşimle o aralar heycandan paso farklı dr geziyordum :KK52: başka dr gittim ama cinsiyet sormadım dr boyu, kg söylüyor dinliyorum bebeğimiz erkek dedi bende ne erkeği kız, gittim bir sürü alışveriş yaptım ben diyorum, doktora neyse :KK52: bu kadar erken almasaydın canım dedi tabi oda, neyse sonra 2 dr daha gezip erkek olduğuna inanmıştık ama hep erkek istememe rağmen sanırım kıza şartlamışım kendimi başta baya şok yaşamıştım yanlış anlama ama sende ne olur ne olmaz şartlama canım birde erkek 18. haftaya kadar belli olmuyormuş bazen.

Tedaviye başlayan arkadaşlar Allah tamamına erdirsin inşallah tedavileriniz olumlu sonuçlanır.Deryaberil bende okumak isterdim ama şuan regliyim ben bitene kadar bitmezse, inşallah biraz okumak isterim..

Ben yumurcağımla uğraşıyorum çok şükür 4. ayımızı da doldurduk artık tepkileri daha güzel ve anne olduğumu, babasından bile farklı olduğumu hissettiriyor yavrum inşallah sizlerde seneye bu zamanlar bu duyguları yaşıyor olursunuz Rabbim kimseye aratmasın.

NEVYAS seni hatırlıyorummmmmmmmmmmmm.. bebişin sağlıkla büyür inşallah.. saol canım güzel dileklerin için...

Derya..... -->70 BİTTİ +
SEVGİ3434 : 100 BİTTİ
ELİNN:50 BİTTİ
ÖZGEMERCAN:100
MUES : 100

TOPLAM OKUNAN: 1170 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 1270 SÖZÜ VERİLDİ

Bugün tuhaf bişey oldu,sabah eşimle evden çıktık ve tam arabaya binecektik ki bi baktım kaldırımda bir tek bebek patiği var ve yepyeni,belliki biri düşürmüş,sarı şipşirin küçücük bişey,üstünde çiçekle süslenmiş beyaz kurdela var...sabah sabah çok şaşırdım...allahım dedim yaaaaaaa,bu bi işaret olmalı,az kaldı ceyda biraz daha sabret mi diyosun bana acaba:KK53:..hemen arabanın aynasına astık tabii uğur getirsin diye...yani sabahın o saatinde,kaldırımda park halinde uyuklayan bi sürü arabanın arasında,biri bebişinin patiğini neden bizim arabanın yanında düşürür ki?.. aşılama olmadı diye hayıflanırken bu patik sabah sabah içimi neşeyle doldurdu birden,mutlu oldum nedense...

valla kanımca aşılamam tutmadı hiç bi halt hissetmiyorum akadaşlar...ne batma ne kasık ağrısı ne başka bişey..yazın yaşadığım hamileliklerde hissettiğim hiç bi belirti yok ne yazıkki...
kısmetimiz tüp bebeğe kaldı bence...önümüzdeki ay doktorda uygun görürse hemen başlamak istiyorum tedaviye...

he-he heeeee:KK53:...ben daha hamiş olduğunu telefonda ilk söylediğin gün kız dedimdi sana...yaaaaa....ceyda bilir yavruuuuuuu....allahım sağlıkla aldırsın kucağına inşallah...annenin gelmesi iyi olmuş canım selamlarımı iletirsin...yumurtlama tarihinden iki üç gün önce hamiş kaldığından belliydi kız olacağı çünkü erkek spermler sadece 1 gün yaşayabiliyolarmış ve kızlar spermken bile daha dayanıklılarmış veeeeee daha bi inatla tutunurlarmış....ooohhhh hem kızları mıncıklamak daha bi zevkli ayol,benim üç tane kız yiğenim var üçünüde mıncık manyaaa yaptım valla...bayılıyorum kız çocuklarına...

bu arada haklısın soğukkanlıyımdır ama nedense tedavi sürecine başlayınca gerildim azcık..birazda işler geriyo beni be ayşem,yani şu tedavi sürecini nasıl geçirdiğimi bilsen hak verirsin bana..işi boşver diyceksin ama boşverme şansım yok çünkü toplam 8 kişiye ekmek veriyorum ve onlarında ailelerini katarsan hesaba otuz kişinin sorumluluğu var üstümde ve işlerle tedaviyi dengelemekte biraz zorlanıyorum...herşeyi aynı anda dengede tutmak yoruyo biraz yoksa tedavi vız gelir tırıs gider,nolucak ki evde otursam yada maaşla biyerde çalışsam alırım izin yatarım sırt üstü ve hiçbişeyide kafama takmam hani...
canım benimmm yine de kafanı rahat tutmaya çalış, ben şuna inanıyorum ki tutunacağı varsa tutunuyor, biliyorsun ben süpriz hamile kaldıgımda tezgahın üzerlerinde gezmiştim:) ama dediğim gibi yeter ki kafan rahat olsun, akşam eve dönüşte de yorma kendini. nazlı olmayı öğrenmeli bu topik sahipleriii:)

cok sağol canım allah razı olsunn...
ben 5 aylık kızımı kaybettim hamileyken su azlığı ve gelişim geriliği vardı..
ve toplamda 5 kaybım oldu son ikisinin kalp atışları duymadım ama diğer üçü cok büyümüştü..
allahım kimseye yaşatmasın evlat hasretiyle yakmasın..
inş. rabbim tüp bebekle sağlıklı kucaklamak nasip olur..
seninde kızın oluyomuş sanırımm cok sevindim..
allahım sağlıklı kucağına aldığın günleri ve o tatlı kokusunu koklamayı nasip etsin darısı bütün isteyenlere olsun inş...
amiiin gamzelim, allah aratmasın, inşallah bu tedavinle sağlıkla bebegini kucagına alasın, o kadar içten diliyorum ki canım allah hepinizin yüzünü güldürsün...

ayşecim bugün farketmedim seni kusura bakma,buarada bebiş kızmış hadi hayırlısı canım benim kız erkek farketmez yeterki saglıkla gelsin ama genede hep içimden kız geçer benimde

ceydacım ben yarın yola çıkıyorum sana ulaşamam perşembe mutlak ararım,canım inşallah ilk tedavinle yüzün güler sakın umusuz olma bide aşılama çok basit bir işlem hiç gerilme inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canım
özgecimmm, bu aralar sen de uzak kalmaı seçtin sanırım, özlüyorum valla, nickini online görmek bile yetiyo, unutma bizi:) iyi tatilleeer...

selam arkadaşlar;
ben tüp bebek denemesi negatif sonuçlanmış biriyim.biz de sorun erkek faktörü, eşimin sperm sayısı biraz düşük,hareketlilikte sorun var.
ben preesedi yeni keşfettim,ve hemen edindim bir kutu.

biliyorsunuz tüp bebek tedavisinde bir ton ilaç kullanılıyor,bu da yumurtalıkları fazlasıyla tetikliyor. tedavi sonrası hazır yumurtalar uyarılmışken bu ay preesed denemek istiyorum.
acaba bizim durumumuzda olanlarda fayda sağlar mı? keçiboynuzu ve incir kürü ile birlikte denemeyi düşünüyorum.

tecribeli arkadaşlar bana fikir verebilir mi? şimdiden teşekkür,bebişli günler:)
canım benim ben de tüp tedavisinden sonra dogal yollardan hamile kaldım. o ay da preseedı aplikatörü ile deil sadece vajina ağzını nemlendirmek için kullanmıştım, kuruluktan dolayı. ama ankaradaki doktorum da sivastaki de tedaviden sonrai ayları boş geçme demişlerdi, çünkü çoklu yumurtlama devam ediyor. ben agustosta tedavi oldum, ekimde de son adetimi oldum...sonra geldi bebeğim:nazar: darısı cümlenizin başına olsun inşallah

ayşecimmmmmmmmmmmmmmm dün akşam arıcaktım seni topici daha okumamıştım sana kendi heycanımı paylaşcaktım...

canım benim KIZIMIZ hayırlı olsun ... güzel güzel gelsin sağlıkla kucağına konsun inşallah.. tatlışkom sana da ne yakışır kız anneliği .. cadı hatunun tatlı şeker bir kızı olcak aman da ne güzelllll .. maşşallah tatlım benim . . .

kızlar ben dün resmi olarak KANADIM ... merkezi aradım ve perşembe sabah 9.30 - 11.30 arası gelmemi istediler. gonal F ile birlikte.. muayene edilip ilk ignem orda başlayacak ilaçlarım tarif edilecekmiş . . .

çok sevindim ve bu mutluluğumu annemle paylaşmak istedim ama annemle telefonda tartıştık....üstelik annem ebe - hemşire ama normal hamilelik ile karıştırıyormu nedir basite aldı sevincimi ..ne var adet olmuşsam... kurban mı keselim ölüyormuydun ne bu acelen gibi canımmı yakan söler etti ..kendi de gergindi heralde üstüüste gelip bana böyle söyleyince bende çok sinirlendim bağırdım tlf nu yüzüne kapattım . sakinleşip heycanımı paylaşmak için aradım demeye diye aradığımda da babam araya girdi yine tartıştık babam da çığrından çıktı bende sinirlendim gelmeyin ozaman ben bakarım başımın çaresine dedim . babam da sinirle iyi ozaman bak başının çaresine dedi kapattı...

içim çok acıyor... kendimi çok yanlız hissediyorum . . . yarın tedavim başlıyor ve ben günlerce heycan endişeyle beklerken şimdi ne haldeyim .. . yapayanlız..

böyle işte kızlar..

ben sadece paylaşayım istedim ...

görüşürüz..
canım beniiiim telefonda da konustuk ama burdan da söyleyim, hayırlı ugurlu olsun, önümüzdeki 9 ayın son adeti olsun inşallah güzelim benim:) telefonda da deseydin ya be 4444 duayı. evde raporluydum okurdum. bu aksam başlarım da rakam vermiyorum, annem burda ya gelen gidenimiz eksik olmuyo yanına. ama salatı tefriciye olmasa da ben her aksam sabah aklıma her gelişinde size duacıyım, bundan emin ol deryam, annemle emre de o gün nasıl dua ettiler sana, allah yüzümüzü tedavinizle güldürsün, ceydam ve sen sırada ol inşallah. sonra özgem, sonra tüm kızlar inşallaaaaah...

merhaba kızlar bende preseedle hamile kalmıştım ama kalp atışlarını duyamadıgımız için maalesef kürtajla alındı.
oyyy bebeğğğim çok geçmiş olsun canım, allah sağlık versin, sabırlı ol, bir daha ki sağlıkla sımsıkı tutunaak gelsin annesine inşallah

canım yaaa..annen ve babanla olanlara üzüldüm ama acaba sen biraz bugünlerde alıngan olabilir misin diyede düşündüm hani..eee kolay diil yaşadığın stres son günlerde tavan yaptı..onlar senin annen ve baban yani seni kıracak bişeyi bilerek söylemezler gibi geliyo bana ama ...üzülme nolur...

deryacım aşılama işlemi tamam....seni arıycam ama telefonu işyerinde unutmuşum,eşim akşam getiricek o zaman ararım...bu arada duaların kabul olur inşallah canım yaaaa...evdeyim ve yataktayım bugün pek hareket etmeyeyim diyorum..bu arada abimin kızı bende, 9 yaşında,bebek için uğraştığımdan haberi yok ve halacım senin bi kızın olucak dedi durup dururken,şaşırdım..ayol allah söyletti galiba sıpayı:KK37:....

bugün aşılmadan önce tuvalete gireyimde işlem sırasında bi rezalet çıkmasın dedim,güzelce girdim tuvalete boşaltıp çıktım..neyse aşılama için odaya aldılar ve ilk sordukları soru dolusunuz dimi ceyda hanım oldu,yooooo az önce yaptım çünkü kimse bana dolu geliceksiniz demedi dedim doktor hemşireye kızdı niye düzgün bilgi vermiyosunuz insanlara diye..neyse,mesaneme su doldurdular ve arkasından aşılama gerçekleşti ancak mesaneme su dolarken içim üşüdü çünkü verdikleri su soğuktu,bide patlıycam zannettim bi ara...çok acaipti çoooookkk:KK60:...doktor progesterone içeren bi ilaç verdi iki kutu günde üç kez kullanıcam ve 16 şubatta kanamam dahi olsa kan testi için tekrar kliniğe gidicem...lekelenme yada kasılma kramp olabilirmiş endişelenmememi söyledi..bu arada yumurta sayısı sağda ikiydi biliyosun ve sperm sayımız yıkamadan önce 57 milyon ve %56 hareketliydi,yıkamadan sonra 42 milyon %86 hareketli oldu..bakalım bu karışımlardan ne gibi bi sonuç çıkıcak ortaya...bu arada bu hayatım boyunca uygulanan ilk tedavi olarak tarihime geçti...bu saate kadar bırak uygulama filan yok akıntı yok mantar filan gibi küçük sorunlar bile yaşamamıştım,yani doktorlarla bebek yapmaya karar verince akraba olduk nerdeyse...
ceydacımmmmm, ne kadar heyecanlandım bilemezsin, allah yardımcımız olsun, tedavinden güzel haberler alalım inşallah, deryaya da sana da bol bol duacıyım, ayyyy çok güzel haberler alıcaz yaaaaa:KK52:

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım pazertesi günü ilk aşılamam oldu inş tutar diye çok dua ediyorum rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inş sonucum olumlu olur hamile olurum size burdan hamile olduğumu duyuyrurum.bu topic bana inş uğur getirir
inşallah dilaracım, sonuçtan haberdar et bizi, inşallah müjdeli olur, dualarına amiiin diyorum can ı gönülden...

can ım benimmmm

şu sürecin başında ( rapor aşaması ) tanıdım seni.. iy ki tanımışım... büyük destekcimsin... saol güzelim ...

duaların kabul olur inşallah...

ben inanıyorum ki kızların olacak ....

allah senin benim için niyetlerini de çıkartsın...ikimizde şu işten yüzümüzün akıyla çıkalım inşallah....
ben başlıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

saat 09.30 da merkezde olucam ... haydi hayırlısı olsun inşallah... allah dualarımızı kabul eder yüzümüzü güldürür inşallah...
deryam benim güzelim canımmmmm amiiin:KK49:

nevyascıııım ben hiç bişey almadım ki:) bir tek tüp tedavisine gitmeden 3 tane tulum almıştım, onlar duruyor, başka da birşey almadım. almayı da düşünmüyorum:) bu aralar başım ne giyeceğim konusunda kendimle dertte:) hamile kıyafetleri geniş, kendiminkiler dar...böyle işte. ama hatırlıyorum sen daha hamile kalmadan bir sürü bişey almıştın, hatta bebeiş gelmiyor diye birgün onları dizmiş bakarak oturmuş ağlamıştın, fotoları koymuştun kıyafetlerin... ama tanrıya binlerce şükür oğluşun kucagında. benim göbüşümde. darısı burdaki tüm arkadaslarımıza inşallah.

oğluş da maşallah kocaman olmuş, öperim yanaklarından...
Bugün tuhaf bişey oldu,sabah eşimle evden çıktık ve tam arabaya binecektik ki bi baktım kaldırımda bir tek bebek patiği var ve yepyeni,belliki biri düşürmüş,sarı şipşirin küçücük bişey,üstünde çiçekle süslenmiş beyaz kurdela var...sabah sabah çok şaşırdım...allahım dedim yaaaaaaa,bu bi işaret olmalı,az kaldı ceyda biraz daha sabret mi diyosun bana acaba:KK53:..hemen arabanın aynasına astık tabii uğur getirsin diye...yani sabahın o saatinde,kaldırımda park halinde uyuklayan bi sürü arabanın arasında,biri bebişinin patiğini neden bizim arabanın yanında düşürür ki?.. aşılama olmadı diye hayıflanırken bu patik sabah sabah içimi neşeyle doldurdu birden,mutlu oldum nedense...

valla kanımca aşılamam tutmadı hiç bi halt hissetmiyorum akadaşlar...ne batma ne kasık ağrısı ne başka bişey..yazın yaşadığım hamileliklerde hissettiğim hiç bi belirti yok ne yazıkki...
kısmetimiz tüp bebeğe kaldı bence...önümüzdeki ay doktorda uygun görürse hemen başlamak istiyorum tedaviye...
ya ceyda yaaaaa hissetmiyosun zateeen, daha 16sına cok var, kafandan atmaya calıs bu fikri noolur. tutundu ve orda sen karamsar düşündüğün için üzülüyo bebişş:emir_bebek: ayrıca bak patik bir işaret, ne güzel, yaaa onlardan bir sürü bir sürü düzicez dolaplara inşallah

accık uzun yazmışım:KK70: bir haftadır evdeydim ve annem saolsun çok rahat ettirdi beni, ama yarın iş var:18: karar verdim, bundan sonra ayda bir böyle rapor alıp evde dinlendiricem kendimi, çünkü bel ağrım falan kalmadı çok şükür.

allahım bunları hep birlikte burda konuşmayı nasip etsin, güzel arkadaşlarım, tedavi gören arkadaşlarım da, preseed kullananlar da, doğal yollarla bekleyenler de, benim gibi herşeyi boşvermişler de müjdelersiniz bebeişlerinizin gelişini inşallah...

Derya..... -->70 BİTTİ +
SEVGİ3434 : 100 BİTTİ
ELİNN:50 BİTTİ
ÖZGEMERCAN:100
MUES : 100

TOPLAM OKUNAN: 1170 BİTTİ
TOPLAM OKUNACAK : 1270 SÖZÜ VERİLDİ

deryacım diğer duanı bende okuyacaktım tam başlıcakken bitirmişsiniz..
hadi dedim diğerini okuyamadım bunu bende alimm anamm baktım bunuda dağıtmışsınn bir türlü okumak nasip olmadı bende içimden gelerek senin ve tayfın adına yasin okdumm isimleriniz söylerek yürekten kalpten dua ederekk allahım kabul etsin inşallahh..
inşallah ikinizdende güzel haberler alırımmm...

KIZZ TLFDA NEDEN ANLATMADIN.. AYY ÇOK HOŞ BİŞEYY...walla işaret olabilirr... sarı mı ? demekki erkek patigi :) ne biliyim ben öyle geldi içimden benimde :)

olcak olcak...kızım bütün şartlar bu yönde geliştirildi olcak inşallah

içini ferah tut.. dualarını eksik etme..

canım benimmm yine de kafanı rahat tutmaya çalış, ben şuna inanıyorum ki tutunacağı varsa tutunuyor, biliyorsun ben süpriz hamile kaldıgımda tezgahın üzerlerinde gezmiştim:) ama dediğim gibi yeter ki kafan rahat olsun, akşam eve dönüşte de yorma kendini. nazlı olmayı öğrenmeli bu topik sahipleriii:)

amiiin gamzelim, allah aratmasın, inşallah bu tedavinle sağlıkla bebegini kucagına alasın, o kadar içten diliyorum ki canım allah hepinizin yüzünü güldürsün...

özgecimmm, bu aralar sen de uzak kalmaı seçtin sanırım, özlüyorum valla, nickini online görmek bile yetiyo, unutma bizi:) iyi tatilleeer...

canım benim ben de tüp tedavisinden sonra dogal yollardan hamile kaldım. o ay da preseedı aplikatörü ile deil sadece vajina ağzını nemlendirmek için kullanmıştım, kuruluktan dolayı. ama ankaradaki doktorum da sivastaki de tedaviden sonrai ayları boş geçme demişlerdi, çünkü çoklu yumurtlama devam ediyor. ben agustosta tedavi oldum, ekimde de son adetimi oldum...sonra geldi bebeğim:nazar: darısı cümlenizin başına olsun inşallah

canım beniiiim telefonda da konustuk ama burdan da söyleyim, hayırlı ugurlu olsun, önümüzdeki 9 ayın son adeti olsun inşallah güzelim benim:) telefonda da deseydin ya be 4444 duayı. evde raporluydum okurdum. bu aksam başlarım da rakam vermiyorum, annem burda ya gelen gidenimiz eksik olmuyo yanına. ama salatı tefriciye olmasa da ben her aksam sabah aklıma her gelişinde size duacıyım, bundan emin ol deryam, annemle emre de o gün nasıl dua ettiler sana, allah yüzümüzü tedavinizle güldürsün, ceydam ve sen sırada ol inşallah. sonra özgem, sonra tüm kızlar inşallaaaaah...

oyyy bebeğğğim çok geçmiş olsun canım, allah sağlık versin, sabırlı ol, bir daha ki sağlıkla sımsıkı tutunaak gelsin annesine inşallah

ceydacımmmmm, ne kadar heyecanlandım bilemezsin, allah yardımcımız olsun, tedavinden güzel haberler alalım inşallah, deryaya da sana da bol bol duacıyım, ayyyy çok güzel haberler alıcaz yaaaaa:KK52:

inşallah dilaracım, sonuçtan haberdar et bizi, inşallah müjdeli olur, dualarına amiiin diyorum can ı gönülden...

deryam benim güzelim canımmmmm amiiin:KK49:

nevyascıııım ben hiç bişey almadım ki:) bir tek tüp tedavisine gitmeden 3 tane tulum almıştım, onlar duruyor, başka da birşey almadım. almayı da düşünmüyorum:) bu aralar başım ne giyeceğim konusunda kendimle dertte:) hamile kıyafetleri geniş, kendiminkiler dar...böyle işte. ama hatırlıyorum sen daha hamile kalmadan bir sürü bişey almıştın, hatta bebeiş gelmiyor diye birgün onları dizmiş bakarak oturmuş ağlamıştın, fotoları koymuştun kıyafetlerin... ama tanrıya binlerce şükür oğluşun kucagında. benim göbüşümde. darısı burdaki tüm arkadaslarımıza inşallah.

oğluş da maşallah kocaman olmuş, öperim yanaklarından...
ya ceyda yaaaaa hissetmiyosun zateeen, daha 16sına cok var, kafandan atmaya calıs bu fikri noolur. tutundu ve orda sen karamsar düşündüğün için üzülüyo bebişş:emir_bebek: ayrıca bak patik bir işaret, ne güzel, yaaa onlardan bir sürü bir sürü düzicez dolaplara inşallah

yawruşummm ne güzel hepimizi gönüllemişsin güzel güzel yazılarınla... güzel anne sen çok yorma kendini ..dikkat et emi ...

canım duadan öyle isteyen arkadaşlar kendileri teklif edip alıp okumak istediler. bende öyle karışmasın diye liste yaptım . hayırlıısı ise perşembeye bitirip cuma da ben duasını yapmak istiyorum . allah kabul eder inşallah.
dua eden arkadaşlar haklarını helal eder inşallah. kuzum yasin okumuşun allah diliine yüreğine sağlık versin . anneciğine eşine de çok teşekkür et benim adıma güzellik ....

canım dikkat et yorma kendini . . .

öptümmmmmmmmmm

deryacım diğer duanı bende okuyacaktım tam başlıcakken bitirmişsiniz..
hadi dedim diğerini okuyamadım bunu bende alimm anamm baktım bunuda dağıtmışsınn bir türlü okumak nasip olmadı bende içimden gelerek senin ve tayfın adına yasin okdumm isimleriniz söylerek yürekten kalpten dua ederekk allahım kabul etsin inşallahh..
inşallah ikinizdende güzel haberler alırımmm...

canım duam bitmedi daha sayı denklşmedi . okumak isteyen arkadaşlar alıyorlar ..daha tamamlamadık.. ama yasin okumuşun allah razı olsun . hakkını helal et. . .

ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN. YÜZLERİMİZİ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH...

Dua listemi oluşturdum . Tamamlandı dagıtılmış sayı.

Allah razı olsun herkesten. Dualarınızı - hakkınızı helal edin ...

Eklentiler

• $DUA LISTEM.jpg
    $DUA LISTEM.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 51
X