Preseed kullananlar

tedavin hayırlı olsun gamzeli kız:) ben senin cetvelindeki yazıyı anlamadım ama düşük mü var senin yoksa dogumdan sonra kaıyp falan mı allah korusun... sıkıntı namına ne yasandıysa son olsun inşalllah. rabbim kimseyi yokluguyla sınamasın ve aratmasın...

cok sağol canım allah razı olsunn...
ben 5 aylık kızımı kaybettim hamileyken su azlığı ve gelişim geriliği vardı..
ve toplamda 5 kaybım oldu son ikisinin kalp atışları duymadım ama diğer üçü cok büyümüştü..
allahım kimseye yaşatmasın evlat hasretiyle yakmasın..
inş. rabbim tüp bebekle sağlıklı kucaklamak nasip olur..
seninde kızın oluyomuş sanırımm cok sevindim..
allahım sağlıklı kucağına aldığın günleri ve o tatlı kokusunu koklamayı nasip etsin darısı bütün isteyenlere olsun inş...

ayşecim bugün farketmedim seni kusura bakma,buarada bebiş kızmış hadi hayırlısı canım benim kız erkek farketmez yeterki saglıkla gelsin ama genede hep içimden kız geçer benimde

ceydacım ben yarın yola çıkıyorum sana ulaşamam perşembe mutlak ararım,canım inşallah ilk tedavinle yüzün güler sakın umusuz olma bide aşılama çok basit bir işlem hiç gerilme inşallah seninde hayırlı haberlerini alırız canım

selam arkadaşlar;
ben tüp bebek denemesi negatif sonuçlanmış biriyim.biz de sorun erkek faktörü, eşimin sperm sayısı biraz düşük,hareketlilikte sorun var.
ben preesedi yeni keşfettim,ve hemen edindim bir kutu.

biliyorsunuz tüp bebek tedavisinde bir ton ilaç kullanılıyor,bu da yumurtalıkları fazlasıyla tetikliyor. tedavi sonrası hazır yumurtalar uyarılmışken bu ay preesed denemek istiyorum.
acaba bizim durumumuzda olanlarda fayda sağlar mı? keçiboynuzu ve incir kürü ile birlikte denemeyi düşünüyorum.

tecribeli arkadaşlar bana fikir verebilir mi? şimdiden teşekkür,bebişli günler:)

yaaaa ben alıntıları yapana kadar özgecim burdaydı ama gitmiş:KK5:

biz dün doktora gittik, düştükten sonra bel ağrım zaten vardı ve iyice çoğalmıştı, doktor kalsiyum magnezyum efervesanalr verdi, 5 gün de istirahat verdi. evdeyim annemle emrem bir dediğimi iki etmiyor:KK23: ayrıcaaaa ceydamın dediği oldu ve bebeğin cinsiyeti kız dedi doktorum:) % 90...yüzüstü yatıyordu, erojen bölgesi kıza benziyor ve bacak arası boş dedi:KK70: ama bir dahaki gitmemize daha net belli olacak tabi. 3lü test için kan verdik, bir haftaya o da çıkar.
böyleyken böyle...allah herkesin yüzünü evladıyla güldürsün,sağlıklı, hayırlı ve uzun ömrlü evlatlar nasip etsin.
ayşecimmmmmmmmmmmmmmm dün akşam arıcaktım seni topici daha okumamıştım sana kendi heycanımı paylaşcaktım...

canım benim KIZIMIZ hayırlı olsun ... güzel güzel gelsin sağlıkla kucağına konsun inşallah.. tatlışkom sana da ne yakışır kız anneliği .. cadı hatunun tatlı şeker bir kızı olcak aman da ne güzelllll .. maşşallah tatlım benim . . .

kızlar ben dün resmi olarak KANADIM ... merkezi aradım ve perşembe sabah 9.30 - 11.30 arası gelmemi istediler. gonal F ile birlikte.. muayene edilip ilk ignem orda başlayacak ilaçlarım tarif edilecekmiş . . .

çok sevindim ve bu mutluluğumu annemle paylaşmak istedim ama annemle telefonda tartıştık....üstelik annem ebe - hemşire ama normal hamilelik ile karıştırıyormu nedir basite aldı sevincimi ..ne var adet olmuşsam... kurban mı keselim ölüyormuydun ne bu acelen gibi canımmı yakan söler etti ..kendi de gergindi heralde üstüüste gelip bana böyle söyleyince bende çok sinirlendim bağırdım tlf nu yüzüne kapattım . sakinleşip heycanımı paylaşmak için aradım demeye diye aradığımda da babam araya girdi yine tartıştık babam da çığrından çıktı bende sinirlendim gelmeyin ozaman ben bakarım başımın çaresine dedim . babam da sinirle iyi ozaman bak başının çaresine dedi kapattı...

içim çok acıyor... kendimi çok yanlız hissediyorum . . . yarın tedavim başlıyor ve ben günlerce heycan endişeyle beklerken şimdi ne haldeyim .. . yapayanlız..

böyle işte kızlar..

ben sadece paylaşayım istedim ...

görüşürüz..

bu arada kızlar

ceyda saat 11 gibi aşılamada olacaktı.. ben 10 gibi sms attım ama daha geri dönmedi . heralde daha ayılıp sakinleşmedi . şu sıralar istirahat halinde olması gerek ...

inşallah çok iyi geçmiştir. inşallah bebişlerin sana kavuşur sıkı sıkı ttutunurlar bu defa anneciklerine...

güzel anne .. inşallah allah emeklerini , emeklerimii boş çevirmez yüzümüze güler.. bu sıkıntılarımız gözyaşlarımız sondur inşallah..

allah el açan tüm anne olmak isteyen kullarına anneliği nasip etsin ...
:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

merhaba kızlar bende preseedle hamile kalmıştım ama kalp atışlarını duyamadıgımız için maalesef kürtajla alındı.

merhaba kızlar bende preseedle hamile kalmıştım ama kalp atışlarını duyamadıgımız için maalesef kürtajla alındı.

çok geçmiş olsun canım üzülme ama bak hamile kalabiliyosun bu yönüde güzel allah sabır versin ve en kısa sürede o mutluluğu sonuna kadar sürdürürsün inş.

insaallah canım önümüzdeki ay sipariş verecem tekrar elimdekini ben hamile kaldım diye birine verdim.insaallah dedigin gibi yarabbim aratmadan hemen verir saglıklısından.

canım çok geçmiş olsun...bende yazın iki ay üstüste preseed ile hamile kaldım ama ne yazıkki ikisinide 5. haftada kaybettim...bu yüzden duygularını çok iyi anlıyorum ama üzme kendini ben hayırlısının bu olduğuna inandım ve yola devam ediyorum..sende fazla kafana takma nolur,en azından hamile kalabiyosun bunu öğrenmiş oldun deyip iyi tarafından bakalım derim...:KK71:

Son düzenleme:
bu arada kızlar

ceyda saat 11 gibi aşılamada olacaktı.. ben 10 gibi sms attım ama daha geri dönmedi . heralde daha ayılıp sakinleşmedi . şu sıralar istirahat halinde olması gerek ...

inşallah çok iyi geçmiştir. inşallah bebişlerin sana kavuşur sıkı sıkı ttutunurlar bu defa anneciklerine...

güzel anne .. inşallah allah emeklerini , emeklerimii boş çevirmez yüzümüze güler.. bu sıkıntılarımız gözyaşlarımız sondur inşallah..

allah el açan tüm anne olmak isteyen kullarına anneliği nasip etsin ...
:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
canım yaaa..annen ve babanla olanlara üzüldüm ama acaba sen biraz bugünlerde alıngan olabilir misin diyede düşündüm hani..eee kolay diil yaşadığın stres son günlerde tavan yaptı..onlar senin annen ve baban yani seni kıracak bişeyi bilerek söylemezler gibi geliyo bana ama ...üzülme nolur...

deryacım aşılama işlemi tamam....seni arıycam ama telefonu işyerinde unutmuşum,eşim akşam getiricek o zaman ararım...bu arada duaların kabul olur inşallah canım yaaaa...evdeyim ve yataktayım bugün pek hareket etmeyeyim diyorum..bu arada abimin kızı bende, 9 yaşında,bebek için uğraştığımdan haberi yok ve halacım senin bi kızın olucak dedi durup dururken,şaşırdım..ayol allah söyletti galiba sıpayı:KK37:....

bugün aşılmadan önce tuvalete gireyimde işlem sırasında bi rezalet çıkmasın dedim,güzelce girdim tuvalete boşaltıp çıktım..neyse aşılama için odaya aldılar ve ilk sordukları soru dolusunuz dimi ceyda hanım oldu,yooooo az önce yaptım çünkü kimse bana dolu geliceksiniz demedi dedim doktor hemşireye kızdı niye düzgün bilgi vermiyosunuz insanlara diye..neyse,mesaneme su doldurdular ve arkasından aşılama gerçekleşti ancak mesaneme su dolarken içim üşüdü çünkü verdikleri su soğuktu,bide patlıycam zannettim bi ara...çok acaipti çoooookkk:KK60:...doktor progesterone içeren bi ilaç verdi iki kutu günde üç kez kullanıcam ve 16 şubatta kanamam dahi olsa kan testi için tekrar kliniğe gidicem...lekelenme yada kasılma kramp olabilirmiş endişelenmememi söyledi..bu arada yumurta sayısı sağda ikiydi biliyosun ve sperm sayımız yıkamadan önce 57 milyon ve %56 hareketliydi,yıkamadan sonra 42 milyon %86 hareketli oldu..bakalım bu karışımlardan ne gibi bi sonuç çıkıcak ortaya...bu arada bu hayatım boyunca uygulanan ilk tedavi olarak tarihime geçti...bu saate kadar bırak uygulama filan yok akıntı yok mantar filan gibi küçük sorunlar bile yaşamamıştım,yani doktorlarla bebek yapmaya karar verince akraba olduk nerdeyse...

canım yaaa..annen ve babanla olanlara üzüldüm ama acaba sen biraz bugünlerde alıngan olabilir misin diyede düşündüm hani..eee kolay diil yaşadığın stres son günlerde tavan yaptı..onlar senin annen ve baban yani seni kıracak bişeyi bilerek söylemezler gibi geliyo bana ama ...üzülme nolur...

deryacım aşılama işlemi tamam....seni arıycam ama telefonu işyerinde unutmuşum,eşim akşam getiricek o zaman ararım...bu arada duaların kabul olur inşallah canım yaaaa...evdeyim ve yataktayım bugün pek hareket etmeyeyim diyorum..bu arada abimin kızı bende, 9 yaşında,bebek için uğraştığımdan haberi yok ve halacım senin bi kızın olucak dedi durup dururken,şaşırdım..ayol allah söyletti galiba sıpayı:KK37:....

bugün aşılmadan önce tuvalete gireyimde işlem sırasında bi rezalet çıkmasın dedim,güzelce girdim tuvalete boşaltıp çıktım..neyse aşılama için odaya aldılar ve ilk sordukları soru dolusunuz dimi ceyda hanım oldu,yooooo az önce yaptım çünkü kimse bana dolu geliceksiniz demedi dedim doktor hemşireye kızdı niye düzgün bilgi vermiyosunuz insanlara diye..neyse,mesaneme su doldurdular ve arkasından aşılama gerçekleşti ancak mesaneme su dolarken içim üşüdü çünkü verdikleri su soğuktu,bide patlıycam zannettim bi ara...çok acaipti çoooookkk:KK60:...doktor progesterone içeren bi ilaç verdi iki kutu günde üç kez kullanıcam ve 16 şubatta kanamam dahi olsa kan testi için tekrar kliniğe gidicem...lekelenme yada kasılma kramp olabilirmiş endişelenmememi söyledi..bu arada yumurta sayısı sağda ikiydi biliyosun ve sperm sayımız yıkamadan önce 57 milyon ve %56 hareketliydi,yıkamadan sonra 42 milyon %86 hareketli oldu..bakalım bu karışımlardan ne gibi bi sonuç çıkıcak ortaya...bu arada bu hayatım boyunca uygulanan ilk tedavi olarak tarihime geçti...bu saate kadar bırak uygulama filan yok akıntı yok mantar filan gibi küçük sorunlar bile yaşamamıştım,yani doktorlarla bebek yapmaya karar verince akraba olduk nerdeyse...

hayırlı olsun tayf umarım hayırlı olur sonu da güzel haberi verırsın bızlere...
zannımca benımde ıhıtyacm olacak ılerde bılgılerınıze...
bu ay preseed kulandım bugun kan verdım
negatif çıktı sonucum.. yıne olmadı yani.....
doğal yolla biraz zor gibi gelıyor bana :KK43:

ya arkadaslar preseed kullananlar var mı?
lutfen yardımcı olun yaaa...kafayı yıcem nereden alınınır bu jel nereye guvenılır?

lutfen yardımcı olun yaaa...kafayı yıcem nereden alınınır bu jel nereye guvenılır?

1-preseed.com.tr 140 tl sedece jel
2-gittigidiyor 80 tl civarında sadece jel galiba
3-ebay.com 50 tl civarında ama ovülasyon ve gebelik testi hediyeli

nerden istersen alabilirsin..işe yarar umarım,kolay gelsin...

tayf canım aşılaman hayırlı olsunn allahım ayın 16,sında mutlu haberi almak nasip olsun inş..
cok sevindim yazını bile heyecanla okudumm inş. herşey cok güzel olacak canım..

canım ben burdan sipariş vermiştim hediyeli olan bu birde sadece jel var oda 19.9 dolar
PRESEED 9 PACK + 25 PREGNANCY/OVULATION TESTS PRE-SEED - eBay (item 310222577630 end time Feb-19-11 04:KK54:57 PST)

tek jel olanın linkinide yollayım sana bak istersen
PreSeed Multi-Use Lubricant + 2 FREE Pregnancy Tests - eBay (item 200408488839 end time Feb-13-11 10:KK58:48 PST)

bol şans canım yalnız bu ebaydan haberin olsun :KK1:

Son düzenleme:

yawru kuşummmmmm :)) bol bol dinlen..
bu arada sen farketmedin ama msn de sana bye yazarken kızlarımıza iyi bak yazdım bende sonra güldüm :)) allah yazdırdı heralde dedim :))

kız - erkek farketmez ..sağlıkla kucaklarımıza gelsinler süt kokularını kokalım yeter...

Allahım hayırlısını ver , yüzümüzü güldür ...

kızlar allah nasip ederse yarın 09.30 da gidiyoruz ve başlıcaz inşallah...
canlarım sizden bir ricam olacak... müsait olanlardan bu isteğim..
adetliyken okunmuyormuş galiba epey araştırdım . . .
dileklerin olması için bir sure - dua varmış ... burdanda bir arkadaş söylemişti hatırlarsanız...
yaşım kadar okunması gerekiyormuş yarın tedavi başlangıcım ile birlikte.. ben 30 yaşındayım . . . aşaıya yazcam . okuyabilen ouyacak olan varsa bana söylerse sevinirim..sayı tamamlayayım . . .

"derya kurt avcı'nın ilk bebek tedavisi olumlu sonuçlansın, bebeğine kavuşsun diye , ALLAH rızası için adına okuyorum" diyerek ;

Bismıllahırahmanırrahım
Allahümme ye evvelelevvelın.veya ehıril ehırine bi hakkı inne fetahne leke fethen mubınen.veya halikalerdıyne bi hakkı innen fetehne leke fethen mubinen.ve yensurakellahunasran azizenbi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.allahümme ye muğıselmusteğısine eğışni veya muciyralmüstecrinebi hakkı innen fetehne leke fethan mubinen.hasıle müradi ve maksudi bi hakkı innen fetahne leke fethan mubinen .ecırni ya emenel haifiyne veya delilel
mütahhırine bi hakkı muhammedin ve elihi ecmain
ve ya kadiyel hacet ve ya mucibet deavet .ve ya rafiat deracet.rabbi le tuehızni bime nesitu velaturhıkni min emri usran ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve elihi ve sahbihi ecmain.velhamdulillahi rabbil alemin

okuyabilecek / okuyamayacak tüm arkadaşlar hepinize çok teşekkürler ...herkeslerin dilekleri kabul olsun inşallah . . .

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım pazertesi günü ilk aşılamam oldu inş tutar diye çok dua ediyorum rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inş sonucum olumlu olur hamile olurum size burdan hamile olduğumu duyuyrurum.bu topic bana inş uğur getirir

tayf canım aşılaman hayırlı olsunn allahım ayın 16,sında mutlu haberi almak nasip olsun inş..
cok sevindim yazını bile heyecanla okudumm inş. herşey cok güzel olacak canım..

teşekkür ederim gamzeli,inşallah allah emeklerimizi boşa çıkarmazda yüzümüz güler canım..aşılama tutar inşallah tutmazsa yılmadan bu yola devam edicem,yolun sonunu bebişle tamamlamak nasip olsun inşallah....inşallah seninde yüzün önümüzdeki ay gülecek,deryamında,tuğbanında,özgeminde...canım sende benim gibi düşük yapmaktan helak oldun biliyorum ama bu sefer olmayacak ve tutunacak inşallah danan:KK53:....

arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım pazertesi günü ilk aşılamam oldu inş tutar diye çok dua ediyorum rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin inş sonucum olumlu olur hamile olurum size burdan hamile olduğumu duyuyrurum.bu topic bana inş uğur getirir

hoşgeldin dilara...bende bugün ilk kez aşılama oldum...topicimiz inşallah dediğin gibi uğurlu gelir sana :KK71: arkadaşım...

X