Preseed kullananlar

selmacım valla bugün ayşenin dönüşüyle msjına cvp veremedim kusura bakma canım benim
iyiyim şimdilik bi yaramazlık yok şükür,sen nasılsın?ev hayatı nasıl gidiyo?
valla ben çok sıkılıyorum izinden döndüm döneli adapte olamadım bitürlü

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:hilalbebik
36-:nazar:maviumutolsun
37-:nazar: anjelic
38-:nazar:monarosa (tüp bebek tedavisiyle geldi bebeği)

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
mavisimmm........................................................
cetrefilli..........................................................
love27.............................................................
littleangel..........................................................
miray15..........................................................
Ozlemyalcinkaya...................................................
denizxx...................................................................
ronya.............................................................
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
deniko.............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

günaydın kızlar

ay maşallah dün topik doldu bi anda, hep böyle olsun, hep güzel haberler alalım inşallah

anjelcim kızlar sağlıkla gelsin inşallah, sağlıkla gelsinler inşallah. hem seni sevmez olur muyuz canım benim yaaaa, sen benim umudumsun hem deopuyorumnanaktan

ceydacım ben de seni çok seviyorum canımcım, ben senin dirayetine hayranım valla:nazar: siz olmayınca da buraların tadı olmuyoa.s.

özgecim güzelim ama ben seni olumsuz etkilemek istemem ki kuzucuğum, sadece tüp bebegi an be an anlatan hiç bişey bulamamıstım ben internette, bu yüzden tüm detayları yazdım, ama sen demiştin bana bünyeden bünyeye farklılık gösterebiliyor diye, takılma sen bana. ha tüp bebege hazır değilsin biliyorum. sen bunu ilk söylediginde hazır olmak ne alaka demiştim ama cok haklıymıssın. iğneleri vurulmaya başlayıp da hergün vajinal us a girince ben de acaba bir daha düşünse miydim dedimkaydirigubbakcemile2 bu yüzden temkinli hatunsun sen, kendin için en dogrusunu biliyorsun tabi ki. takılmayalım boşverin yaaa inşallah kendiliğinden gelir bebişlerimiz...

selmacım canım benim ben geldim geleli göremedim seni, geçmişe hiç bakamadım güzelim, inşallah hersey yolundadır, izne de ayrıldın sanırım, arada bi ce ee de bize, güzel haberlerini ver, ebrumla da görüşürsen bi selam et, o da kaçaklarda bu aralar:eek:

yasekaseçok geçmiş olsun canım, inşallah bir daha yaşamazsın böyle olumsuzluklar, sağlıkla gelir bebegin ...

herkese günaydınlar kızlarkaydirigubbakcemile5

günaydın arkadaşlar bende preseed kullanmak istiyorum ama bende pko var eşimdede varıkosel var doktoru 3,derece amelıyat sart demişti doktoru morfolojı %0ve aherekt sorunu var amelıyatan sonra bende preseed kullansam işe yararmı lütfen yardımcı oun arkadaşlar .

cetrefilli çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm.sabret canım rabbım bizede tattırcak annelık duygusunu inş.eşine keçi boynuzu kürü yap canım içmiyorsa pekmezini al spremlere cok faydası varmıs bide çaksır suyu canım çok iyi geliyormuss sen denedınmı eşin için dersen malesef hepsiniz yaptım ama ne yedı nede içti amelıyatı beklıyor bakalım nolcak

ecrincim size de geçmiş olsun. ameliyatı ne zaman olacak eşin? allah şifa versin. preseed erkek infertilitesinde daha cok işe yarıyor diyorlar ama bilmiyorum, hele bi eşin ameliyat olsun iyileşsin ondan sonra denersin. hayırlısı olsun hakkınızda...

saol canım inşallah..

yasekaseçok geçmiş olsun canım, inşallah bir daha yaşamazsın böyle olumsuzluklar, sağlıkla gelir bebegin ...

ceydacım bende seviiyorum sizlere,dert ortaklarım benim

anjeli kaçıncı ayındasın canım

Özgecim 5. ayıma girdim sanırım hayırlısıyla.opuyorumnanaktan

günaydın kızlar

ay maşallah dün topik doldu bi anda, hep böyle olsun, hep güzel haberler alalım inşallah

anjelcim kızlar sağlıkla gelsin inşallah, sağlıkla gelsinler inşallah. hem seni sevmez olur muyuz canım benim yaaaa, sen benim umudumsun hem deopuyorumnanaktan

ceydacım ben de seni çok seviyorum canımcım, ben senin dirayetine hayranım valla:nazar: siz olmayınca da buraların tadı olmuyoa.s.

özgecim güzelim ama ben seni olumsuz etkilemek istemem ki kuzucuğum, sadece tüp bebegi an be an anlatan hiç bişey bulamamıstım ben internette, bu yüzden tüm detayları yazdım, ama sen demiştin bana bünyeden bünyeye farklılık gösterebiliyor diye, takılma sen bana. ha tüp bebege hazır değilsin biliyorum. sen bunu ilk söylediginde hazır olmak ne alaka demiştim ama cok haklıymıssın. iğneleri vurulmaya başlayıp da hergün vajinal us a girince ben de acaba bir daha düşünse miydim dedimkaydirigubbakcemile2 bu yüzden temkinli hatunsun sen, kendin için en dogrusunu biliyorsun tabi ki. takılmayalım boşverin yaaa inşallah kendiliğinden gelir bebişlerimiz...

selmacım canım benim ben geldim geleli göremedim seni, geçmişe hiç bakamadım güzelim, inşallah hersey yolundadır, izne de ayrıldın sanırım, arada bi ce ee de bize, güzel haberlerini ver, ebrumla da görüşürsen bi selam et, o da kaçaklarda bu aralar:eek:

herkese günaydınlar kızlarkaydirigubbakcemile5

Ayşem bak senin gelmenle topik hareketlendi, herkes seni bekliyormuş kuşumkaydirigubbakcemile3 Gelin de iki sohbet edelim, bekliyom sizi...

yasekase geçmiş olsun, üzülme inşallah sağlıklı bir şekilde tekrar hamile kalacaksın canım.

ÇETREFİLLİ canım çok çok geçmiş olsun rabbim bir daha göstermesin inşallah.Bende bu ay başladım tüp bebeğe bugün 7. iğnemi olacağım kısmetse bana regl tarihi yazmayın gelişmelerden haberdar ederim sizi

ecrincim size de geçmiş olsun. ameliyatı ne zaman olacak eşin? allah şifa versin. preseed erkek infertilitesinde daha cok işe yarıyor diyorlar ama bilmiyorum, hele bi eşin ameliyat olsun iyileşsin ondan sonra denersin. hayırlısı olsun hakkınızda...

ekim gibi ameloyat düşünüyoruz ama bakalım nolcak sagol canm

selam kızlar
ayşecim biraz daha bekliyim diyorum ama çok degil 4-5 ay bekliycem,öncesinde histeroskobi falan yaptırıyım diyoruum,bunu genelde sebepsizlere olumsuz tüp bebek sonrası yapıyolarmış ama ben öncesinde yaptırcam,sonra detaylı testler yaptırabilirsem tabi sonrası tüp bebek inşallah gerek kalmaz hala içimde bi umut var tabi 26 aydır olmamasına ragmen kısmet artık
benim merak ettigim şeyler var,laparoskobi ve histeroskobi yumurta rezervinde azalma yapıyo diye okudum,sen herikisinide yaptırmış biri olarak bunla ilgili bişey biliyomusun canım

anjeli ne çabuk 5 ay oldu maşallah canım ya bende nasıl belli oldu cinsiyetleri diyodum meger 5 ay olmuş bile,allah nazarlardan saklasın canım

özleeem bitlis gelini,inşallah güzel haberlerini alırız canım arada yaz bize durumları

kızlar ben yumurtlama günümü saymayım dedim ama sabahtır nasıl kasık agrısı var resmen bugün yani,geçen ayki ,ignelerin etkisi sanırım

anjeli ne çabuk 5 ay oldu maşallah canım ya bende nasıl belli oldu cinsiyetleri diyodum meger 5 ay olmuş bile,allah nazarlardan saklasın canım

özleeem bitlis gelini,inşallah güzel haberlerini alırız canım arada yaz bize durumları

İnşallah canım yaaa inşallah güzel olacak yazacağım size durumları dua edelim birbirimize

bi sonraki gebeliğim i i geçer umarım.. İnşallah canım saol..

yasekase geçmiş olsun, üzülme inşallah sağlıklı bir şekilde tekrar hamile kalacaksın canım.[/QUOTE]

Ayşem bak senin gelmenle topik hareketlendi, herkes seni bekliyormuş kuşumkaydirigubbakcemile3 Gelin de iki sohbet edelim, bekliyom sizi...
ay maşallah anjelcim zaman nasıl geçiyo, allah esirgesin ilk dönemler endişeli geçtiği için kimseye söyleyememiştin. şimdi 5 aylık olmus kuzular, kırkbir kere maşallah size:nazar:

ya benim gelmem bişey ifade etmiyo ki tek başına, siz olmayınca ben düdük gibi dolanıyorum öyle:hulya:

ÇETREFİLLİ canım çok çok geçmiş olsun rabbim bir daha göstermesin inşallah.Bende bu ay başladım tüp bebeğe bugün 7. iğnemi olacağım kısmetse bana regl tarihi yazmayın gelişmelerden haberdar ederim sizi
saol özlemcim,tedavin hayırlı olsun, inşallah güzel haberler verirsin bize, inşallah hersey yolunda gider canım. habersiz bırakma bizi...
ekim gibi ameloyat düşünüyoruz ama bakalım nolcak sagol canm
hadi hayırlısı olsun ecrincim, varikoselden sonra morfoloji degeri yükselebilmiymiş acaba:uhm: allah yardımcınız olsun, en kısa zamanda toparlar eşin inşallah
kızlar ben yumurtlama günümü saymayım dedim ama sabahtır nasıl kasık agrısı var resmen bugün yani,geçen ayki ,ignelerin etkisi sanırım

ya uf özge yaaa hissedince engel olamıyor de mi insan kendine... şimdi anlamadıgım gecen ay kullandıgımız ilac ve ignelerin etkisi bu ay da sürer mi? bu ayda da birden fazla yumurta olusacak mı ki???
selam kızlar
ayşecim biraz daha bekliyim diyorum ama çok degil 4-5 ay bekliycem,öncesinde histeroskobi falan yaptırıyım diyoruum,bunu genelde sebepsizlere olumsuz tüp bebek sonrası yapıyolarmış ama ben öncesinde yaptırcam,sonra detaylı testler yaptırabilirsem tabi sonrası tüp bebek inşallah gerek kalmaz hala içimde bi umut var tabi 26 aydır olmamasına ragmen kısmet artık
benim merak ettigim şeyler var,laparoskobi ve histeroskobi yumurta rezervinde azalma yapıyo diye okudum,sen herikisinide yaptırmış biri olarak bunla ilgili bişey biliyomusun canım
valla güzelim ben duymadım rezervlere zarar verdiğini, ha şu da var ki ben laparoskopiden sonra soldaki kist alınınca endişeliydim sol taraf yıprandı artık diye. ama her ay normal yollarda yumurtam kaliteyle olustu. ayrıca tüp bebekte de solumda sağımdan daha cok yumurta vardı...
ama ben yumurta toplama işleminden sonra rezervlerin zarar görebilecegine inanıyorum, kimseden duymadım da öyle kendi kendime endişelendim işte...

şimdi sen şunu biliyosun; eşinin morfoloji düşük, buna yönelik çalışıyosunuz, bir de histeroskopi yaptır derim ben, laparoskopiyle deldirme göbüşünü ilk etapta. inşallah bunların hiç birine gerek kalmadan bebeğin gelecek özgecim. sen cok sabırlı bi kızsın, mükafatını da alacaksın inşallah.

herkese günaydınlar canlar ciğerleropuyorumnanaktan

SELAM KIZLAR;

ayşemizin topice dönmesine ne çok sevindim . bende sizlere paylaşımda bulunmak istedim . beni hatırlayan olursa tabi :)

ben de burada serra arkadaştan elinde olan preeseedleri aldım :) saolsun kargoyla gönderdi bana... o hamiş olduğu için kullanamamış. herşy kutusundaydı verdi bana :)
dün 1 ovulasyon testini uyguladım. tek çizgi koyu 2. çizgi soluk ama görünüyordu.
benim son adet tarihlerim ;

2 haziran
15 haziran ( ara kanamaymış 3 gündü çok felaketti )
temmuzda adet olmadım. doktorda ilaç falan alma bekle dedi .
9 agustos ( 5 gün sürdü ) normal kendiliğinden regl oldum.

dün 13. günümdü test negatif ama bir koyu bir açık çizgi çıktı..kullanmadık ; bişey de yapmadık :)

sizce şimdi ne yapmam gerek ...her gün takip mi edicem ??nezaman kullanalım???
ateşimi ölçüyorum her gün 35.2 - 36.1 arasında ...çok düşük ateşim...

bilgilerinizi bekliyorummmmmmmmmmmmm

hamişlere sağlıklı günler ; bekleyenlere de UMUT DOLU YARINLAR diliyorum....

deryacım sen normalde düzensiz adet oluyosun ama ovulasyonun adetinin 14. günü geliyor muydu? yumruta takiplerinde doktorun ne diyodu? istersen tutturmak için bir doktora git, yumoşlara baksın, eger gelişime basladılarsa hergün yaparsın, hani bazen adet arası uzuyo ya 14. gün yumurtlamayabilirsin gibi geliyo bana...hadi hayırlı olsun preseedın, inşallah şifan olur deryoşum yaa senle gülsün yüzümüz inşallah

ceydaaaaaağ iyiyim canım yaaa, yogun yogun calısıyoruz ya iyiyim, 5 dakika boş kalmıyorum, düşünecek zamanım da olmuyo böylecezemuszemus

valla saclarımı boyadım, bir sürü beyazım cıkmıstı, boyamıyodum saclarımı, bebek gelecek diye:roflol: bi kac alısveriş de yaptım, az daha batan para var, onları da harcarsam rahatlıycam:roflol:

sen nasılsın? ne alemdesin:icecream:

X