Preseed kullananlar

love, özge canım
Allah yardımcın olsun.. ben hayırlı haberlerle geleceğinize inanıyorum.. hiçbir şeyi düşünme, dert etme.. dualarım sizinle.. sakına habersiz bırakma ki burada sevinecek birşeyimiz olsun..
çok öpüyorum,

Merhaba arkadaşlar bu preseedlar ilgimi çekti, bunlar her ezcanede satılıyormu, yoksa internetden ya da yurtdşından mı bulunuyor. En kolay nasıl elde ediliyor, Dünde ovulasyon kullanmaya başladım, bende kuruluk yok, ikinci çizgim diğer kırmızıya yakındı, ovulasyona devam edeceğim. Ovulasyondaki 2 çizgi bile beni heycanlandırıyor.

tayf canım teşekkür ederim bana verdiğin bilgiler için, sanırım reklam olduğu için özelime yazdın, bende 30 lu yaşlar dopiğindenim. nesenin dopiği daha önceden girmiş buraya, geçmiş sayfalarda tanıdık arkadaşlar var, dikkatimi çekti, sezencigimde preseedle hamile kalmış. baya bi aklıma yattı. yani bunlar hepimiz için bir vesile. hepimizin bünyesi farklı nerden neyin iyi geleceği belirsiz.

merhaba canım preseed i eczaneden temin edebilirsin genelde olmuyo ama depodan getirtiyolar fiyatıda 130 tl yurtdışındanda getirtebilirsin onun fiyatı daha uygun ebay die bi site var ordan sipariş veriyosun ama ben açıkcası cesaret edemedim ve eczaneden aldım umarım en yakın zamanda kavuşursun bebişine...

Teşekkür ederim canım öncelikle bi ezcanelerden araştırayım ondan sonra internet sitesine bakarım. Gerçekten nerden umut bulacağız bilmiyorum ne duysak, atlıyoz valla.

Teşekkür ederim canım öncelikle bi ezcanelerden araştırayım ondan sonra internet sitesine bakarım. Gerçekten nerden umut bulacağız bilmiyorum ne duysak, atlıyoz valla.

zerdalcım bana vesile olsu valla inşakkah sana da vesile olur yavrucum..denemekte fayda var...

CETREFİLLİ AYŞEM....seni hala çok merak ediyorum..bugün bi telefon etsem diye içimden geçirdim sonra vazgeçtim,bozmayayım kızın dengesini dedim..ama zor tuttum kendimi ha ...e hadi bi haber ver kendinden şeker...umud ediyorum ki herşey çooooook güzel geçiyodur...

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Tayf canım iyi bebiş şu an.. sadece sıcaklar ve geceler ile arası iyi değil((
sen nasılsın? bu ay çalışmalara başlıyormusun ara verdin mi?
bu arada ayşeden haber alırsan mutlaka benimlede paylaş..
aynı şekilde özgeden de:))) her ikisi de şu an nasılda koşturuyorlardır....

mrb arkadaşlar ben artık hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:lepi: :lepi: :lepi:
pkoluyum klomen ve catlatma ignesi kullanmıştım igneyi oldugum gün ve ondan sonraki 3 gün preseed kullanmıştı
sadece 3 gün kullandım.eb başta RABBİM tabiki ama sonra hangisi vesile oldu bilmiyorum ne olur benide artık hamileler listesine ekleyin
rabbim tüm isteyen dileyen her keze hayırlı evlatlar nasip etsin.tüm kalbimle hepinize dualar ediyorum

Son düzenleme:
deniz tebrik ederim canım inşallah saglıkla sıhhatle gelir bebişin

kızlar ben son günlerde hep doktordayım,igneleri yazdırmak içim çok koşuşturdum çok şükür bugün bi kısmını hallettim,bugün ilk ignemi vuruluyorum neolur dua edin bana moralimde çok iyi degil neolcak bilmiyorum allah yardım etsin bize

ayşe benimde aklımda bende arıycam, tatilede gitcekti onun içinde rahasız etmeyeyim dedim ama çokta merak ediyorum en yakın zamanda arıycam,allahım onunda yüzünü güldürür inşallah

İyi akşamlar kızlar, ben de bu ay ilk defa pre-seed kullandım.İnternetten getirmedim şirkete filan, ne o diye sorarlar diye.Eczaneden depodan getirttim.Çok utandım niyeyse, eczacı kadın da ne için o filan dedi? Üremeye yardımcı filan diye mırıldandım.Neyse getirdiler.İki kere kullandım yumurtlama zamanında.Ben aralıklarla filan 6 aydır deniyorum olmadı daha hiç hamile kalmadım.İnşallah her gün dua ediyorum, aklımdan atmaya çalışıyorum ama olmuyor.İnşallah işe yarar pre-seed. Bi ara ovülasyon testi yapıyordum 13-14. günlerde hep pozitifi gördüm. 27 gün sürüyor diye 13.günü değerlendirdim inş hata yoktur :) 2.günde bir adete kadar değerlendiricem.Artık ne yapsam bilemedim yani.Kimseye de anlatamıyorum, içim içimi yiyiyor.İyi ki varsınız gerçekten. Daha da reglime 11 gün filan var.

canım tebrik ederim....inşallah sağlıkla ve sıhhatle alırsın bebişini kucağına..kaydirigubbakcemile2çooooooook sevindim..ayyyy ne güzel valla...aman dşkkat et kendine ve bebişinea.s.

özgecim çok dua ediyorum senin içinde...hadi bakalım hayırlısı ile bu defa olacak kız....kendine çoooook dikkat et emi bu süreçte dinlen bol bol..öptüm şeker..kaydirigubbakcemile5

tebrik ederım allah kucagına almayı nasıp etsın canımmm ınsallah bızede kısmet olur bende 3 ayım bıttı kullanıyorum bende bıde kuruluk varr ınslalah bırgun bızızmkıde tutucakk

senın ıcıcn dua edıcem ınslalah olur cok zor sureçtır emınımm allah çabalarımızın karşılığını boş bırakmasın

merhaba kızlar ben birşey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim pre seed aldım naısl kullanacagım yardımcı olursanız sevinirim herşey gönlünüzce olsun..

merhaba kızlar ben birşey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim pre seed aldım naısl kullanacagım yardımcı olursanız sevinirim herşey gönlünüzce olsun..

cnm bende aldım şimdi yumurtlama tetslerini nezaman yumurtlican tahmine göre uygula gebelik testi gibi ama bunu akşam 6 yada 8 gibi yap ve 4 saat öncesinden su icme ki idrar yoğun oldun eğer silik cıkarsa negatif ertesi gün tekrrala net cıkarsa eğer demkki 24 saat icinde yumurtlican ben mesela 12 kinci gün yaptım net cıktı 13 cüncü gün yumurtlamışım
preseete gelince jelden tupe sıkıyosun orda ölcüleri var ben 3 ce kadar sıktım ve vajinaya sıkıyosun yarısına kadar sok daha iyi olur ve 15 dak sonra işlkiye gir ama sabaha kadar kalkma bunu test net cıktıktan sonra 3 kez uygula

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…