Preseed kullananlar

Burp cok uzuldum
rabbım hayırlısını versın rabbım en kısa zamnda hepımızın yuzunu guldrsun ınŞŞŞŞ

KIZLAAAAAAARRRRRRRRR

Benim adımı da artık yukarıdaki hamişler listesine yazabilirsiniz...kan tahlili sonucum geldi değer 59.74 müş...yani cetrefillimin ve kybelenin dediğine göre iyi bi değermiş...allah elimden tuttu da 40 yaşında şu son dakika golünü atmayı başardım,inşallahta bundan sonra bırakmaz elimi...DARISI ıSTEYEN HERKESıN BAŞINA ıNNNŞŞŞŞŞŞALLLLLAAAAAAAHHHHHHHHHH....dualarım hep sizlerle olucak,sizde benim için dua etmeyi unutmayın ha...PRESEED kullanmaya başlayalı 4 ay olmuştu ama bunun bir ayı eşimin antibiyotik tedavisi bir ayıda benim iş gezim nedeniyle helak olmuştu...yani toplamda iki kez sağlıklı bir şekilde kullanabildim...allah şu preseedi yaratanlardan razı olsun ne diyiim..kadınlar kulübünde ki kızlardan da razı olsun, hepinizi çok seviyom ...ilginize alakanıza ve de tabii ki dostluğunuza çoook ama çoooook teşekkür ederim...allah ne muradınız varsa versin valla ...

KIZLAAAAAAARRRRRRRRR

Benim adımı da artık yukarıdaki hamişler listesine yazabilirsiniz...kan tahlili sonucum geldi değer 59.74 müş...yani cetrefillimin ve kybelenin dediğine göre iyi bi değermiş...allah elimden tuttu da 40 yaşında şu son dakika golünü atmayı başardım,inşallahta bundan sonra bırakmaz elimi...DARISI ıSTEYEN HERKESıN BAŞINA ıNNNŞŞŞŞŞŞALLLLLAAAAAAAHHHHHHHHHH....dualarım hep sizlerle olucak,sizde benim için dua etmeyi unutmayın ha...PRESEED kullanmaya başlayalı 4 ay olmuştu ama bunun bir ayı eşimin antibiyotik tedavisi bir ayıda benim iş gezim nedeniyle helak olmuştu...yani toplamda iki kez sağlıklı bir şekilde kullanabildim...allah şu preseedi yaratanlardan razı olsun ne diyiim..kadınlar kulübünde ki kızlardan da razı olsun, hepinizi çok seviyom ...ilginize alakanıza ve de tabii ki dostluğunuza çoook ama çoooook teşekkür ederim...allah ne muradınız varsa versin valla ...
tayf çok sevindim canım ya valla merakla girdim topige,sonucunu merak ediyodum gerçekten çok sevindim,gözün aydın canım...
benim preseed bitti yaklaşık 6 ay kullandım spariş etmeyi düşünmüyodum ama aşılama sonrası olmazsa tekrar spariş edeyim

tayf çok sevindim canım ya valla merakla girdim topige,sonucunu merak ediyodum gerçekten çok sevindim,gözün aydın canım...
benim preseed bitti yaklaşık 6 ay kullandım spariş etmeyi düşünmüyodum ama aşılama sonrası olmazsa tekrar spariş edeyim

özgecim çok teşekkür ederim iyi dileklerine ....darısı inşallah seninde başına şekercim ...ben hissediyorum ki bu yaz ayşem ve senin de bebeciklerin gelicek kız bak gör...bu işi şu deli 40 yaşımda tutturabildiysem sizler daha nice yıllar var önünüzde bi düşünsene...ben bu yaz bitmeden ayşem ve seni de hamiş hamiş sevinirken görür gibiyim ,unutma bu sözümü....

özgecim çok teşekkür ederim iyi dileklerine ....darısı inşallah seninde başına şekercim ...ben hissediyorum ki bu yaz ayşem ve senin de bebeciklerin gelicek kız bak gör...bu işi şu deli 40 yaşımda tutturabildiysem sizler daha nice yıllar var önünüzde bi düşünsene...ben bu yaz bitmeden ayşem ve seni de hamiş hamiş sevinirken görür gibiyim ,unutma bu sözümü....
canım inşallah,allahım tüm isteyene versin

KIZLAAAAAAARRRRRRRRR

Benim adımı da artık yukarıdaki hamişler listesine yazabilirsiniz...kan tahlili sonucum geldi değer 59.74 müş...yani cetrefillimin ve kybelenin dediğine göre iyi bi değermiş...allah elimden tuttu da 40 yaşında şu son dakika golünü atmayı başardım,inşallahta bundan sonra bırakmaz elimi...DARISI İSTEYEN HERKESİN BAŞINA İNNNŞŞŞŞŞŞALLLLLAAAAAAAHHHHHHHHHH....dualarım hep sizlerle olucak,sizde benim için dua etmeyi unutmayın ha...PRESEED kullanmaya başlayalı 4 ay olmuştu ama bunun bir ayı eşimin antibiyotik tedavisi bir ayıda benim iş gezim nedeniyle helak olmuştu...yani toplamda iki kez sağlıklı bir şekilde kullanabildim...allah şu preseedi yaratanlardan razı olsun ne diyiim..kadınlar kulübünde ki kızlardan da razı olsun, hepinizi çok seviyom ...ilginize alakanıza ve de tabii ki dostluğunuza çoook ama çoooook teşekkür ederim...allah ne muradınız varsa versin valla ...

ayy canım gözün aydınn. :teytey:valla çook sevindim 2 3 gündür topiği takip ediyorum inan okuyunca çok duygulandım... Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Aman dikkat et canım kendine ve bebişee. Allah bizelere de nasip eder inşallah.bizlere de dua et olur mu. hamişlerin duası kabul olur Allah'ın izniyleee. ben de bu ay 2. defa kullanıcam pressedı. burdan sizlere haber veririm inşallah.a.s.

Kızlar ben de katılıyorum aranıza. Bende bu ay preseedle beraber denemelere başlıyorum.
Eşim denizci benim 2,5 ay kalacak. Çok uzun deneme şansımız olmadığı için doktorum preseed le başla şansını çok arttırır dedi. Eşim haftaya geliyor. Umarım birbirimizin desteği Rabbimin de izniyle tez zamanda kavuşuruz meleklerimize... Prolaktin sorunum var benim o biraz canımı sıkıyor. Umarım Allahım onu da engel yapmaz bize. :Saruboceq:

Kızlar ben de katılıyorum aranıza. Bende bu ay preseedle beraber denemelere başlıyorum.
Eşim denizci benim 2,5 ay kalacak. Çok uzun deneme şansımız olmadığı için doktorum preseed le başla şansını çok arttırır dedi. Eşim haftaya geliyor. Umarım birbirimizin desteği Rabbimin de izniyle tez zamanda kavuşuruz meleklerimize... Prolaktin sorunum var benim o biraz canımı sıkıyor. Umarım Allahım onu da engel yapmaz bize. :Saruboceq:

allah yardım edecektir şeker,şüphe duyma hiç...

ayy canım gözün aydınn. :teytey:valla çook sevindim 2 3 gündür topiği takip ediyorum inan okuyunca çok duygulandım... Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Aman dikkat et canım kendine ve bebişee. Allah bizelere de nasip eder inşallah.bizlere de dua et olur mu. hamişlerin duası kabul olur Allah'ın izniyleee. ben de bu ay 2. defa kullanıcam pressedı. burdan sizlere haber veririm inşallah.a.s.

canım hayırlısı our da inşallah alırız haberlerini..teşekkür ederim duaların için...tabii ki bende dua edicem her zaman hepiniz için....çok teşekkür ederim..

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin arkadaşım bizim bir topiğimiz var 2 arkadaşımız pressedle hamile kaldı biri kimyasal gebelikmiş ve kaybetti ama diğer arkadaşımızın şükür devam ediyor bizde kullanmaya karra verdik..bu ay kullandık allahı yüzümüze bakar inşallah olmazsa aşılama olacak..ama aşılama da olamzsa ben kullanmaya devam edeceğim dilerim buraya hamileyim yazmak nasip olur..

KIZLAAAAAAARRRRRRRRR

Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inş. Topiği açar açmaz hamilelik haberini görmek çok keyifli oldu benim için. Dedim belki de bir işaret bu benim için. kaydirigubbakcemile3 Umarım tez zamanda hayırlısıyla hepimiz veririz bu mucizevi haberi :Saruboceq:
arkadaşlar buradan preseedi ilk denememde hamile kaldığımın müjdesini vermiştim 5 yıllık bebek özlemi ile biri kimyasalla sonuçlanmış iki aşılama ve ikiside negatif sonuçlanmış tüp bebek denemelerinin ardından preseedle hamile kalmıştım ama malesef bebeğimi kaybettim şu an hala düşük yapıyorum tüm bunları atlattıktan sonra preseed kullanmaya devam edeceğim inşallah bu seferde bebişim gelir ama doğması gereken güne kadar benimle kalır
Kendini üzme desem de çok zordur heralde. Ama güzel tarafından bak hamile kalabiliyorsun en azından. Rabbim tez zamanda bizlerinde senin de kucağını doldursun inş arkadaşım.

Son düzenleme:
günaydın güzeller:)

tayf canım gözünaydın, hayırlı olsun.. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip kısmet etsin inşallah... çok dikkat et kendin

özge, ayşe hadi kızlar başlayın şu tedavilere ve sizlerinde hayırlı haberlerinizi alayımmmm..dualarım sizinle...

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ ve ANNELERıMıZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:hilalbebik
36-:nazar:maviumutolsun
37-:nazar: anjelic
38-:nazar: tayf (bence oğluşu olcaaaaak:KK66:

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
hatice_48.........................................................02 Temmuz
mavisimmm........................................................02 Temmuz
cetrefilli..........................................................16 Temmuz
love27.............................................................20 Temmuz
yasekase..........................................................23 Temmuz
littleangel..........................................................27 Temmuz
miray15...........................................................28 Temmuz
Ozlemyalcinkaya...................................................28 Temmuz
ronya.............................................................05 Ağustos
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
deniko.............................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

Son düzenleme:
KIZLAAAAAAARRRRRRRRR

Benim adımı da artık yukarıdaki hamişler listesine yazabilirsiniz...kan tahlili sonucum geldi değer 59.74 müş...yani cetrefillimin ve kybelenin dediğine göre iyi bi değermiş...allah elimden tuttu da 40 yaşında şu son dakika golünü atmayı başardım,inşallahta bundan sonra bırakmaz elimi...DARISI İSTEYEN HERKESİN BAŞINA İNNNŞŞŞŞŞŞALLLLLAAAAAAAHHHHHHHHHH....dualarım hep sizlerle olucak,sizde benim için dua etmeyi unutmayın ha...PRESEED kullanmaya başlayalı 4 ay olmuştu ama bunun bir ayı eşimin antibiyotik tedavisi bir ayıda benim iş gezim nedeniyle helak olmuştu...yani toplamda iki kez sağlıklı bir şekilde kullanabildim...allah şu preseedi yaratanlardan razı olsun ne diyiim..kadınlar kulübünde ki kızlardan da razı olsun, hepinizi çok seviyom ...ilginize alakanıza ve de tabii ki dostluğunuza çoook ama çoooook teşekkür ederim...allah ne muradınız varsa versin valla ...
canım benimmmmmm allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin, bak bana tüp bebeği soruyodun, gerek kalmadan geldi bebegin. canımmmm o kadar sevindim ki ne diyim çok çok çok iyi olun inşallah herşey hep bu kadar yolunda gitsin inşallah , allah esirgesin sizi...
inşallaah:)

canım inşallah,allahım tüm isteyene versin
özgeeeeecanım biz bu aralar görüşemiyoruz canım iyi misin sen? sınav yaklastı bak stres yapma inşallah herşey yoluna girecek, iyi bir puan alacaksın atanmayı beklerken de hamile haberini vereceksin güzelim benim yaaa inşallah

günaydın güzeller:)

tayf canım gözünaydın, hayırlı olsun.. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip kısmet etsin inşallah... çok dikkat et kendin

özge, ayşe hadi kızlar başlayın şu tedavilere ve sizlerinde hayırlı haberlerinizi alayımmmm..dualarım sizinle...
selmaaaağ napıyosun canım benim nasılsın? bizimbenim de dualarım burdaki tüm güzel arkadaslarım için. valla tayfla yeniden umut buldum, aslında bir yanım cok gergin, ama diger yanım o kadar rahat ki hayırlısıyla gelecek bebeklerimiz inşallah...

kayıplarımız da olmadı deil, ama insan dünyanın güzel tarafının görmek istiyor. vesilemiz her ne olursa olsun preseed, tüp, aşılama... bebeklerimiz sağlıkla hayırlısıyla gelsin. burb ve hilal bebik... inşallah en kısa zamanda bebeginiz sizden hiç ayrılmayacak sekilde tutunarak müjdeleyin bizi...

selmacım bu ay başlıyorum bende bi aksilik olmazsa inşallah bizlerinde yüzü güler canım

ayşecim iyiyim sagol canım,son 3 gün,bende konulara göz gezdiriyorum kısmet artık olursa olur olmazsa bundada var bi hayır diycem
sen nasılsın?dogum kontrol ilacin nezaman bitiyo?buaralar hamişimizde fazla bi biz kaldık şekerim inşallah bizde en yakın zamanda kavuşuruz bebeklerimize

şimdi kızlar, özellikle love, tayf, selmas, anjelic ve deryaberil....beni msnde de burda da yalnız bırakmayan arakadaslarım, hatta dostlarım. olur ya cuma günü fırsatım olmaz da yazamam, şimdiden söyleyim istedim, iyi ki varsınız...ben cumadan itibaren beni neyin bekledigini bilmedigim bir yola cıkıyorum, inşallah güzel haberlerle dönerim, burda nasıl müjdelerle birbirimize umut olduysak inşallah ben de size bir umut vermek isterim. ceyda, selma ve neşe ve diger bebişlerine kavusan arkadaslarım, inşallah bebekleriniz hayırlı ve uzun ömürlü sağlıklı evlatlar olurlar. deryacım ve özgecim allah bizim de yüzümüzü en kısa zamanda güldürsün. birbirimize dualarımızı esirgemeyelim nolur. elimizde olan tek şey bu. gerisi rabbime kalmış..

en son histeroskopi yaptırdıgımda 3. tüp bebek denemesinde bebegi tutup gelişmeyen bir çiftin gebeligi sonlandırıldıgını duyup yıkılmıstım, aklıma geldikce aglıyordum. farkında mısınız bilmiyorum ama bu aralar işlerim de yogun ama acıkcası topige de pek girmek istemiyorum. olumsuz şeyler duymaktan korkuyorum. duyduklarımı kendime uyarlayıp strese giriyorum. dün ceydaya da bahsettim, annem ablamla kavga ettim bana sıkıntılarını anlattıkları için. ister bencillik diyin ister vurdumduymazlık. ama sizin demeyeceginizi biliyorum çünkü bu derdi ceken anlıyor...

olur ya fırsatım olmaz şimdiden allahaısmarladık kızlar. ettiğiniz dualar, paylastıgınız her güzel an için hakkınızı helal edin. dostlugunuz için ne kadar teşekkür etsem az gelir...

listeyi daha önce lovecım devam ettiriyordu, şimdi o da ilac falan kullanacak stresli olacak isterse o devam etsin, yoksa bir güzel hamişimiz kendine gelen uguru bize de gelsin diye devam ettirsin:) siz bilirsiniz, kim gönüllü olursa..

işte böyle canlar, umarım bir gün bir yerde yüzyüze de gelir bu konustuklarımıza mazi der cocuklarımız kucagımızda, gelecekten bahsetme fırsatı buluruz. sevgiyle ve sağlıkla kalın deyip bitireyim artık:)

selmacım bu ay başlıyorum bende bi aksilik olmazsa inşallah bizlerinde yüzü güler canım

ayşecim iyiyim sagol canım,son 3 gün,bende konulara göz gezdiriyorum kısmet artık olursa olur olmazsa bundada var bi hayır diycem
sen nasılsın?dogum kontrol ilacin nezaman bitiyo?buaralar hamişimizde fazla bi biz kaldık şekerim inşallah bizde en yakın zamanda kavuşuruz bebeklerimize

ben iyiym canım yaa, ilacın bitmesine 8 gün kaldı. 5 gün sonra lucrine (göbekten igne vurmaya) baslıycam. çok gerginim, işyerinde de bir iki sey oldu. ve sanırım normal yollarla adetimin gelme zamanları ya onun da gerginligi olabilir. dünü çarşamba sanıyordum salıymış, bugüne perşembe diye basladım carsamba imiş:) yani bir an önce cuma olsun, hayırlısıyla yola cıkalım istiyorum. isten de sivastan da cok sıkıldım. tüp bebek öncesi kısa da olsa bir tatil cok iyi gelecek bana..

canım benim sen de kendini rahatlatmaya calıs, inşallah iyi bir puan alacaksın ve tayininiz de cok güzel bi yere cıkacak.. noolur bana hersey cok güzel olacak diyin:))) hayırlısıyla herşey cok güzel olacak:)

X