Preseed kullananlar

verdiğin bilgi ve iyi dileklerin için teşekkürler.

kybelecim benim sonuç almamam senin moralini pre seed konusunda bozmasın çünkü benim yaş ağustosta 40 olucak yavrucum...3 ay denedim olmadı ağustosta aşılama yaptırmak zorundayım zaman kaybetmemek için yani...sen dene başkalarını takma kafana ..bir listemiz var bakarsan geçmiş sayfalara ne kadar çok pre seed hamişi var göreceksin..

gördüm cnm onlardan destekle başladım. hakkımızda hayırlısı.
listeye eklemek isterseniz adetim 14 temmuz da .

aslında normalde düzeliydi martta tüp bebek yapıldı adet günlerim sapıttı. 20 martta transferim oldu 28 martta adet oldum. nisan da olmadım mayıs 10, haziran 14 oldu bakalım bu ay 14 temmuz bekliyorum.

liste ile sağolsun cetrefilli uğraşıyor dur ben ona büyük harflerle yaziim bari :) CETREFıLLıM DUYDUN MU yeni bi yavru düştü aramıza :)))) adı kybele82 adet tarihi 14 temmuz,listeye ekle cancan..

aslında normalde düzeliydi martta tüp bebek yapıldı adet günlerim sapıttı. 20 martta transferim oldu 28 martta adet oldum. nisan da olmadım mayıs 10, haziran 14 oldu bakalım bu ay 14 temmuz bekliyorum.

canımcım inşallah preseed vesile olacak sana ..bu sitede var senin gibi bazı arkadaşlar üç tüp bebek girişimi başarısızlıkla sonuçlanıpta preseed le hamiş kalan..içini rahat tut yeter..anladığım kadarıyla ovülasyon testi kullanıyosun o zaman adetin düzene girene kadar kullan da yumurtaları kaçırma..

artık jinekolog olduk sayılır herşeyden anlıyoruz ben dün anladım yumoşlarımı hemen dün temin ettim preseedi ve testi.

sizde problem neydi.
bizimki sebepsiz.
bende ve eşimde bi problem yok.. şubatta karar verdik bebeğe ama yaşım nedeniyle bi zaman sorunum var yani genç olsam senelerce denerdim ama maalesef fazla zaman kaybedip riske etmek istemiyorum ..dr umun tavsiyesi ile 5 ay denedik çünkü 15 ay önce doğal bi hamileliğim vardı,dr buna istinaden doğal yolu mutlaka denememi istedi... ve artık aşılamaya geçmeye karar verdik..üç aşılama ,olmazsa tüp bebek diyoruz bundan böyle..hayırlısı hepimiz için..

bende geçen sene 3. aşılamadan bi hamilelik yaşadım boş gebelik oldu. düşük yaptım. ben 7 yıllık evliyim. 2005 2 aşılama denedik olmamıştı. düşük sonrası rahimde polip olduğu anlaşıldı 1 cm.lik ameliyatla alındı. sonrasında 1 tüp bebek denedik olmadı. bakalım preseedle olucakmı?

preseed kızlarr ovülasyon testimi bu.ben tam analayamdımda.peki bu testler kaçarlıpaketlerde ve bunun alet şeklinde olanlarıdaha saglıklı deilmi.onların fiyatları hakkında bilgi sahibi olanlar varmı

preseed kızlarr ovülasyon testimi bu.ben tam analayamdımda.peki bu testler kaçarlıpaketlerde ve bunun alet şeklinde olanlarıdaha saglıklı deilmi.onların fiyatları hakkında bilgi sahibi olanlar varmı

yok cnm ovulasyon testi başka. ovulasyon testi 5'li pakette olur.

Pre~seed spermlere zarar vermediği dünyada klinik çalışmalarla ispatlanan ilk ve tek, " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " olmasıyla benzersiz bir üründür. Pre~seed, hamile kalmaya çalışan çiftler için üretilmiştir. Spermler için en uygun ortamı sağlarken, vajinal kuruluğu ortadan kaldırır ve doğal vücut salgılarını (sekresyonu) taklit eder.

Pre~seed' in her kutusu, ilişki öncesinde vajinal uygulama için önceden tasarlanmış uygulama enjektörleri içerir." Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı - Sperm Dostu " Pre~seed 'in vajinanın derinine yerleşmesiyle vajina ve dış serviksi kaplar, en çok ihtiyaç duyulan yerde nemlendirme sağlar. Böylece uygulandıktan sonra, kadınlarda ovülasyon (yumurtalama) dönemlerinde vücut tarafından salgılanan Servikal Mukus gibi hareket eder. Bilindiği üzere Servikal Mukus, spermlerin rahime tutunmasını sağlayan bir sıvıdır. Ürünün pH değeri, kadının üreme sistemine ve Servikal Mukus sıvısına en uygun değerdedir.
.

Pre~seed hamile kalmaya çalışılırken kullanılmasının dışında, vajinal kuruluk problemlerinde ve menapoz döneminde de güvenle kullanılmaktadır. Diğer benzeri kadınlarda vajinal tahrişe, enfeksiyon ve mantara neden olmaktadır.
.

2008 yılı Kasım ayında yayınlanan American Society of Reproductive Medicine (Amerikan Üreme Tıbbı Cemiyeti) Uygulamalı Komite Raporlarında, Pre~seed' in Doğal Üremeyi En İyi Şekilde Sağladığı yönünde tavsiye kararı verilmiştir.
.

Bu sebeple, üretkenlikle ilgili ciddi sağlık problemleri olmayan ve kısırlıkla ilgili hiçbir problemi bulunmamasına rağmen çocuk sahibi olmayan çiftlerde, IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICS (mikroenjeksiyon) tedavilereine başlamadan önce 6 ay süre ile kullanılması tavsiye edilmektedir. Ayrıca, başarısız sonuçlanan IUI (Aşılama), IVF (Tüp Bebek) ve Mikroenjeksiyon (ICSI) tedavileri sonrasında, bir diğer tedaviye kadar olan bekleme süreçlerinde de Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı olarak güvenle kullanılabilmektedir.
.

Pre~seed Vajinal Jel, 25/08/2010 tarihli TC Sağlık Bakanlığı izini ile ithal edilmekte olup, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi-FDA (US Food and Drug Administration) onayına, Avrupa Normlarına Uygunluk-CE (Conformité Européenne) belgesine sahibi ilk ve tek üründür.

kızllaaarrrr bende yenii ögrendimm benide aydınlatırmısınızz .nasıl bişey bu ve ansıl kullanılırrrr

merhabalar kızlar.. preseedle ilk deneme sonuç yok ama devam edicem.
preesedin bi zararı olmadını biliom ama bişi danışmak istiom. doktor rahmimde kist gördü. preseed le alakası farketmio di mi. rahim temiz de olsa kist de olsa kullanabiliriz deil mi arkadaşlar. preseed rahmin içine girip orda kalı o mudur. biliorum saçma sorular ama danışmak istedim emin olmak için.
kist gördü ya doktor . kurcalıorum olduk olmadık. bi de kızlar rahim filmi çektiricem . doktor 3 gün sonra ilişkiye girin dedi. o zaman da preseed kullanıcam. olur deil mi. doktora preseedi sölemedim. sölemem geekmez heral di mi kızlar. siz naptınız bu konuda. duyduklarınız tecrübeleriniz varsa anlatır mısınız kızlar zor günler geçiriorum. kist gebe kalmaya engel deil dedi doktor. siz neler yaptınız bu konulard a arkdaşlar..

günaydın hanımlar,

hayırlı cumalar,, nasılsınız bakem? cetrefilli ayşe, özge, anjelic ne yaptın canım?

merhaba kızlar.bunu eczanelerde bulabiliyormuyuz.fiyatı hakkında bilgi sahibi olan varmı

kızlar netten baktım gitti gidiyorda 65 diyor başka bir yerde 130 eczanede enkadar acaba .ben sanal ortamdan alışveriş yapmaya pek güvenmiyorumda (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…