Preseed kullananlar

burp arkadaşımızın mucizesi hepimizi bulsun inşallah ne zorluklar yaşadı biz biliyoruz önce mavi sonra o ve şimdi bizde kullanmaya karar verdik..
bende ebaydan aldım 29.99 dolar yazan setten alın 50 liraya falan geliyor içinde ovulsayon ve hamilelik testleri var ve 9 adet kullanmak için enjektör..allah isteyen herkese en kısa zamanda versin inşallah..

merhaba ben yeni ögrendşmde bende preseed jel almak istiyorum ama aynı zamanda uygunda olsun istiyorum.kargo ücreti dahil nekadara aldın jeli.:teytey:

merhaba kızlar bu ay bende ilk kez preseed kullanıcam yalnız bi sorum olucak ovulasyon testinde çift çizgi çıktı günden itibarenmi preseed kullanmaya başlayım ? beni aydınlatırsanız çok sevinicemm...

kızllaaarrrr bende yenii ögrendimm benide aydınlatırmısınızz .nasıl bişey bu ve ansıl kullanılırrrr

canım ovulasyon günlerinde kullanıyosun,sperm geçişine yardımcı bi ürün

merhabalar kızlar.. preseedle ilk deneme sonuç yok ama devam edicem.
preesedin bi zararı olmadını biliom ama bişi danışmak istiom. doktor rahmimde kist gördü. preseed le alakası farketmio di mi. rahim temiz de olsa kist de olsa kullanabiliriz deil mi arkadaşlar. preseed rahmin içine girip orda kalı o mudur. biliorum saçma sorular ama danışmak istedim emin olmak için.
kist gördü ya doktor . kurcalıorum olduk olmadık. bi de kızlar rahim filmi çektiricem . doktor 3 gün sonra ilişkiye girin dedi. o zaman da preseed kullanıcam. olur deil mi. doktora preseedi sölemedim. sölemem geekmez heral di mi kızlar. siz naptınız bu konuda. duyduklarınız tecrübeleriniz varsa anlatır mısınız kızlar zor günler geçiriorum. kist gebe kalmaya engel deil dedi doktor. siz neler yaptınız bu konulard a arkdaşlar..

preseedin kiste herhangi bi etkisi oldugunu düşünmüyorum ama hsg sonrası bence kullanma her ihtimale karşı iltihap kapma durumu olabilir,neolur neolmaz ,genede sen bilirsin tabi
günaydın hanımlar,

hayırlı cumalar,, nasılsınız bakem? cetrefilli ayşe, özge, anjelic ne yaptın canım?

selmacım sagol şekerim iyiyim,sen nasılsın?

merhaba kızlar bu ay bende ilk kez preseed kullanıcam yalnız bi sorum olucak ovulasyon testinde çift çizgi çıktı günden itibarenmi preseed kullanmaya başlayım ? beni aydınlatırsanız çok sevinicemm...

canım ben genelde hep ovulasyon günü kullandım ama bazı arkadaşlar 1-2 gün öncesi ve sonrasıda kullanıyolar

KIZLAR SıZE Bı ÜZÜCÜ HABER VERMEYE GELDıM
maalesef bebeğimi kaybettim
kalbi atmadığı için alındı
ama çalışmalara devem 10 günden sonra inşallah
sizede bol şanslar kızlar...

ayşe, selma, özge çok teşekkürker kızlar iyi dilekleriniz için, Rabbim gönlünüzdekileri kabul etsin inşallah...

kızlar bişi soracam bu persedi ebaydan alanlar yada gg den
kredı kartı olmadan kapıda odeeme secenegı yokmmu yada kargoda yerıne gıdıp nakıt odeme sansı?

hilalcim çok geçmiş olsun, inşallah bir dahaki bebeklerinde sorun yaşamazsın, benim de 2. gebeliğim de kalp atışı alınamadığı için sonlanmıştı, Rabbim kaybettiğim iki meleğim yerine iki tane gönderdi, mübarek cumanın hürmetine Allahım isteyen tüm kadınlara hayırlı, sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah. Üzülme canım, bugünler de geçecek, güçlü ol.

KIZLAR SİZE Bİ ÜZÜCÜ HABER VERMEYE GELDİM
maalesef bebeğimi kaybettim
kalbi atmadığı için alındı
ama çalışmalara devem 10 günden sonra inşallah
sizede bol şanslar kızlar...

hilal bebik bebeğin için çok üzüldüm,inşallah yakın zamanda yeniden olacak yavrucum..bazen ne yaparsak yapalım olacakların önüne maalesef geçemiyoruz...vardır bi hikmeti...üzmeden çok kendini önümüzdeki maçlara bakıcaz artıka.s.

KIZLAR ......YURTDIŞINDAN PRESEED SıPARıŞ EDıPTE ELıNE ULAŞMAYANLAR..BıR ÖNERıDE BULUNMAK ıSTıYORUM...şimdi bu ürünü malum yurt dışı sitesinden sipariş ettiğinizde sitenin sonuna .COM diilde .CO.UK yazmanızı tavsiye ederim...çünkü .COM amerika'daki satış sitesi ve kanımca siparişleriniz bu yüzden gecikiyor ya da elinize geçmiyor olabilir .CO.UK ise ingiltere'deki satış sitesi ve ben ürünleri burdan sipariş etmiştim 8 günde elime sorunsuz geçmişlerdi..bu sitedeki fiyatlar ingiliz paundu üzerinden ve 1 paund yaklaşık 2,5 lira civarında... şu anda 9 kullanımlık preseed 50 şer adet ovülasyon ve hamilelik testi ile 17.99 paund türkiyeye kargosu 4.5 paund,yani toplamda 22.5 paund yapıyor buda yaklaşık 60-65 tl yapıyor..adrese teslim..

kızlar bişi soracam bu persedi ebaydan alanlar yada gg den
kredı kartı olmadan kapıda odeeme secenegı yokmmu yada kargoda yerıne gıdıp nakıt odeme sansı?

canım zaten şuanda g.gda preseed satışı yok bende çok araştırdım ya ebaydan sipariş etceksin yada eczaneden alcaksın ebaydada kapıda ödeme diye bi seçeneğe rastlamadım ben yani nakit ödemek istiyosan eczaneden al en sağlamı fiyatı ebaya göre pahalı ama naapalım bebiş için katlanıcaz :)) ben öyle yaptım..

hıc bır eczane bız böe bısı duymadık dıor sız nerden alıosunuz kızlar ya ıstanbldamı buldunuz

hilal bebik bebeğin için çok üzüldüm,inşallah yakın zamanda yeniden olacak yavrucum..bazen ne yaparsak yapalım olacakların önüne maalesef geçemiyoruz...vardır bi hikmeti...üzmeden çok kendini önümüzdeki maçlara bakıcaz artıka.s.
evet canım çok haklısın
şu sonuçlarımı alayım hemen yeni bir bebk için start vericem:)))))
hemde bu sefer daha çok çalışarak...:)))
hilalcim çok geçmiş olsun, inşallah bir dahaki bebeklerinde sorun yaşamazsın, benim de 2. gebeliğim de kalp atışı alınamadığı için sonlanmıştı, Rabbim kaybettiğim iki meleğim yerine iki tane gönderdi, mübarek cumanın hürmetine Allahım isteyen tüm kadınlara hayırlı, sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah. Üzülme canım, bugünler de geçecek, güçlü ol.

anammmmmmmmm sen hamilemisin maşşallahhhhhhhhhhhhh
nasıl sevindim anlatamam
nasıl oldu kız anlatsana
preseedmi yoksa
aşılama falanmı nasıl kaldın kız
şimdi senin yazdığını okuyunca kendimi koydum yerime inşallah rabbim bana ve her isteyene nasip eder
anlatırsan çok sevinirim canım.............
detaylı içerik lütfen:)))

hıc bır eczane bız böe bısı duymadık dıor sız nerden alıosunuz kızlar ya ıstanbldamı buldunuz

canım bende eczaneye gittiğimde sordum yok dediler bende ecza depolarında olduğunu söyledim öyle olunca aradılar ve getirttiler 15 dk da geldi ben kayseriden aldım eminim heryerde vardır ama ecza depolarında eczacıyı o şekilde yönlendirirseniz ürün en kısa zamanda elinize geçecektir...

canım bende eczaneye gittiğimde sordum yok dediler bende ecza depolarında olduğunu söyledim öyle olunca aradılar ve getirttiler 15 dk da geldi ben kayseriden aldım eminim heryerde vardır ama ecza depolarında eczacıyı o şekilde yönlendirirseniz ürün en kısa zamanda elinize geçecektir...

ne kadara aldın sen ?

slm kızlar aranıza beni de alın. gecen ay pressed aldım denedim olmadı. ve cuma günü hsg çektirdim. bi sorun da yok çok şükür. bu ayy yine pressed kullanıcam bakalım sonuç ne olacak. buraya yazarım inş.beklenmeyen adet tarihim 28 temmuz.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ ve ANNELERİMİZ.............MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun
38-:nazar: anjelic

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
hatice_48.........................................................02 Temmuz
mavisimmm........................................................02 Temmuz
tayf..............................................................04 Temmuz
cetrefilli..........................................................16 Temmuz
love27.............................................................20 Temmuz
yasekase..........................................................23 Temmuz
littleangel..........................................................27 Temmuz
miray15...........................................................28 Temmuz
ronya.............................................................05 Ağustos
catdog............................................................
gncam.............................................................
guzel83...........................................................
edut..............................................................
busecan...........................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
deniko.............................................................
Ozlemyalcinkaya...................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah

kızlar bu topiği 1 aydır takip ediyorum. geçen ay kırmızı kartı görünce bende sipariş verdim. bu ay sadece 2 kere kullandım yarım yamalak daha regliye 4-5 gün var. preseeden yanında gelen testlerden yaptım dün gece ve 5 dk içinde silik çizgi çıktı. kan testini görmeden inanamıycam ama sabah predictor yaptım onda da 5 dk için de silik çizgi çıktı. bu arada 13. ayımızdı. bugün gidicem akşam üstü kan vermeye.

günaydın kızlar

hilalcim geçmiş olsun canım,umarım en yakın zaman tekrar gelir ve seni hiiç bırakmaz

scuba inşallah hamilesindir canım...

ayşeciiim nasılsın?

Günaydın kızlar,güzel haftalar hepinize...

Cetrefillim dün regl olmam gerekiyordu ancak olmadım bu sabahta bişey yok.....Hayırdır inşallah ....saat gibiyimdir günü gününe hatta saati saatine olurum ancak henüz bişey yok...yoksa pre seed bu ay işe yaradı mı? bekleyeyim bakalım biraz daha:uhm:

X