Preseed kullananlar

günaydın güzeller,

tayf canım inşallah senin de güzel haberlerini alırız..
ayşe sana da hayırlı haftalar
anjelic canım iki tane tomurcuk var orda:))) güzel Allahım ikisini de hayırlısı ile kucağına almayı nasip kısmet etsin...
özge canım hayorlı bereketli haftalar

hilalbebik canım Allah gönlüne göre versin. daha çok gençsin.. önünde uzun bir zaman var Allahın izni ile...pozitif olman çok güzel..

günaydın kızlar. listeye girmişim bakalım ne olacak sonuç.. bu arada ben hsg çektirmiştim. adette gecikme falan yapmaz inş. düzeni oturtmuşken bozmasın..

tayfcım neler duyuyorum inşallah hamişsindir.

valla kybele cim sanki pre seed bu ay işe yaramış gibi duruyo ama yine de soğukkanlı olmakta fayda var diyip beklemedeyim ..hala bişey yok ,allahtan hayırlısı..yarın bi kan testi yaptırtırım eğer bugün regl olmaz isem..ayyy inşallah kybelecim,inşallah hamişimdir..sempatiksalakcinni

kan testini bugün yaptırsanda çıkar.
inşallah cnm inşallah kalpten duacıyım.

teşekkür ederim iyi dileklerin için kybelecim..canım kan testi için yarını bekleyeyim diyorum,nedense içimden öyle geliyor..yani hafif kasık ağrılarım var kırmızıları görebilirimde her an...idrar tahlili yaptım hiç bişey yok...gecikmesi ilginç, ne biliim pek ihtimal vermiyorum ama allahın işi belli mi olur...inşallah kalırız hepberaber hamiş yav..

böyle gecikmelerin oluyormuydu normalde.

son iki yıldır adet takibi yapıyorum bir kez üç ay önce bir gün gecikmem olmuştu ama gecesinde olmuştum ...bugün ikinci gün...aslında son yumurtlama günümden üç dört gün sonra şidettli bi kasık batmam olmuştu sağ tarafımda ve yav galiba bu ay başardım ben bu işi demiştim hatta inanmıştım hamilelik ihtimalime ancak bundan bir kaç gün sonra adet öncesi yaşadığım duygusal boşluğu hissetmeye başlayınca yok yav yine olmadı diyerek doktoruma gittim ve aşılama için adım atmaya kara verdik önümüzde ki ay....

Kızlar selam nasılsınız? Bu arada scuba hamile sanırım, çok sevindim scubacım hayırlı olsun, inşallah kucağına aldığın günleri görürsün canım.

ayşe, özge, selma nasılsınız kızlar?
selmacım güzel dileklerin beni çok mutlu ediyor, saol tatlım, inşallah Allah tamamına erdirir ikimizin de, ben evde dinlenmedeyim hala, sen neler yapıyorsun.?

hilal canım ben aşılama veya başka tedavi olmadım, tüp bebek tedavisi için uygun zamanı bekliyordum, martta histereskopi yaptırdım, geçirdiğim 2 küretajdan rahim etkilenmişti, akabinde doktorum hormon tedavisine almıiştı, nisan ayında hamile kalmışım, Rabbimin ol dediği an gelmiş, darısı başına canım, preseed de kullanmadık, artık kendimi tüp bebeğe odaklamıştım malum :)

selam kızlar...benim preeseed gelmedi... onca mailleşmeden sonra da paramı geri kredi kartıma yatırmışlar ..gıcıklar kur farkı yarattılar :) ödediğimden daha az yatırmışlar usd olarak gördüklerinden :)

bana gelmesi nasip olmadı bu preseedin ama çok fazla da denemk istiyorum garptir...napsam bilemedim :)

gelmemesinde bir hayırmı vardır nedir? boşamı olcakdı alsaydım işe yaramıcak atcakmıydım neyse :)

çok pipiriklendim gü,mrükte takılırmı edilirmi diye herkese 5 günde geldi bana gelmedi.....

bir fikri olan ?

bir de ben bu ay farlutal ( söktürücü ) kullanarak adet olmuştum. adetim bitti temizlendim 5 gün sonra dehşet şekilde kanamam oldu. 3 gün sürdü acillere taşındım o derece düşük falan sandı başta doktorlar ama degildi tabi : (
( tuhaf şekilde sevinmek ve üzülmek arası oldum...düşük deselerdi demekki normal hamile kalabiliyormuşum diye sevincektim bir yerde; ama oldu ve o da düştü diye de çok üzülecektim )

çok hızlı şekilde hormon dalgalanmasıymış.... pko olanlarda mevsim geçişlerinde bazen olurmuş...bunca yıldır ilk kez oldu....şimdi ilk kanamama göre günüm geçti ...2.kanamayı adetten mi saycammm sallamıcam mı bilemedim....
idrar testi yapsammı? yapmayıp bırakıpp düşünmesemmi ...
bir doktor bana tüp bebekle ancak bebek sahibi olabilirsin normal yolla çok zor o yüzden her ay adet omaya çalışıpda yumurtalarını bpoşa harcama onlar sana tüp tedavisinde lazım olcak adet olmadınsa da olmak için kasma düşünme olma boşver demişti...

bilgisi olan ? yorumu olan : )

arkadaşlar iki tane idrar testi yapmıştım bişey çıkmadı diye kenara bıraktım ama az önce baktım ve çooooooooooooooooooook silik çıkan ikinci çizgileri mi gördüm sanki yoksa aklım bana oyun mu oynuyo bilemedim...

cnm dur erken sevinmeyelim sen 1 tane daha yap 5 dk dan sonraki sonuçları dikkate almayın diyorlar.
Inşallah vardır.

GerÇı senı Ümıtlendırmıyım ama olmasaydı hıÇ Çıkmazdı gıbı gelıyor.

valla deryaberil ne diyim bilemedim ama doktorun sana niçin öyle bişey söyledi onu da pek anlayamadım..yani yumurta rezervinde bi sorun mu var, ki sanmam...ne demek yumurtalarını boşa harcama yav..benim yaşım 40 olduğu halde doktorum bana yumurtalarını harcama gibi bi laf etmedi..bu bana pek doğru bişeymiş gibi gelmedi ama şekercim bide başka bi doktora görünsen diyorum hani ne olur ne olmaz...

ne biliyim kybele valla adetim hiç bu kadar gecikmezdi ama ...yani kan testi yapmaya da çekiniyorum açıkçası şimdi...ayyyyhh...ne gıcık işler allahım ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…