Preseed kullananlar

canım öyle düşünme, kaç yıl siz istememişsiniz zaten, zaman zaman ben de ya hiç olmazsa ya hiç anne olamazsam diye düşünüp üzülüyorum, ama elimizde olan bişey deil ki hiç olmadı evlatlık alırım ben, o sevgiden mahrm kalan birini koruyup kollamak gibisi yoktur eminim, hem kendi kendime diledim valla bir nevi adak, sağlıklıca gelsin bebegim, en azından bir koruyucu anne babalık için basvurucam ben... üzme kendini, hersey bir şekilde yolunu buluyor...
ayşecim burası elbet bigün bitecek ya ben senin nezaman hamile kaldıgını ögrenmek isterim,msn adreslerini verelim diycem ama benim net msn yi pek kaldırmıyo,face in var mı?
canım özelde yazıyorum sana, benim hep aklımdaydı da acaba dedim eşin kullanmıyor mu msn, face:)
canım benim inşallah beraber veririz güzel haberleri yaa inşallah

ayşecim ben ekleyemedim senin ayarlardan dolayı sen ekle beni

ayşecim insan şöyle belirgin bi foto koyardıda yüzünü görürdüm ama iyi oldu en azından hep haberini alıcam senin

bu arada benim adımın karşısıdaki 10 haziranı silebilirsin cetrefillim,regl oucam çok belli...hafta başı şehir dışına çıkacağım için haber veremeyebilirim,şimdiden söyleyeyim dedim..iş güç beni bekler...ikigündür regl öncesi yaşadığım tiksinti hali var ve sanki vajinama bıçak sokuyolarmış gibi ara ara sancı girip çıkıyo ve accaip bi oburluk..kırmızı kart tam 10 haziranda sabah 10 da gelir..şaşmaz...sempatiksalakcinni

tayf erken karar verme hiç belli olmaz,sen daha önce hamile kalmıştın sanırım inşallah gene olur

cetrefillim ayşem iyiyim yavrucum sen nasılsın...sanki bugün yazdıklarında biraz daha ışıltı var gibia.s.

yaaa normalde de neşeliimdir de ben, arada geliyolarbayanssulusmile

iyiyim ben de,ovulasyondayım sincap arıyorum:kedi:

yaaa normalde de neşeliimdir de ben, arada geliyolarbayanssulusmile

iyiyim ben de,ovulasyondayım sincap arıyorum:kedi:

sincaplar çok hızlı valla yakalamak kolay diil...sincap dedinde aklıma olmuş bi hikaye geldi,finlandiyada bir süpermarkete sincabın biri dadanmış,hayvan sadece kinder sürpriz çikolataları yedikten sonra da oyuncakları götürüyormuş..market yönetimi aylar sonunda çikolata hırsızı sincabı yakalamış ama müşteriler yediği çikolatanın parasını biz verelim dokunmayın ona demiş,ne yazık ki hijyen olmadığı için kabul edilmemiş..merak ediyorum oyuncaklarla ne yapıyordu acepkaydirigubbakcemile3

tayf erken karar verme hiç belli olmaz,sen daha önce hamile kalmıştın sanırım inşallah gene olur

evet o zaman çocuk fikri yoktu ve farkında olamadığım için kaybettim zaten..ama o kadar eminim ki bunlar regl belirtisinden başka bişey olamaz..şu tiksinti hali berbat bir duygu yaşatıyor,tek fark reglimden iki gün önce filan yaşardım ama şimdi neredeyse 10 gün önce başladı..yalnız hem oburluk hem tiksinti hali bir arada acaip oluyor şekercim..önümüzdeki maçlara bakıcaz artık..

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni kendimi patates çuvalı gibi hissediyorumsempatiksalakcinni

GÜNAYDIN HERKESE
BİŞEY SORCAM KIZLAR ATEŞİM 16-36 derece 17.GÜN 35,9 18 gün 36, 19 gün 36,1 21 gün 36,1 22 gün 36,2 bu nedemek oluyo

günaydın kızlaaaar

özgecim nasılsın?

busecan ates yönteminden hiç anlamıyorum ki canım ben...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna
36-hilalbebik
37-maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
sinemaltan......................................................30 Mayıs
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
edut...............................................................14 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
ronya..............................................................20 Haziran
deniko............................................................22 Haziran
yasekase.......................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48........................................................02 Temmuz
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…