Preseed kullananlar

busecan ben de hiç anlamıyorum,ateş ölçme topigi var oraya sor istersen

ayşecim iyiyim canım bende bu sabah erken kalktım öyle dolanıyorum evde,sen nasılsın?

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

PRESEED HAMİŞLERİMİZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ
1- :nazar:kibele...................................................(24.07.09)
2- :nazar:rockwell
3- :nazar:menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- :nazar:wannababy
5- :nazar:nequelen
6- :nazar:nerili
7- :nazar:kursatim
8- :nazar:kadus
9- :nazar:durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-:nazar:sevcangoksel
11-:nazar:jasmin77
12-:nazar:bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-:nazar:duducan
14-:nazar:dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- :nazar:babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- :nazar:duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- :nazar:viana..................................................2 kez kullandı.
18- :nazar:DaddysFirstEyePain
19- :nazar:shyqueen
20- :nazar:gulayyusuf
21-:nazar:dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-:nazar:lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-:nazar:aysouk
24-:nazar:cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-:nazar:waters
26-:nazar:nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-:nazar:selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-:nazar:johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-:nazar:Lilyum
30-:nazar:zehsel
31-:nazar:35.ay
32-:nazar:buzma_vi
33-:nazar:sezen10
34-:nazar:papatyaa10
35-:nazar:nevetna
36-:nazar:hilalbebik
37-:nazar:maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERİMİZ.......................BEKLENMEYEN TARİHLERİMİZ
sinemaltan......................................................30 Mayıs
tayf.................................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
edut...............................................................14 Haziran
busecan..........................................................14 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
ronya..............................................................20 Haziran
deniko............................................................22 Haziran
yasekase.......................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48........................................................02 Temmuz
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
gncam............................................................
azra2206.........................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

busecan ben de hiç anlamıyorum,ateş ölçme topigi var oraya sor istersen

ayşecim iyiyim canım bende bu sabah erken kalktım öyle dolanıyorum evde,sen nasılsın?
iyiyim canım ben de...cumartesi günü dip köşe temizlik yaptım, cok yoruldum ama evim de tertemiz oldu valla, camları falan sildim ama dün şakır şakır yagmur yagdı...yarın sınavım var aslında ders calısmalıyım ama sınav haftası gelince ders calısmak dısında herseyi yapıyorum:)

ovulasyonu da bitirdim cok şükür, preseed bi kere kullandım..

iyiyim canım ben de...cumartesi günü dip köşe temizlik yaptım, cok yoruldum ama evim de tertemiz oldu valla, camları falan sildim ama dün şakır şakır yagmur yagdı...yarın sınavım var aslında ders calısmalıyım ama sınav haftası gelince ders calısmak dısında herseyi yapıyorum:)

ovulasyonu da bitirdim cok şükür, preseed bi kere kullandım..
bende şu kpps geçsin bütün evi kaldırcam valla
yarın sınav varmış canım çalış bugün ozaman,inşallah iyi geçer
bende artık çalışmak istemiyorum bıktım

YA HAKKATEN BıRSEYE COK ODAKLANINCA SIKILIYOR ıNSAN, AMA AZ KALDI CANIM YAAA, şu stresini at bi bak ben diyorum sen bi atan, bebek de gelecek:)

YA HAKKATEN BıRSEYE COK ODAKLANINCA SIKILIYOR ıNSAN, AMA AZ KALDI CANIM YAAA, şu stresini at bi bak ben diyorum sen bi atan, bebek de gelecek:)
canım o stres hiç bitmiyo sınav yaklaştıkça stresim artıyo,ya geçen seneden daha kötü alırsam diye şimdiden kendimi yemeye başladım,biliyosun bazen çok çalışmak yetmiyo sınav zamanı bakalım hayırlısı temmuz ayı benim için herşey çok güzel de olabilir çok kötüde olabilir,eger kpss de iyi bi puan alırsam taynimiz ona göre olacak,burdan daha kötü biyere gitmek istemiyorum..
ayşe doktor sana hiiç aşılama yapalım demedi mi?aslında hafif erkek infertilitesinde aşılama işe yarıyo

canım o stres hiç bitmiyo sınav yaklaştıkça stresim artıyo,ya geçen seneden daha kötü alırsam diye şimdiden kendimi yemeye başladım,biliyosun bazen çok çalışmak yetmiyo sınav zamanı bakalım hayırlısı temmuz ayı benim için herşey çok güzel de olabilir çok kötüde olabilir,eger kpss de iyi bi puan alırsam taynimiz ona göre olacak,burdan daha kötü biyere gitmek istemiyorum..
ayşe doktor sana hiiç aşılama yapalım demedi mi?aslında hafif erkek infertilitesinde aşılama işe yarıyo

canım yaaa inşallah iyi bir puan alırsın, aklına kötüsünü getirme, herşey çok güzel olacak allahın izniyle:)

özgecim ben biliyosun aşılamayı hiç düşünmedim, sivastaki doktorum aşılama dedi ama ben yanasmadım, ankaradakine de direkt tüpe başlamak istiyoruz deyince o da teklif etmedi, allah yüzümüze baksın hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum, çok korkuyorum olumsuz sonuctan...ve allah göstermesin ama tutmazsa eger, bir sene daha bekleyip yine tüp deneriz sanırım, o kadar ilac ve hormonu yüzdesi düşük bir şey için denemek istemiyorum, allahın gücüne gitmesin,hersey bir vesile ama bilmiyorum ki... biz asılama gibi bir alternatif var diye hiç düşünmedik bile....

canım yaaa inşallah iyi bir puan alırsın, aklına kötüsünü getirme, herşey çok güzel olacak allahın izniyle:)

özgecim ben biliyosun aşılamayı hiç düşünmedim, sivastaki doktorum aşılama dedi ama ben yanasmadım, ankaradakine de direkt tüpe başlamak istiyoruz deyince o da teklif etmedi, allah yüzümüze baksın hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum, çok korkuyorum olumsuz sonuctan...ve allah göstermesin ama tutmazsa eger, bir sene daha bekleyip yine tüp deneriz sanırım, o kadar ilac ve hormonu yüzdesi düşük bir şey için denemek istemiyorum, allahın gücüne gitmesin,hersey bir vesile ama bilmiyorum ki... biz asılama gibi bir alternatif var diye hiç düşünmedik bile....
ayşecim beni tüp bebekte alınan hormonlar ve olumsuz sonuç almak çok korkutuyo o yüzden erteliyorum tüp bebegi gerçi aşılamadada hormon alıyosun ama tüp bebektekii kadar degil şans da okadar degil tabi ama ençok kendini hazırlamak çok önemli ben şuan hiç hazır degilim tüp bebege
senin için umarım hayırlısı budur canım sen genede olumsuzu getirme aklına biliyorum elde degil ama ben senin hep pozitif bi insan oldugunu ve bunu başaracagını düşünüyorum

ayşecim beni tüp bebekte alınan hormonlar ve olumsuz sonuç almak çok korkutuyo o yüzden erteliyorum tüp bebegi gerçi aşılamadada hormon alıyosun ama tüp bebektekii kadar degil şans da okadar degil tabi ama ençok kendini hazırlamak çok önemli ben şuan hiç hazır degilim tüp bebege
senin için umarım hayırlısı budur canım sen genede olumsuzu getirme aklına biliyorum elde degil ama ben senin hep pozitif bi insan oldugunu ve bunu başaracagını düşünüyorum

ayyy özgecim yaa allah agzından alsın, ben de senin hep dogal yolla hamile kalacagına inanıyorum, hayırlısı olsun hakkımızda inşallah. evet dedigin gibi psikoljik olarak hazır olma meselesi, ben tüp bebege kesinlikle kendimi hazır hissediyorum. inşallah emeklerimiz boşa cıkmaz, allah affetsin ama bakkaldan alır gibi sanki ilk denemede gelecek diye umut ediyorum, inşallah da öyle olur. nasip kısmet olursa agustos 10da bebegimin geldigini müjdelerim size...

inşallah olur ayşecim

bizim burdan birinin çocugu olmuyodu şuan hamile sözde aşılama yaptırmış öyle hamile kalmış ama benim anlamadıgım eşinden 10 tane sperm almışlar benim bildigim aşılama için en az 2 milyon sperm olmalı 10 tane sperm ancak microda uygulanır sanırım mikro oldugunu söylemek istemiyolar her neyse yıllar sonunda bebegine kavuştu ya önemli olan bu

maşallah özgecim yaaa allah aratmasın, biz de acıkcası herkese söyemeyi düşünmüyoruz tüpe gittigimizi, aslında özellikle eşimin ailesinin de bilmesini istemiyordum ama mecburen söyledik onlara da...

goncaaaaağ nerelerdesin? ne alemdesin? hadi güzel bir haber ver bize:KK66:

bilmiyorum arkadaşlar bu ay 16. günümde ovulasyonu gördüm 23. günümde sol kasığımda aynı yumurtlama sancısına bezer sancı çektim ara ara düne kadar hala vardı hastalancak gibiyimde bir taraftan ben ne oluyo anlamıyorum artık valla.....

kızlar,
okudum yazdıklarınızı..Ah Ayşeciğim Allah gönlüne göre versin. inşallah senin güzel haberlerini duymak nasip olur. heyyo halayları çekeriz burda. canım benim dualarım seninle.
love,
ayşennin tüm güzel dileklerine bende katılıyorum. doğal yollarla hamile kalır ve inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın tatlı meleğini..

e kızlar bende sizi face eklemek istiyorum. hem sizi görmüş olurum hem orada birsirğ fotoğrafta paylaşabilirim. nasıl yaparız?

bilmiyorum arkadaşlar bu ay 16. günümde ovulasyonu gördüm 23. günümde sol kasığımda aynı yumurtlama sancısına bezer sancı çektim ara ara düne kadar hala vardı hastalancak gibiyimde bir taraftan ben ne oluyo anlamıyorum artık valla.....
canım benim inşallah bunlar gebelik belirtisidir, hayırlısı olsun, habersiz bırakma ama bizi...
kızlar,
okudum yazdıklarınızı..Ah Ayşeciğim Allah gönlüne göre versin. inşallah senin güzel haberlerini duymak nasip olur. heyyo halayları çekeriz burda. canım benim dualarım seninle.
love,
ayşennin tüm güzel dileklerine bende katılıyorum. doğal yollarla hamile kalır ve inşallah hayırlısı ile kucağına alırsın tatlı meleğini..
canım yaaaaa allah razı olsun, inşallah herkesin güzel haberleriyle çekeriz burda halaylarımızı canım benim:teytey:

anjelic canım bizler iyiyiz sen nasılsın? cetrefilli ayşem başladı tüp bebek çalışmalarına:)) dualarımız onunla..
sen ne yapıyorsun? yok mu faaliyet veya faaliyet planı:))

Merhaba arkadaşlar.Preseedler geldi fakat kullanımında türkçesi yazmıo.Resimlerden de bişi anlamadım.ılk defa kullanıcam.Ama nasıl!Birkaç gün sonra başlıcam şüpheli günlerde kullanmaya bu yüzden açamıorum da.Açınca hemen kullanmalıyım die düşünüorum çünkü..Neyi napıcaz?Sanırım 9 kullanımlık.3 poşette 3 er tane görünüo..
Anlıcaım şekilde yardımcı olur musunuz?
O tüp gibi şelerin içinden bi şi daha mı çıkıo?
Öteki krem gibi tüpe mi koyuyoz.Süresi falan var mı?Vajinada biraz beklemesi falan gerekir mi ki!?ılişkiden önce ve sonra bi şi yapılıo mu?Hijyenlik bi şi var mı?Of offff bi kullansam da rahatlasam.Ben nasıl boşaltıcam ya of..

Merhaba arkadaşlar.Preseedler geldi fakat kullanımında türkçesi yazmıo.Resimlerden de bişi anlamadım.İlk defa kullanıcam.Ama nasıl!Birkaç gün sonra başlıcam şüpheli günlerde kullanmaya bu yüzden açamıorum da.Açınca hemen kullanmalıyım die düşünüorum çünkü..Neyi napıcaz?Sanırım 9 kullanımlık.3 poşette 3 er tane görünüo..
Anlıcaım şekilde yardımcı olur musunuz?
O tüp gibi şelerin içinden bi şi daha mı çıkıo?
Öteki krem gibi tüpe mi koyuyoz.Süresi falan var mı?Vajinada biraz beklemesi falan gerekir mi ki!?İlişkiden önce ve sonra bi şi yapılıo mu?Hijyenlik bi şi var mı?Of offff bi kullansam da rahatlasam.Ben nasıl boşaltıcam ya of..

selam canım ben sana anlatayım

X