Preseed kullananlar

canım öncelikle tüpten o şırıngaya 3 mg kadar koyacaksın ilişkiden yaklaşık 15 dakika önce vajinana olabildiğince derine doğru sıkacaksın başka bişey yok açıldıktan sonra hemen kullanılacak diye bişey yok 3 aylık bi sürede kullanabilirsin ovulasyon testlerini kullanıyor musun çift çizgi günlerinde kullan ben geçen ay kullandım ama sonuç alamadım eşimim sperm hızı düşük bu ay aşılama yaptırıcaz umarım senin işine yarar

mlg si bu kadar önemli mi ya tüpteki krem gibi bi şi yoksa jel gibi mi?40 mg yazıo 4 ya da 5 mg koysak bi şi olur mu?15 dk bekicek yani peki içime falan girerse rahme falan ulaşıo mu o zaman bişi oluo mu?

günaydın cancağızlarım:)

yasekasecim preseed tüpünün agzını aplikatörlerin ağzına getirdiginde cevirerek birbirlerine kapatabilirsin, böylece tüpten aplikatöre sıkarken aralardan fıskırma, bulasma olmaz. ben genelde 3e kadar dolduruyorum, 4 fazla geliyor. akabinde de rahmin ulasabilecegin yerine dogru aplikatörü ulastır ve oraya enjekte et. enjekte falan diyince agrılı bişeymiş gibi geliyor da sık demek istedim yani:)

preseed daha cok jel gibi...jel artar da aplikatörlerin biterse kullandıgın aplikatörlerden 2 3 ünü duru suyla yıka, sonra da azcık kaynat derim...kolay yani ,panik yapmana gerek yok, hayırlı olsun:)

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

PRESEED HAMıŞLERıMıZ.............................MUHTEMEL DOĞUM TARıHLERı
1- kibele...................................................(24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü........................................... (anne oldu bile)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya..............................................oğluşu geldi:)
10-sevcangoksel
11-jasmin77
12-bengusu..............................................haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan
14-dila06.................................................10.03.2010(2 kez kullandı.)
15- babylove............................................ 2 kez kullandı.
16- duyguby.............................................presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana..................................................2 kez kullandı.
18- DaddysFirstEyePain
19- shyqueen
20- gulayyusuf
21-dnz82..................................................25 Temmuz 2010
22-lapa.....................................................20 Eylül 2010 (ilk kullanmada geldi bebiş)
23-aysouk
24-cicekcik...............................................preseed ve tedaviyi bıraktığı ay geldi bebiş:)
25-waters
26-nevyas..................................................01 Ekim 2010
27-selmas88..............................................07 Ekim 2010
28-johnnybravo...........................................16 Ekim 2010
29-Lilyum
30-zehsel
31-35.ay
32-buzma_vi
33-sezen10
34-papatyaa10
35-nevetna
36-hilalbebik
37-maviumutolsun

PRESEED GÜZELLERıMıZ.......................BEKLENMEYEN TARıHLERıMıZ
tayf.................................................................10 Haziran
gncam............................................................10 Haziran
guzel83..........................................................12 Haziran
edut...............................................................14 Haziran
busecan..........................................................14 Haziran
cetrefilli...........................................................17 Haziran
ronya..............................................................20 Haziran
deniko............................................................22 Haziran
yasekase.......................................................26 Haziran
Ozlemyalcinkaya............................................28 Haziran
love27.............................................................30 Haziran
hatice_48........................................................02 Temmuz
catdog............................................................
deryaberil
xxnezo
ebrubu
apaydın
aytug
armila85
emrina............................................................
azra2206.........................................................
sinemaltan......................................................

bu listemiz hepimize ugurlu gelsin, dolsun göbüşlerimiz kızlar, en kısa zamanda üst liseye geçelim inşallah
[/QUOTE]

Son düzenleme:
günaydın şekerler

ayşe sınav yokmuydu bugün senin?çalıştın mı?

günaydın özgecim

sınavım 3te canım, yarın da var, sonra önümüzdeki hafta da 3 tane var...hiç kapak acıp bakmadım valla, dün evde öyle bi miskinlik yaptım, servisle gitmedim eve, otobüs beklerken de bir yagmura takıldım, çamasırıma kadar ıslandım, sonra da duş yemek derken mayıstım valla.. şimdi biraz bakayım diyorum işte:)

çalış canım ozaman,ben de bişeyler atıştırayım sonra başlıycam çalışmaya

sana da bana da kolay gelsin canım benim:) bu arada ben sıkı bir beslenme olayına girdim, bol meyve, kuru incir kayısı üzüm, kavrulmamıs fındık ceviz badem, bol yeşillik sebze:)) tüpten önce kendime iyi bakayım artık:)

bende malesef meyve olayı yok çok nadir aklıma gelirse yerim,eşimde meyve canavarı resmen
ama sen dikkat et beslenmene çay yerine yeşil çay iç mesela ben hergün 2 fincan mutlaka içiyorum

günaydın güzeller,
ayşeciğim sınavında başarılar.
güzel özge yeşil çaya kendini fazla alıştırma. eğer hamiş kalırsan bırakması çok zor oluyor:))

bende malesef meyve olayı yok çok nadir aklıma gelirse yerim,eşimde meyve canavarı resmen
ama sen dikkat et beslenmene çay yerine yeşil çay iç mesela ben hergün 2 fincan mutlaka içiyorum
ya ben bi onu beceremedim, poset cay sevmiyorum, demlemesini de hep unutuyorum...ama özgecim meyveye kendini alıstırsan canım cok iyi olur, hele ki yaz geldi dayan karpuza en azından:)
günaydın güzeller,
ayşeciğim sınavında başarılar.
güzel özge yeşil çaya kendini fazla alıştırma. eğer hamiş kalırsan bırakması çok zor oluyor:))

hoşgeldin selmacım...saol canım inşallah iyi gecer sınavlar...

canım yesil cay gebelikte zararlı mı ki???

ayşeciğim evet zararlı. bitki çaylarının bazılarına izin var. papatya, ıhlamur. onlarda en fazla iki fincan..hamilelikte insanın hayatına o kadar kısıtlamalar getiriliyor ki.. tabi ki uyabilirsen:))

ayşeciğim evet zararlı. bitki çaylarının bazılarına izin var. papatya, ıhlamur. onlarda en fazla iki fincan..hamilelikte insanın hayatına o kadar kısıtlamalar getiriliyor ki.. tabi ki uyabilirsen:))

ayyy ben razıyım bi hamile kalayım elimde havucla kerevizle dolasırım valla da billa da:roflol:

selmacım yeşil çayın hamilelikte içilmedigini bilmiyodum ögrenmiş oldum,ben antioksidan özelligi var diye içiyorum
ayşecim ben poşet çaylardan almıyorum kendim demleyip içiyorum,sende iç canım gerçekten çok faydası var

selma yaaa hamile kaldığında yani hamile olduğunu hissettinmi asıl soru bu:)))))

ben bir iki gün içip sonra bırakıyorum yaaa aklıma gelmiyo yeşil çay, ben de liptonun demleme yeşil çayını aldım toz halinde, erinmesem verirdim zaten bu kiloları:)

ayrıca kızlar ben 58 kiloyum gebe kalıp da 20 kilo da gebelikte alırsam 80 kilo mu olcam ben:roflol:

slm yazılarınızı takıp edıyorum bende pre seed kullanıyorumm ıkı ayrı kutusu var bır bılgınız avrmı ılk aldım kutu nun ustunde cıcekler yokdu ama bunda varr mavı cıceklı bır kutuu ve yanma oluyo bılgısı olan varmı arkadaslar bu konula ılgılıı cevap yazarsanız sevınırım

gncam

canım ben hissettim. vucudumda oluşan ağrılar ve gördüğüm rüyalardan.. zaten bu çalışmaları yaparken her ay vücudumuzu o kadar dinliyoruz ki hemen farklılık hissediliyor...

ayşe canım eğer 20 kg ile doğurusan sana helel olsun derim:)) ben şimdiden aldım 12 kg.. hele hele tüp bebek sayesinde 2-3 üç olur ise:)) o nedenle şimdiden biraz kilo atmaya çalış..:)) yada boşver nasıl olsa istenildiğinde azimli olursan sonradan verilebiliyor:))

canım yanma bende olmadı, bir enfeksiyon durumun olabilir, her gelen paket de aynıydı cickli deildi...

anaaam ben max 20 diyorum min mu? :roflol: bittim o zaman benakannehir

yaa yok yok diyorum yaa gelsin de yeter li saglıkla 100 kilo da alsam olur veririm ki ben:) valla biliyosun kiloları atmaya bi azimlendim de ev tasıdıgımız hafta bıraktım sporu daha da gitmedim...tüpten önce bir 3 gün tatil yapcaz, o zaman verdim verdim vermedim böyle giderim artık tüpe:) ya aslında boyum 167 kilom 58 de cok afedersiniz kalca olayı geniş bende, üste bakan zayıf bile diyor:) üst beden 36-38 alt beden 40:roflol:

günaydın kıslaaar

ayşecim kilon normalmiş,gerçi benimde çok bi fazlalıgım yok ama eskiye göre artınca takıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…